Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Jo- ty jak kobieto pocieszysz to :D:D:D:D:D:D:D:D ale mnie model murzyński się nie podoba i już ( a tu tupie nóżką- nie słyszycie tego więc to napisłam) nie poddam się - ide do drogerii zaszaleję i chociaz raz wydam na balsam se ze 300 zł bez wyrzutów sumienia i J. będę zapewniać że to dla streczacego cyca :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaa jak mu tak zapewnisz to i owszem bedzie zadooooowolony.... ;-) ;-) Niektórzy to maja fajnie...jada na wakacje...................... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, ja przepraszam, że się tak wtrącę.. Ale Whim -- czy masz może jakieś materiały z ekonometrii? (panika, jutro to piszę i od dawna nie umiem tego zajarzyć) Na chwilę obecną Hellwig, MNK 😭 Bogowie, obym koło kogoś mądrego siedziała jutro;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam po zrobieniu modelu i zaliczeniu - wypieprzyłam - dla mnie to chory przedmiot :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry skłamałam okazuje sie że mam skany z modelu ............ o ile pracowaliście na gretlu to mogę podesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nawet nie wiem chwilowo, co to jest -- ale proszę proszę pięknie o podesłanie 😭 Czemu zasypiam jak tylko staram się poczytać te notatk moje nieszczęsne? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja sama - młody na dworze, a księć na wsi u stryjny. Po pracy i calej atmosferze, jaką wprowadziła dziś moja pani kier, to ja mam dość. Odkrywam na nowo Dżem, słucham i nasłuchać się nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici właśnie sie wysyłają skany, co do spania to nie jesteś sama siedzę i zamiast powtarzać analizę kombinuję jak tylko mogę żeby sie nie uczyć .........................a jak już usiadłam i robie skrótowe notatki to ziewam jak oszalała...........................to jest koszmar z ulicy bankowej:-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Humor kiepski - właściwie nie ma szans na awans naszych. Sędzia szmata. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim - dziękuję bardzo! 🌼 Nie mogę odpisać na maila - thunderbird nie chce ze mną współpracować, nie potrafię tego ustawić :O Ja uczę się na WSB, w Chorzowie - i szkoły ne polecam, straszne absurdy tam odchodzą :O (np. mam dyplom filologii angielskiej, ale na lektorat z angielskiego tak czy tak muszę chodzić. Na studiach zaocznych!! Zastanawiam się, czego oni tam mnie chcą uczyć. A jak słyszę, jak prowadząca popełnia błędy [a kto ich nie robi?] i nawet nie mogę poprawić, chociaż taki mam odruch -- pracuję jako lektorka w firmach i biznesowego angielskiego uczę :-) MASAKRA) Uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzień. CZyzby piatek trzynastego??? Zaczął się chyba wczoraj. A wracając do meczu, to nasi mogli lepiej grać. Boruc był rewelka, reszta - cóz. No, nasz nowy obywatel się ruszał porządnie i gola strzelił. Rozczarował Smolarek. Boi się Niemców i Austriaków czy co? Dobrze, że nie robiłam sobie wielkich nadziei na awans. Bo teraz tylko cud pomoze. Rany, jak ja nie lubię Niemców, sorki Ani,ale musiałam to napisać. Nie lubie niczego, co się z nimi kojarzy. I może to stosowana przezemnie odpowiedzialność zbiorowa, ale nie lubię i koniec. Za całokształt. I dziekuję mojej śp. prababci, że nie zostali w Niemczech, że nie zostali \"Krahe\", tylko przemianowali się na polskie \"Wrony\". I dziekuję śp. dziadkowi, że nie wrócił do