Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość staly czytelnik
mialam na mysli to ze jesli sie denerwujesz to moze tylko potwierdzac moją tezę o tym ze jestes pracownikiem otwocka, ale moge sie mylic oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym była pracownikiem Otwocka to miałabym głęboko w dupie czy mój szef zarobi więcej. Doceniam ich za to że mi pomogli i to za dużo mniejsze pieniądze niż dr Chomicka, bo u niej też byłam. Dla lepszego efektu zabieg trzeba powtórzyć wiec opłaca sie pójść tam gdzie taniej, a profesjonalizm taki sam. A ty nawet mnie nie znasz, wiec nie sugeruj gdzie pracuje bo to śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowiecze
Każda z nas pisze o efektach lub ich braku, watpię żeby ktos polecał swojego szefa itd... Wiele czytałam na róznych topikach, i tam gdzie wiele z nas poleca danego lekarza, od razu ktos sie odzywa, ze to reklama. To wyglada śmiesznie. Sama do wykonania zabiegu wybrałam lekarza w drugiej części Polski i pojechałam 800km, bo miała dobre notowania na forum i cena przystępna. I jestem bardzo zadowolona. A w tą reklamę osób pracujących w gabinetach to po prostu nie wierzę. W tym gabinecie gdzie byłam, a spóźniłam się ze względu na długa podróż 40 minut musiałam czekać 3 godziny, bo cały czas były osoby umówione na termin. Też czytałam, że w tym gabinecie gdzie byłam to pracownice piszą reklamę. Okazało sie że lekarka jest tam sama. Musiałaby się sklonować, żeby robiąc zabiegi jeszcze pisała na komputerze. Także STAŁY CZYTELNIKU po prostu wymyślasz oskarzając kogoś o reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONA ANA
Dziewczyny kochane, koniec waśni :) Lepiej pomóżcie w potrzebie :) Potrzebuję lipolizy podbródka. Wygląda fatalnie, tzw. druga broda, a pewnie z biegiem lat zrobi się i trzecia :((( Załamka! Do tego ogólnie nie jestem gruba, troszeczkę zaokrąglona tu i ówdzie, tak po kobiecemu. Oczywiście zgodnie z panującą tendencją, non stop się odchudzam, i jeśli zgubię z bioder i brzucha, to NIGDY z podbródka!!! Jeśli któraś z Was zna sprawdzonego lekarza specjalizującego się lipolizie podbródka, proszę o namiary i może przybliżony koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ten sam problem, ale uwazam ze podbrodek to akurat najlepiej likwidowac standardowa liposukcja. Do tego miejsca stosowana jest cieniutenka kaniula. Ja robilam lipo na podbrodek w czerwcu, nic nie bolalo, a efekt niesamowity. Nie moge patrzec na swoje zdjecia robione przed zabiegiem - nie wiem jak moglam chodzic z takim podbrodkiem :/ bleee zaplacilam w Warszawie 3000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QU QLUszka
Witajcie! dawno tu nie bylam, bo myslałam , żę sie pogodzilam z moją nalaną gębą (tylko gębą, bo jestem szczupła, waze 48kg) Niestety te pulasy mnie doprowadzają do... ohh.. jestem pyzata ;( więc nie wiem czy lipoliza iniekcyjna czy laserowa ale musze cos z tym zrobic A Wy? jestescie zadowolone? jak tak czytam to dużo pisze o skutkach ubocznych, co mnie smuci i straszy ... pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaloo83
witam powiedzcie czy ilość 150mg na pierwszy raz na policzki fosfatydycholiny jest odpowiednia,ile wy mieliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna buzka
do Quluszki i nie tylko :-) lipolize iniekcyjna mialam robiona prawie dwa tygodnie temu (nie mam pojecia ile mi wstrzyknieto) i po zabiegu myslalam, ze juz wiecej na to sie nie zdecyduje. Dla uzyskania najlepszego efektu lekarz powiedziala ze potrzebne beda w sumie 3 - 4 zabiegi. Nastepny termin mam wyznaczony na grudzien. Buzia jest jeszcze lekko obolala, wrazliwa zwlaszcza na dole przy zuchwie, ale policzki, naprawde sa mniejsze :-)) Wycierpialam sie i bylam przerazona, ze ta opuchlizna mi nie zejdzie, ale zeszlo wszystko i jest naprawde ok. Widzac efekty na mojej buzi decyduje sie isc znowu i naprawde polecam, dla lepszego samopoczucia i wyzbycia sie kompleksu. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaloo83
