Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość młoda położna
boni666 999 ---- dzien po stosunku to za wczesnie na objawy ciazy.Jezeli jestes w polowie cyklu to naprawde takie objawy to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym stawiała na zbieg okoliczności.nawet jakbyś jakimś cudem zaszła w ciążę, na co przy prawidłowym stosowaniu, szanse są bliskie 0, to objawy nie wystąpiłyby z dnia na dzień. jeżeli objawy nieporządane będą się utrzymywać ponad 3 miesiące, albo stanąsię wyjątkowo uciążliwe radzę pomyśleć o zmianie tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamciaKK
A jesli chodzi o wieksze piersi? to prawda, ze rosna, czy tylko tak jak czytalam wczesniej puchna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamciaKK
ale powiekszaja sie choc troche? ja mam 75 B moge liczyc,ze bede miala C?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Powiekszaja sie bo puchna, sa obrzekniete.Mi sie powiekszyly o 2 rozmiary,ale teraz juz wracaja do dawnego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamciaKK
po jakim czasie brania tabletek ci urosly o 2 rozmiary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!mam pytanie jesli wzielam jedna dawke leku ktory obniza skutecznosc tabletek,jak dlugo jest ona obniżona?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
milla88 -- a jaki lek wzielas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyoooo
witam wczoraj gralam w gre i przypadkiem widzialam rozmowe koegi z kolezanka jak opowiadal ze jego mama zmarla od tabletek antykoncepcyjnych....mianowicie dostala raka piersi :( pojechala do szwajcari niby to nie grozny rak piers jednak wycieto ale to nic nie dalo kobieta zmarla normalnie zastanawiam sie nad braniem dlaej tabletek anty.....bo spac nie moglam z przerazenia co mysliscie o tym;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyoooo
oj ale bledow popelnilam ale to dlatetego ze mi sie rece trzesa na sama mysl ja biore dopiero 4 tabletke ale, jesli faktycznie pobudzaja te tabletki komurki rakowe po co kobiety je dostaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeNi*
Mam okres!JUPI!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
TeNi* ---> a nie mówiłam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
heyoooo ---- jak ktos ma zachorowac na nowotwor to i tak zachoruje.To,ze wieloletnie stosowanie tabletek antykoncepcyjnych zwiekasza ryzyko zachorowan na raka piersi i narzadow rodnych to zadna nowosc,wiedza o tym wszyscy.Ale to nie znaczy,ze kazda kobieta zachoruje.Moja mama tez miala raka persi,na szczescie skonczylo sie tylko na wycieciu guza i slad po chorobie zaginal a nigdy w zyciu zadnych tabletek anty nie brala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyoooo >>>>Mowa w twojej wypowiedzi o kobiecie dojrzałej ktora zmarła na raka i brała tabletki ,tylko pytanie jakie , przez jaki okres i czy sprawdzała piersi .Nie mozna usłyszeć czego i tak od razu panikować ,kazdy ma swoj rozum trzeba poprostu robić badania i miec pod kontrola wszystko .Mysle ze powinaś przestać dobierać sobie do głowy .Ty jestes młoda ,podstawa to dbanie o siebie i kontrola piersi to tez bardzo wazne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położna---> wziełam diphergan, 1,5pastylki,19dnia brania tabletek.czy powinnam stosować dodatkowe zabezpieczenie i jeśli tak to jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyoooo
witajcie ponownie..tak pewnie macie racje ze za bardzo biore to do siebie..ale zawsze taka bylam z czym trudno mi zyc a powiedzcie mi jeszcze jedno mianowicie mam silna anemie a w ulotce wyczytalam cos tam ze nie wolno brac jak jest malo krwinek czerwonych wytwarza czy cos takiego... zalalam ulotke i jej nie mam, moja ginekolog wie o tym, ale jakos strasznie slabo sie czuje i taka blada to w zyciu nie bylam, do tego stracilam apetyt a ze biore leki na anemie, musze sie zmuszac do zjedzenia chociaz troche:( co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyoooo
aaa co do mlodosci to juz nie taka mloda;P mam dwojke wspanialych synkow a to ze dostalam tabletki antykoncepcyjne nie wynika z tego ze chce sie zabezpieczyc przed kolejna ciaza...tylko dlatego ze mam miesiaczki co 2 tygodnie od wrzesnia i ponoc tylko antykoncepcja jest mi w stanie pomoc a przy mojej silnej anemi tyle krwi tracic jest bardzo niebezpieczne..nie dosc ze mam ja co 2 tygodnie to bardzo obfite do tego trwaja po 7 dni;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
milla88 -- diphergan nie wplywa na yasminelle. heyoooo --- z antykoncepcja trzeba uwazac przy niedokrwistosci sierpowatokrwinkowej.Mysle ,ze twoj ginekolog wie co robi.Ja mam cale zycie anemie z niedoboru zelaza i tez bralam tabletki.Apetyt pewnie zmieszyl Ci sie przez yasminelle.Pij duzo zebys sie nie odwodnila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położna--->dzięki!a tak na marginesie-jak długo maja wpływ na tabletki leki zmniejszające ich skuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
milla88 ---- zalezy jakie leki,jaka dawka,ile czasu..generalnie jest tak,ze dodatkowe zabezpiecznie przez caly czas stosowania takich tabletek + 7 dni, ale to wszystkich sie tyczy.Dlatego najlepiej pytac lekarza przy wypisywaniu tabletek, ktore wplywaja na anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
milla88 ---- NIE tyczy sie wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarbina
czy któraś z Was zmieniala Diane 35 na yasminelle? Czy pojawily sie jakies skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarbina
PS. bralam diane 6 miesiecy, a teraz mam ja zmienic na yasminelle i troche sie obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położna-->dzięki! właśnie skończyłam brać drugi blister i jestem bardzo zadowlona i nie mam żadnych skutków ubocznych prócz tego, że co jakiś czas bolą mnie piersi i mam wrażenie, że sa lekko opuchnięte. jest jakaś nadzija, że to minie?bo nie chciałabym z tego powodu rezygnować z tych tabletek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt...
Witam kochane!! Jestem tu bo znalazłam sie w dosc kłopotliwej dla mnie sytuacji i mam nadzieje ze mi pomozecie :)) Zaczełam brac Syndi-35 ale w trakcie czułam sie okropnie-hustawki nastroju no i jakies niepotrzebne plamienia. Poszłąm do lekarza a ten stwierdził ze to i tak nie sa tabletki anty tylko lek hormonalny na cere i jesli chce zabezpieczyc sie przed niechianą ciaza to zapisał mi własnie Yasminelle. Po skonczonym opakiwaniu Syndi nie robiłam 7-io dniowej przerwy tylko od razu zaczełam brac Yasminelle na co lekarz jak najbardziej pozwolił. Jestem po 8-ej tabletce...I tu pojawia sie problem :( Mam jakies krwawienia (wiem ze moga sie pojawic) ale one sa dosc mocne-tak jak w ostatnich dniach okresu.. Co ja mam zrobic?? Odstawic?? Moze zrobic 7-io dniową przerwe i zacząc brac Yasminelle od nowa?? W styczniu mój ginekolog jest na urlopie i nie wiem co robic :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
nikt... --- to jest normalny objaw... pozatym zmienilas tabletki na slabsze wiec tym bardziej.Daj szanse organizmowi na oswojenie sie. milla88 --- czy minie?Kto to wie ;-) Moze minac a moze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka mala
nikt... rzeczywiscie to normalne... Ja mialam tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt...
lolitka mala....czy przeszło Ci to przy 2-gim opakowaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie nie zdcydowała na antykoncepcje przy ameni, jednak to za duze ryzyko .Trzba być zdrowym aby brac tabletki antykoncepcyjne .Jest wiele kobiet co brały tabletki i przestały a przyczyna jest własnie taka ze cekleważyły sobie pewne sprawy .Najpierw trzeba wziąść sie za jedzenie, doprowadzić sie do porządku .Anemia to jest naprawde problem a plus tabletki moze sie skonczyc tak jak było u mlodej połoznej.Yasminella często powoduje brak apetytu mozna sie odwodnic i wtedy dopiero to jest prawdziwy problem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×