Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość Havva
Witam Was ponownie :) Pozdrowionka dla nowych koleżanek :). Ja właśnie w pracy sobie siedzę i chyba za chwilkę zasnę .............:( Oby do 7.00 ...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_eu
Wspanialy turek.Haha smiac mi sie chce z was dziewczyny.Ile to juz kobiet zmarnowalo sobie zycie z tymi kretynami.Do dzis pamietam moja przyjaciolke ktora sie zakochala w sniadym adonisie:).Szczerze mowiac to wam wspolczuje bo zycie jeszcze was mocno doswiadczy.Nie znam ZADNEGO szczesliwego (z wiekszym stazem) zwiazku polsko-tureckiego,a znam ich sporo(mieszkam w niemczech).Turcy traktuja kobiety jak przedmioty.Moze dlatego kazda turczynka ktora znam dalaby sie pociac zeby tylko nie byc z turkiem a Europejczykiem.Tak czy inaczej zycze szczesicia, bedzie wam bardzo potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nic przeciwkoTurcji
mysle ze jestescie tak zaangazowane w Wasze zwiazki, ze nic i nikt Was nie przekona o tym jak Turcy traktuja swoje kobiety, calkiem to normalne bo kazdy ma prawo uczyc sie na wlasnych bledach, najbardziej irytujace jest jednak to, ze Wy nie dopuszczacie slowa krytyki, jak ktos pisze cos nie po Waszej mysli to naskakujecie na niego, mysle ze wynika to po czesci z tego, ze same chcecie utwierdzic sie w przekonaniu, czy dobrze robicie?? same macie obawy i denerwuje Was to, ze te obawy sie poglebiaja wraz z kazda rada... ja nie mam nic do Turkow jako narodu, kazdego nalezy tolerowac i szanowac, ale zauwazcie ze jest ogromna przepasc miedzy podejsciem do zycia w kulturze polskiej i tureckiej, i dopoki bedziecie ze swoimi Turkami mieszkaly w realiach blizszych polskiej kulturze to nie odczujecie "jego tozsamosci". A nie uwzgledniajcie faktu wizyty w tureckiej rodzinie Waszego narzeczonego, bylyscie tam w gosciach, przejazdem, w odwiedziny, same zastanowcie sie jak Wasi rodzice przyjeli Waszego goscia, czy zachowywali sie tak na 100 procent naturalnie?? i zaraz zaczniecie na mnie najezdzac, ze co ja moge wiedziec... w sumie to nie musze Wam sie tlumaczyc skad tyle wiem, ale nie jest to sucha teoria, zapewniam Was. Teraz jestescie zafascynowane, zakochane i na pewno nie przekonam Was swoimi slowami, ale prosze Was tylko o to, zebyscie nie patrzyly na Turcje i kulture tego pieknego kraju przez rozowe okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
dziekuje Wam dziewczyny:).. i moje kolezanki na pewno rowniez....jestem niedoswiadczona i nie znam Turkow, ich kultury, ani podejscia do zycia.. w ogole to nic o nich nie wiem, nie? Jestem naiwna i rzucilabym dla niego wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
Wasze zycia tak Was doswiadczyly - przykro mi... a moze tak po prostu sobie myslicie i postanowilyscie pomoc glupim dziewczynom... dzieki bardzO, ale obejdzie sie :) mamy juz wystaczajaco zyczliwych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nic przeciwkoTurcji
tak jak myslalam, nie wiem czemu tak naskakujecie na wszystkich ktorzy pisza nie po Waszej mysli, ja nie napisalam ze nie macie doswidczenia, nie znacie kultury itd,przeczytajcie dokladnie sens mojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nic przeciwkoTurcji
paulino a6-------nikt nie nazwal Cie glupia, to Twoje slowa, odnosze wrazenie, ze chcecie tutaj sluchac tylko samych zachwytow, i niemile stajecie sie kiedy ktos ma inne zdanie, ja Was nie obrazam, a Wy zaraz mnie zaczniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
nie mialam zamiaru Cie obrazic, szanuje to, ze interesujesz sie naszymi "problemami"..wyrazilas swoje zdanie i dzieki Ci za to..J a akurat nie planuje przyszlosci z moim chlopakiem, ale sa tu dziewczyny, ktore zyja w zwiazkach polsko-tureckich od dluzszego czasu i naprawde sa szczesliwe...Ja na dzien dzisiejszy rowniez jestem szczesliwa i niczego nie zaluje.. A wierz mi ze nasluchalam sie wielu slow krytyki i wyciagam wnioski...Wiec nie bierz tego tak bardzo do siebie..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgielka.
