Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość młoda położna
OluSs ---- w ulotce jest wszystko napisane, jak postapic w takiej sytuacji...wychodzi na to,ze musisz wziazc nastepny blister bez robienia przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
aha no ok dzieki. bo wczoraj gadalam ze szwagierką.. no i mi tez doradzila zebym przerwy nie robila. ale zebym juz wzila tą kolejną tabletke. a powiedzcie mi jak ze skutecznoscią bedzie jesli nie zrobie przerwy i zaczne od razu brac kolejny blister??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
no dobra ale tak dla pewnosci to moze korzystac z dodatkowego zabezpieczenia przez te umown e 7 dni.. bo jakby nie bylo jdnej mozna powiedziec ze nie wzielam(znaczy zwymiotowalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
no dobra ale powiedzcie mi co z okresem>? kedy dostane .. bo z reguly jak konczylam tabletki we wtorek to w sobote juz mialam okres.. a teraz kiedy mozna ie pojawic bo zaczne drugie opakownie barc dzis czyli w srode i skoncze w wtorek czyli umownie powinien sie pojawic rowniez w sobote tk?? cyz pod koniec opakowania tak jak pisze w ulotce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladeczka87
Nie dostaniesz okresu w ogóle.. po skonczeniu tego blistra nowego dopiero dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, krwawienie dopiero po końcu drugiego blistra. co do zabezpieczenia nikt ci nie zabroni używać gumek przez 7 dni, ale nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
a po skonczeniu juz mam brac normlani ez przrwą siedmiodnioa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladeczka87
Tak, wtedy przerwa siedmiodniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladeczka87
Tak, wtedy przerwa siedmiodniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuśka
ja też brałąm yasminelle, w porównaniem z różnymi rodzajami pigułek, które stosowałam wczeniej przez ostatnie 4 lata yasminelki były extra...do czasu, kiedy całkowicie zrezygnowałam póki co z pigułek...zrobiłam sobie miesięczna przerwę by dać odpocząć organizmowi od chemii we wrześniu i wreszcie poczułam co to znaczy cieszyć się seksem, pieszczotami, być mokra i podniecona...jasne, że trzeba być bardziej ostrożną teraz, uzywamy z Narzeczonym prezerwatyw, nie konczy we mnie ale satysfakcja, jaką daje mi teraz seks to jest naprawdę coś! Nigdy wcześniej nie uprawiałam seksu bez pigułek, dopiero teraz, od kilku miesięcy...pewnie kiedyś wrócę do pigułek ale z bólem serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
młoda położna wiesz coś na temat interakcji Floxalu (ofloksacyny) a tabletkami anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, biore yasminelle od ok. roku i do tej pory wszystko bylo ok, a od jakiegos miesiaca za kazdym razem kiedy wypije alkohol mdleję albo prawie mdleję, zastanawiam sie czy to moze miec cos wspolnego z braniem pigulek czy raczej cos innego? aha,w tym miesiacu nie robilam 7dniowej przerwy i mam tez drugie pytanie czy zawsze musi pojawic sie krwawienie w ostatnim tyg. brania 2 blistra czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)ja tez biore yasminelle,dopiero drugie opakowanie zaczełam w niedziele.Mam pytanie,czy ktorejs z Was urosly chociaz troche piersi?bo ja zauwazyłam(ale moze mi sie wydaje),ze mam jakby pelniejsze,z czego sie oczywiscie ciesze:D,bo malutkie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeesc ale dawno nie pisalam :D ale mialam duzoprzebojów i jakos nie mialam głowy :P przestalam stosowac yasminelle bo okazalysie za drogie jak na moje mozliwosci finansowe. poszlam doginekologa i przepisdal mimicrogynon. sa po prostu SUUUPEEEER :D kosztują 7 z groszem bo są refundowane :) od poczatku mojej historiiz okresem czyliod jakich 6 lat nie mialam mniej bolesnej miesiączki :D ja zawsze umieralam czułam sie jakbym rodzila a tu prosze:) a cere mam jak dzieciak :) naprawde polecam tym, którym yasminelle albo nie pasują albo są za drogie:) ja wiem ze to jest indywidualna sprawa, ze kazdy organizm inaczej reaguje ale dla mnie to są tabsy strzelone w dyche :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zunia77
