Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anonimek

*** Ubolewam nad tym, iż

Polecane posty

Znamy się ponad 1.5 roku. To dla niej nie za szybko. Poprostu chce, bym był — tylko i aż &3151; jej przyjacielem, a ja uszanowałem tę jej decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
                      UP! Może ktoś coś jeszcze napisze w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz grzeczny TO POMOGĘ CI KOGOŚ PODERWAĆ;). Ale nie gwarantuję żadnej czystości:P.Ale najpierw byś musiał napisać coś o sobie i skombinować solidną kartotekę:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w goreczke
Cieszę się, że tak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinzka
Godnosc zalezy od nas samych, od tego czy postepujemy zgodnie ze swoim sumieniem. Moje sumienie mowi mi ze bycie niedziewica nie jest czyms złym i gorszym i nigdy nie załowałam tego, ze komus cos dałam, bo wiem KOMU i moj wybor był w pełni świadomy. Moge sie domyslac w jakim towrzystwie sie obracałasz, ale wazne jest co ty masz w głowie. Czystosc nie jest wartoscia sama w sobie, to musi byc cos wiecej niz tylko czyste i nietkniete cialo, ale rowniez dusza. Twoja dusza na pewno juz jest tknieta, skoro sam piszesz ze cialo chce... czyli mysli, ale boi sie czego.... kary:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinzka ---> Ciało by chciało, gdyż jestem człowiekiem i mam swoje popędy. Ale kieruję się tym, co mówi Bóg i chcę być Mu wierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinzka
No to zajmij sie swoja wiarą i ideami a nie ubolewaj na forum ze upadły jakies morale:o Człowiek który wierzy nie musi o tym pisac w kazdym poscie na forum:O Robi sie to zenujace troche i takie dziwaczne. Ciagle chyba o tym myslisz, nie masz wiekszych problemow niz to czy kochac sie przed slubem czy po... Własnie to jest syndrom wiary niektorych ksiezy i wiernych - skupianie sie nad tym co nie jest az tak istotne we wszystkich problemach i załamaniach z ktorymi człowiek sie codziennie zmaga. I tyle, ale nie ma sensu non stop sie rozwodzic nad tym co jest lepsze - czystosc czy cos inne podejscie, niekoniecznie oznaczjace brak wiary w Kogos. Pozdrawiam i zycze zdrowego podejscia do siebie i innych!! Wiecej dystansu. Ktos, kto wspołzyje przed slubem tez uzywa swojej mozgownicy bo nie robi tego na prawo i lewo, tylko swiadomie podejmuje takie decyzje!! Mniej generalizowania, wiecej rozumowania, tego czym tak sie chwalisz ze robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Anonimek pinzka ---> Ciało by chciało, gdyż jestem człowiekiem i mam swoje popędy. Ale kieruję się tym, co mówi Bóg i chcę być Mu wierny. \" Nieładnie:P.Żona by miała konkurenta:P.Dlatego wolę ateistki:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas karol
Amant, jestem od Ciebie atrakcyjniejszy, nie musisz się wysilać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radykalizmowi jeszcze daleko do fanatyzmu. Być radykalnym, to w przestrzeganiu wyznawanych poglądów nie być jak chorągiewka na wietrze. A fanatyzm, to gnębienie tych, co nie wyznają tego, co sami wyznajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radykalizm jest dobry dla rewolucjonistów, w normalnym życiu przeszkadza. takie jest moje zdanie :). Aha nie mylic radykalizmu z wiernośćią zasadom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×