Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxco

bolerka

Polecane posty

Gość xxco

mam pytanie czy bolerka są w miarę w modzie czy to nie obciach w nich chodzic i do czego pasują? właśnie sobie kupiłam bolerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sa w modzie
byle dobrze dobrane do reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie zawsze
ciekawe co powiedzialabys gdybys zobaczyla dziewczyne w bolerku jakies 3 lata temu:P jesli nie jest obwieszone cekinami, koralikami i ma stonowany kolor to prawie do wszystkiego pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxco
no właśnie czyli rzeczy stonowane w miarę neutralne są zawsze modne(prawie) a rzeczy krzykliwe jaskrawe tylko sezonowo ale teraz z czym wyglądają najlepiej? czy są tutaj jakieś przykazanei czy wolna amerykanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sa w modzie
powidzialabym,ze jest oryginalna. Ja tam zawsze nosiłam bolerka,przerózne , bo mi w nich dobrze. Bolerka zawsze mozna bylo dostac, tylko nie tyle, co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zasadzie do kazdej bluzki
rozniacej sie kolorem od bolerka;) no i musi zakrywac brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to
jest bolerko? Żeby nie było fecetem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE JEST MODNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modne i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE JEST MODNE
Pelno bolerek na wybiegach w Mediolanie? Raczej w sklepach z uzywana odzierza...Bo pochodza sprzed paru dobrych lat... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm bolerka maja juzz z 6-7 lat ale w polsce pojawily sie dopiero niedawno, mysle ze na naszym rynku odzierzowym teraz jest wszystko modne wiec jak odpowiednio dobierzesz ubrania co kolwiek to by nie bylo bedzie dobrze wygladalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
teraz chyba nie jest to szczyt mody, modne (u nas) były w zesłżym sezonie. ale się przyjęły i myślę, że nie wyglądają śmiesznie. wyglądają fajnie. sama mam dwa i zamierzam je jeszcze nosić. bez względu na modę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w polsce niedawno
chyba cie pogielo, wystarczy wziasc sobie jakas kasete z wesela sprzed 10 lat, juz wtedy kobiety nosily je do sukienek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz sa zrobione bardziej na luzny codzinenny, styl, keidys nosilo sie wlasnie do eleganckich kreacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
Buahaha bolerka to w Polsce były od dawna z tym, że w innej postaci niż teraz bardziej elaganckie teraz są takie raczej ekstrawaganckie. I powiem szczerze, że nie ma mody na bolerka poprostu musi pasować do reszty :) Sama noszę i fajnie to wygląda. Jeżdżę do Anglii i tam dziewczyny wręcz uwielbiają bolerka. Jest to nieodzowna część garderoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie własnie wydziergam
na drutach moherowe:P Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
Siema miom zdanie super wyglądąc bedzie z bermudami spodnie przed kolano krzyk mody Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
Ja noszę i się nie zastanawiam, czy to modne, czy nie. Mam jedno ponad 20-letnie, wygrzebałam w maminej szafie, a koleżanki się dopytują, gdzie można takie coś dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak to
wyglada?:P macie jakis link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczyt mody na bolerka przypadł na zeszły sezon, ale to nie oznacza, że w tym roku są już niemodne. Moim zdaniem nadal wyglądają ładnie, tylko nie są już jakimś hitem. A najlepiej prezentyją się do czegoś dłuższego. Absolutnie nie przykrótkawa bluzka odsłaniająca brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w ogole bym sie nie przejmowała, czy modne czy nie - jak mi sie podoba i dobrze sie w tym czuje, to zakładam. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×