Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość a tak orientacyjnie
ile kosztuje laserowa podbródka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola z1
witam wszystkich. Planuję wykonanie zabiegu u dr Turczyńskiej i za radą forum poszukałam jej na liście absolwentów PSME i nie ma jej tam. Może ktoś z was wie gzie szukać potwierdzenia uprawnień pani doktor albo certyfikatów upoważniajacych ją do wykonywania tych zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiap9
Witam wszystkich Czy ktoś wie gdzie w okolicy Legnicy, Wrocławia, Poznania można zrobić dobrze lipolize ud, bardzo mi na tym zależy, a nie mam żadnego doświadczenia. Czy naprawde są widoczne efekty, może mógłby mi ktoś wysłać zdjęcia. Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiap9
Bardzo dziekuje, jestem też ciekawa jak to wyglada cenowo bo na stronach roznych przychodni są ceny, np 1200 za uda ale czy to cena za calość czy za jedną serie, ile to naprawde kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja jeszcze nie robilam zabiegow wiec nie chce sie tu wymadrzac ale czytam wiec costam sie orientuje. No to cena zawsze za jeden zabieg i zalezy od tego ile podczas zabiegu wstrzyknie Ci lekarz tego \"leku\" :), a wstrzyknie Ci tyle ile potrzeba zeby usunac tluszcz (czyli wszystko zalezy jaka ilosc tluszczu masz w danej partii ciala ktora chcesz poddac zabiegowi),chociaz wiem ze jest jakas dawka max ktorej nie mozna przekroczyc podczas jednego zabiegu(ale nie pamietam jaka). najlepiej isc na konsultacje i wtedy mysle ze cene koncowa Ci powinni podac po tym jak Cie obejrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Witam. No i minęły dwa miesiące po zabiegu i co?......no właśnie i wielkie rozczarowanie, niby schudłam na twarzy, ale za to postarzałam się strasznie, poza tym mam asymetrię twarzy, zrobiło się za dużo skóry i generalnie jest to kitu:(Nie polecam nikomu lipolizy igłowej na twarz.Może ma to związek z wiekiem,że nie ściągnęła się tak jak u młodych ,nie mam pojęcia, w każdym razie,nie polecam.teraz po Świętach we środę jadę na laserową twarzy, muszę teraz coś z tą gębą zrobić wrrrrr. Zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell46
A ja chciałabym zlikwidować podbródek i chomiki. Naczytałam tutaj się o lipolizie iniekcyjnej ale również i o laserowej. Wczoraj byłam na konsultacji u dr. Chomickiej (niejednokrotnie polecanej na forum i wykonującej te dwa rodzaje lipolizy ) i powiedziała mi, że po każdgo typu lipolizie zostanie mi obwisła skóra i trzeba taki zabieg połączyć z jej naciągnięciem czyli liftingiem. A z drugiej strony, taki lifting lepiej wychodzi, gdy jest trochę tłuszczyku (u mnie - chomiki). Sam już nie wiem, co o tym sądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie - DO SHE SO
moze juz nie zagladasz do tego forum, ale chcialabym bys jednak odpowiedziala mi, bo pisalas ze dobrze poszlo. Oczywiscie chomiki to tez moj komplex, pisalas ze robilas w wawie, ale cos wspominalas o Otwocku o dr Klosie. Gdzie robilas i jak sie czujesz;) ? czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam lipolize policzków u dr Chomickiej za 1000 zł i dr Kłosa w Otwocku za 200 zł, polecam dr Kłosa, tanio a efekt taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie poliki_chomiki
Ja robiłam lipolize policzków u dr Chomickiej za 1000 zł i dr Kłosa w Otwocku za 200 zł, polecam dr Kłosa, tanio a efekt taki sam. Dzieki Sabrina za info. Fajnie ze napisalas jak jest po lipolizie, ludzie z reguly tu nie zaglądają po zabiegu (nie wiem co to ma oznaczac..) Nie wiem, jak u Ciebie Sabrina, ale ja ważę 55 kg a poliki jak chomiki (23 lata). Przeczytalam wszystko z tego forum, ale ludzie różnie piszą. Nie rozumiem, dlaczego taki rozrzut w cenach. Sabrina, czemu poszlas do dwoch lekarzy i czemu taka roznica w cenie? Ja bym sie wybrala chyba do tego Kłosa, podobno nie wstrzykuje duzej dawki, tylko chce sprawdzic jak podziala mniejsza i potem ew.kolejna. I to by mi odpowiadalo. Jak myslisz, czy jest roznica czy to chirurg czy dr medycyny estetycznej? A ten Kłos to kim jest? sorki za nadmiar pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada 252 ODEZWIJ SIE
to ja, annie, czytalam wszystkie wypowiedzi i mam baardzo podobne obawy do twoich. juz sie nie odzywasz ale jestem ciekawa czy w koncu poszlas na lipolize. dodam ze moja sytuacja jest taka sama, chuda pyza (pyza to moze by jeszcze fajnie bylo, ale to opony pod kośćmi policzkowymi i tak od urodzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Annie chętnie odpowiem na pytania :) Ja miałam ten sam problem, byłam szczupła (52 kg) a poliki pulchne. Wcześniej miałam robiony zabieg odsysania tłuszczu z twarzy bo wtedy jeszcze nikt nie słyszał o lipolizie. Operacja sie udała choć była bardzo ryzykowna ale twarz pozostała opuchnięta, obrzęki długo sie utrzymywały . Poliki wyszczupliły sie ale to nie było do końca to co chciałam osiągnąć. Rok później dr chirurg polecił mi zabieg lipolizy i polecił dr Chomicką, (pewnie ze względu na to że to jego znajoma). Napaliłam sie na tą lipolize wiec cena dla mnie juz nie była taka istotna, ważne że była nadzieja na szczuplejsze poliki. Dr Chomicka wstrzyknęła mi jedną ampółke. Spuchłam potwornie ale efekty pojawiły sie po kilku miesiącach. Byłam zadowolona że działa. Wyglądałam dobrze, ale chciałam wygladać jak J.Lo wiec dlatego zabieg powtórzyłam. Na tym forum dowiedziałam sie o dr Kłosie. Preparat którym wykonuje sie lipolize jest tani, kosztuje ok 50-70 zł z tego co słyszałam wiec 200 zł za zabieg i ampułke to wystarczająco, a dr Chomicka poprostu chce na tym dobrze zarobić!!! Zabieg lipolizy może wykonać dr medycyny estetycznej. Dr Kłos nie jest chirurgiem plastycznym. To strona jego kliniki http://www.kriocentrum.com/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie poliki_chomiki
