Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kusicielka

Jestem Kochanka Zonatego Mezczyzny

Polecane posty

Gość a co ma znaczyć ten cudzysłów
"wprost kopia kochanka,ktory tez nie chce znac "ojca"." To jest "ojciec" tego dziecka? A nie po prostu ojciec? To ojcem jest wedlug Ciebie tylko dla tego małżeńskiego dziecka a dla tego drugiego jest takim niby-ojcem? No chyba, że chodzi ci o to, że on sie niesprawdzil w roli ojca tego drugiego syna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może sc takie zycie
bez garów ,łażącego bez celu chłopa odpowiada ? Dziewczyna po prostu ma podejście dokładnie tkie jak powinna,ma dom,dziecko i od czasu do czasu kogoś do przytulenia ,wtedy kiedy ona ma na to ochotę POPIERAM przyznajcie sie że też byście tak chciały to jest bardzo wygodne zycie ,całkowicie kierowane przez nią,a nie jakby sie wydawało przez kochanka.CHYBA TEŻ TAK ZROBIĘ ,ŚWIĘTY SPOKÓJ I ZERO STRESU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo, to byłby super układ dla kogoś kto chce zachowac niezależność mając czasem kogoś do przytulania jak to ładnie nazwałaś , tylko jest jedna mała skaza na cudowności tej teorii...żona do ktorej on wraca, i ktorą być mozę czasem ma do przytulania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam i pozdrawiam wszystkie kochanki i zony widzę że dyskusja coraz goretsza ,a ja mam mnóstwo pracy i brak czasu ...i troche mi tej kafeterii brakuje ,bo dobrze czasami podagac ,za oknem wiosna i u mnie tez wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 👄 a w górach śnieg po kolana ale tyż fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_kochanka
tez jestem kochanka zonatego ale jestemy tylko dla seksu ze soba. powiedzielismy sobie ze nie bedzie zadnego zaangazowania bo to tylko skomplikuje sprawe.jak cos to od siebie odejdziemy. i jestesmy na tyle rozsadnymi ludzmi ktorzy na szczescie potrafia to zrobic. nie wyobrazam sobie sytuacji w ktorej mialabym spotykac sie z zonatym dla bycia z nim.. to musi byc straszliwie ciezkie byc w takiej sytuacji. trudno mi sie wypowiadac bo nigdy w takiej nie bylam, ale zycze duzo sily i pogody dycha osobom w takich zwiazkach. pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc xyzed !!!👄 a ja sie zastanawiałam co porabiasz a ty leniuchujesz ,ja musze czekac az do niedzieli na chwile wytchnienia co tam u ciebie??ja po fajnym weekendzie z K ,i nawet cos tu pisał ,ale i tak co poniektórzy nie uwierzyli ,i dyskusja była ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tez kochanka- uważaj ,bo ja tez tak mówiłam i...nic z tego nie wyszło,widac nie jestesmy rozsądni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_kochanka
hmm byc moze, moze jestesmy rozsadni tylko do czasu:) ale strach przed komplikacja swojego zycia i potem zycia ich malzenstwa chyba jest zbyt silny zeby sie decydowac na cos wiecej. no w kazdym razie mam nadzieje ze mi to myslenie nie przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez mówiłam i jestem z nim juz 4 lata...jak sie wpadnie w taki układ to sie nie chce z niego wychodzic ,bo jest dobrze i wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc u mnie ok i też po fajnym długim weekendzie z K :) Klawo było i powtórki będą :) Spokój,cisza i tylko My :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawie jak u mnie tylko u mnie diabełek szalał ,ale niedziela zapowiada tylko cisza,spokój i my...mały zostaje z babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_kochanka
u nas byl od poczatku tylko uklad seksualny, moze jakby byl na palszczyznie innego porozumienia to bym teraz ianczej myslala u Ciebie bylo ianczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samiutki początek to była ciekawość ....a potem okazało sie że i z jego i mojej ta ciekawośc trwała juz 3 lata ,tylko odwagi brakowalo i dośc szybko okazało się że jest ta inna płaszczyzna ,a seks swoją droga jest i był ....super... i to wszystko nas bardzo zaskoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusicielko jak tam...z kochankiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz od glowy
leczcie sie wszystkie! jestescie po...lone! zachowujcie sie ja dorosli, bo poziom macie niziutki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz od glowy
sadzisz sie do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz od glowy
nie boje sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź sie lekarz ... uspokój, pigułką jakąś czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed, Ty w realu też taki pyskaty :) czy tu odreagowujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu to ja jestem spokojny:) W realu to dopiero numer ze mnie ale to pomaga i przynajmniej się mnie boją.Bo jak ktoś powiedział : jeśli się nie będą ciebie bać to będą się z ciebie śmiać :) Ale śmiać też się mogą jeśli odpowiada im barani śmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie trochę inaczej uczyli - mają Cię szanowac, a nie bać się :) a po co mają się Ciebie bać, xyzed? to forma obrony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć najlepszą obroną jest atak.Czemu się mają bać? A może dlatego,że generalnie ludzie szanują tych,których się boją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, mam inne zdanie, stawiasz równość pomiędzy strachem a szacunkiem. prowokator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioro parker
mylisz pojecia. najprymitywniejsza forma jest atak, a nie najlepsza.sorry za pouczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
dla mnie Twoje wypowiedzi swiadcza o wygodnictwie i braku pewnosci siebie,wybacz masz prawie 40 a zachowujesz sie jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusicielko co tam słychac u ciebie ???żyjesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×