Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

jasne że taaaaak Nie, xyzed zaplanował sobie słodką zemste za to, że żona nie miała do niego odpowiedniego podejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
Może mówiłes ale ona słuchając nie słyszała... Albo nie chciała słyszeć... Może jednak gdyby wiedziała, ze ci do życia i szczęścia ten seks niezbędny to by na to poszła... A tak to troche samobója sobie strzelasz zdradzając ją... No chyba ze już wcale jej nie kochasz i tylko obowiązek wobec dzieci został... Ale tego nigdy nie napisałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ka No tak, tylko żeby \"po drodze\" nie znalazła się taka, co mu da odczuć że jej zależy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się tylko Babko ile on znal te swoja zone przed slubem i jak wytrzymał z nią te 20 lat bez swojego zaspokojenia, o których tu latach wspomina. Kurcze - ale w sumie to laskawy jest, ze tyle lat dawał jej szansę, mogl przeciez od razu - nawet przed slubem zaczac ją zdradzac... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ka
ale ja mu daje odczuc,ze mi zalezy:) ale uwierz mi ja nigdy nie latalam za zadnym facetem,olewalam ich maksymalnie, to im zalezalo:) a zreszta widze po waszych malzenstwach,ze uwielbienie faceta jest duzo gorsze. zreszta sprobuj kiedys stac sie pepkiem wszechswiata, zapomnij zadzwonic, pomilcz :) wyjdz bez mowienia gdzie i po co, a zobaczysz czy mu zalezy:) chyba,ze oboje jestescie tacy sami, wowczas bedzie problem... u mnie to dziala ponad 10 lat a facet mnie uwielbia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cieszę się bo nie mam czym ale nie mam zamiaru być w ciągłym dołku :p A żonka wiedziała :p tylko też widocznie naczytała się ,że lepiej być zołzą :) No cóż jej wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pretensje żona xzeda mieć może tylko do własnej osoby jeśli świadomie odrzuciła uciechy seksualne powinna więc i lizcyć się z konsekwencjami które z przyczyn niezależnych powstaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
a w jakim wieku jest twoja kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to się mówi chodziliśmy ze sobą 4 lata i ciekawe dlaczego wtedy wszystko było dobrze? :p Tak łaskawy jestem :) Jak wytrzymywałem? Ano na ręcznym szanowne panie,na ręcznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie wiedzieć ile lat ma kochanka? Okiej :) 29 A teraz doróbcie sobie do tego co wam pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jak to się mówi chodziliśmy ze sobą 4 lata i ciekawe dlaczego wtedy wszystko było dobrze?\" Nas pytasz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ka
ona chyba tak nie mysli:) bo podobnoc sexu nie uprawiaja :) Ja nie msyle,ze on mnie uwielbia, ja to wiem :) Zreszta mala kontrola nigdy nie zaszkodzi i to w obu kierunkach. Chcecie mi dowalic, ze moj m mnie zdradza?;) akurat to nie wchodzi w gre:))) Xyzed to k nie woli kogos mlodszego?:) rozne gusta maja kobiety, chyba ze jestes bardzo przystojnym gosciem :D ale to i tak 2razy tyle roznicy, ty 60 a ona ze 40. Moze sie zdarzyc,ze juz nie bedziesz mogl:) moze fotke zamiescisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuupppppppppsssssss
no bo xyzed znudziłeś się zonie jako partner seksualny, przestałes ją podniecać, nie spełniałeś jej oczekiwań................może taką gówniarę to jesteś w stanie zaspokoić, ale nie dojrzałą kobietę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ka
do uuupss cos w tym moze byc:) Kobieta czesto znosi byle jaki sex w czasie "chodzenia" :) ale kiedys zaczyna wymagac wiecej, a jak facet sie nie spelnia to co ma robic? zmuszac sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuupppppppppsssssss
no nie koniecznie zmuszać się.............poszukać atrakcyjniejszego obiektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indovina
A może żonie xyz pasuje taki układ? W końcu dla niej mąż robi wszystko. Nawet kochankę sobie znalazł, żeby jej głowy nie zawracać swoimi potrzebami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdn
kobieta nie jest zimna - to facet nie potrafi jej rozpalić:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ka
do cdn zgadza sie:) moze zonie zyxed pzresatlo sie podobac w lozku, bo ile mozna udawac orgazm:) ej a moze ona tez kogos ma i dlatego nie chce z nim uprawiac sexu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuupppppppppsssssss
no to xyzed jak wychowałes sobie tą zonę skoro ona nie chciała ci dawać tego co chciałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 pytanie było retoryczne bo odpowiedź ja już dawno poznałem :) Podobają mi się wasze stwierdzenia,są takie czaderskie :) :classic_cool: i o to mi chodziło :) Gówniara powiadacie? :) No to już wolę taką gówniarę :p Przynajmniej dowartościować staruch się może :p :D :classic_cool: Jak już nie będę mógł ,to przeca wspomagacze są ,no nie? :) :p No i dalej z komentarzami proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
Fajnie ze tym razem nie dajesz sie sprowokować. :) Szkoda jednak ze nie masz na tyle odwagi, zeby jednak powiedziec zonie o tym co robisz i dlaczego to robisz. Dla niej i dla...siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rąbka mogę :) Dlatego żeby mnie zatrzymać :) Może być taki rąbek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do xyzed bo ja tchórz jezdem ,a dzieckiem się nie chcę zasłaniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej kobiety
przeciez on mogl cala historie zmyslic zebyscie sie nim podniecaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
I jeszcze jedno ! Bez tej głupiej minki :P, której nadużywałes, twoje wypowiedzi o wiele lepiej sie czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×