dzieki za odp. Sabrina. Ja to znowu bym raczej chciala tak calkiem tluszczu sie nie pozbywac, bo jak patrze na niektore aktorki polskie, ktore domyslam sie wlasnie lipolizę robily, to tak sie odessaly ze jak sie usmiechają to zmarszczki widac takie bruzdy od nosa do ust.(i se mysle ze wcale na korzysc im nie wyszlo bo niektore z nich pamietam przed lipolizą) To strasznie postarza, a troszke pulchniejsza twarz dodaje mlodosci i uroku. mam jeszcze pytanie: czy zalecano ci badania chociazby ogólne przed lipolizą? bo są przeciwskazania, np.choroby wątroby czy cukrzyca? czytalam ze lekarz robi wywiad, ale co on sie moze dowiedziec po tym ze mu poiwesz ze dobrze sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma inną twarz wiec najlepiej jak rozsądnie do tego podejdzie co i jak chce zrobic, ja wyglądam teraz dużo młodziej, ci którzy mnie nie znaja określaja mój wiek na 23 lata choć mam 28, wiec jestem zadowolona. Ale jak poczytasz inne posty to zauważysz że efekty bywają różne, wiec trzeba sie dobrze zastanowic ile razy robisz i w którym miejscu. Badań przed lipolizą nie robiłam żadnych, lekarz pyta jakie choroby przechodziłaś, a potem musisz podpisać oświadczenie ze poinformowałaś dr o wszystkim, wiec on jest zabezpieczony. Szczególnie zwraca uwage na wątrobe bo to ona jest najbardziej obciażona przerobieniem tego tłuszczu i wydaleniem z organizmu. Fosfatydylocholina od dawna była stosowana w medycynie do rozbijania zatorów tłuszczowych w żyłach wiec jest całkowicie bezpieczna. Najlepiej bądz szczera z lekarzem w końcu chodzi o twoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie poliki_chomiki
dzieki Sabrinka za odpowiedz;) za podzielenie sie doswiadczeniami, zastanawiam sie co zrobic, na razie zapisalam sie do chirurga plastycznego moze cos poradzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie poliki_chomiki
DZIEWCZYNY PO LIPOLIZIE na policzki: czy moze mi ktoras z was odpowiedziec, czy wam sie jakos zmienily usta po zabiegu? moze są szersze i cieńsze? bo zauwazylam taką różnicę u niektorych kobiet z telewizji, chyba ze mialy wszczepiane implanty policzkowe, ktore rozciągnęły twarz. DZIEWCZYNY, proszę podzielcie się opinią z autopsji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Generalnie po lipolizie twarz się zmienia, usta też, napewno są bardziej wyraziste, przynajmniej ja tak mam, poprostu się pokazały hehe.Przez te poliki były ściśnięte i wydawały się bardzo małe.Przed zabiegiem nawet myślałam o powiększeniu ust, ale teraz nie ma takiej potrzeby.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałyście, że niektórym zostają grudki pod skórą lub wklęsłe dołki? Spotkałyście się z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Ja już wcześniej pisałam, nie polecam lipolizy iniekcyjnej na twarz, u mnie zrobiła się duża asymetria, poprawiałam to lipolizą laserową, jestem półtora tygodnia po i jakby coś się ruszyło, mam nadzieję że się wyrówna.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po lipolizie laserowej się nie zrobią blizny na twarzy? Mam nadzieję, ze u Ciebie się wyrowna i będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Blizny po kaniuli są tak małe ,że prawie niewidoczne,u mnie już ich nie widać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekonałas mnie. Na policzki tez zrobie sobie lipolize laserową :D A powiedz tylko gdzie i za ile robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie poliki_chomiki
I powiedz, gdzie robilas lipo iniekcyjną!, tak dla przestrogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Kobietki, lipolizę laserową robiłam u P.DR. Turczyńskiej w Sulęcinie, zabieg nie jest przyjemny ,ale o niebo lepszy od iniekcyjnej,przynajmniej po zabiegu nie trzeba masować, ani nie ma takiej opuchlizny jak przy igłowej, zobaczymy co będzie dalej . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
A zapłaciłam 2000 zł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztel
Leyla4 ALE JAK TO LIPOLIZE INIEKCYJNA TEZ ROBILA CI DR.TURCZYNSKA PRZECIEZ OPISUJESZ TO NA STR.8 CZYLI TO ONA ZROBILA CI TE NIERÓWNOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Zgadza się, igłową też robiłam w Sulęcinie, ale ja przed zabiegiem miałam dużą różnicę między polikami,miało się wyrównać,niestety nie wyszło, doszłyśmy z P.Dr. że spróbujemy laser no i zdecydowałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×