Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

hej dziewczyny, wiem, ze juz to pisalam, zle nie uzyskalam odpowiedzi jestem przy koncu 4 opakowania (zostal mi jeszcze tydzien) ale tak strasznie boli mnie brzuch, że najchętniej bym przerwała branie yasminelle, czy moge je odstawić mimo, że to nie jest czas na 7 dniową przerwę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wiem, ze juz to pisalam, ale nie uzyskalam odpowiedzi jestem przy koncu 4 opakowania (zostal mi jeszcze tydzien) ale tak strasznie boli mnie brzuch, że najchętniej bym przerwała branie yasminelle, czy moge je odstawić mimo, że to nie jest czas na 7 dniową przerwę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wiem, ze juz to pisalam, ale nie uzyskalam odpowiedzi jestem przy koncu 4 opakowania (zostal mi jeszcze tydzien) ale tak strasznie boli mnie brzuch, że najchętniej bym przerwała branie yasminelle, czy moge je odstawić mimo, że to nie jest czas na 7 dniową przerwę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Izabella_84 --- ja bym Ci radzila wytrzymac te 7 dni bo bardzo sobie cykl rozregulujesz.Jak bol brzucha bardzo Ci dokucza to idz do lekarza.Nie odstawiaj sama tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
mloda polozna mam pytanko bo dostalam okres 4 dnia przerwy a zawsze dostawalam 3 i to krwawienie teraz jest bardzo malutkie powiedzialaabym znikome czy to jest okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna1988
Bajbajka1986 - moja pani ginekolog powiedziała, że stałe powiększenie biustu jest bardziej możliwe u młodszych dziewczyn, mających samoistną burzę hormonalną, bo nie wszystko się u nich jeszcze uformowało i ułożyło. im kobieta jest starsza, tym częściej występuje u niej po prostu 'obrzęk', naturalny przy braniu tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejo
Czy ktoś może słyszał, czy mozna brać yasminelle przy hemoroidach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxSylwiaxx
Hej mam pytanko. Dzis bylam pierwszy raz u ginekologa i przepisal mi tabletki yasminelle. Wziełam tabletke dzisiaj lecz przeczytalam ze powinno sie ja wziąśc w pierwszym dniu miesiączki a mi sie skonczyla wczoraj... zastanawiam sie czy ona juz działa ? czy mam czekać do tych 7dni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejo
Mi gin powiedzial , że mogę zacząć brać tabletkę na cerę w dowolnym dniu miesiąca. Jednak,jeśli chcę, aby zadziałała również antykoncepcyjnie, trzeba ją wziąć 1 dnia miesiączki. Ponawiam swoje pytanie powyżej. Nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxSylwiaxx
wiec co kupilam tabletki i są teraz na marne bo wzielam je po miesiaczce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
a lekarz Ci nie powiedział że pierwszego dnia okresu masz zacząć brać?Można chyba też do 5 ale przez pierwszy tydzień trzeba się zabezpieczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejo
Nie. Przecież napisałam,że zaczną regulować Ci cykl miesiączkowy,wahania hormonalne,ale działanie anty zacznie sie wraz z następnym opakowaniem,które zaczniesz brać 1 dnia okresu. W tej chwili nie jesteś zabezpieczona antykoncepcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxSylwiaxx
więc są na marne i nie jestem zabezpieczona? wiec mam je dalej brac czy odstawic? bo ja juz sama nie wiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxSylwiaxx
więc są na marne i nie jestem zabezpieczona? wiec mam je dalej brac czy odstawic? bo ja juz sama nie wiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totototo
do mlodej poloznej: prosze podaj mi swojego maila to odpisze i zapytam o te sprawy krazeniowe:)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejo
Teraz to raczej powinnaś dokończyć. Piszę Ci tylko,co mi powiedział gin, na moje pytanie od kiedy mam zacząć brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totototo
DO MLODEJ POLOZNEJ: podaj mi prosze swojego maial to napisze Ci dokladnie o co chodzilo z tym oddychaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxSylwiaxx
a chcialam sie spytac w jakiej cenie sa sprzedawane u was? bo ja je kupiłam za 45zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheera
Mam inne pytanie (może już padło ale za dużo było tych stron do przeglądania ^^'): Czy Yasminelle można kupić bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxSylwiaxx
a chcialam sie spytac w jakiej cenie sa sprzedawane u was? bo ja je kupiłam za 45zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheera
Mam inne pytanie (może już padło ale za dużo było tych stron do przeglądania ^^'): Czy Yasminelle można kupić bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejo
Ja za 42 zł z groszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 32 zł :) co dozabezpieczenia - jeśli weźniesz od 2 do 5 dnia cyklu to zabezpieczaj się dodatkowo przez 7 dni. nie wiem który masz dziś dzień cyklu. dokładne informacje są zawarte w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 32 zł :) co do zabezpieczenia - jeśli weźniesz od 2 do 5 dnia cyklu to zabezpieczaj się dodatkowo przez 7 dni. nie wiem który masz dziś dzień cyklu. dokładne informacje są zawarte w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejo
32zł? Jak tanio! w ktorej czesci kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie 32zł, to bardzo mało ja płacę 47 z jakimiś groszami.... A biorę Yasminelle już 4miesiące teraz będzie szedł 5iaty i cerę mam okej, czasem przed okresem zdarzy mi sie kilka krostek, ale na szczęście nic więcej:) przytyłam trochę:( przez te 4m-ce jakoś 5kg najmniej, a piersi niestety mi nie urosły wcale:( pozdrawiam Was wszystkie:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka8891
czesc dziewczyny :* mam do Was pytanie: gdzie we Wrocłaiu można tanio kupić Yasminelle? obecnie zaopatruje sie w aptece w Arkadach i tam płace za nie 39,98zł a słyszałam ze mozna dostać je o wiele taniej...z gory dziekuje za pomoc, pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
a ja kupuje za 30 :] pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×