Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

no kochani !? wszyscy juz są , po urlopach ,. to moze temacik , ma być gorący !!! moze wtedy sie rozgadamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc ja to w ogóle jeden wielki dól jestem :D tigrunia Ty mnie znowu nie lubisz bo tylko obiecujesz ,smaki robisz,a potem psinco z tego wychodzi i nawet nie wiem jaki kolor ma ten Twój Merol,którym obiecałaś mnie przewieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to już coś wiem :) teraz jeszcze początek nr rejestracyjnego i będę o szczebelek dalej :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często wyobrażałam sobie jek będzie wyglądało moje rozstanie z mężem gdy dojdzie do zdrady, ta sytuacja jes o tyle śmieszna że on wypiera się wszystkiego....za każdym razem. gdy rozmawiała z każdą z nich przez telefon czy bezpośrednio o dziwo były straszni pewne uczuć mojego męża względem nich. pytanie jakie mi się nasuwa to ; czy on tak wspaniale potrafi kłamać? czy może one są naiwne że są tą jedyną dla której on zostawi rodzinę. piszę *za każdym razem * bo to już trzeci epizod mojego męża. o trzeci raz za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój mąż niestety jest baranem ,jeśli już 3 razy dał się złapać :D:D:D Natomiast z Waściny to święta osoba choć i przydomek głupia także się pcha na usta (żeby 3 razy dać się wykolegować i nic??? ) Czyli masz tzw \"sportowca\" :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama 111 -jest tak samo pewnie pewna uczuc swojego męża jak te trzy kochanki...i dlatego zawsze wybacza ,nasuwa sie pytanie kto tu jest naiwny??? bo facet to na pewno jest bardzo wygodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kama - pełna podziwu jestem :), za wytrwalosc medal! a nie brzydzisz sie ! no wiesz trzy dziury , moze ci troche obrzydze ! ,, moja,, tez byla pewna , ze odejdzie odemnie ,. one sa naiwne , ale my tez chcemy wierzyć ,. ale miarka sie przegnie ! trzymam kciuki,. pozdro,. i niech mu uschnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tigrunia niech mu uschnie???? Noż nie bądź taka okrutna :D:D:D:D:D A w ogóle to gdzie się włóczysz ,gdy Ci chcę całusa posłać :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calus jak najbardziej 👄 ja Tobie rownież 👄 duzo pracki , szkola dzieciaka, a to ogól ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja ludziska ,. to juz śmierć tego topiku ,!!!!! nie nie nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigrunia ,a gdzie Ty jesteś?? :D:D:D Bo ja się włóczę to tu,to tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ale problemy zdrowotne i ból nie do opisania odebrał mi chwilowo chęć do zycia ,ale juz nie boli więc sie melduje i tez nie zgadzam sie na smierc tego naszego topiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko dziołchy :D:D:D:D:D a włóczyłem się troszku po góreckach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziska ! witam ,i pozdrawiam , pęd w zyciu nie daje mi weny do pisania , ale nie zapomnialam o naszym topiku ! u mnie ok,. zmiany sie szukuje duze ! ale mąz ten sam !!! pracki duzo , i bedzie wiecej ,. caluje i co u was?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona zona_
mam pytanie, nie będę opowiadac mojej histori...mąż mój miał romans, "miał" jak twierdzi skończył go, uwierzyłam mu, romans nie był krótki :-( nie ważne, skonczył...ale ja ciągle do domu dostaję głuche telefony, on macha na to ręką a ja nie wiem co mam myśleć...skoro skończył to skąd te głuche telefony? może to jego kochanka, a może wcale nie skończył? co mam mysleć...był ktos w takiej sytuacji...ja mu zaufałam...ale te telefony mnie nipokoją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda , nie skończył ? moze ona nie skończyła? daj po ryju i bedzie spokój !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fe :O tak od razu rękoczyny??? Nie lepiej zmienić nr telefonu??? :D On może i skończył ale widzę,że ona napalona na niego jak dzika świnia na kasztany :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....ty zawsze xzyz tak delikatnie , czasami trzeba po męsku ,. ta zmiana nic nie da , moj tez zmienil , a potem i tak dziwka wiedziala,. dziewczyno ! bardzo konkretnie okresl mężulkowi zasady ! nowe zasady ! pozdro,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigrunia :) jak facet ma łeb i jaja to po prostu zastrzeże nowy numer i dziwka się o nim nie dowie:D:D:D:D chyba że od niego samego:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ! u mnie tak bylo , zmienil numer a ona i tak wiedziala , bo ! jej powiedzial !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na poczatek ! to dzien dobry wszystkim , co pracują i nie pracują ,. ! mam motto ; nie trzeba pracować ! . , trzeba mieć pieniądze ! dobre co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca praca praca ale pozdrawiam wszystkich gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ludziskom! jakos leci ,powolutku , jest ok a co to ma być ? zgłos do usuniecia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×