Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość DariSSa
Askha!! tez myslalam ze mi urosna, a wczesniej bralam Janine i tez nic :) Tyle dziewczyn pisalo ze urosl im o 1 czy nawet 2 rozmiary :P ale niestety na kazdego dziala to inaczej trzeba sie z tym pogodzic :) jedynie co zostaje to operacja :D albo zrobienie sobie dzidziusia zeby przez pare mies. miec chociaz troche wieksze :D :D pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
a ja sie modlę zeby mi nie urosyły ;) co do ceny to w Opolu 45 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa1987
Wiem, ze moze nie tutaj powinnam zadawac te pytanie, ale sledze wszystkie wypowiedzi na temat Yasminelle.. bralam je kiedys, pozniej rozstalam sie z chlopakiem wiec mialam kilkumiesieczna przerwe w braniu tabletek.. az pojawil sie ktos [; przespałam sie z nim, do konca we mnie w sobote, a we wtorek dostalam okres.. i dopiero we wtorek wzielam pierwsza tabletke, czyli ogolnie jak z nim spalam nie bylo zadnego zabezpieczenia. Czy myslicie ze moge byc w ciazy? Przed miesiaczna to chyba sa dni niepłodne, nie? Z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa1987
Wiem, ze moze nie tutaj powinnam zadawac te pytanie, ale sledze wszystkie wypowiedzi na temat Yasminelle.. bralam je kiedys, pozniej rozstalam sie z chlopakiem wiec mialam kilkumiesieczna przerwe w braniu tabletek.. az pojawil sie ktos [; przespałam sie z nim, do konca we mnie w sobote, a we wtorek dostalam okres.. i dopiero we wtorek wzielam pierwsza tabletke, czyli ogolnie jak z nim spalam nie bylo zadnego zabezpieczenia. Czy myslicie ze moge byc w ciazy? Przed miesiaczna to chyba sa dni niepłodne, nie? Z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa1987
Wiem, ze moze nie tutaj powinnam zadawac te pytanie, ale sledze wszystkie wypowiedzi na temat Yasminelle.. bralam je kiedys, pozniej rozstalam sie z chlopakiem wiec mialam kilkumiesieczna przerwe w braniu tabletek.. az pojawil sie ktos [; przespałam sie z nim, do konca we mnie w sobote, a we wtorek dostalam okres.. i dopiero we wtorek wzielam pierwsza tabletke, czyli ogolnie jak z nim spalam nie bylo zadnego zabezpieczenia. Czy myslicie ze moge byc w ciazy? Przed miesiaczna to chyba sa dni niepłodne, nie? Z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeNi*
Kiedyś łykałam Yasminelle przez okres 5 miesiecy.Odstawiłam tab letki na 3 mesiace i zaczęłam je znów brać.Ostatnią tabletkę(z pierwszego opakowania po tej 3miesiecznej przerwie) wzięłam we wtorek,a dzisiaj już jest piątek i...nie ma nadal krwawienia z odstawienia:( Co jest...?? Zaczynałam to opakowanie zgodnie z zasadą 1 dzień cyklu,wiec zabezpieczenie od razu według ulotki i tego,co mówił lekarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
w Białymstoku w jednej aptece 37zł. muszę poszukać czy jest gdzieś taniej. właśnie jestem po pierwszym opakowaniu (wczoraj ost. tabletka) tylko te głupie plamienia :/wrrr. mam nadzieję, że przy następnym opakowaniu będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeNi*
Kiedyś łykałam Yasminelle przez okres 5 miesiecy.Odstawiłam tab letki na 3 mesiace i zaczęłam je znów brać.Ostatnią tabletkę(z pierwszego opakowania po tej 3miesiecznej przerwie) wzięłam we wtorek,a dzisiaj już jest piątek i...nie ma nadal krwawienia z odstawienia Co jest...?? Zaczynałam to opakowanie zgodnie z zasadą 1 dzień cyklu,wiec zabezpieczenie od razu według ulotki i tego,co mówił lekarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
TeNi* ---> ale przecież masz 7 dni na to żeby wystąpiło krwawienie z odstawienia. i minęły dopiero 3. Spokojnie poczekaj. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikkki
Mam pytanie. Brałam yasmin, nie skończyłam opakowania(do połowy) ponieważ je zgubiłam , z lekarzem miałam już omówione,ze bede brała yasminelle, zaczelam brac yasminelle bez 7 dniowej przerwy w połowie brania yasmin i bede konczyc całe opakowanie yasminelle...te tableki w zasadzie mają taki sam skład drospirenonu, wiec antykoncepcja została zachowana, prawda?tylko,ze właśnie dziś wzięłam kolejną tabletkę po 18 godz.jestem po 7 tabletkach yasminelle i powiedzmy powłowie opakowania yasmin, w ulotce są info. co robić w 1, 2, 3 tygodniu brania tabletek, ale ja właściwie nie wiem który to tydzień brania....?? jak z tym jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
Mruczek23 ---> za 37zł z groszami kupisz na Jurowieckiej w aptece przy Rossmanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź,bo 44 zł to troszkę dużo w porównaniu z 37 :) Ja dopiero zaczęłam brat Yasminelle,są to moje pierwsze tabletki,dzisiaj będzie 6 tabletka.Czytam czytam i sama nie wiem...czy jestem zabezpieczona od 1 tabletki(wzięłam w 1 dniu cyklu)?Pani doktor mówiła,że tak,w ulotce też jest napisane że tak,ale czytam te wypowiedzi i pogubiłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
