Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość a mozesz AGA
napisac cos o tych wersjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co dalej
aga,zona mojego juz bylego tez sie przedstawila ,stad wiem z kim moglabym ewentualnie rozmawiac ,nie krzyczala ,nie wiem czy miala taki zamiar ,to ja stchorzylam,nie wiem co on opowiedzial zonie ,chyba nie chce wiedziec ,nie chcialam aby mogla skonfrontowac nasze ewentualne opowiesci ,nie chce mu szkodzic jeszcze bardziej ,bo wiem ze nie mysli o rozwodzie ,dlatego padlo to pytanie do ciebie ,ale chybilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mam go cały czas pod ręką
i co zapytalas tak po prostu co twj maz jej opowiadal? bo ta wersja o odzywce tez jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 - Jasne :p Ja natomiast zasłużyłem na takie traktowanie przez żonę :P więc to ja i tylko ja jestem be bo zdradziłem żonkę,a ona jest tylko biedną pokrzywdzoną :p Ona dotrzymywała wszyystkich przyżeczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed A gdzie ja napisalam, że zasłużyłeś? Poza tym , nie rób z siebie męczennika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozesz AGA
nikt Ci nie mowi o biografii tylko o tym w czym sie roznily ich wersje Ktore sie wybielalo ktore kogo pociagnelo do tego romansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co dalej \"...nie chcialam aby mogla skonfrontowac nasze ewentualne opowiesci...\" O właśnie! Ja w tym celu zadzwoniłam! Chciałam porównać jej opowieść z jego bajką! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co dalej
dzieki AGA,wiec ja sie chyba nie zdobede na rozmowe z nia ,nawet jezeli jeszczeraz zadzwoni ,nie chce zeby znala prawde ,moze prawde ktora mial dla mnie ,to nieistotne ,niech im sie ulozy ,o ile to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozesz AGA wersje się różniły, a jakże! Tyle tylko, ze okazało się, iż okłamywali siebie nawzajem! Nikt się nie wybielał, każde zawiniło w takim samym stopniu. A kto kogo znalazł? Ona jego- w tej akurat wersji nie było sprzeczności. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mam go cały czas pod ręką
Ona jego- w tej akurat wersji nie było sprzeczności. Aga no i kto rozbija malzenstwa? albo w tym pomaga?kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 nie robię z siebie męczennika,bo gdyby tak było to raczej bym nie zdradzał tylko siedział tu i jęczał ,że mi żona dupy nie daje i znęca się nade mną psychicznie :p Ale z jednym się z tobą zgodzę,że rozumujemy całokowicie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ale on jakby nie chciał, to nie poszedłby z nią, prawda? \"do tanga trzeba dwojga\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozesz AGA
dzieki za odpowiedz ale ciekawi mnie jeszcze jedno , jak sie dowiedzialas o romansie meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA jesteś super
nikt jej nie atakuje, AGA sama napisała że ma męża cały czas "pod ręką". najpierw kulturalna - jak przystało na kobietę z klasą - rozmowa z kochanką, a potem zaraz męża na smycz? czy na tym polegają podwyższone loty te inetelektualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Gdyby wszyscy rozumowali jednakowo, nie byłoby nieporozumień, ale z drugiej strony byłoby nudno, nie byłoby z kim podyskutować, pospierać się .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, tego to już nie powiem...moja słodka tajemnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba
dwojga. ja twojego meza nie bronie ;) jak i jego kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męża na smycz??????? Chyba oszalałaś! Sorry, za słowo, ale grubo się mylisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozesz AGA
ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga jak to
a to "pod reka" ?? co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tylko wyrażenie, które opacznie zrozumiałaś! Nie chodzi o smycz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGa**7
a ja swojego bronie,bo jest moj miod malina, dlatego inne chca go poderwac,bo taki fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindaa.
hej Ty co pytałas Agi ,moja /zona/ dowiedziała się sie czy domysliła raczej z powodu całkowitego zaniku pozycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam mogę być na smyczy byle pani była okiej ;) :D babka68 no z klasą się wywijasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem tu, na forum użyjemy słowa lub sformułowania, które nam wydaje się stosowne do przedstawienia sytuacji. Okzauje się póżniej, ze to, co tak naprawdę chcieliśmy przekazać zostało inaczej odebrane. Dlatego tak ciężko się tu dogadać, bo słowo pisane nie oddaje tego, co tak naprawdę chcemy przekazać czytelnikowi. Przynajmniej ja, jak widać, nie potrafię tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGa**7
ale Aga w takim razie wczesniej nie mialas go pod reka? Znikal sobie z domu? Podejrzewalas cos, zachowywal sie inaczej niz zwykle? Ja sie kiedys zakochalam, to moj maz od razu sie domyslil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak, jak piszesz! Tak właśnie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGa**7
nie staralas sie tego ukrocic po kilku pierwszych eskapadach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×