Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość paulina_a6
Prencesim, widzialam przed chwila Twoj topic..:) i dobrze ze tu wpadlas... no to sluchamy..opowiadaj swoja historie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam Was jako nie zakochana w Turku, ale w Turcji :) Jadę tam 3 raz i wiem ze nie ostatni. A Wam życzę szczęścia w związkach, wytrwałości i siły żeby iść do przodu w tym co postanowiłyście. Wiem, ze Turcy są przystojni i potrafią zawrócić w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
witaj Pariss, ja swojego Turka poznalam rowniez w Turcji..znow sie tam wybieram;)...wiec mysle , ze Ty tez sie zakochalas..nie w osobie- ale w miejscu ;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula a w które rejony jeździsz? Ja byłam raz na objazdówce i raz na pobycie w Alanii a teraz jadę na wschód i dalej do Syrii zobaczyć jak tam jest. Pobyt oczywiście 3 raz w Alanii...i ten kebab, herbatki, nargile, Kale, bakłażany....nocne spacery i ciepełko....suuper! Już 9 maja :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
haha:)... no widzisz..u mnie tez Alanya:)... i powiem Ci, ze tez z kilku miasteczek, ktore tam widzialam, to wlasnie do Alanyi bede wracac zawszeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prensesim
Gdy spotkałam mojego turka byłam w takiej sytuacji, że po ostatnich związku uważałam, że faceci są do bani :( heheh :D Pojechałam do Turcjii któryś raz z kolei... I praktycznie nastawiłam się na to co zwykle ; pokazy tańca, rozmowy z przyjaciółmi i interesy... Nie byłam nigdy fanką tureckich facetów. Wtedy zobaczyłam JEGO! Był przyjacielem mojej przyjaciółki :D Patrzył się na mnie niewinnie...A ja do niego się uśmiechałam bardzooo szeroko :D Do niesmiałych to ja nie należe :P Wtedy on jakoś podszedł do mnie i zaczeliśmy rozmawiać o zwierzętach domowych :D Zawsze rozmawialiśmy bardzo delikatnie.Było bardzo miło. Po dwóch tygodniach pierwsze buzi... :P MMMMMMMMM CUDOWNIE BYŁO :D Po tym już się wszystko szybko potoczyło... Spędziliśmy ze sobą w Turcjii wiele szczęśliwych chwil.W jego rodzinie czuje się ważna. A przedewszystkim czuje się ważna dla niego! Gdy kupował samochód najważniejsza dla niego była moja opinia... Bo powiedział, że będzie moim kierowcą...Itd..Zawsze moje zdanie się liczy. Po wielu próbach na które go wystawiłam stwierdziłam - ON NAPRAWDE NIE UDAJE :p I teraz musiałam na troche powrócic tu.Aby załatwić wszystko...A w kwietniu...Już na zawsze razem :) Ahh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
am nadzieje, ze Ci sie uda:).... jesli jestes jego pewna, nie masz zadnych watpliwosci i zadne jego zachwania Cie nie niepokoja, oznacza to ze jestescie na najlepszej drodze:)... a jakiej jestes religii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prensesim
Wierze w Boga... Allah to taki sam Bóg.. :P Więc będe dla niego muzułmanką... Aby nasze dzieci w przyszłości nie były zagubione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
wiec widze, ze naprawde zrobilabys dla niego wszystko..mam tylko nadzieje, ze to dziala w dwie strony...ja jestem jeszcze mlodsza od Ciebie,ale i tak uwazam ze jestes bardzo mloda, a to sa bardzo powazne decyzje..ale to Twoje zycie i jesli czujesz , ze naprawde tego chcesz, to ciesze sie razem z Toba:)...u nas na topicu sa tez dziewczyny, ktore zmienily wiare..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prensesim
To też już wypróbowałam...Płacząc powiedziałam, że rodzina nie zgodzi się na ślub z powodu religii (ŚCIEMA :D) A on mi się zapytał co musi zrobić by zostać katolikiem ... :D Po tym już nie miałam wątpliwości, że to działa w obie strony. Wiem, że takie ściemy i próby są nie fair..Ale bałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
i nie masz juz kompletnie zadnych watpliwosci? napisz jeszcze ile sie znacie i w jakim jezyku sie porozumiewacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prensesim
Już teraz nie. Znamy się ponad 2 lata i gadamy po turecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Prosze prosze.... ile tu nowych osób:) Witam wszystkich serdecznie w chorobie:P ale staram sie nie zaniedbywac naszego miejsca:) I powiedzcie mi jak tu nie kochac Turków jak słyszymy o nich coraz lepsze rzeczy:) Ale lepiej im nie pisac, ze jest sie chorym bo robia sie nadopiekiuńczy:) Ja jestem zdania... że oni chyba lepiej niż Polacy potrafią okazywać, ze im zależy...sa wiadomo też idioci, którzy maja dziewczyny za nic... ale jesli trafi sie juz na tego cudownego wymarzonego... to jak kocha zrobi dla Ciebie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prensesim