Niemiec, choć mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia- trzmam kciuki ;) i oby sąsiad obok był obryty w temacie i dał odpisać to i owo ;) a szkoły na ślasku - sa na bardzo niskim poziomie :P stwierdzam to z całą odpowiedzialnością :P moze jeszcze licea jako tako - nie wiem, natomiast poźniejsza edukacja to jakas parodia w czystej postaci :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkie śliczne, sympatyczne i atrakcyjne koleżanki :D Piątek 13 ciekawe co się zdarzy... u mnie od rana leje. Pracy po sam czubek nosa, no i ten wczorajszy mecz.... echhhhhhhh :o Pozdrawiam cieplutko i zamiast za pracę to za śniadanie się zabieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kici głowa do góry - dasz radę . Ja tez jestem na WSB ,ale u mnie nie ma problemów przy zaliczaniu rożnych przedmiotów moja koleżanka jest magistrem prawa i w zasadzie przedmioty prawne miała zaliczone . Jak będziesz potrzebowała pomocy w innych przedmiotach to daj znać .......................... ja dzięki Ani zaliczyłam 5 z podstaw socjologii :-D. Nie powiem żeby sie nie cieszyła wczoraj że Chorwacii wygrali .............nie pytajcie czemu bo dla mnie jest to tak oczywiste jak dla Yenki nie lubię niczego co kojarzy mi się z fatherlandem . a teraz wracam do analizy finansowej i kapitału pracującego ( boże czemu ja takiego nie mam i sama muszę zapierdzielać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi - wolę nie dziękować :D Wiesz, kiedy na Uniwersytecie studiowałam, to było super. Pracy mieliśmy strasznie dużo, ale było widać efekty; czasem po nocach się śniło czytanie lektur czy laboratoria :D No ale to dzienne. Potem :O coś mnie chyba mocno uderzyło, bo zdecydowałam się jeszcze na zaoczne, ale szkoła już prywatna. I ja widzę przepaść między jednym a drugim. Tutaj tak wszystko kręci się wokół kasy, płać czesne, płać za to, za tamto.. A traktują nas jak .... Ale.. jeszcze 2 semestry i się pożegnam z tym "świetnym" miejscem, rok do wolności :D Ok, lecę zakuwać na konwersacje, bo mój hiszpański to jednak kwiczy ;D A jeśli szybko uda mi się to zdać, to zdążę na ekonometrię dojechać z Sosnowca :D miłego dnia wszystkim życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici niestety ja miałam możliwość wyboru między Uniwerkiem a WSB wiesz czemu wybrałam WSB bo poziom na zaocznych jest porównywalny a kasa na uniwerku dwa razy większa - przeginają i to mocno . A najlepsze jest to że wykładowcy i tu i tu CI sami :-D>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, ja ich nie lubię - jak pisałam całokształt. A w szczególe, to za to, ze podczas wojny tak skatowali mojego pradziadka, że do końca zycia był kaleką. Zresztą, moja rodzina przymuowo była wysiedlona do Niemiec i wrócili, jak tylko okazja się nadarzyła. Jak dziadek był pełnoletni, to mógł wrócić do Niemiec, coś tam było, ze obywatelstwo miał, tam zresztą sie urodził. Ale poznał moją babcię i baaaaaaaaaaaaardzo się zakochał. Babcia patrząc na swojego ojca - kalekę kategorycznie odmówiła wyjazdu do Niemiec. I został. :-) I choć u nas ciemnogród, to ja mimo wszystko kocham ten ciemnogród. Mojej niechęci do Niemców nie przełamały nawet małzeństwa moich sióstr ciotecznych i stryjecznych z Niemcami. Zresztą, jeden okazał się strasznym draniem. Dwaj pozostali są nawet ok, ale nie mogę pozbyć się wrazenia, że patrzą na nas z góry. A jeden z nich, to czasem nawet daje do zrozumienia, jak wielki zaszyt przypadł w udziale mojej siorce, ze mogła go poslubić. Trzeci