Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość nanus86
hej, mam dylemat otoz wczoraj powinnam miec okres a tu ani widu ani slychu zeby mial nastapic. biore yasminelle od 5 miesiecy i za kazdym razem okres dostawalm w srody. boje sie bardzo ze moge byc w ciazy w wtorek kochalam sie z moim facetem. a tabletki przyjmowalam zawsze reguralnie, niewiem co myslec, robic test ciazowy?? co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria0712
hej.. rozchorowała sie na dobre ..mam antybiotyk, i chciałam sie poradzić..jak to jest..czy antybiotyk osłabia przez czas jego brania czy do końca bistra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anrtybiotyk, jeżeli wogóle osłabia działanie anty - bo nie wszystkie osłabiają - to osłabia przez czas jego brania i 7 dni po zakończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
Lovemusicher! Moim zdaniem powinnas wybrac sie do lekarza. Takie klucie to nie jest nic normalnego:/ A jak ja juz widze po swoim organizmie y. powoduja wiele zlego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria0712
a czy duomox osłabia? mam do zażywać 2 razy dziennie przez 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak duomox osłabia. jest to amoxycylina, czyli antybiotyk należący do penicylin i on osłabia na 100%. zresztą jeżeli o niego chodzi to ma taką informację w ulotce (jeżeli się nie mylę). radzę prezerwatywę stosować do końca kuracji i potem przez 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
Victoria, przeczytaj ulotkę, tam jest zawsze "stosowanie innyc leków" ale skoro to antybiotyk to chyba lepiej nie ryzykować, lepiej dmuchać na zimne;)szybkiego powrotu do zrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria0712
no faktycznie jest..czyli przez 2 tyg mam dyspensę ;/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria0712
bardzo dziękuję:) wole zrezygnować niż potem sie martwic..pozdrawiam i życzę samych sukcesów i szczęścia w Nowym Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
fiuu.... pierwsze kropelki krwii juz sa czyli mam okres. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga 85
Dziewczyny! czy jezeli spoznilam sie z wzieciem tabletki 2 razy w miesiacu za kazdym razem po 2,5 godziny, to czy ochrona przed ciaza jest zmniejszona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne pytanie o pigulki
Mam wazne pytanie. Prosze przyjac to na powaznie. Zachorowalam w trakcie przerwy brania Yasminelle, bralam przez kilka dni rozne leki na przeziebienie i rutinoscorbin. Na pewno na dobe przekroczylam dawge 1g paracetamolu, co PODOBNO oslabia ochrone antykoncepcyjna. Zaraz tez napoczelam kolejne opakowanie pigulek. W kilka dni (jakies 4 czy 5) od zaprzestania leczenia na przeziebienie kochalam sie, czyli nie czekalam tych 7 dni na zatrzymanie uwulacji. Wychodzi wiec z tego, ze kochalam sie w 1. tygodniu opakowania. Czy jest mozliwosc, ze moge zajsc w ciaze z powodu tych lekow na przeziebienie? Nie byly to zadne antybiotyki, lecz ten paracetamol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne pytanie o pigulki
nie jest zmniejszona, musialabys spoznic sie conajmniej 12 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia18
powiem jeszcze ze do skutkow ubocznych moge dodac swietna przemiane materii, wczesniej co 4-5 dni, teraz codziennie :) apetycik wiekszy ale i tak waze juz pol kg mniej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Do młoda położna !! Jednak dostalam ten ''okres'' wczoraj wieczorkiem :P troche to dziwne bo przeciez mialam poprzednio zaledwie 9 dni temu..no ale co zrobic.. we wtorek ide do gin. i zobaczymy co mi powie :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
wazne pytanie o pigulki ----- 3 g paracetamolu wchodzi w interakcje z tabletkami,to jest dawka toksyczna dla watroby.I nie oslabia tylko wzmaga,czyli ogranizm dostaje podwoja dawke hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne pytanie o pigulki
mloda polozna - spotkalam sie z opinia, ze ochrona wzrasta, a pozniej naturalna koleja rzeczy spada i tu ma byc problem. Dlatego wlasnie sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaoooo
czesc;) chcialabym zaczac brac yasminelki a przegapilam dzien, dzis jest 3, moge je zaczac brac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaooooooooo
czesc;) chcialabym zaczac brac yasminelki a przegapilam 1 dzien okresu, dzis jest 3, moge je zaczac brac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenna090
kiedy ja przegapilam, ginka kazala mi brac od 5 dnia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajcia
czesc dziewczyny wzielam dzisiaj 10 tabletke powiedzcie mi one juz dzialaja nawet gdy wzielam w przy 4 tabletce panadol na bol glowy wtedy dostalam okres czy to znaczy ze przerwalam antykoncepcje doradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajcia
dziewczyny bardzo was prosze o pomoc nie wiem czy juz moge pozwolic mojemu chlopakowi na cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOT-21
Witam!! Napisze moj problemik po krótce .... Brałam Yasmin przez 4 miesiace od października do stycznia ubiegłego roku odstawiłam poznieważ przytyłam okolo 7kg :/ bylam zalamana mialam depresje. Nigdy nie miałam takich skoków wagi i nie mam tendencji do tycia. Po odstawinieu zaczelam chudnąć celulitis znikł niemal calkowicie. Nie wiem czy przyrost wagi i ogromny celulit mam łaczyc z Yasminem czy z tym ze zmieniłam miejsce zamieszkania i styl życia (studia). Teraz chce rozpocząc od nowa antykoncepcje z Yasminelle lekarz mi polecił ale bardzo sie boje z drugiej strony ostatnio słyszalam ze po Yasminelle mozna schudnąć 3 kg czy to prawda ?? Prosze o wasze opinie na ten temat jesli ktos bierze dłuzszy czas Yasminelle prosze o kilka słów z góry dzieki pozdr honeyy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajcia - nie rozumiem, zaczęłaś brać je przed okresem?? bo piszesz że "wzielam w przy 4 tabletce panadol na bol glowy wtedy dostalam okres". jeżeli wzięłaś yasminelle w 1 dniu okresu to jesteś normalnie zabezpieczona od 1 tabletki.jeżeli jedna tabletka przeciwbólowa miałaby niweczyć ich działnie antykoncepcyjne to ja dziękuję. wiesz ile ja przeciwbólowych nałykałam przez 5 lat? i to nie tylko panadoli :D hot-21 - niestety nikt ci nie odpowie musisz sama sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
wazne pytanie o pigulki---- na tabletki ma wplyw 3 g paracetamolu !! Nikt o zdrowych zmyslach nie lyknie takiej dawki na raz bo to jest trucizna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
HOT-21 --- hormonami sie nie odchudza.....poprostu te tabletki odwadniaja ale nie na kazda kobiete to dziala.Oznacz sobie poziom hormonow plciowych, na tej podstawie najlepiej dobiera sie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
HOT-21 ---- pozatym yasminelle i yasmin to ten sam sklad wiec nie sadze,zeby cos sie zmienilo w kwestii tycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
Bajbajka1986 ---- chodzi o piersi? Nie ciesz sie tak, to jest nic innego jak obrzek...przejdzie jak odstawisz tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×