No właśnie...Nikt nie widzi tego, że polacy chleją tylko piwsko :( Olewają nas i tez często biją... OCZYWIŚCIE NIE WSZYSCY ! :) A do tego z turkiem...Co za wspaniały seks :D PRZEPRASZAM, ALE SAME WIECIE CHYBA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
w 2 lata nauczylas sie tureckiego? niezle...:) z tego co wiem, to gramatyka jest trudna...moj cos tam probowal mnie uczyc, ale tylko pobakuje pojedyncze wyrazy:).... skoro jestes tak pozytywnie nastawiona, to zyczymy powodzenia i liczymy na jakies fotki ze slubu;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prensesim
Oczywiście fotki będą ale to w wakacje :D Nie nie..Tureckiego uczyłam się 5 lat! I nie wydaje mi się trudny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
a co na to Twoja rodzinka...znajomi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
hehe :) no własnie, oni i to piwo;/ hehe pamietam kiedys jak rozmawiałam z Tolga i mówiłam, ze kupiłam butelke wina i siedzimy sobie z kolezanka... to pytał czy przypadkiem nie jestem pijana... wiec chyba za alkoholem nie przepada... i to dobrze:)... a co do tego sexu.. hehe to o tym jeszcze nie wiem:P ale wierze Ci na słowo:) Kurde w sumie etz chcialabym sie nauczyc troszke tureckiego... jak Ci to wyszło w 2 lata?... a powiedz gdzie mieszkacie.... jak czesto sie widujecie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prensesim
A więc moi rodzice go uwielbiają :D Znajomi też...Ale Ci znajomi którzy go nie znają oczywiści mi mówią, że jestem poje**na! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prensesim
Nie no ja już wcześniej się uczyłam tureckiego... :) Wcześniej byliśmy ze sobą cały czas razem...Teraz raz na 2 miechy...A od kwietnia..Już zawsze razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salam dziewczyny :D widze ze duzo sie tu u was dzieje :) i dobrze.. pozdrowienia dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz dlaczego tak mówią???? Podejrzewam, ze to sa znajomi typu : nigdzie nie byli za granica, sa nietolerancyjni, zazdrośni itp. Ja mam takich w pracy i jak słysze : Ty znowu do tych Arabów (bo niby są wykształceni ale np. Arabów od Turków nie rozróżniają) i głupi uśmieszek to mi sie nóz w kieszeni otwiera normalnie! Nie lubie takich ludzi !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prensesim
Oczywiście nie byli nigdy za granicą :D A do tego sami mają takie życia uczuciowe, że ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
heheh :) skąd ja to znam:) Większość moich znajomych nie wyjechała nigdy za granice... nie zna na żywo ani jednego obcokrajowca, wiec mówią mi to samo.... nawet moja przyjaciółka nie popiera moich planów odwiedzin w Istanbule... no ale cóz, kto nie ryzykuje nie zyje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
zawsze "zyczliwi" najbardziej mieszaja..... juz sie o tym przekonalam...:/..."bo oni wiedza lepiej".... a nikt ich o zdanie nie pyta.....niektorzy nie maja pojecia do tej pory, jak wiele mi popsuli...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prensesim
Bo słuchając znajomych daleko się nie zajdzie..Czasami moga mieć racje...Ale na tym nie można bazować.Każdy ma swój rozum i uczucia. Ahh Istambuł :) kocham to miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Dlatego nie zwracam uwagi na opinie z tej serii.... a z reszta jak ludzi zauważają, ze mi na tym naprawde zalezy to przywykają;)... Ja mam dopiero zamiar zobaczyc do miasto... i co najwazniejsze będe miala swietnego przewodnika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prensesim
:) Ahh zazdroszcze Ci..Ja Istanbul zobacze w kwietniu, ale tylko lotnisko... hehe :D Napewno weźmie Cię na ten zajebisty bazar... :D Ahhh OSZALAŁAM TAM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och te stereotypy! Widzicie? te gadki to tylko od tych co słyszeli w tv i czytali w najbardziej poczytnym tygodniku w zacofanej Polsce czyli Fakcie! Gdyby tak chociaż trochę Polacy przyjrzeli się innym naorodom i zapożyczyli od nich trochę uśmiechu, zaradności, pewności siebie to byłoby lepiej. Al jak tu ktoś wyżej raz napisal : Polacy to są och i ach!i nie przegadasz. Stambuł....kiedyś też tam wrócę ...na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Ja zobacze... jeśli zobacze Istanbuł dopiero w czerwcu... bo dopiero wtedy mojpięknis wraca z rejsu-jst oficerem maynarki wojennej:)... Ja troszke sie narodów naoglądałam i wiem,ze Polakom daleko jest do Włochów, Szwedów czy Turków, mogliby sie od nich wieeeeele nauczyc:) szczególnie od tycj bardziej egzotycznych narodów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×