Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

czesc wolna zona , podoba mi sie twoj nick :) ale ja Tobie wspolczuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontaktu nie da sie uniknąc ,. ale jak zlapiesz dystans , to bedzie juz dobrze . tylko zeby Cie nie wkurwil , bo mozesz stracic ,,ten,, spokoj,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolna żona, jestem pod wrażeniem zmiany :) trzymaj tak dalej kobieto 🌻 cassie - to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję pieniędzy od Niego
to mi się najbardziej podobało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak własnie pieniedzy. nie pozwolę zeby Nasze ( w końcu ) dziecko nie miało co jeść bo tacie się \"napęd jadrowy \" właczył. Zobaczymy jak sobie poradzi na dwa domy. Nie moja broszka. Podpisał deklaracje że bedzie płacił. Niech płaci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze! napilam sie jakiegos energy drinka i nie moge spac! :D szkod ze juz nikogo tu nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dał znaku zycia. Pewnie czeka jak pierwsza zadzwonię. Miał mi przynieść pieniadze. Nie bede prosić. Pożyczę od rodziców. Nie doczeka się sms-a ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję pieniędzy od Niego
a dlaczego miał by dać Ci znak życia? po co masz pisać smsy? myślisz że na to On czeka? aż mu przypominsz o pieniążkach? Pani pracuje? ma zdrowe ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wolna żona ma zdrowe ręce czy nie to nie ma znaczenia bo jak ojciec ma dziecko to ma rzyjemność taty rozłożoną w tej chwili na raty więc ma płacić ,a nie czekać na telefon lub sms z prośbą. A w ogóle witam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"przyjemność taty roxłożona na raty\" to ci się udało xyzed. I dobry wieczór oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem mama ma zdrowe ręce, ale zarabia marna pensyjke i została m.in. z długami Pana M. i mieszkaniem do opłacenia juz nie wspominajac o komunii dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolna żono (dobry nick :) ) nie tłumacz, przecież to oczywiste , ze to jego obowiązek łożyć na utrzymanie dziecka i twoje \"zdrowe rączki\" nie mają tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY jestem SZCZESLIWA;) powaznie;) KOCHAM ZYCIE przez duze \"Ż\":D wiaa w siebie czyni cuda;)❤️ Jestem silna osoba i mocno stapam po ziemi- dzieki MALY😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) kokosanka podziel się z nami swoim szczęściem ;) Cassie dasz radę, najgorszy etap przed Tobą, później będzie już z górki! Wytrwasz, dasz radę...kiedyś \"On\" będzie tylko miłym wspomnieniem, zobaczysz. wolna żono Gratuluję! Zmiana nicka to krok ku lepszemu! Teraz będzie juz tylko lepiej! Musi tak być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry cześc Aga ciesze się kokosanko że dołączyłas dogrupy szczęsliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
dzien dobty wszystkim ; ale milo ze wolna zona czuje sie silna ,. cassie dziel sie swoim szczesciem ! - sc - dzien dobry . babeczko - jak wekend ? aga - buzka na nowy tydzień . nic jeszcze nie kupilam ... bu, bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
a czemu ja jestem na czerwono ... AGA... pomocy !!!!!!!!!!!!!!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o co kurwa chodzi....... tigra jest jedna !!!!!! aga ... helllpppp !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj tigra :) Tak złotko, za daleko dałaś kropkę i stąd błąd ;) Szkoda, że nic nie kupiłaś, ale nie śpiesz się, może trafi się fajna okazja?? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą chyba nastąpi zmiana nicka, co? hahahahaha, jak będzie teraz? A classe?? też fajnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Weekend był pracowit :( Dziecko chore :( Zakupy świąteczne..............nadal w sklepie :( Ale nic to, dam radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj babka68 :) kurde, ja też \"w lesie\" z przygotowaniami 😭, ale damy radę! Ja biorę piątek wolny i szaleję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , nie nicka nie zmienie ,. ale bol jak cholera , musze przetrzymać ,. i na dodatek tipsy zdjełam , to wiesz jak czuje , jak od ,, łopaty ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dzisiaj taka posucha ? przecież swieta dopiero za tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym nickiem to zartowałam oczywiście :D ja też zdjęłam, a właściwie zerwałam a pustki tu dziś niesamowite, to prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napiszę. Czuję się super. Juz bez emocji moge rozmawiac z moim prawie ex. Za brałam mu biżeuterię która dostał ode mnie. NIe oddam. Jego nowa Pani chyba nie czuje się pewna. Dzwoni do niego jak on jest tu w domu. Kontroluje Go. hihihihi. On tego nie lubi bardzo. Próbował sie do mnie przykleić a tu zonk. Ni ma. Zdradzić swoja miłość życia chciał ?!! NIe no chyba umrę ze smiechu. W sobote ubzdryngolił się w trupa i musiała takiego zacharczanego położyć spać. Niech kładzie. On troche waży. hehehehe. W końcu Go wypierniczy, a ja Go nie wezmę. Kluczy juz nie ma, mój radca tworzy pozew. Piekna satysfakcja za moje cierpienia. Piękna !!!! Nawet nie wiedziałam że zemsta jest taka słodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×