Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

niestety tak bywa :( nie jestes osamotniona w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co powoduje,ze niektorzy ludzie,zwiazani z drugim czlowiekiem przyjaznia od pieluch,spedzajacych ze soba cale zycie,przezywajace razem pierwsze wzloty i upadki,nafle przestaja nas potrzebowac??? Przestaja miec dla nas czas...a moze poprostu nie chca go na nas tracic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Jest tak, bo zycie jest niesprawiedliwe, czesto to co wazne spada dla nich na drugi plan, rzeczywistosć to kasa, zawisc i zazdrosc, wiem cos o tym jesli chodzi o przyjaznie... teraz długo sie zastanowie,zanim nazwe kogos przyjacielem... :) Uciekam spać... bo jutro kolejny cięzki dzień. trzymajcie sie dziewczyny:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety asik masz racje..i nie mozna raczej nic na to poradzic. kazdy ma wolna wole. tez ostatnio w sumie stracilam(nie wiem czy to dobre slowo..) przyjaciolke. przestala miec dla mnie czas. nie wiem czemu przestalam \'pasowac\', moze dlatego, ze ja mam faceta, a ona wiedzie szalone zycie singla. zreszta to niewazne. gdyby byla prawdziwa przyjaciolka, to nic by nie moglo stac na przeszkodzie, zeby sie ze mna spotkac. slodkich snow kobietki :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przespie sie z tym ,moze przejdzie mi troche ten zal,moze jutro bedzie lepiej...musi byc! Dziekuje Wam kochane... Slodkich snow Wam zycze:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
hejj Wam... Przeczytalam wlasnie co tu sie wczoraj stalo...Przykro mi tatlim..:(...ale niestety tak bywa..Kiedys wszystkich dookola nazywalam przyjaciolmi..A teraz moge nazwac tak góra 3 osoby..Bo niestety oklepane, ale prawdziwe, ze prawdziwych przyjaciol poznajemy w biedzie...Ale poradzisz sobie :)...silna dziewczyna jestes;).... zagladne tu jeszcze pozniej:).... papapa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
a co to??.. nikt tu dzisiaj nie zagladal poza mna??... dziewczynyyy, co sie z nami dzieje... ;).... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
heheh ja jeszcze zagladam :) ale jakos tak dopiero dowlokłam sie do domku:P kurde Ci Turecki znajomy kosztuje mnie dużo pracy:D eheh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
A takie pytanie na czasie, czy w Turcji obchodzone sa walentynki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Asik, no jasne,obchodzy Walentynki,przynajmniej ci ludzie,ktorych ja znam:-) Przeciez takiego romantycznego swieta by nie przepuscil chyba nikt:-) Buzka dziewczynki,pozegnam sie z Wami dzisiaj,popludniu na dwa tygodnie,bo wyjezdzam do pracy:-( Ale wroce:-)Pilnujcie tu porzadeczku i naszego szczescia...Bede tesknic... Buzka goraca,bede tesknic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Uważaj na siebie tatlim... :) i wracaj do nas szybko:) a , ze u nich sa tez walentynki przekonałam sie jakos koło 2 w nocy czytajac słodkiego smska od mojego Turka ... ble ble ble... mam nadzieje, ze nastepne walentynki spedzimy razem i tak juz bedzie zawsze :D hehe mam tylko nadzieje,ze tych walentynek nie swiętuje z jakas koleżaneczka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, skoro pamietal o Tobie o drugiej w nocy,to gdzie by tam myslal o innej w dzien:-) Wroce za dwa tygodnie i bede nadrabiac zaleglosci:-) Trzymajcie sie moje Kochane....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj sie talim, bedziemy czekac :) nigdzie sie stad nie ruszamy ;) asik, co do biletow do istambulu, to widzialam, ze na aero.pl sa jakies znizki, nawet za 440zl mozna kupic, sprawdz sobie.www.aero.pl:) http://www.aero.pl/promocje/,,,2.html Pozdrawiam!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amantka...