do ladna buzka: mialas robiona lipolize 2 tyg temu i juz widzisz efekty?no to gratuluje, chyba jestes wyjatkiem, rzadko sie to zdarza, a moglabys wyslac swoje zdjecia przed i po na mojego maila lolaloo@tlen.pl?bylabym wdzieczna bo sama sie zbieram powoli do tego zeby zrobic lipolize na policzki i ciekawi mnie efekt, a powiedz mialas robione na cale policzki czy tylko w te miejsca pod kościami policzkowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladna buzka - ja tez poprosze o zdjecia, zastanawiam sie nad lipoliza od pol roku :( rozne opinie do mnie docieraja, prosze pochwal sie pozytywnymi efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tu zajrzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tu zajrzałam
a czy któraś z was ma doświadczenia z lipolizą bezigłową? to mogłaby być dobra alternatywna dla iniekcyjnej tylko niestety nie znalazłam informacji na temat jej skuteczności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TAK do igłowej
MAM DOSWIADCZENIA Z LIPOLIZĄ BEZIGŁOWĄ, DŁuuuuuuuGIE doswiadczenia i bezskuteczne. Po 10 zabiegach mnie w portfelu a tyle samo tłuszczu na podbródku. W koncu dołączyłam do WAS, zrobiłam bezigłowa, jestem miesiac po i w koncu jest to o co mi chodziło. Wydałam jedynie 400zł i nie mam podbródka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tu zajrzałam
Zmartwiłaś mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna buzka
hej, zdjec sobie specjalnie jeszcze nie robilam, ale pewnie z radosci bede je robila, jak juz bedzie po calej akcji i wtedy się pochwalę :-) Buzia na dole jest jeszcze lekko obolala i trochę boli mnie wątroba od czasu do czasu (nie wiem czy o tym wiecie, ale trzeba mieć zdrową wątrobę do tego zabiegu). Lipoliza była robiona na cała buzie. Wiem jednak ze w grudniu ide na drugi zabieg!Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro widzisz efekty juz po 2 tyg , to moze zabieg w grudniu bedzie ci nie potrzebny , pelen efekt widoczny jest dopiero po 2 -3 miesiacach , a w takim tepie jak schodzi u ciebie to tym bardziej .... ja jestem 1,5 miesiaca po i jakos efekty mnie nie powalaja.... cos tam zaszło ale niewiele . Efekt głównie zalezy od nas samych , od naszej podatnosci na działanie fosfatydycholiny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tu zajrzałam
Ładna buźka, a gdzie i u kogo robiłaś zabieg? Piszesz, że zabieg miałaś robiony na całe policzki - tzn że w miejscach przy skrzydełkach nosa i kościach policzkowych też??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna buzka
Przy kosciach policzkowych tez mialam robione, najbardziej balam sie pod oczami, zeby przypadkiem nie uszkodzilo mi jakiegos nerwu. Mialam robiona cala twarz bo naprawde bylam pyzata. Moze dlatego widac tak dobrze efekty. Lekarka powiedziala mi ze trzeba bedzie zrobic 3 lub 4 zabiegi. Na pewno wybieram sie na ten drugi zabieg w grudniu, a potem zobacze. Nie chce tez przeginac i miec zapadniete policzki bo taka zmiana moze byc dziwna dla otoczenia i dla mnie samej :-) Lipolize robilam u dr. Chomickiej. Naprawde widac ze ta pani ma wprawe. Caly zabieg trwal moze z 10 minut. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipolizka
Witam Was wszystkich! Kiedyś tu zaglądałam na formu i pisałam że mam ten sam problem jak większość z was czyli chomiki i podbródek (pomimo niskiej wagi ciała), ale przez długi czas nie odwiedzałam forum, nie mogłam ze względu na sprawy rodzinne. Chciałam zapytać osoby, które są już po zabiegu lipolizy chomików i podbródka, czy lekarze kazali wam nosić opaskę uciskową i pić dużo wody i dodatkowo robić jakieś masaże lub zabiegi na twarz Pozdrawiam! Trzymajcie się mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chokled
Do: nevretete Świetnie, że wrzuciłaś te zdjęcia, ja robiłam przed wczoraj lipolizę okolice żuchwy i podbródek też robiła mi ta sama lekarka co tobie. Ty też robiłaś podbródek czy tylko okoilce żuchwy? Efekt świetny, mam nadzieję, że u mnie też tak będzie, mam bardzo podobny owal twarzy jak ty i dokładnie tak samo odkłada mi się tłuszcz. Mam wrażenie że ja jestem mniej spuchnięta niż ty, mam dużo bardziej spuchniętą lewą stronę od prwej, ale to chyba przez dużego siniaka który się zrobił po zbiegu i spuchinięty mocno podbródek. Jak uda mi się zrobić zdjęcia to też je tam załączę. Czy p. dr kazała Ci nosić jakiś bandaż uciskowy? Odezwij się! Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzisiaj zrobiłam
