Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

ileż mozna , czytać takich wypowiedzi jak xzyzed pisze ,. moze juz mam dośc,. go nawet nie smacznie czytać .. ale masz racje ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko I moim( skromnym, zalanym jadem) zdaniem, trafiłaś w samo sedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę nie będę bo ja staram się być uprzejma dla wszystkich, nawet dla tych, co po mnie \"jeżdżą\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo/1
nie kazdy facet to dzieciak :D zreszta dzieciaki tez sa rozne, a na xyzed chyab ten brak przedszkola sie odbil, bo nie potrafi wspolzyc z ludzmi, w kazdym sensie. Jesli pisze,ze zone ma oziebla i stala sie taka po slubie, to hahahaha czyja to wina? meza co nie potrafi jej zaspokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga nie musisz
byc dla kazdego uprzejma! :D daj sobie na luz!:) na pewno sie lepiej poczujesz jak wyrzucisz z siebie wszelkie negatywne emocje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA owszem ,że bolesne.Ale czy nie uważasz ,że jednak prawdziwe?To że ma taką ,a nie inną sytuację usprawiedliwia to,że ona właśnie zaczęła od wyzwisk? Myślcie sobie o mnie co tam chcecie,nic mi nie dacie,ani nic nie zabierzecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta tylko wtedy jest oziębła, jak ma melepete, a nie mężczyznę przy sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co ja mam z siebie wyrzucać??? JA mam wszystko w d***ie! Jak motylek! Niech sobie piszą co chcą a ja tylko dorzucę swoje! Gdybym miała się przejmować tym, co tu jest napisane to juz dawno bym och*jała! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozieblosc
sie chyba nagle nie objawia! a poza tym prowokacjo twoje poklony przed xyzed nie budza u mnie zadnych uczuc poza haha szkoda pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, więc xyzed ochujał i dlatego tak się zachowuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed--zaraz zostane oskarzona ze stoje przy tobie zem twój adwokat,ale co tam, niech pisza.Ja wiem,ze tak jak męzczyzna potrfai skrzywdzic kobiete , tak i i kobieta potrafi skrzywdzic męzczyzne. Nie napisze tego co robiła eks mojego faceta z nim bo to nie na forum,ale przekonałam sie ze naprawde mozna faceta zniszczyc psychicznie i to bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozieblosc
i tu sie babko z toba zgadzam na calej linii:) jak facet kiepski to kobieta nigdy nie bedzie usatysfakcjonowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,że nie potrafię współżyć z ludźmi jeśli trafiam na takie typy jak niektóre z was :) po ślubie przestałem naraz zaspokajać żonę więc sobie znalazłem kochankę :) której zaspokajać nie muszę :D AGA dlatego też nie przejmuję się tym co tu piszą wszystko lepiej wiedzące autorytety moralne bo nie mam zamiaru ochujeć :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proowokacjo
xyzed chyba ma sie dobrze psychicznie;) a faceta mozna zniszczyc wiem to dobrze, ale najczesciej na to zasluguje, jest np. takim xyzedem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzedzie
a znajdz sobie kogo chcesz :):):):):):) kto z kim przestaje takim sie staje, wiec troche zal tej biednej kochanki, ale sama cie wybrala,a moze nie...Jak facet jest dobry w lozku, to kobieta NIGDY z sexu nie zrezygnuje,ale jak jej to nie sprawia przyjemnosci, to o ile nie jest masochistka nie bedzie w to brnela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche to wszytski dziwne wiecie--bo traktujemy sie tutaj jakby był podział na lepszych i gorszych. Przeciez kazdy ma swoje doswiadczenia. To znaczy ,ze kobiety nigdy nie zasłguja na to by potarkotwac je stosownie do tego jakie świnstwo zrobiły w zyciu. I nawet mi tu nie chodzi o xyzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozięblość
Ale prowokacja brawo oziebłosc, jestes zimna jak zamrażara!!!!!!!! ups, nie przypominam sobie ciebie w moim lozku.Z kobieta nie probowalam jeszcze:) chyba mnie z kims mylisz:D:D moze z byla swojego exa albo z przygoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokacjo Tu nie chodzi o podział na lepszych i gorszych, na kobiety i mężczyzn, czy na żony i kochanki. Wszyszy jesteśmy (tylko) ludźmi, wszyscy popełniamy błędy, wszyscy czasami tracimy panowanie nad sobą i własnymi emocjami. Tyle że nie wszyscy potrafimy mieć dystans do tego, co dzieje się wokół nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha takie moralne autorytety z was ,a nawet żadna nie zauważyła,że kochana tigra posunęła się do tego żeby mi śmierci życzyć :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"xzyzed jesli nie rozumiesz sensu , i wartosci malzenstwa to lepiej zebyś zdechł jak pies ,\" Ja nie chcę bronić xyzed-a, ale jak wy byście się zachowały, gdyby taki wpis skierowany był do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego odczepcie sie od
tigry. Nie ma co zalowac oszusta - niech zyczy co chce, \"ale prowokacja\" tez rozne zyczenia rozsyla... nie za dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grosiku Jeśli ktoś pisze, że sobie zasłużyłam na zdradę męża, to oczywiście jest to dla mnie przykre, ale nie mam zamiaru zagłębiać się w to, a już na pewno przejmować się tym.Mam poprostu dystans do tego co ludzie mówia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×