Witam serdecznie,tak sobie czytam Wasz topik i widze,ze naprawde jestescie szczesliwe.Niewiem dlaczego czepiaja sie Was skoro jest Wam dobrze.To rasizm i glupota,a wogole to brak kultury osobistej,ktora wplawy na zly odbior naszej kultury narodowej!!!!Przez takich mowia na nas w swiecie "ciemnota".... Powodzenia Wam zycze w zyciu i milosci,a takimi prostymi i zacofanymi ludzmi sie nie przejmujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
Amantka... dzieki za ta opinie:).. widzisz, niektorzy nie potrafia zaakceptowac czegos, co jest w jakimkolwiek stopniu rozne od ich zdania...Ale my juz sie tym nie przejmujemy:)... Pozdrawiam:) tatlim, oczywiscie czekac bedziemy,,, i dbac o topic oczywiscie:).. rowniez bedziemy tesknic..:P) A jak tam dziewczyny walentynki mijaja??.. Asik, yarum, ... jakies niespodzianki byly:)... U mnie sliczny sms z samego rana, teraz mam jeszcze czekac na telefon.... To naprawde duzo... Ale szkoda, ze na odleglosc.... buzkiaki i duuuuuuuuuzo milosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Amantka! zakladalysmy, ze to bedzie zyczliwe forum, ale wychodzi srednio ;) trudno sie mowi...wpadnij do nas czasem, zeby nas sie zrobilo weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
ale mie zaskoczyl...... wyslal mi sliczna prezentacje:).....az sie wzruszylam..:)... w jezyku tureckim, ale przetlumaczyl tez na angielski:).......... a jak u Was;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
A miało byc tak pięknie... zyskałam duzą akcje, na której mogłam troszke zaorbic na wyjazd no i kurcze załapałam tez 40stopni goraczki wiec z połowy akcji nici. swiat jest niesparwiedliwy... buuu. mam nadzieje,ze uda mi sie jeszcze zdobyc kase na Istanbul:P pozdrawiam i wracam do łozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
Asik...my tu chyba same zostalysmy...:(..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak calkiem :) Asik, nawet nie mow glosno, ze chora jestes, bo cie zaraz oskarza , Ci wiedzacy lepiej, ze szerzysz ptasia grype ;) :) A tak na powaznie to kuruj sie dziewczyno! duzo zdrowka zycze ! Pozdrawiam wszystkich wieczorna pora i milych snow :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
ehhehe ptasią grype:D też dobre :D no w sumie czemu nie... i to pewnie zaraziłam się nia rozmawiajac przez telefn z Turkiem:P i zaraz mi wyrosna włosy Bóg wie gdzie:D... dziś juz jest troszke lepiej... chyba musialam troche odpocząc, no ale troche jeszcze w łozku czasu spędze pewnie... . pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
przed chwila zadzwonila moja komorka...to on dzwonil z Turcji...chcial tylko powiedziec mi na dobranoc, ze mnie kocha.... :).... dobranoc wszytkim, jesli ktos tu jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIZ
Kocham go!!!!!Moj turek jest najwspanialszym facetem na swiecie!Dzisiaj spedzilam z nim najcudowniejszy dzien w moim zyciu!Bylo nam razem cudownie,ale niestety za duzo nas dzieli zebysmy mogli byc razem na stale.Wiem ze to nie ma przyszlosci,ale nie potrafie z tym skonczyc.Bardzo zle zyc ze swiadomoscia,ze wkrotce,bedziemy musieli sie pozegnac.Zostana tylko wspomnienia,ktore zawsze bede trzymala gleboko w sercu,ktorych nikt mi nigdy nie odbierze.Zycie jest nie sprawiedliwe!Spotykamy na swojej drodze tego jedynego,aby za chwile go stracic!Czemu ma sluzyc taka proba?Askim zawsze bedziesz w mej pamieci!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owszem zycie jest sprawiedliwe
ale dla sprawiedliwych Widac nie zasluzylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiz..coz, to czy bedziecie razem czy nie zalezy wylacznie od Was, taka jest prawda. czasem w zyciu nalezy isc na ustepstwa. Nie mozna miec wszystkiego niestety...albo rybki albo akwarium:) nawet jesli sie rozstaniecie jak mowisz pozostana Ci mile wspomnienia :) pozdrawiam:) a Wy dziewczyny gdzie sie podzialyscie??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prensesim
Kiz to co robisz jest głupie :( Widocznie nie jest najwspanialszy na świecie jeżeli nie chcesz być z nim na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
czesc dziewczyny...widze ze mamy nowe kolezanki:)... co tam slychac?? kiedy tatlim wraca, bo smutno tu bez niej :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prensesim
Ja np. uważam, że mój turek jest the best...i mam zamiar z nim być I KONIEC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×