jest najnoramalniejszy z nich,ale wychowany w USA, :-p dopiero od kilku lat są z powrotem w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka osobiście nic mi nie zrobili ............... co prawda jeden z moich dziadków był w Stuthofie wrócił z gruźlicą , a drugi w tym czasie siedział w oflagu - tylko najgorsze jest to że tu była Rzesza i dziadkowie , ojcowie, bracia ginęli w obozach koncentracyjnych a w tym samym czasie inni członkowie ich rodzin mieli być \"mięsem armatnim dla armii wodza \" . Nie ma znaczenia że rodzeństwo mojego dziadka mieszkali w Niemczech - tam mieszkają kuzyni mojego taty i ich dzieci ................dla mnie znaczenie ma że mój dziadek jako jedyny wrócił do polski z armią Kleberga. Nie lubię ich mowy , muzyki ich sposobu bycia i jak dla mnie są zadufani i butni , szczególnie jak ja to nazywam starzy hitlerowcy ......... potrafili dać odczuć to jak byłam wtedy jeszcze w NRD . Po prostu nie lubię tak jak ty za całokształt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wy patriotki ;) mnie tam wsio ryba, kto wygrał :P ze sportów to pociąga mnie jedynie kiwanie palcem w bucie :D:D:D:D:D:D a niemcy hmm jak dla mnie jako naród sa bardziej ograniczeni niż my :D:D:D:D:D:D jak mają remont drogi i nie mają oznakowan- to nie jadą- bo nie wiedzą jak :D:D:D:D:D:D jak na śmietniku brak oznaczenia (to kiedyś - bo juz nie segregują- przynajmniej w berlinie) to zasuwają na drugi koniec osiedla :D:D:D:D:D:D i tak mozna mnożyc i mnożyć :D:D:D:D:D:D oni sa jak robociki już od średniej szkoły uczą sie tylko małego wycinka :P i poźniej są robolami :P jak juz studiuja to im sie w dupie przewraca- dostają kasę od państwa- żeby się uczyli itd :D:D:D:D:D:D mnie tam bardziej odpowiada dzicz cywilizacyjna :D:D:D no może nie busz afrykański, ale np bośnia jeszcze jakiś czas temu lub chorwacja - no cudo :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia- no ! ale nawet na spacery kaze mi chodzic obok tej szkoły, aby się przyzwyczajała :O odwaliło chlopu :P do dzieciatych od kiedy szczeniaczek-uczniaczek itp zabawki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam prośbę... ogladam sobie bukiety ślubne i cholewca jakieś szkaradne :o Może macie jakiegoś pomysła na róże herbaciane i hortensje zielone? Będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku ;) to chociaz jakies typy rzuc co ci odpowiada ? mały bukiecik, wielka wiacha, czy długi zwis itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czerwono Anouk
Howgh! Ja dalej członkuję, pogryzam ciasteczka i owoce i wysiaduje po 5-6h dziennie! Whim, trzeba uderzyć do NFZ z jakimś zaświadczeniem potwierdzającym ubezpieczenie twojego dziecka i zanieść wniosek do wydania EKUZa Ten wniosek jest tu: http://www.nfz.gov.pl/ue/index.php?katnr=5&dzialnr=4&artnr=1828&b=1 Ja tam szwabów też czasem nie lubie, podobnie jak i Polaków:P:P:P:P :D:D:D:D:D Nie chodzi o całkształt, ale o duszną atmosferę. kici-, jak widzę hellwig wiecznie żywy jak marks, engels i lenin.:) ściskam wszystkie, łeb mnie znów peka. A dziś gra Holandia! Zaraz jadę do domu! O meczu wczorajszym nie napiszę nic. Nie lubię piłkarsko Chorwatów, za davora Sukera i Bilića i kapi trenera. Za ich boiskowa agresję i wiecznie rozwrzeszczane mordy. No i kibicowałam Niemcom;) Choć w sumie najbardziej, to kibicowałam, żeby wynik był dla Polaczków jak najkorzystniejszy. A Niemcy od Chorwatów nie pierwszy ras dostają baty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×