Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość grosik szczescia
miec faceta na oku jest cos innego jak trzymac go na smyczy. jak mnie ktos zranil to chyba naturalne ze mam go na oku. aga nie wydaje mi sie z tych maniaczek, co to sledza po komorkach, lupa po samochodzie wlosow szukaja, grafik pracy na pamiec znaja i rozliczaja meza z kazdej minuty nieobecnosci albo kazda kobiete na ulicy spojrzeniem zabijaja. AGA, no tak chyba nie jest? bo to jest zalosne...................no i glowno daje. wiem o czym mowie, bo bylam z mistrzem klamstwa i dobrych taktyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na każdą eskapadę była w miarę logiczna wymówka z jego strony, więc nie tak od razu sie zorientowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosik szczescia
moj k kiedys powiedzial ze jego zona jest tak glupia i wierzy w kazda scieme...... a sam cholera nie wiedzial ile razy ja go zlapalam na kamstwach (sam juz sie w wersjach gubil) i nic nie mowilam bo mi sie nawet komentowac nie chcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grosik szczęścia Nie, no coś TY! Nie mam takiej schizy, żeby ganiać z lupą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGa**7
Aha, dzieki. Ja tam mojego nie tyle pilnuje co sprawdzam gdzie jest i z kim.Nie ma nic przeciwko. Sam tak robi. Dlugo trwaly te jego wypady? Bo tu chyba ktos pisal,ze to byl 10minutowy sex..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy wszystko mylicie...to nie ja pisałam o 10-cio minutowych \"seansach\". U mnie trwało to jakieś 6 m-cy, zanim się dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGa**7
Aga to nie tak krotko, chyba faktycznie dosyc logicznie uzasadnial swoje wypady, a u ciebie nie bylo ani sladu podejrzen?Poł roku. Nie chce mi sie wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi, że te wymówki były naprawdę wiarygodne, chociażby z uwagi na wykonywaną pracę. Jeśli mówił, ze wychodzi i o której będzie, nie spóźniając się przy tym, to nie budziło to niepokoju. Do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGa**7
aha, no tak. Co wzbudzilo twojego podejrzenia jesli mozna zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pół roku to i tak rekordowo szybko się dowiedziała :) AGA jednak łebska z Ciebie babeczka :) Dobrze,że moja taka nie jest :) A może ja taki sprytny jestem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed oj, gdzybyś wiedział jakimi sposobami doszłam... :P To jednak chyba ja jednak jestem sprytna! Uwierz mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod ręką to taka przenośnia
znałam taką parę, gdzie zona też miała męża cały czas po reką, albo jak kto woli na oku. wygladało to mniej więcej tak: mąż uwielbiał tenis, a żona pływanie i kiedy on chodził sobie pograć to ona razem z nim, no bo wiadomo tam kręcą się niezłe laski, wolała mieć go na oku, chociaż sama nie grała. na basen nie chodziła, bo on nie przepadał za pływaniem. wiecie chyba jak to się skończyło i nie trwało to zbyt długo. AGA u Ciebie to trzymanie pod ręką zapewne zupełnie na czymś innym polega, ciekawe tylko na czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA wierzę ,wierzę :) przecież pisałem,że sprytna z Ciebie babeczka :) Ale wierz mi ja też jestem dobry i sprytny :) No ale ja kłamię tylko w jedną stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod ręką to taka przenośnia ano na tym polega, ze .............ja kocham męża a on mnie! Koniec i kropka! A teraz do ataku!! Pozwalam obrzucić siebie błotem, jeśli ktoś ma ochotę! I tak jestem zła, więc dobijcie mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko jedno- nie łążę za mężem, nie szpieguję...to \"pod ręką\" było przenośnią a Wy to sobie interpretujecie na swój sposób! A proszę bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA no co Ty ? :) Złość piękności szkodzi :) więc więcej uśmiechu proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGa**7
to dobrze ze sie kochacie:) bo bez tego nic nie ma sensu! Ja tez kocham meza a i tak sie zakochalam, nie zdradzilam go fizycznie, bo chyba mam opory moralne,ale kiedys moga zniknac.Ale kocham go bardzo, nie wykluczajac jednoczesnie zakochania sie w innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosik szczescia
no to masz szmato........................ za to ze zyjesz z mezem i go jeszcze kochasz................!!! a kochance zycie zepsulas!.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGa**7
to pod reka nie jest zle:) Nie przejmuj sie! Odrobina zazdrosci dodaje pikanterii zwiazkowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosik szczescia
o kurcze nie wyszlo mi............ mialo byc to bloto do AGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA no już lepiej :) Ale miało być więcej ,a nie jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imienniczko Dzięki. Nie przejmuję się, tylko chyba...niepotrzebnie tłumaczę. Niektórzy i tak wiedzą lepiej :O grosik dawaj więcej! Należy mi się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA jesteś boska,seksi i w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D starczy?? bo jeszcze mi tak zostanie i co będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to będzie,że uśmiechnięte kobiety są zdecydowanie bardziej ponętne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosik szczescia
a gdzie reszta zlosliwcow....nagle sama zostalam....gdzie te rozgoryczale kobieciska??? no to dalej..............aga uwazam ze skoro juz raz dopuscilas do tego aby maz cie zdradzil, to ty na druga szanse nie zasluzylas...........co za zona z ciebie??? nie widzisz potrzeb mezczyzny??? fui...............zdecydowanie to on robi ci laske ze z toba jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grosik laskę to ona może zrobić jemu :D Wiem to była literówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×