Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Hej moje Kochane!!!!:-) Wrocilam wlasnie,padnieta jestem,widze,ze jest nas wiecej i bardzo mnie to cieszy:-) Nadrobie zaleglosci jutro,jak tylko sie wyspie,bo doslownie ledwo widze. Witam wszystkie nowe kobietki i buziakuje goraco moje dzielne dziewczyny:-) Asik,Canim,Yavrum,Jamilah :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko oczywiscie Ciebie takze buziakuje na maxa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Havva
Dzień Dobry Kochane dziewczynki:) Znowu w pracy.....:( Siedzę, myślę i się nudzę ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj tatlim!!! gdzie sie podziewalas, stesknilysmy sie :) a ja dzis nie pracuje, bo wczoraj odwalilam dniowke pt. 13,5 godz. w pracy i dzis dostalam wolne:) ale sie ciesze!! ide sie relaksowac, milego dnia i pracy dziewczynki! do zobaczonka pozniej, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Havva
Szczęściara:) Ja dziś ponownie siedzę 12 h i już mi się nie che :(......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o tej cudownej poludniowej porze:-) Ja mam wolne caaaaale dwa tygodnie i ciesze sie przeogromnie,ze juz w domciu jestem i mam internet,od ktorego niestety w pracy odcieta jestem:-( U mnie potworna wichura,az sie z domu nosa wystawic nie chce,wiec korzystam z chwili i leniuchuje na maxa!!! Do pozniej moje Kochane!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Witaj Tatlim:) teskniłyśmy tu za Toba:D co tam nowego u Ciebie?:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiiiiiiiii
mialam okazje przez rok pracowac z Turasami chocby byli ostatnimi facetami na swiecie to bym na nich nie poleciala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fama0800
Bardzo mi przykro, ze mialas takie doswiadczenia. Masa ludzi pracujaca z Polakami lub Polkami moze stwierdzic to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Havva
Zgadzam się z Tobą całkowicie!!!! Ja cały czas poznaję różnych ludzi, z różnych krajów. Jedni są mili, drudzy nie. Myślę, że nie należy wszystkich mierzyć jedną miarą, tylko dlatego, że kiedyś poznało się osobę takiej czy innej narodowości, czy dlatego, że że jest innego koloru , skóry, wyznania, kultury....itp. Wszyscy jesteśmy ludźmi, nie ma ich czy was - jesteśmy tylko MY!!! I na prawdę dziwię się niektórym, że tak pochopnie oceniają człowieka nawet go nie znając. Agresja bierze się z braku wiedzy i braku chęci poznania drugiego człowieka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiiiiiiiiiii
do widac ja mialam pecha bo wszyscy byli tacy sami tzn nigdy w nich nie gustowalam wiec nie bolalo mnie ich zachowanie ,daleka tez jestem od uprzedzen do bolu,mowie tylko jakie mialam doswiadczenie wg nich baba do garow i dzieci nianczyc :p takich poznalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fama0800
Widocznie trafilas na osoby z takim podejsciem do zycia. Osobiscie poznalam wiele Rosjanek ktorym za rowno ja im , jak i one mnie nie przypadly do gustu. Ale nigdy nie pokusialabym sie o stwierdzenie, ze nawet gdyby Rosjanki byly ostatnimi ludzmi na swiecie to z zadna z nich by sie nie zaprzyjaznila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
czesc Tatlim... smutno tu bez Ciebie bylo, ale ciesze sie ze juz wrocilas... :) Ja mam jakis kryzys.....smutno mi cos i nic mi sie nie chce....najchetniej polozylabym sie spac i nie wstawala przez tydzien....:(... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fama0800
Paulinko, u mnie tez nie najlepiej za tydzien oddaje moja prace dyplomowa, jestem w totalnym stresie i boje sie ze nie dam rady. Mam caly tydzien wolnego nie pracuje tylko pisze i juz wkrotce dostane chyba bzika, litrami pije kawe pale jak smok.... Tragedia nie moge sie juz doczekac chwili kiedy oddam prace i odetchne... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda z tymi obcokrajowcami. znam np. paru hiszapnow, 1 szczegolnie nie lubie bo uwielbia szpanowac swoja kasiora i mysli, ze jak babce spojrzy gleboko w oczy to kazda bedzie jego..ale inni sa ok. tak samo z turkami i innymi.. co do kryzysu to nie dolujcie sie dziewczyny, ja tez sie tak czuje..to chyba ta zima..juz tak dlugo trwa..:( ja tez jestem bez energi, pomyslu, checi..mam nadzieje, ze ta ociezalosc umyslowa i cielesna wkrotce minie:) fama, powodzenia, jeszcze troche i odetchniesz;) milego wieczorku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) ciesze sie, ze trafilam na ten topic Uwielbiam turkow, a w szczegolnosci mojego :) Szkoda, ze niestety zmuszeni jestesmy \"byc\" na odleglosc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzikpn