Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość Clartee
a miało to w ogóle prawo zadziłac? ile powinnam dostać? ( średnio, w przybliżeniu chociaż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clartee
z tego co tu wyczytałam to dziewczyny dostają 5 strzykawek na jeden ( jeżeli sa to insulinówki to 5ml czyli jedna ampułke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila123
Moja kumpela dostała 8ml na jeden policzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clartee
hej pisałam do doktor M Kokot - robi lipoliże policzków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
Ciekawa jestem, czy jakbym schudła z 5 kilo, albo 8 to czy by się odbiło jakoś na policzkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbródek423
clarte: daj znac jesli sie zdecydujesz isc do dr Kocot ile zaplacilas i ile dostalas i w jakie miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoDbródek000
Mam ten sam problem - podbródek. Podzwoniłam po gabinetach, raczej telefonicznie nie chcieli udzielać informacji, trzeba sie umówić na konsultację. Jedynie w Sulęcinie dowiedziałam się ile mi podadzą. Tam też można obejrzeć zdjęcia www.lipoliza.pl Przemawiają do mnie. Daty sa na zdjęciach. 2 miesiace róznicy między zdjęciami. W następna sobotę mam slub. Teraz już za póżno, zrobię po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaaaaaaaaaa
obejrzałam zdjecia,musze przyznać ze srednio widac efekty, gdyby u mnie miałyby byc takie małe to bym sie nie zdecydowala na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyrii
alaaaaaaaaaaa, jak na tych fotach nie widzisz różnicy, to ja Ci proponuję wizytę u dobrego okulisty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia*
ja tez widze po zdjeciach ze efekty marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malalala
Wiatm. odwiedzałam to formu wielokrotnie za nim zdecyzdowałam sie na lippolize policzków i podbórdka. Wybrałam specjaliste dr. Chomicka i jestem zadowolna. Jetsem po trzech lipolizach po 3 na podbródek i policzki w okolicach żuchwy. Efekt jest widoczny najbardziej na podbrdku, ale na policakach tez z tym ze ja mam szerokie kosci szczeki. Zabieg nie jest bardzo bolesny obyło sie bez znieczulenia tylko ta strasza n opuchlizan ale schodzi od 3 do 5 dni. Polecam jesli macie poliki chomiki ale tylko u najlepszego specjalisty, Jest drozej niz u innych ale bez obaw i bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malalala
aha i nie liczcie na efekty po 1 razie trzeba conajmien 2 lub 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
I tu bym polemizowała, ja robiłam zabieg na podbródek i policzki(jeden) jutro będzie 4 tygodnie po zabiegu i już są efekty.Podbródka praktycznie zero, poliki jeszcze są, ale też widać różnicę. Całkowity efekt ma być po 2 miesiącach od zabiegu.Już jestem zadowolona, a co dopiero jak już będzie całość.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka222
leyla4 a u kogo robiłaś???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Robiłam u Dr.Turczyńskiej w Sulęcinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malalala
Z tego co wiem i wypowiedzi na formu ta pani doktor nie ma najlepszej opinii. U mnie po 1 zabiegu tez były efekty ale nie takie jak bym chciała , były widoczne 2 tyg po zabiegu a w ciadu 2 miesiecy nie uległy zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Malalala,właśnie na tym forum ta P.Dr ma dobrą opinię,dlatego pojechałam do Niej,poczytaj dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malalala
zamierzam zrobic lipolize jeszcze raz w okolicy policzków przy skrzydełkach nosa tam tez mozna ostrzykiwac ale musi to zrobic doswiadczony lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malalala
Sorki bo może pomyliłam lekarzy ale z pewnoscia moge polecic dr Chomicka z w-wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnet
A czy ktos orientuje sie gdzie mozna wykonac lipolize w Lodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak76
Witam czy ktos w Warszaie robil voluma w klinice epi-centrum? jestem ciekawa opnii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili230
proszę, jeżeli któraś z was zna adres w Szczecinie gdzie robią lipolizę proszę o namiary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
W Łodzi podobno na ulicy prądzyńskiego w margaret-spa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Ja mieszkam niedaleko Szczecina i nawet jeden zabieg zrobiłam u dr. Osadowskiej, ale po przeczytaniu forum, zrezygnowałam i pojechałam do Sulęcina.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestrzegam tylko przed zabiegiem wykonywanym u dr Osadowskiej ze Szczecina, efekt jej pracy inni dermatolodzy estetyczni okreslaja dziobami, czyli jestem teraz posiadaczka dzioba, bo poddalam sie zabiegom u tej pani.Na razie zaden lekarz nie chce tego poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Polna rusałko 2 tygodnie to za wcześnie na efekty,ja jestem 6 tygodni po zabiegu i widać różnicę, ale na całość muszę czekać bite 2 miesiące.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę nie do końca
Słyszałyście o lipolizie laserowej? Efekty sa kilka razy wieksze niż po igłowej. Efekt jest zawsze, bo z igłową to jest tak że na jednego działa na drugiego mniej i trzeba czasem zrobić kilka zabiegów, zeby osiagnać efekt jak przy laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×