Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość totototo
tak, badania krwi w szczegolnosci parametru na zator plucny. ale nadal mi duszno, oczywiscie lekarze nie wiedza dokladnie co mi ejst mowia ze rzeba poczekac az hormony sie "wyplucza", usuna do konca z organizmu:( mloda polozno, moze Ty mi cos doradzisz. dusznosci mam juz od ponad tygodnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
A ja w nastepnym tygodniu pojde na badania i pogadam z roznymi lekarzami na temat y. Obiecuje Wam napisać co nowego sie dowiedziałam na temat naszej zmory... Pozdrowienia dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
totototo ----- napisz mi konkretnie jakie badania mialas i przez jaki czas bralas tabletki ,jezeli chcesz mozesz napisac na maila .Ja tez mialam duze problemy z krazeniem po yasminelle,wiec moze bede mogla Ci w czyms doradzic. Martiii ---- byla taka lista ,ale ja bym sie nia nie sugerowala...Wszystkie substancje,ktore oslabiaja dzialanie tabletek sa wypisane w ulotce.Wystarczy, zobaczyc jaka jest substancja czynna antybiotyku i zajrzec do ulotki.Antybiotyk w masci na pewno nie ma wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W odpowiedzi na prośbę jeszcze raz :) ęaspiryna - nie amotaks - tak amertil - nie augmentin - tak ascorutical - nie azitromycyna - nie Apap - nie azimycin - nie Amotaks Dis - nie algesan naklofen - nie azitrox - nie amotax - tak acodin - nie amoksycylina - tak BIOXETIN - nie bactrim - nie Bromergon - tak BACTUM - nie Bioracef - nie biostymin - nie biseptol - nie bioparox - nie codipar - nie CEROXIM - nie cholinex - nie cisaprid - nie Cynarex - nie cyclonamin - nie ciprobay uro - nie clarytromycyna - nie chrom - tak cefuroksym - nie Calcium - nie clenbuterol - nie Doxycyclin - tak Doxycylinum - tak Deprim - tak diclac - nie digenzym - nie duomox - tak Encorton - nie engystol - nie euthyrox - nie fervex - nie furaginum - nie froprinosin - nie flukonazol - nie flavamed - nie fluimucil - nie flucanozol - nie Flucofast- nie Forcid - tak faringosept - nie Gripex - nie gardan - nie GINKOPRIM - nie groprinosin - nie Hiconcil - tak Heviranem - nie hemofer - nie Hydroksyzinum - nie hascosept - nie ibuprom - nie ibuprofen -nie ketonal - nie keflex - tak Ketoresem - nie KLACID UNO - nie klindamycyna - tak ketonal forte - nie lacidofil - nie laremid - nie letrox - nie lecytyna - nie Mannitol - nie meloksam - nie Myconafina - tak mięta - nie nystatyna-nie naproxen-nie nurofen forte - nie nifuroksazyd - nie nervomix - nie Nolicin - nie no-spa - nie omeprazol- nie Ossillococclinum - nie Ospamox - tak Oranex - nie oeparol - nie Urogran - nie urosept - nie uteina - nie upsarin - nie paracetamol - tak Polopiryna - nie pseudoefedryna- nie pulmicort - nie Rutokal C - nie rulid - nie rovamycine - nie RELANIUM - tak radical - nie rutinoscorbin - nie Rutinacea - nie sachol - nie spiramycyna - nie Silica - nie sinupret - nie Siemie lniane - nie stoperan - nie solpadeine - nie Sylimarol - nie spiramycyna - nie Tegretol - tak Taromentin - tak tetracyklina - tak tabcin - nie tegretol - tak tramadol - nie tinidazol - nie Thuya Occidentalis 15 - nie vitaral - nie verdin - nie voltaren - nie valerin - nie Węgiel - tak witamina c - nie(w dopuszczalnej ilosci) ziele dziurawca - tak Zinnat - nie Zyrtec - nie żeń-szeń - Raczej nie powinien, przynajmniej w dawkach powszechnie stosowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
no dziewczyny chyba odsypiają sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, biore yasminelle od ok. roku i do tej pory wszystko bylo ok, a od jakiegos miesiaca za kazdym razem kiedy wypije alkohol mdleję albo prawie mdleję, zastanawiam sie czy to moze miec cos wspolnego z braniem pigulek czy raczej cos innego? aha,w tym miesiacu nie robilam 7dniowej przerwy i mam tez drugie pytanie czy zawsze musi pojawic sie krwawienie w ostatnim tyg. brania 2 blistra czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! mam takie pytanie, jestem przy koncu 4 opakowania (zostal mi jeszcze tydzien) ale tak strasznie boli mnie brzuch, że najchętniej bym przerwała branie yasminelle, czy moge je odstawić mimo, że to nie jest czas na 7 dniową przerwę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiii
Dzieki wam slicznie ;* jesio tylko takie male pytanko, a mianowicie czy to jest zle zebym tabletke brala co dzien tylko ze z godzinna roznica? np raz o 22 raz 23?? a raz 22 30??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
witam w Nowym Roku. Mam takie pytanko biorę Y od 2 tygodni i strasznie mnie bola piersi , szczegolnie w nocy jak sie przekrecam z boku na bok, czy to przejsciowe? mam nadzieje ze to nie objaw ich wzrostu bo wcale tego nie chce :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiliaaaaaaaaaa
witam tabletke pierwsza powinno sie wziac w 1 dniu cyklu.. ale mi lekarz mowil ze dopiero jak bedzie takie prawdziwe krwawienie.. czyli wychodzi na to ze dzisiaj a dzis jest juz 2 dzien. moge zatem przyjac tabletke? w ulotce niby pisze ze w 2-5 dniu tez mozna ale czy na pewno bede chroniona? czy lepiej poczekac ten miesiac na natspeny okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź dzisiaj. musisz dobrze policzyć kiedy zaczęło się krwawienie, pamiętaj że dzień to 24 godziny, więc jak dostałaś okres wczoraj ok 16 to dzo 16 dnia dzisiejszego liczysz 1 dzień.poza tym nawet jakby to był drugi dzień to przez tyc=dzień dodatkowo stosujesz prezerwatywy i po tym tygodniu jesteś już w pełni chroniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
Stokrocia :) nie martw sie te okropne bole piersi powinny przjesc! ja przez 1 miesiac mialam najgorsze:/ kazde dotkniecie okropnie bolalo:( ale teraz jest juz lepiej i tylko czasem pobolewaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
cześć dziewczyny:)od wczoraj mam zapalenie oka i przepisano mi Floxal w apetece powiedziano mi że to antybiotyk, ale w ulotne nic nie ma na ten temat, ani nie ma informacji że zmniejsza wchłanianie pigułek. Oczywiście to krople do oczu ale tak dla spokoju zapytam czy mogę być spokojna oi skuteczność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko6
a ja biore yasminelle już prawie rok i jestem baaardzo zadowolona z nich. bez porównania lepsze sa z yasmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pewne obawy , jak wcześniej pisałam że spóźniłam się z 1 tabletką drugiego opakowania o godzine, kochałam się w pierwszym tygodniu a teraz jestem przy 15 tab, i bolą mnie piersi :(tak to nie bolały , czuję się jak na okres, czy możliwa jest ciąża, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hopcio
OOOO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyoooo
Witam mam prosbe mianowicie wczoraj po raz 1 zarzylam tabletke Yasminelle to moje 1 w zyciu tabletki natykoncepcyjne powod dla ktorego je biore jest taki iz mam od wrzesnia co 2 tygodnie miesiaczke co poglebia moja ciagle nawracajaca anemie bo mam je obfite...Ale moje pytanko brzmi czy moge je brac spokojnie podczas gry biore leki na uspokojnie (tzn.tak zwane psychotropy) moj lekarz stwierdzil ze niby to nic ale boje sie...cala nc nie przespalam czekajac na jakiesskutki uboczne przy czym sie denerowalam ..balam sie wziasc tabletki uspakajajacej....blagam jesli ktos mial tez ten problem badz wie cos na ten temat napiszcie mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz spokojnie brać i jedno i drugie!nie powinny pojawić się jakieś specjalne (tzn inna niż gdybyś nie brała psychotropów) skutki uboczne. jeżeli mówiłaś lekarzowi przepisującemu antykoncepcję hormonalną o lekach, które bierzesz to on z całą pewnością wziął je pod uwagę przepisując te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny poradzcie
Zaczynam brac yasminelle juz za pare dni wraz z pierwszym dniem okresu. I tu pojawia sie moje pytanie: czy jesli okres pojawi sie,powiedzmy,wieczorem,mam ten dzien traktowac jako pierwszy i wziac na noc tabletke,czy nastepny dzien mam liczyc jako pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny poradzcie
I jeszcze jedna sprawa,ktora mnie niepokoi. W zeszlym roku mialam hemoroidy (wyleczone). Pytalam sie swego gina czy moge brac tabletki skoro to tez jest zakrzep przeciez. Powiedzial mi ze to nie ma nic wspolnego. A ja i tak mam troche watpliwosci. No ale postanowilam sprobowac. W razie jakichkolwiek problemow przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipcioo
heyoooo i sprawa sie wyjasnila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
agaga dzieki za odpowiedz, mam nadzieje ze minie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1266666
ze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
dziewczyny poradzcie---> masz ją wziąć pierwszego dnia okresu czyli masz na to 24 godziny. Ja np. okres dostałam o północy a pierwszą tabletkę wzięłam o 19 i wszystko było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
Stokrocia :) i pomysl o jeszcze jednym:) o zmianie stanika na wiekszy :) Ja musialam :) rowniez pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
ja właśnie kończę pierwsze opakowanie Yasminelle (zostały 2 tabletki) i gdyby nie lekkie bóle lewego jajnika i plamienie, które ciągle sie utrzymuje to byłoby super. ale mam nadzieję, że to minie przy następnym opakowaniu. bo poza tym wszystko jest ok, mniejszy apetyt :) i lekki spadek wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
hej. mam znowu problem. bo podczas sylwestra o 22 wzielam o czasie tabletke a poznij sie strulam.. no i tbletke zwymiotowalam po pol godzinie od wziecia.. nie wzielam drugiej bo nie mialam przy sobie.wczoraj wzilam planowo kolejna tabletke ktora byla juz ostatnia a wiec to byl moj ostatni tydzien brania. i teraz nie wiem czyrobic siedmiodniową przerwe normlanie jakby si nic nie stlo czy zaczac brac kolejny blister bez przerwy. bo slyszalam ze jesi zrobie tą przrrwe to skutecznosc przestani byc zachowana... POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rób przerwy! a na przyszłość zapamiętaj jak jest to któraś z ostatnich tabletek to nie bierz jej tylko od razu zrób przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×