jestem 5 dzień po lipo podbródka Trochę mnie niepokoi fakt że z jednej strony pod żuchwą mam zapadnięte ale ta strona mnie boli to może jeszcze nie wróciła do formy. Chodzę cały czas w opasce a o masażach nic mi lekarz nie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chokled
Do: ja dzisiaj zrobiłam W jaki sposób zapadnięte? Ja właśnie trochę rozmasowałam i troche mniej mniej boli. Czyli tobie lekarz powiedział żeby nosić opaskę? A mnie nic takiego nie mówiła lekarka, ale słyszałam że na forum były informacje żeby nosić opaskę. No i teraz już sama nie wiem. Jeśli mogę zapytać to w jakim jesteś wieku, bo może to zależy od tego w jaki skóra jest stanie? Ja mam 32 latka i skórę bardzo cienką i wrażliwą. Więc może powinnam mieć opaskę. Jaką masz opaskę jakiś bandaż elastyczny? Pozdrowionka! Trzymam za nas kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tu zajrzałam
Nevrette, a czy zauważyłaś u siebie po lipolizie jakies nierówności (strasznie się boję, że np. po jednej stronie zostanie mi więcej tłuszczu niż po drugiej) albo zwiotczenie skóry w miejscach gdzie miałaś robioną lipolizę? Dzieczyny, jak długo czekałyście na zabieg do dr Chomickiej? Byłyście u niej najpierw na konsultacji? Rozumiem, że jesteście z niej zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chokled
Do: tak sobie tu zajrzałam Z tego co wiem to Dr Chomicka ma wielkie doświadczenie. Jeśli chodzi o efekty to jeszcze nie wiem zbyt wcześnie. Nie wiem jaki jest czas oczekiwania bo ja kontaktowałam się dużo wcześniej z około 4 miesięcznym wyprzedzieniem, bo akurat ten miesiąc mi pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzisiaj zrobiłam
mnie lekarz kazał nosić opaskę. Ale ja nie miałam lipolizy tylko liposukcję. Z tej lektury forum to już sama nie wiem czy dobrze zrobiłam. Ale ja nie mogę sobie pozwolić na opuchliznę będąc w pracy aurlopu też tyle nie dostanę żeby kilka razy powtarzać. Mam lat 45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chokled
Do: ja dzisiaj zrobiłam Rozumiem. Po lipsukcji zawsze trzeba zalecją i należy zakładać opaski czy ubranka uciskowe. I co jesteś zadowolona z dotychczasowych efektów? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ca_lineczka
Do Chokled: Czy miałaś grubą warstwę tłuszczu w miejscach gdzie robiłaś lipolizę? bo ja mam niewielką (pewnie nie więcej niż 1 cm - ale na twarzy to ma znaczenie) i nie wiem, czy w takim wypadku można lipolizę robić. Ile substancji Ci wstrzyknięto w każdy policzek? I koniecznie daj znać kiedy zejdzie Ci opuchlizna - tego boję się najbardziej. A może wiesz, czy to jest tak, że od ilosci wstrzykniętej substancji zalezy wielkość opuchlizny? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chokled
Do: ca_lineczka Ja miałam też niewiele 1 cm -1,5 cm, ale fatalnie to wyglądalo. Jelśli chodzi o ilość wstrzykniętego specyfiku to w sumie nie wiem, ale chyba nie zbyt dużo podajrzewam że najmniejsza dawka bo lekarka mówiła że mam tego mało więc myśle że podeszła do tematu rozsądnie, czyli lepiej poprawić niż jeśli miałoby zbyt mocno zadziałać. Nie wiem czy opuchlizna zależy od ilości preparatu, ale myśle że po części na pewno. Jak puchnie mocno to podobno dobrze działa, ale tak naprawdę w moim przypadku to dopiero zobaczę. Dziś (3 dzień po zabiegu) opuchlizna zmniejsza się i widzę że chyba wracam powoli do mojego normalnego wyglądu. Szkoda że żeby zobaczyć efekty trzeba czkać aż tak długo. Uzbrajam się więc w cierpliwość i czkekam..... ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ca_lineczka
Do Chokled: a ile masz lat, jesli mogę wiedzieć? Czy też miałas wrażenie, ze ta skóra z tłuszczem zaczęła trochę obwisać (może pod ciężarem tego tłuszczu?)? Ja mam tylko 27, ale takiejuż pierwsze objawy widzę. Ja mam nadzieję, że lipoliza trochę obkurczy skórę/ Czy doktor robiła nakłucia bardzo blisko siebie? podobno im geściej tym lepiej, bo to podobno wpływa na jędrność skóry. Jeśli możesz to napisz proszę który dokładnie obszar robiłaś (np. 2 cm od żuchwy w zwyż, czy wiecej? w okolicach kącików ust? przy skrzydełkach nosa?) i ile nakłuć na każdą stronę twarzy miałas zrobione. Będę wdzięczna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×