Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość natalka39
anno ---kochanka była w ciązy czy Ty? Jesli kochanka to z Twoim mezem? Nic juz nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
do ;tez z rogami ; moja droga rzczywiscie masz do cxzyniena z paskudna babą,. powiem Tobie ze ta ,,moja,, bala sie mnie , czego bardzo zaluje ,. nie mialalm okazji sie z nia spotakać , ale rozmawialam z nia ,. nie musisz wcale ,,ją,, kochac , bo przeciez dlaczego ? , wrecz przeciwnie,. jest arogancka , wiec chamstwo do chomstwa,. co ja bym zrobila? -- z tego co opisujesz , malolata, opryskliwa, itp. pokaż klase ( napewo ja masz ) ,. pokaz jej , ze jesteś damą i wcale nie irytują Cie jej dyskusje,. ja bym juz z nia wogole nie rozmawiala, olej to gowno, do piet Ci nie dorasta,. pan mąz po jakim czasie zobaczy roznice , kobiety z klasą i charakterem ,. a ona zostanie dalej zokrzyczana lalunią która kazdy z nowych panów szybko sie znudzi ,. pisz jak najwiecej , bede z uwagą śledzić twoją historie,. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
do kalinki - ale ten facet musi byc lajtowy ,. to chyba najgorszy wypust faceta ,. czy oni nie maja serca ,.? chyba nie, i co tu zrobić zeby takiemu nosa utrzeć ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
do ja wlasnie - te zacisniete zeby to tak nie do końca ,. wiesz coś zmienia sie nieodwracalnie ,. poczucie krzywdy kiedyś minie , . wbrew pozorom to mnie bardzo wzmocilo , i uswidomilo mi , jak wazny jest moj mąz ,. jestem teraz bardzo wydystansowana , do ludzi , i otoczenia , nie nie jestem zimna , ale mie z dawnych lat poprostu nie ma,. od strony kobiecej -- tak jak pisalam wczesniej ,co do mezszczyzn , chlodna kalkulacja i nic wiecej,. bardz , bardzo ta cala farsa z ,,tą,, babą mnie doświadczyla,. bardzo,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
aniu-- ale Ty masz w sobie sily ,. przjsc te badania ,. boze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do natalki -zycie seksualne z zona mojego K nie istnieje od 4 lat wcale ,a wcześniej umarło śmiercia naturalna około rok wcześniej -nie planowalismy dziecka ,klasyczna wpadka ale cudowna,kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wlasnie...
tigra---"co nas nie zabije to wzmocni" :-) nie lubie tego powiedzenia, ale po czasie okazuje sie, ze duzo w nim prawdy. Życze Ci, żeby to "nieodwracalne" stało się podstawą do nowej więzi pomiędzy tobą i mężem sc---pomęczę cię trochę :-) --- w końcu na tym topiku reprezentuję kochanki, więc trochę wiem przez co przechodzisz :-) . Piszesz "klasyczna wpadka", tzn. mimo zabezpieczeń macie dzidziusia? Czy też nie zabezpieczaliście się? I mam nadzieję ,że twój K naprawdę nie spypia ze swoja żoną. "Mój" też tak mówił :-) To chyba najbardziej powszechne kłamstwo zdradzaczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja właśnie -zabezpieczalismy sie zle okazało sie że ja mam problemy...nie będę opisywac szczegółów ,w każdym bądz razie tabletki zawiodły i pojawiła sie ciąża i dzidzia -z zona raczej naprawde nie sypia ,bo mysle że sił by mu zabrakło...haha no i czasami sie go tak zwyzajnie o to zapytam i jakos mu wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc - w sumie to naiwna jesteś
wcześniej lub też na innym topiku pisałaś, że nie zawsze spotykasz się z mężem swojej rywalki na seks - więc pomyśl dlaczego nie zawsze chce seksu? - robi to z żoną czy też ma problemy ze wzwodem a jeżeli ze wzwodem to dlaczego uważa, że to żona jest winna rozpadowi ich życia intymnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
sc :) --niedługo bedziesz musiała opowiadać szczegóły z życia seksualnego no bo panie sie proszą ... boże jak trzeba być płytkim , żeby wyciągac wnioski z wypowiedzi ,że sc spotykała się i nie zawsze był seks ...no bo tak jest, nie zawsze jest seks-jest natomiast czułośc , rozmowy , zwykłe sprawy ktos kto tego nie pojmuje i wiąże zaraz ze wzwodem czy miał czy nie miał...głupota totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39 - masz jakiś problem