witam wszystkie Panie. co prawda ja nie posiadam żadnych takowych doswiadczeń, ale wydaje mi sie ze taki zwiazek jest naprawde wspanialy. kazdy czlowiek jest inny i nie mozna wszystkich wrzucacz do tego samego worka. a religia nie jest najwazniejsza, sa polacy --> chrzescijanie, ktorzy za pare zloty zabija, wiec co, niekt nie jest idelany i to nie zalezy od religii tylko od czlowieka. mysle, ze wszytskie dziewczyny bedace w zwiazku z turkami sa na pewno bardzo sliczne ( nie podwarzam waszej urody), ale mysle ze im to sie podoba kazda dziewczyna innej narodowosci, bo to takie odmienne:D:D zycze powodzenia w zwiazkach... trzymajcie siem dziewczynki i dbajcie o swoje skarby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgielka.
ahhh jeszcze dodam, ze ja tez jestem zakochana w jednym turku.... a wlasciwie w jego glosie..... kocham Tarkana i turecka muzyke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki havva cos strasznie ciezko pracujesz , to tak zawsze czy ostatnio?.. witamy nowe forumowiczki kasia-eu, czekamy na dziewczyny, ktore mialy BEZPOSREDNIE DOSWIADCZENIA W ZWIAZKU Z TURKIEM, a nie takich, ktore mialy sasiadke, kolezanke, itp. oczywiscie macie dziewczyny prawo do swojego zdania. dzekujemy Ci za niepotrzebne wspolczucie :) osobiscie znam wiele szczesliwych par pl-tr miezkajacych tutaj, zajrzyj sobie na forum Polonii polskiej w Turcji na gazeta.p, to zobaczysz. nie mam nic przeciwko turcji- a my nie mamy nic przeciwko Tobie:) O tym jak turcy traktuja swoje kobiety przekonuje sie od 2,5lat a niektore z nas nawet o wiele dluzej... i nie narzekam, oczywiscie mowie tylko w swoim imieniu. nie bylam u mojego chlopaka przejazdem, wrecz przeciwmnie. moi rodzice znaja go bardzo dobrze, byl u nich regularnym gosciem i sie lubia. przyjeli go jak mojego chlopaka i czlowieka a nie jak turka czy chinczyla. rozowych okularow nigdy nie nosilam bo nie lubie tego koloru :) i zastanawiam sie kto na kogo najezdza.. mgielko, niezupelnie podobaja im sie wszystkie dziewcxzyny, moze masz na mysli \"kurortowych podrywaczy\", ktorzy biora wszystko jak leci:) moj chlopak nie przepada za puszystymi dziewczynami, kolor wlosow ani karnacja nie ma znaczenia, pozdrawiam:) paulinka, pzdr. :) milego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgielka, chcialam powiedziec, ze po prostu moj ma taki a nie inny gust jak kazdy normalny czlowiek, a nie, ze takie czy siakie dziewczyny sa ladne albo be:) ladne jest to co sie komu podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgielka.
no pewnie, kazdy ma inny gust:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaisa eu, chcialam tylko dodac, ze nie kazdy adonis jest palantem ani nie kazdy zenek ekstra kolesiem. trzeba miec troche zdrowego rozsadku..kiedy chodzilam z nim na imprezy w Kraku, platynowe blondynki z paznokciami stad do W-wy normalnie do niego podchodzily i go podrywaly bezczelnie na imprezie nie bardzo zwazajac na moja obecnosc. i co z tego? czy dlatego wszystkie blond Polki to dz..ki? oczywiscie, ze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim :) A ja wlasnie jestem po rozmowie z moim turkiem lobuziakiem ;) i humorek mi dopisuje juz tak za pare osob. Tez jestem zdania , ze nieistotne jest pochodzenie (narodowosc), liczy sie czlowiek i jego podejscie do drugiego czlowieka. Moj mezczyzna rowniez nie lubi pustych kobiet, powodzenie szczegolnie w polsce ma niesamowite (niestety ;) ) Moja mama poczatkowo sceptycznie podchodzila do tej znajomosci, bo jak tylko komus wspominala, ze spotykam sie z mezczyzna z Turcji, to wszystkie komentarze brzmialy \'o Boze tylko nie Turek\". Jak narazie to ten turek to najlepsze co mi sie moglo przytrafic. Najcudowniejszy facet z jakim kiedykolwiek bylam :) Zycze wszystkim w mieszanych i nie mieszanych zwiazkach duzo szczescia. Chyba trocha zakrecona ta moja wypowiedz, ale co tam ;) to ten nadmiar radosci przeplatany z tesknota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Havva
Dzień Dobry..:) Ja właśnie siedzę sobie w pracy - znowu:) Co tam u was nowego??? Niestety w pracy jestem bardzo często i to na dwie zmiany :( co jest męczące, ale da się przeżyć:).. Pozdrawiam Was serdecznie, jesszcze dziś się odezwę:)... Życzę Miłego Dzionka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ;) Widze ze tu ostatnio swieci pustkami, czy wszystkie teskniace sa takie zajete??? Pozdrawiam Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za szowinistyczne podejscie!!! Ty za to masz juz 30 i z tego co widac na Twoim topicu to nawet dziewczyny nie masz, a wymagania odnosnie daty urodzenia itp. sa zalosne, nie dziwie sie, ze jestes sam. zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
