Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Ależ mam dzisiaj dzień Ale dużo pracy = dużo pieniążków :D Nie wiem kiedy nadrobię zaległości.......a zajrzę do was dopiero w poniedziałek, no chyba że jeszcze dziś znajdę wolną chwilę. Ale na wszelki wypadek żegnam panie i miłego weekendu życzę 🌻 AGA a Tobie udanej transakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sc , daruj sobie, proszę Cię. Potem córka będzie chodzić do liceum, też ciężko. Potem bedzie studiować , jeszcze gorzej a potem wyjdzie za mąż i pojawią się wnuki a potem......... i tak dalej , i tak dalej. Czekaj tatka latka aż kobyła zdechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cassie w swoim opisie świetnie oddałaś to, co dzieje się w gimnazjum, trafnie ujęłaś zachowania młodzieży. Wiem, ze moja córka nie będzie jedną z tych \"gwiazdeczek\", bo na to nie pozwolę. W sumie to na ma luźny, sportowy styl (bo i uprawia sport), ale ja wiem co jej się w głowie ubzdura jak zobaczy \"inne\" koleżanki? Już słyszę czasami teks pt. czy będę mogła w gimnazjum to czy tamto, bo moje koleżanki tak mają?? Wiec co będzie kiedy tam w końcu trafi?? Ło matko! Chcę by znów była maleńka!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, ze w przypadku sc dziecko K to tylko wymówka :( Problem istnieje gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 ja dziś tak się udzielam, że nadrobię za nas dwie :D:D:D szkoda, że jesteś \"zarobiona po pachy\", ale nic, za to bogata będziesz!!! (czego Ci życzę oczywiście) póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sc już Ci kiedyś życzyłam jak najlepiej i dalej tak jest. Ale proszę Cię nie tłumacz swojego faceta w ten sposób bo takie podejście do sprawy z jego strony nie świadczy o jego odpowiedzialnosci ani dojrzałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.
AGA chetnie z Toba porozmawiam o gimnazjum, dzieciach, zachowaniach mlodziezy, bo w tej dziedzinie pracuje, ale nie teraz kochanie, przepraszam, lece za chwile do lekarza na kontrole. odezwe sie popoludniu. jesli masz dostep do kafeterii tylko z pracy to moge ci podac meila do korespondencji. bedzie latwiej.ale jesli nie chce w ten sposob nawiazywac znajomosci to do zobaczenia na kafe, ja bede za ok 2 godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
To znaczy że jego córka już pięć lat chodzi do tego gimnazjum :( 4 latka plus 9-mcy ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cassie dziękuję, chętnie porozmawiam z Tobą, tylko proszę, podaj maila. Póki co :) Strzelec no nie!!!!! mi tu żołądek do pleców przyrasta a ona o jedzeniu.......!!!!!!!!!!!!!!!! :O Chyba zaraz u Ciebie będę i wcale nie musisz mnie zapraszać jakoś specjalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.
Strzelec, a probowalas schab duszony w sosie paprykowo-cebulowym? :D to jest dopiero mnnniiaamm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelcze Ja tez zrobię pange jak wroce z pracy, tylko .... zapomnialam wyjac z zamrażarki zeby sie rozmrozila.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdzielę
cassie czy możesz sie przestać nade mną znęcać????? :D:D:D:D:D (żart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.
AGA cassie.33@onet.eu czekam na wiadomosc od ciebie i do "zobaczenia" :D buziaczki dla wszystkich, ktore chociaz troszke otworzyly mi oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.
ej! ja sie nad wami nie znecam! :P czekam az mnie ktoras poprosi o przepis, bo gotowanie uwielbiam!! moglabym godzinami eksperymentowac w kochni :D a wczoraj z nudow zrobilam kurczaka z warzywami w sosie serowym. przepis banalnie latwy a ile jedzienia!!! a jakie pyszne! MNIAMM!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.
kuchni... zeby nie bylo ze mam problemy z ortografia :D nie wiem skad mi sie biora te bledy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany!!!!! o takich smakołykach tu piszecie, że aż mnie skręca :O cassie dzięki za adres, odezwę się. Strzelec na takie jedzonko to będę pędziła prędkocią błyskawicy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelcze a co do rybki - ziemniaczki, czy frytesie proponujesz dzis ?? (jak fryty to i mnie się spodziewaj z wizytą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha a ja zrobię sobie obiadek tradycyjnie sam ale na pociechę dziecko mi pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny istnieje jeszcze mnóstwo problemów ,ale ten to główny problem,kolejny to moje tchórzostwo....i kolejny to jego tchórzostwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jeszcze jestem gotów pomyśleć,że ktoś tu za mną zatęsknił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc tylko idiota się nie boi,a tylko saper myli się tylko raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie chcę czepiać sc ale, sama sie przyznajesz że jest mnóstwo problemów, do tego tchórzostwo z obu stron- Twoje i jego , i na dodatek twierdzisz że jeszcze jestes szczęśliwa :P nie wiem jak można w takiej sytuacji być szczęśliwą :O Myślę, że sobie mocno to szczęscie wmawiasz, ze tak jest Ci łatwiej żyć, tłumacząc siebie i jego A tak naprawdę to to twoje życie jest tak samo pogmatwane jak i innych kobiet, chocby zdradzonych zon, może inaczej ale na pewno też. łapiesz chwile, ale tylko chwile, zadnej przyszłości, żadnej stabilnosci, zadnej pewności w związku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×