?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie jest
xyzed tak??? ;) fajnie poznać zdanie mężczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaxy
xyzed to raczej obydwie obrabia ;) no bo jeśli żonka czsami jednak chce,to co nie zrobi tego? Zrobi ,zrobi choćby po to żeby nie podpaść :) Przecież to taki jurny chłop ;) a z tego co pisze to już ładnych parę lat żonkę w macicę robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
Natalka nie ma problemu , raczej ta osoba , która o to pyta i pisze do sc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaxy ty to masz łeb :) Tylko ja jako totalnie zapracowany mężuś (boć to żonka sama narzekała,że nie potrafię więcej zarabiać dla rodziny) jestem tak zajechany pracą i nie tylko ;),że stale boli mnie głowa ;) albo życzę sobie takiego seksiku,że wiem ,iż żonka woli zrezygnować :) Np jeśli chce to mówię zrobisz lodzika to będzie,nie zrobisz nie będzie.Ostatecznie to jej pomysł coś za coś :) I takim oto sposobem nie spałem z żonką już 3 lata. I co ? Niezły gnój ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
xyzed--wiesz...mojego K ,zona to raz ze nie zrobiłaby , a jesli juz to treśc zołądka jej oczywiscie , znalazłaby sie na jego .... gdy on chciał ja pieścic w sposób oralny , nie pozwoliła bo to "uwłacza jego godności" ręce opadają -kościól , moherowy beret i cofanie się w rozwoju a poźniej jak troszke sie z klawiatura zaznajomi to płacz na sposobach albo wyzwiska na kochankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
mówię oczywiście o tym jednym przypadku i im podobnym, całą resztę zostawiam w spokoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kochanka ci obciąga
? - dlatego jest lepsza od żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wlasnie...
obciaganie i obciaganie...a te koszmarne kochanki obciagaja jak moga i gdzie moga :-D Ludzie, którzy są siebie spragnieni i sobie ufają gotowi są do zachowań, daleko wykraczających poza ramy "stasunków małżeńskich" Może to nie głęboka miłośc ale na pewno ogromna namiętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
xyzed--przypuszczam ,że takich zon jest wiecej :) stąd kochanki które nic nie robia tylko obciagają i obciagają jak ktos zauwazył powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej co uważa że naiwna jestem-kochana moja a pomyslałaś że to ja moge nie miec ochoty na seks???chyba nie ,ty sie nie martw o wzwód u mojego K ,mimo swojego wieku radzi sobie całkiem dobrze .. ty to chyba masz sama problem ,bo fascynuje cie ten temat strasznie ..i uprzedze pytanie ,nie obciagam mu bo nie lubie i tyle .. co jeszcze chcesz wiedziec ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, widzę, ze dyskusja zrobiła się bardzo górnolotna :o , zajrzę później bo temat obciągania jakoś nie bardzo mnie interesuje (w każdym razie w teorii na kafe :p) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
w sumie to nie musis mu obciągać, skoro nie lubisz - zona pewnie lubi więc Twókj K nie musi domagać się tego od Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
proponuję zmienić temat , może tak cos ""o ostatnich doniesieniach egiptologów na temat królowej Nefretete?"" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do sc - a na to nie wpadłam ,zapytam go dzisiaj jak to jest i co doniosę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do sc -i jeszcze wyjasniam on niczego ode mnie a ja od niego sie nie domagamy,nie musimy...ale ty chyba musisz i tu tkwi twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Anno ,ale do do sc przesladuje mnie na wszystkich topikach a ja mam alergie ...i mnie ponosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×