Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

A po co mam czytać? :p Wystarczy,że takie bystre gwiazdy jak ty i tobie podobne czytacie to co idiota napisze :p i co was wkurzy :p Jeśli K mnie puści w trąbę ,to świat się nie zawali :P Inne też jeszcze są,a do tego takie jak wy co dużo pyszczą ,to najszybciej na chuja wskakują :p tigra słoneczko każda potwora znajdzie swego amatora :) ty przecież też znalazłaś :p a że Cię w trąbę puścił,to masz pecha :) Trzeba się było starać a nie polegać tylko na wysokim mnemaniu o sobie,że taka laska z ciebie :D widocznie inna była jeszcze lepszą laską :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosik szczescia
przestal lubiec jak mu reklamowke z ciuchami na klatke wystawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosik szczescia
xyzed -> teraz ponizej pasa uderzasz. nalezy przeprosic tigre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosiku
powinna mu te ciuchy spuscic z okna:) ja wiem na czym mojemu mezowi najbardziej zalezy i nie zawaham sie tego uzyc jak cos przeskrobie, a osmielam sie zauwazyc,ze xyzed bylby dobrym workiem treningowym, wykanczanie psychiczne bym pocwiczyla, on na to zasluzyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA i co z tego ,że ładna laska z tigry? W czym jej to pomogło? W tym,że potwornie jadowita jest i niczego poza czubkiem swojego nosa nie widzi? Osobiście wolę przeciętne :) albowiem często jest tak,że te ładne laski ,to wyżej srają niż dupy mają. :o Oczywiście nie wszystkie :) Poza tym to też tigrze życie psychiczne ratuję bo ma dziewucha na kogo jadem pluć za swoje niepowodzenie więc dobry uczynek robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosiku
xyzed nie zaluguje na miano faceta! A milosc do K? zauwaz co on o niej pisze. Facet jest prywmitywny,ze az to smieszne jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosiku
zalosne i smieszne :( ale dziewczyny po co wdajecie sie z nim w dyskuje, widac,ze kto mu nie przyklaskuje od razu jest dla niego niczym. Nie przypomina wam on kogos? bleee jak pomysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga za poziom się nie przeprasza.......go sie \"prezentuje\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja pierwszy tigrę obrzuciłem wyzwiskami więc nie ja będę pierwszy przepraszał.Możecie mnie zacząć ignorować albo zażyczyć żebym opuścił wasze towarzystwo ale przepraszał nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosik szczescia
xyzed!!!! nie bedziesz przepraszal pierwszy????? takie teksty ostanim razem slyszalam w przedszkolu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede nie bede
na zlosc mamie odmroze sobie uszy:D dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mnie blotem nie obrzucał xzyzed ,. nie przyrównuj mnie do siebie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałem tyle szczęścia co ty bo do przedszkola nie chodziłem więc nie wiem jak to jest,ale chyba całkiem fajnie :) Przyklaskiwać mądralińskie nie musicie ale nie wmówicie mi ,że wszystkie rozumy pozjadałyści i tylko wasze zdanie jest jedynie słuszne.Same pierwsze niewybrednie atakujecie ale we krwi to już niektóre mają ,że się do tego nie przyznają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czas do pracki,. dziekuje za dyskusje, w szczególnsci temu dyskutancie co w dupie ma opinie , i uczucia inny ludzi ,. niech ci ziemia lekką bedzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed powiedziałm Ci, ze ładna, bo twierdziłeś inaczej. Poza tym uwierz, ona wcale nie jest zrzędliwą babą! A juz napewno nie traktuje źle męża! Poprostu wkurza ją to, co piszesz i w ten sposób reaguje na Twoje wypowiedzi. Zresztą ....nie tylko ona! Powinieneś pomimo wszystko ją przeprosić, bo mówić zdradzonej żonie, że \"..Cię w trąbę puścił,to masz pecha ...widocznie inna była jeszcze lepszą laską...\" jest conajmniej niestosowne. I bolesne! Cholernie bolesne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede nie bede
tigra niech cie nie ruszaja teksty kogos takiego!Jestes swietna babka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem na pomaranczu
Tigra Twoj poziom jest mowiac ogolnie rynsztokowy.Slonictwo tez.Co Ci sie stalo??Nie pisalas w taki sposob wczesniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosik szczescia
xyzed ja cie nie atakuje i napewno nie uwazam ze pozjadalam wszystkie rozumy. na darmo sie denerwujesz a teraz wlasnie focha zajebales jak baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede nie bede
Aga on z pewnoscia mysli tak o kazdej zdradzonej zonie i wylazlo to z niego. Tak wiec zastanow sie dla kogo jestes tak uprzejma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra no pewnie ,że ciebie nikt nie obrzucał :) przecież taka laska z ciebie :) za to ty zaczęłaś od obrzucania :) Facet zawsze pozostanie dzieciakiem ,a wy o mądre i boskie bardzo dobrze o tym wiecie tylko nie potraficie tego wykorzystać :) Oczywiście nie wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że tak myśli. Skoro uważa, że jego żona na to zasłużyła, to inne też. I dobrze im tak. Żałosne rozumowanie. Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka79
a ja jestem oziebla baba, co laski nie potarfi zrobic:D to bylo dla mnie najlepsze. wiem,ze mnie nie lubicie, ale dziwne jest,ze z takim typem gadacie, co ma tak niskie mniemanie o kobietach, a w konsekwencji (przeniesienie)o sobie. koles potrzebuje uwielbienia,bo wie,ze tak naprawde jest bardzo malutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×