napisz cos wiecej o swoich kontakatch z piekan Turcja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc yavrum :) Poznalam mojego faceta przez internet, mieszkal wtedy w polsce. Zaczelismy sie spotykac, a teraz jestem sklonna stwierdzic, ze to milosc mojego zycia ;) Ciekawe czy on uwaza podobnie ;) Jestesmy ze soba od pol roku, z czego ostatnie 3 miesiace z doskoku, bo przyszlo nam zyc na odleglosc. Wlasnie przechodze kryzys, bo nie mam pojecia co dalej... Niestety Turcja nie jest czlonkiem UE, wiec teraz pewnie dlugo bedzie nam pod gorke. :( Napisz cos o sobie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mnie troche juz tu bylo ;) tak jak Ty i wiekszosc dziewczyn tutaj zyje \"z doskoku :) poznalam go tak jak ty ale trwa to juz 2,5 roku.rok byl tutaj. niedawno sie oswiadczyl a co dalej to naprawde nie wiem...gdzie i czy bedziemy razem zyc??czekam i tesknie tak jak my wszystkkie tutaj(oprocz tatlim), wiec zalozylysmy sobie forum co by sobie tesknic razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz pojecia jak sie ciesze, ze trafilam na to forum. W zeszly piatek ostatni raz widzialam moje szczescie. Gratuluje oswiadczyn!!! Mnie sie marza wlasne ;) ale na to pewnie sobie jeszcze poczekam i obym sie doczekala, bo to moje szczescie ma juz prawie 30 latek, wiec moglby zaczac na ten temat myslec, ale on tak jakos nie jest skory, czasem tylko ma przeblyski ;) Odnosnie forum, to przynajmniej tutaj mnie ktos zrozumie :) Jedno jest pewne, kombinuje jak kon pod gorke, zeby tylko moc sie z nim jak najszybciej zobaczyc! A jak Ty znosisz rozlake??? Czesto sie widujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki madzikpn ! roznie to bywa..najdluzej nie widzialam go 6 mies. , staramy sie widziec co 3-4...najgorzej jest zaraz po rozstaniu, potem sie przyzwyczajam..chociaz czasem jest ciezko. wyglada na to, ze jest nas wcale niemalo;) to cieszy. do zobaczonka pozniej, wpadaj czesto;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik....
Pamietacie... jeszcze do niedawna kazda z nas myślała,ze jest sama na tym świecie z problemem.... podoba mi sie Turek, zakochałam sie... i co teraz;) a Okazuje sie, ze jst nas spore grono, i to jak widac, duzo szczęsliwych kochających sie par :) Oby tak dalej:) Mam nadzieje, ze każda z nas będzie szczęsliwa... czy to z Turkiem czy tez nie... tymczasem.... u mnie jakos to cichnie... nie wiem co myslec;/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
oj przepraszam, ale mam dzisiaj jakis dzien na marudzenie...:/.. jeszcze moj Ibrahim dzwonil niedawno podlamany, bo pokloil sie z rodzina i wyprowadzil z domu...chyba poloze sie spac, moze jutro bedzie lepiej.... dobranoc Wam wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fama0800
mam nadzieje, Paulino ze to nic powaznego i twoj Ibo szybko pogodzi sie z rodzicami, a Ty wtedy tez lepiej sie poczujesz. pozdrawiam Was wszystkie super ze jest takie forum, mam nadzieje ze bede znajdowac zawsze troche czasu by tu zajrzec i napiac kilka slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fama0800
Chyba juz wszystkie poszlyscie spac :) Ale wam zazdroszcze... A u mnie kolejna kawka.. dzis cala noc spedze przy komputerze, piszac ma nieszczesna prace... w przerwach rzucam okiem na forum by nic nie przegapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie weekend! zbliza sie wielkimi krokami :)... asik, moze to po prostu nie to? albo tesknota Ci nie sluzy..:) paulinko, nie martw sie, Twoj I.na pewnoszybko wroci na lono rodziny pogodzony.. fama, odwagi i cierpliwosci pzdr wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Chyba tęsknota mi nie słuzy... a może po prostu sama zaczynam wybijac to sobie z głowy ze względu na nauke.. i małe mozliwosci wyjazdu na dzien dzisiejszy... eh nie wiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sharona
Wita się K. z innego forum :)Larysa poinformowała mnie o tym forum więc jestem. :) Chciałam powiedziec wam że \'mój facet\' odezwał się do mnie! :) Po kilku miesiącach ciszy :) Powiedział że był w wojsku dlatego nie pisał! :) Nie wiem... jestem szczęśliwa ale i trchę smutna... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysa vel yavrum
witaj K kochanie, cieszymy sie z Toba;) dziewczyny dzisiaj ostro przysypiaja ale mam nadzieje, ze jutro wpadna;) milej nocki, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysa vel yavrum
sharona, my tu praiwe wszystkie jestesmy troche wesole troche smutne:) taka nasza dola i taki wybor:) ale ty jestes za mloda na smutki...pzdr cie cieplo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×