Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość do xyzed
pzrenies sie moze na erotyczne,stary zberezniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosik szczescia
tak na serio: uwazam ze kobiety pewne siebie i wyluzowane na pewnych punktach sa bardziej atrakcyjne. jak facet ma przy sobie zgryzliwa babajage to nic dziwnego ze bynajmiej rozglada sie za kim usmiechnietym.............a tu wiadomo co moze z tego wyniknac.... zaraz pewnie sterta zon mnie zaatakuje, bo jak wsygladac sexi jak trzeba upilnowac dzieciaka i dom i prace i, i, i,...... a jednak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosik szczescia
a przy okazji to AGA moze i laski nie robila.tez jej wina, bo ksiadz na naukach wyraznie mowil: mezowi nalezy sie raz w tygodniu laska. a trzeba bylo z pomaranczowa chodzic na te nauki..... teraz wiemy czemu jej malzenstwo takie szczesliwe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbereźnik to mogę być ale stary? wypraszam sobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGa**7
grosiku wydaje mi sie ze nie o to chodzi -popatrz na Age, ja tez maz zdradzil,a nie wyglada na zgryzliwa babe. Twoja teoria upada. Moj maz jest cudownym, przystojnym czlowiekiem,a tez rozgladam sie za innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosiczku
grosik szczęścia przedstawiłaś wersję xyzed trochę bardziej rozwinęłaś jego Co sobie zafundowała to ma.O męża trzeba było dbać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzyzed jesli nie rozumiesz sensu , i wartosci malzenstwa to lepiej zebyś zdechł jak pies ,. jad mam tylko do ciebie chlopaczku,. czytam co wypisujesz , ; ze sprytny jestem itp,. no .. samo uwielbienie... i dlatego masz kompleksy i to duze ! nikt ciebie nie chwali to trzeba sie samemu pochwalić ! no , no zenujący jesteś .. !!! jak ktoś skuma twoje pisanie ,i odczyta jakim czlowiekiem jesteś no.. coż .... komentarze na twoj temat widać jak na dloni ,. a ten atak na mnie i inne babki swiadczy o twojej mikrej postawie , chłopek roztropek z ciebie gościu ,. a twoja kochanka to chyba ślepa jest!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosik szczescia
stary ale ma pary na wszystkie gary.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosiczku
ale to gentelmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowej małżeństwo takie szczęśliwe bo jej mąż chyba nie wie co to laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
stary ale jak widac jary. facet nie masz dwudziestu, czy trzydziestu lat.Dla mnie jestes stary,ale jak dobije do twojego wieku to sie pewnie za takimi bede rozgladala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka79
xyzed wybacz ale moj maz jest zapewne o niebo lepszym kochankiem od ciebie.Widze,ze slusznie ktos radzi, wybierz sie na erotyczne! :) a moze spragnionys tej przyjemnosci,bo k ci ja wydziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjjj, no weźcie!! Przecież to nie było o mnie, moim mężu i lasce! :D To znów przenośnia ze strony \"grosika\" a Wy bierzecie to jako fakt z moijego życia! Zaraz dorobicie do tego ideologię i wyjdzie, ze ja ....oziębła jestem hahahahahahhaahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska.
dobrze Tigra , ten xzyzed to jakiś porąbany jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosik szczescia
moja teoria nie upadla, tylko nie wyklucza innych tez wersji. wiadomo ze zycie pisze rozne scenariusze..... i nie chodzi mi o wyglad. bo to akurat najmiej ma do bycia sexi. ale nastawienie do zycia i partnera. i nie wyklucza ta teoria ze ktos calkiem nie wiadomo dlaczego zdradza. sa mezczyzni ktorzy maja super kobiety, a jednak zdradzaja. problem tkwi chyba u mezczyzny. moze ma jakies slabe ego i potrzebuje kogos "slabszego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśśśśśś
no to dalej..............aga uwazam ze skoro juz raz dopuscilas do tego aby maz cie zdradzil, to ty na druga szanse nie zasluzylas...........co za zona z ciebie??? nie widzisz potrzeb mezczyzny??? fui...............zdecydowanie to on robi ci laske ze z toba jest!!! = Co sobie zafundowała to ma.O męża trzeba było dbać aga wiem że grosika to był żart,tak ogólnie ale Pana????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tigra :) skarbie ty mój,jesteś :) nareszcie :) bo tak mi twojego jadu brakowało,że o mało w deprechę nie wpadłem :p No ale wracam dzięki tobie do osób bez depresji :) Jak tam twoje wdzięki? :p Mam nadzieję,że tylko szczena by mi opadła ,a nie co innego ;) Pomarańczko nie byłaś ze mną (i dobrze bo raczej zimna kłoda z ciebie) więc może nie porównuj :p tigra a mojej kochance to ty nawet do pięt nie dorastasz :) i masz też kompleks i to poważny,mianowicie : zrzędliwej baby,którą chłop w trąbę puścił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska.
tak grosiku , zycie to nie bajka , i jest roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśśśśśś
czyli dla niektórych panów to nie takie "śmieszne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka79
no taka oziebla,ze szok:) narazie to ty na ozieble trafiasz,podobno:) dla ciebie to ja jestem lodowiec!bos dla mnie stary pryk a ja mlodziutka babka jestem :) tak,ze piluj k bo ktos ci ja podwedzi,a swoja droga obstawiam,ze nikogo nie masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed czy ty czasami czytasz co napiszesz:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosik szczescia
ja osobiscie znam super kobiete (bo moja przyjaciolka) ktora facet puscil w trabe. silna, zaradna, wyksztalcona, towarzyska, ladna. a jednak polazl za 19 letnia, ktora mu w samochodzie podczas jazdy laske robila (moja przyjaciolka jechala za nimi autem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dee
on nie czytaty, ledwo pisaty a i to pewnie zleca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzyze jak moge twojej kochance do piet nie dorastać jak ciebie wybrała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla niektórych panów, to wogóle mało co jest śmieszne. Oni są \"inni\" :D xyzed A wiesz co? JA Ci coś powiem...Znam osobiście tigrę i zapeniam Cię, że przy niej raczej \"nie opada\" :D Fajna z niej laska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosik szczescia
takze wiem, ze roznie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz gowniano sie czyta co wypisujesz xzyzed ! ty naprawde nie czytasz tego co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aga,. wiesz co myslę o tym facecie ,. buzka dla Ciebie lala,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosiku
to facet lubi niebezpieczne zabawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×