Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

ja nie przyłapałam męża na gorącym uczynku, ale wystarczyła mi moja wyobraźnia. i jak o tym pomyślę, to po mnie ciarki przechodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zyxed Na szczęście nie mam aż tak wybujałej wyobraźni. Poza tym możesz sobie przecież wyobraźić jak wygląda zabijanie świń w ubojni, i co??????? Nie będziesz jadła szynki z tego powodu??????? Usłyszeć, a zobaczyć to dwie różne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zyxed
babko No dobra-moja wybujala wyobraznia moj problem :( wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety mam, do tego znając mojego męża i wiedząc do czego jest zdolny to nieźle musieli sobie pofikołkować, tym bardziej, że on był wtedy zakochany na zabój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam zamiaru zadręczać się takimi myślami. Malo to innych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zyxed
aluska a ty jestes z nim nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie przyklad. Przykład na ustalanie wysokości alimentów: Jan Kowalski odszedł od żony i dzieci. Z wykształcenia jest informatykiem. Przez okres kilku lat pracował w sklepie o profilu informatycznym ( sprzedaż komputerów, części komputerowych, oprzyrządowania, etc.). Obecnie zatrudniony jest w kawiarence internetowej, w której zajmuje się obsługą klienta oraz bieżącymi naprawami sprzętu. Za wykonywaną przez siebie pracę otrzymuje wynagrodzenie 1500,00 zł. miesięcznie. Emilia Kowalska skierowała przeciwko mężowi pozew o alimenty na trójkę ich małoletnich dzieci w kwocie po 500,00 zł. na każde dziecko. Sąd może przychylić się do wniosku pani Emilii, mimo iż zakres jej żądania obejmuje całą pensję męża. W oparciu o analizę współczesnego rynku pracy sąd może wysnuć wniosek, ze Jan kowalski jako informatyk może zarobić miesięcznie kilka tysięcy złotych. Praca w kawiarence internetowej nie jest w pełni zbieżna z jego kwalifikacjami zawodowymi, a zatem przy odrobinie dobrej woli Jan kowalski mógłby znaleźć lepiej płatną pracę, lub też dorabiać na umowę –zlecenie lub umowę o dzieło pisząc programy komputerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo345
grosik szczescia ło matko , toz to sądy sa bezduszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a xyzed ja się nie denerwuję, staram Ci się tylko przekazać to, co świetnie ujęła babka68. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zyxed
wlasnie jest tak jak w przykladzie :) sad ocenia nie zarobki a mozliwosci zarobkowe meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w necie jest mnostwo tego...... to zaden przepis prawny tylko praktyka sadowa w naliczaniu wysokosci. w polsce nie ma ustalonych kwot....wszystko w gestii sadu....moze politycy tak przypatrzyli sie temu...ale nie komentuje tylko sie ciesze ze mam wlasne pieniadze i nie musze liczyc na obce....czy facet goly i wesoly bo ma 3 dzieci i cala pensja na to idzie jest obojetne. a jak narazie to moich sad nie ruszy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo345
Możlwiosci zarobkowe męza owszem ale jeszcze pozostaje rynek pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wcale nie taki to znowu diabelski przepis.z tego forum znane sa przypadki ,kiedy ex mąż płacił swojej córce 300zł, choc zarabiał krocie dosłownie.I mozna było przepchnac przez sad obnizenie do tych trzystu.O ile pamietam tatusiek ma firme .Adwokaci najedli sie na zapas, bo wydał kupe szmalu na ten proceder- tak circa about chyba roczne alimenty o wysokosci 600zł na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy bezduszne............ widze tylko ze ojca sie kara..... bo to on z reguly alimenta placi bo dzieci sa przy matce. tylko zeby ten sad jeszcze bral pod uwage ze mozliwosci zawodowe nie sa rowne z realiami na rynku pracy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tego zdania ze jak ma kase to niech dziecku daje.........kurcze mi zaden wyrok nie bylby potrzebny. ale zeby tak zaraz wszystkie srodki na zycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie prowokacjo.............. jak ma dobrych adwokatow a oni z sedzia dobry uklad to dany stan prawny umozliwia takie szopki.... a ten co ma 1500 bedzie tyle placil.... zawsze tak jest ze ten z firma bedzie krecil i obnizal zarobki..............ale to facet jest swinia. a prawo do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałaś o ważnej sprawie,a mianowicie o tym ,że postępowanie sądowe nie jest jednoinstancyjne oraz ,że sąd nie może nikogo zmusić do dodatkowej pracy zarobkowej i zaręczam Ci ,że nie orzeknie alimentów w żądanej wysokości :) Conajwyżej zasądzi alimenty nie kwotowo lecz procentowo biorąc pod uwagę fakt,iż w przyszłości zobowiązany może zarabiać więcej :) Więc np 60% zarobków. Jeśli więc będzie zarabiał 2000 potem 3000,natepnie 5000 to kwota potrącanych alimentów będzie wzrastać :) Jednak najczęściej zasądzane są kwotowe i wątpię żeby pan Kowalski mógł na daną chwile być pozbawiony środków na życie bo gdyby zszedłbył z tego pięknego świata to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze nie pocieszysz mnie tym ze post. sadowe jest wieloinstancyjne bo wiem co to znaczy. ja nie rozumiem w ogole zeby dorosli ludzie na temat pieniedzy dla dzieci musieli sie sadzic. to ja chyba jedyna na tym swiecie dalabym bez gadania - no chyba ze jakas ex zona zadalaby od razu tez mojej pensji........ xyzed chodzi tez o to, ze jest to realne - parwo na to pozwala. bo facet ma wyksztalcenie ale nie pracuje w zawodzie tylko na stacji benzynowej jako placowy to trzeba go teraz ukarac. jest szczesliwy, ma swoje 1500 na mieciac, fajnych kolegow, i gdyby zyl z zona wszyscy byliby zadowoleni. co innego gdyby zmienil prace tylko aby wykrecic sie z alimentow. na zlosc. i to pewnie bywa....... ale ja do takich ludzie nie naleze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zyxed
super ojciec w takim razie jak specjalnie nie podejmuje lepszej pracy,by placic male alimenty.ale zlych ojcow jest zdecydowanie wiecej niz matek, bo ludzie kobieta dla dziecka zdecydowanie wiecej zrobi niz facet, ile ich zostawia chore dzieci i sie rozwodza z zona,bo nie sa w stanie "zniesc tego ciezaru":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile kobiet zabija swoje dzieci? O tym nie słyszałaś? :p A o wyrzucaniu na śmietnik też nie słyszłaś? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grosik a co komu po wysokich alimentach, które istnieją tylko na papierze??? Facet przedstawi zaświadczenie o sobie jako ofierze galopujacego bezrobocia, a sam będzie pracować bez legalizacji tegoz faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka Prawdę mówisz :) xyzed No prosze przeciwnik aborcji się odezwał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 przestań w końcu wkładać mi w usta czegoś czego nie mówiłem Dla twojej informacji nic mi do aborcji,a jeśli już to nie jestem jej przeciwnikiem :p czep się tramwaju :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko bo znam zycie i kilku panów, którzy tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×