madzikpn ---> nie produkuj sie , bo szkoda czasu na niego:)... to staly bywalec...wpada co jakis czas zeby poczuc sie kochany... ignorujemy to :).. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej paulina_a6 :) Dziekuje ;)Widze, ze nie ma sie co z tym ktosiem wdawac w dyskusje, bo przeciez wystarczy przeczytac swoje wymogi dla kandydatek na kobiete heh brak slow ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, rzeczywiscie troche pusto sie tu zrobilo:) u mnie nic nowego, zlapalam lekkiego dola..szukam nowej pracy ale jakos nie idzie... madzik, jak slusznie zauwazyla paulina amanta tzreba zifnorowac, zaczynam nawet podejrzewac, ze gosc ma nierowno pod....:) trzymajcie sie cieplo, byle do wekendu:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wale byki, chyba musze jechac na wakacje, zeby odpoczac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canim
Jak czytam w jakich sytuacjach jestescie to serce mi sie kraja,,(zwiazki z doskoku) czy kiedykolwiek chociaz jedna z was usiadla sobie sama i przemyslala co daje ci ten zwiazek czy tylko zyjecie zludzeniem.Zwiazek z turkiem i jeszcze na odleglosc to glupota i predzej czy pozniej kazda sie o tym przekona.oni tak potrafia zauroczy tak pieknie mowic aby tylko nas obwinac wokol palca.a tych ktorych poznajecie przez internet to prawie wszyscy sa zonaci i nigdy nie uwierze w to ze mozna pokochac przez internet..NIGDY.z tymi ludzmi mam wielkie doswiadczenie widzialam juz chyba wszystko takze dobre zwiazki.Mimo tego ze obecnie spodziewam sie dziecka za miesiac wychodze za maz za polaka to moj turek zawsze zostanie w mojej pamieci i nigdy nie pokocham nikogo tak mocno ale nigdy w zyciu nie chcialabym z nim byc i jestem szczesliwa ze mam mojego to dzieki niemu zrozumialam ze my polki nie mamy z nim przyszlosci,ale to kazda z nas musi to przejsc do mnie odcieralo to 9 lat i mimo ze mialamnaprawde szczesliwe zwiazki zturkami to obecnie nie zamienilabym sie nigdy.dlatego jak czytam (powtarzam to znowu)jestem z nim 3,5 miesiacy z doskoku i wiem ze mnie kocha....przeciez wy nawet ich nie znacie ani oni was to co on ma w tobie kochac,KOCHAC to wielkie slowo i kochac trzeba umiec i kochac trzeba za COS!!!!!!! nie za slowa tylko za czyny.tyle znajomych jest bitych ponizanych przez turkow a od jakis 3 lat wszystkie sa szczesliwe za on sie w koncu chce z nia ozenic,ale zadna nie pomyslala dlaczego.,dlatego ze bada obywatelem polski i legalnie beda mogli przebywac w niemczach.moim zdaniem to MY powinnism byc madre i pokazac im ze wcale nie jestesmy takie glupie na jakie wygladamy a moze wtedy te zwiazki bede lapsze bo narazie jak widze to jestesmy zbyt slabe aby byc z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!! Wybaczcie nie obecnosc moja,ale wyladlowalam w szpitalu:-( Dla rozpaczy wszystkich zagorzalych krytykow,moj Turek mnie nie pobil,ani nie zepchnal ze schodow:-p No faktycznie pusto sie tu zrobilo,ale zaloze sie,ze to przejsciowe:-) Za to na strazy stoi jak zwykle nie wiadomo po co Amant...Biedny czlowiek... Buzka Kochane moje i wszystkiego naj w dniu naszego pieknego swieta:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
canim Zamin zgubie watek,Turek nie otrzyma tak szybko obywaltelstwa polskiego (jesli wogole je otrzyma),poza tym to po jaka cholere mu Polka skoro niby chce do Niemiec sie dostac???Przeciez Niemki tez kobiety! Kazdy wlasny punkt widzenia i jezeli komus odpowiada zwiazek na odleglosc,to dlaczego mamy mu tego zabraniac???Jesli ma sie zawiezc,to sie zawiedzie,ale czy musi przerywac swoje szczescie,by uspokoic anty zwolennikow??? Widzisz,nie kazda z nas jednak cieszy sie wirtualnym szczesciem,niektore sa szczesliwe w realnym zyciu z Turkami,przykro mi jesli spotkalas na swojej drodze takich,ktorzy potrafili uderzyc kobiete,ale nie mierz wszystkich jedna miara,bo moj facet nigdy na mnie glosu nie podniosl,a co dopiero reki. Nie zapominajmy tez,ze w Polsce tez nie brakuje damskich bokserow i internetowych bawidamkow.... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×