Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość Prensesim
No mogliby..Chodziaż włosi w związkach..bleee :( Nie odpowiadają mi... Za szybko im się wszystko nudzi i za dużo luzu... Ale jak kto woli. Ważne, że nie chelją piwa całymi dniami i nie cuchną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
prencesim...a jakie masz doswiadczenie z obcokrajowcami...mialas kogos poza Turkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Ja nie tyle mówie o związakch z Włochami co ich usposobieniu, czerpaniu radości z zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, szczegolnie nasze nowe nabytki! :) wlasnie siedze sobie w pracy, nie mam za wiele czasu na pisanie.. Prensesim przywracasz mi wiare w ludzi! zycze Ci duzo szczescia, jestem pewna, ze Ci sie uda! chcialabym miec tyle niezmacanego entuzjazmu co TY..troche mi wstyd, bo znam go 2,5 roku a po turecku umiem wybakac kilak slow..:( wroce pozniej, pozdrawiam i milego tygodnia dziewczynki! Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prensesim
Nom raz z Włochem... Był ok... :) Ale to jednak nie było to..Był za bardzo zmienny i na luzie jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prensesim, jesli to nie tajemnica to czym sie zajmujesz? i ile masz latek ;) tak na oko heheh. z twojej wypowiedzi wynika, ze juz wczesniej pracowalas w Turcji?? pzdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prensesim
Mój ojciec ma firme z częściami różnego typu. Ja jeźdze za granice często aby rozmawiać z ludźmi na temat współpracy... :) Mam 21 lat..Prawie 22 :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to profesja taka jak moja, no prawie, tyle, ze moj ojciec za cholere mnie nie chce wysylac za granice....a tam takie ladne targi z naszej branzy sa np. w Izmirze.. :) i tak chce zmienic prace, ale co mialabym robic w Turcji to juz naprawde nie mam pojecia :( bo na gospodynie udomowiona to sie za cholere nie nadaje.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prensesim
OOOO! Ja będe mieszkać w Izmirze! Tam jest bardzo spokojnie..Bardziej niż w Polsce..! :) Przeczytaj sobie jak na mniej jadą w poście "Kocham turka w te wakacje ślub" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje !:) ja jeszcze tam nie bylam... tu tez juz byli, ale sie chyba zniechecili :) na szczescie!!! :) ale teraz lepiej trafilas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.Ersoz
Musiałam zmienić nicka bo komuś się spodobał i mi zabrał :( Ehh...Ale Ci ludzie są niesprawiedliwi..To okropne..://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egiptorka
Cześć Dziewczyny. Znalazłam właśnie topik. Mój mąż jest Turkiem. Mieszkamy w Polsce. Slub braliśmy w kwietniu 2006. Mężuś jest kochany . Dla mnie te wszystkie "opowieści dziwnej treści " jacy to Turcy są źli są po prostu zabawne. Teraz czekamy na dzidzię ( trzymajcie kciuki , bo pierwsza dzidzia w niebie...). Ja nie zmieniłam religii , on też nie. Do usłyszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.Ersoz
Egiptorka to powiedz to tym ludzią w moim topiku "kocham turka ..... slub w wakacje" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie egiptorka, ze jestes taka szczesliwa..trzymamy kciuki za dzidzie!! powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.Ersoz
Ciesze się Twoim szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla23
mam pytanie jak sie pisze po turecku moj kachaniutki :) prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla23
i jesli ktos zna jakies czułe słowka ;) to prosze o odpis tylko tak jak sie u nich pisze pozdrawiam wszystkich forum-owiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ersoz vel prensesim jest tu ekspertem :) mozesz chyba napisac mu canim benim albo tatlim(benim) albo yavrum itd..nasze nicki Cie poprowadza heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo..askim benim..to juz tak od serca ;) spadam do lozeczka, milych snow !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.Ersoz