Mruczek23 --> jakby nie patrzeć to prawie 10 zł różnicy :) co do Twojej niepewności to tak, jesteś zabezpieczona od pierwszej tabletki. też jak pierwszy raz poczytałam tu na forum to sie pogubiłam :) ale warto właśnie porządnie przestudiować ulotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pollyy88---->Tak warto przeczytać ulotkę. Moje odczucia po Yasminelle:zmniejszony apetyt,a nawet go brak,stałam się bardzo płaczliwa no i dzisiaj jest mi bardzo słabo i mdli mnie,ale to chyba od tego że mało jem.Myślę że jest zbyt wcześnie,może po 2,3 blistrach będę mogła napisać coś więcej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Ankkaa1987 ---- szansa na ciaze jest zawsze,musisz sobie policzyc kiedy masz dni plodne bo jest zalezne od cyklu. nikkki --- idz lepiej do ginekolooga i powiedz mu jaka glupote zrobilas ( przepraszam ale inaczej tego nazwac nie mozna).Nik Ci na to pytanie tu nie odpowie, skad mamy wiedziec ktory tydzien bierzesz tabletki jak Ty sama nie wiesz??Masz zamiar wziazc pierwszy blister yasminelle do konca?? To nie sa landrynki ,ktore chronia przed ciaża tylko hormony,ktore tez maja wplyw na inne rzeczy,wiec idz do lekarza zebys sobie wiekszej krzywdy nie zrobila. totototo --- poloznaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
ja dzis kupilam yasminelle za 31zl, normalnie bylam w szoku bo ostatnio kupowalam tej aptece za 37zl a dzis mila niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeNi*
polly...panikarą jestem,ale sie zwyczajnie boję:( Mija 3 dzien i nic...jeszcze 4:| 3mać kciuki:) ale łykam tabletki sumiennie codziennie o 11,wiec pewnie to tylko wina stresu;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni666 999
hej, biore juz 4 opakowanie yasminelle...w sylwestra po raz pierwszy od 3 miesiecy kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia. skonczył w srodku...od tego czasu bola mnie jajniki tzn. czuje takie lekkie draznie jak przed okresem...znów zaczeły mnie bolec piersi i jakos tak spuchły...nie wiem co sie dzieje, tabletki biore regulatnie, ostatnio byłam przezibiona ale leki ktore brałam to wit.C, gripex noc, flegamna i bioparox a pani w aptece powiedziała ze one nie obnizaja skutecznosci...wiec co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa1987
No dobrze 'mloda polozna', ale.. tak jak pisalam.. przespalam sie z nim w sobote, a we wtorek dostalam okres, wiec chyba to sa dni nieplodne, prawdA? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ankaaa1987 --- ja nie wiem kiedy masz dni plodne....na przyszlosc warto jednak sie doksztalcic w tym temacie, zeby potem sie nie bac :-) Jednak uwazam mimo wszystko ,ze kalendarzykowi ufac za bardzo nie mozna... boni666 999 ----- takie objawy zwykle pojawia sie w polowie cyklu.O ciazy raczej nie swiadcza, a jak bralas regularnie tableki to tym bardziej ciazy nie powinnas sie obawiac.A jesli tak bardzo Ci to dokucza to lekarz na pewno nie odmowi Ci badania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teni - panikara faktycznie :) spokojnie masz 7 dni na krwawienie! bini666999 - nic się nie dziej, po p[rostu twój organizm jeszcze przyzwyczaja się do tabletek. tak może się dziać. żadne z tych leków nie wpływa na tabletki. ankaaa1987 - skoro dostałaś okres to nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamciaKK
słuchajcie, biore yasminelle juz 2 tygodnie i wciaz mam okres. To znaczy, nie jest to okres, tylko raczej takie plamienie, zaczynam sie tym troche stresowac, prosze powiedzcie mi co robic! Pozdro ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne przy pierwszym opakowaniu, wiekszość kobiet tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamciaKK
naprawde?? bo sie przestraszylam,ze po 7 dniach okres mi sie nie konczy, a dzis jest 14 dzien i okres trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
mała_agatka ----- kobieta moze miec co miesiac krwawienia do 3 miesiaca ciazy,pojawiene sie okresu nie swiadczy o braku ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
ja wczoraj skończyłam pierwsze opakowanie a plamienie mam nadal. wiadomo ze to denerwujące i uciążliwe ale organizm musi się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamciaKK
ile to moze trwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni666 999
mała agatka dzieki za odpowiedz ale myslisz ze to zbieg okolicznosci ze własnie dzien po stosunku zaczeły sie te obiawy... moze to jakas reakcja na sperme-wiem ze moze przesadzam ale troche mnie to martwi... jesli chodzi o jasminelle to na poczatku myslałam ze te tabletki sa super ale zbiegiem czasu zaczynam dostarzegac skutki negatywne jak to ze mam wiekszy apetyt=tycie, spuchniety biust, widoczne zyły ale na szczescie nigdy nie plamiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o plamienie do przy pierwszych 3 opakowania jest całkowicie normalne, ale zwykle konczy sie przy 2 opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×