Witajcie dziewczyny! Ja tez mam dylemat co do pigulek. Mieszkam w Anglii i od ponad roku bralam Mini pigulke Femulen. W tym czasie bardzo przytylam i nawet jak bylam na drastycznej diecie (3 miesiace)nie schudlam nawet kilograma. Zaczelam sie martwic. Na Swieta bylam w Polsce i poszlam do ginekologa. On mi wrecz zakazal brania Mikropigulki (powiedzial , ze napuchlam tak wlasnie od niej) i zalecil Yasminelle, ktora nie zatrzymuje wody w organizmie. Poniewaz w Anglii antykoncepcja jest darmowa nie wzielam recepty tylo zapisalam nazwe. Dzis sie okazalo, ze w Anglii jeszcze nie ma Yasminelle, tylko Yasmin. Mam dylemat. Brac Yasmin i jak pojade do PL to wykupic Yasminelle? Nie brac tabletek wcale i jak pojade do PL to zaczac brac Yasminelle? Do PL jade dopiero za 3 miesiace. Aha!jestem mloda mezatka a krew nie woda! Napiszcie co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkoli
Dziewczyny kochane mam do Was pytanie, może Wy udzielicie mi odpowiedzi. Brałam tabletki Yasminelle po czym miałam tydzień przerwy, tabletki zawsze kończę brać w sobotę. Więc kolejne opakowanie zawsze zaczynałam po tygodniu przerwy w niedzielę, a teraz całe zamieszanie spowodowało moją pomyłkę i zaczęłam kolejne opakowanie w sobotę. Czy może to mieć jakieś konsekwencje i czy w takim razie mam już zachować obecny tok przyjmowania tabletek? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnneeer
wiesz co na stronie jasminelle masz napisane, ze jak cchesz wczesniej dostac okres to zaczynasz wczesniej brac kolejny blister, wiec pewnie dostaniesz po prostu dzień wczesniej okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny, czy którejs z was po stosowaniu yasminelle nasilił się bardzo tradzik i wystąpiły dość spore uczulenia i wysypki? i drugie pytanie, jezeli bym chciała rozpocząc branie innych tabletek, to zaczne je brac po tej 7 dniowej przerwie czy tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przyjmuje tabletki Yasminelle i chciałabym zmienić pierwszy dzień miesiączki. Ostatnia tabletka z blistra wypada na 11 stycznia(tj. piątek) wiec okresu dostane pewnie w poniedziałek, a we wtorek (15 stycznia) jadę z chłopakiem na narty. Nie wiem w jaki sposób mam przesunąć ten dzień. Proszę o radę. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnneeer
jak wyzej, wejdz na strone yasminelle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronko - weź 2 opakowania pod rząd,skończysz jedno a na następny dzień zaczniesz drugie. krwawienie pojawi się dopiero po zakończeniu drugiego blistra. polecam przeczytanie ulotki!tam jest to dobrze wyjaśnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu - ja nie mam trądziku, po yasminelle nie zauważyłam większej ilości krost niż zwykle. co do zmiany to ginekolog ci powie kiedy wziąć nowe opakowanie. mi zawsze kazali po przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nic sie nie stanie jak zaczne brac tabletki w dzien kiedy zaczyna sie tydzien bez tabletek czyli po skonczeniu blistra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia18
biore yasminelle 2 tygodnie i nie wiem czy to możliwe, ale też zauważyłam pełniejszy biust^^ w zasadzie to mam 18 lat i taka burza hormonalna może chyba to spowodować, zwłaszcza, że żadna kobieta w mojej rodzinie nie ma małych piersi, a ja uważam swoje za małe^^ więc czekam i miejmy nadzieję ze będzie coraz lepiej :) skutków ubocznych żadnych, poza delikatnym nasileniem trądziku, na tej samej zasadzie co przed okresem, czyli pojedyncze krostki, z wyjątkiem tego jest bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
Życzę wszystkiegOOO dobreGGo w nowym roku wszystkim super dziewczynom z tego forum ;))))) Wlasnie 2.01.2008 zazylam 21 tabletke z 3 blistra. W nowy rok od 13:00 do nocy mialam klucie w lewej piersi, poza tym co jakis czas klucie ponizej piersi, w okolicach watroby, macicy itd.... Zastanawialam sie, bo moze jeszcze organizm sie musi przystosowac, ale postanowilam, ze jednak pojde do lekarza z tym. Jak myslicie? Troche sie balam, bo serce wydawalo mi sie, ze tak walilo....uuUUUU pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyoooo
mala gatkaa dziekuje za odpowiedz bo bardzo sie balam wczoraj wzielam 2 tabletke i jest ok tyle ze jak wstae rano troche mnie mdli no i piersi bola nie wiem czy to spowodowane tym ze zawsze mnie bola przed miesiaczka juz z tydzien i sie utrzymuje nadal czy to od yasminelle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×