Hehe... No Askim Benim jest dobre..Masz racje! Moze tez byc tatlim- moj slodziutki Canimsin-moje serduszko.. Mozesz powiedziec np. sen benim kalbimsin... jestes moim sercem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Hej wszystkim:) ja woczraj tak długo myślałam, az wymyśliłam:) Wysłałam mojemy oficerowi bardzo miłego smsa po Turecku:D zdziwił sie nieżle:) chcialabym widziec jego mine;)i odpisal mi oczywiscie z szybkoscia pioruna:).... mała rzecz a cieszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Dziewczyny! napiszcie mi co to znaczy: Benim Icin Hava Hos Geriside Bos ... to opis znajomego z Turcji na msn :) Hoscakal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla23
dzieki wielkie :) a co dokladnie znaczy Askim Benim ?? i powiedzcie dziewczyny jak szybko nauczyc sie tureckiego? :) jak Wy sie nauczyłyscie? dziekuje jeszcze raz pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie od razu przyznaje, ze nie znam tureckiego tylko pewne slowa lub zwroty. wydaje mi sie, ze najlepiej isc na kurs w Turcji..nawet jak sie tam jest to od razu sie lapie nowe slowka. ja sie nie zaczelam uczyc na powaznie, jeszcze ;) askim benim-moje kochanie/milosc?? nie bede sie wyglupiac, ze cos wiem :) slodkich snow dziewczynki.. P.S. jak sie robi te fajne \"buzki\" na kafe? ja znam tylko :) i ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canim
na tej stronce wszystkie jestescie takie pewne,rozumiem dziewczyny z naprawde dlugim starzem bo one przezyly dobre i zle chwile i wiedza jacy oni naprawde sa.ale rozwalaja mnie teksty typu jestem z nim pare miesiecy widzielismy sie sporadycznie i jade do niego....dziewczyny ich trzeba najpierw poznac a nie od razu decydowac sie na taki krok i jak juz ktos pisze tu po turecku to moglby to robic poprawnie.dlatego zawsze bedziemy przez nich wykorzystywane jak wiekszosc z nas jest taka naiwna.sorki,ale takie mam zdanie i absolutnie nie mam nic przeciwko nim.ale sama mam kumpele ktora poznala go na urlopie,widzieli sie 4 razy przez kilka dni i wyjechala do niego a teraz placze bo okazalo sie cos innego...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
canim, to wszystko prawda, tylko jak maja sie poznac, skoro sie nie moga spotkac? i ona nie pojedzie do niego?? mysle, ze wlsnie nalezy sie spotykac jak najczesciej, tylko po prostu wziac ze soba kase na wszelki wypadek i najlepiej jechac z kims. nikt tu nie mowi, zeby sie wiazac po kilku miesiacach.... a co do pisania po turecku to kazdy sie uczy na bledach, a jesli komus to sprawi radosc, to dlaczego nie napisac mu kilku slów?? nikt tu nie mowil, ze jest ekspertem jezykowym... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle wychodzi na wierzch nasze polskie malkontenctwo, jak nie umiesz gadac po turecku jak rodowita Turczynka, to morda na klodke tak?? tak sie sklada, ze ja na przyklad chcialabym sie nauczyc tureckiego, ale w tym celu powinnam sie przeprowadzic do W-wy albo...Turcji... sorry, ale to idiotyczne podejscie do sprawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
witam wszystkich... nie chce zeby ktos zle mnie zrozumial, ale chyba niektorzy powinni wrócić do pierwszych stron tego postu i przeczytać jaki jest jego TEMAT czego dotyczy.. Dzielimy sie tu POZYTYWNYMI doswiadczeniami i zamilowaniem do Turcji... Nasluchalysmy sie juz komentarzy z roznych stron i naprawde znamy juz te slowa na pamiec, wiec dziekujemy bardzo,ale nam starczy... ...Zacznijmy wiec od nowa..... Pozdrawiam stale bywalczynie:) i nowe nabytki również :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kłóćcie się tylko mi przetłumaczcie to : Benim Icin Hava Hos Geriside Bos ... Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×