Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość pidżamka
witam,ja mam takie pytanko.Biore Yasminelle od lipca 2007 roku.W ubiegly piatek (28.03)mialam wzaic tabletek ale niestety jej nie wzielam i w sobote skonczyla mi sie miesiaczka.Kochalam sie z moim chlopakiem i czy jest mozliwosc zajscia w ciaze?i czy powinnam przyjac wszystkie tableki pominiete?z gory dziekuej za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidżamka
witam,ja mam takie pytanko.Biore Yasminelle od lipca 2007 roku.W ubiegly piatek (28.03)mialam wzaic tabletek ale niestety jej nie wzielam i w sobote skonczyla mi sie miesiaczka.Kochalam sie z moim chlopakiem i czy jest mozliwosc zajscia w ciaze?i czy powinnam przyjac wszystkie tableki pominiete?z gory dziekuej za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
pidżamka --- skoro nie wzielas juz 3 tabletek to nie ma sensu w ogole, zaczynac brac.Zabezpieczenie oczywscie trafil szlag i nie nadrobisz juz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidżamka
witam,ja mam takie pytanko.Biore Yasminelle od lipca 2007 roku.W ubiegly piatek (28.03)mialam wzaic tabletek ale niestety jej nie wzielam i w sobote skonczyla mi sie miesiaczka.Kochalam sie z moim chlopakiem i czy jest mozliwosc zajscia w ciaze?i czy powinnam przyjac wszystkie tableki pominiete?z gory dziekuej za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidżamka
dziekuej za odpowiedz ;d i przepraszam,ze az tyle razy wyslalam pytanie ale komputer mi sie zawiesil ;d hehe ;] no trudno,najwyzej bede mamusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidżamka
chyba ze liczyc na dni nieplodne ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
od 8 dnia owulacja zaczyna sie odblokowywac.Mozesz sporbowac policzyc szanse.....kiedy byl stosunek i pamietac,ze plemniki przezywaja 72h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet77
Hej yasminelki.mam do was pytanie.Czy wy tez jestescie takie złe na cały świat po tych tabletkach bo ja juz mam tego dosyc.odkad zaczelam brac tabsy to wszystko mnie denerwuje.Jak ktos cos do mnie powie to w momencie jestem wkurzona na tą osobe :/ Czy to jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
ja też mam pytanie :] w ubiegłą sobitę wzięłam ostatnią tabletkę. Ósmego dnia, czyli wczoraj, w niedzielę powinnam była wziąć nową serię tabletek, zwykle biorą około 12-13. Postanowiłam jednak zrobić sobie teraz przerwę, więc zrezygnowałam. Z tym, ze kochałam sie rano :p i teraz się zastanawiam jakie jest prawdopodobieństwo, ze plemniki, ktore, jak wiadomo, żyją sobie troszkę, mogą zrobić ze mnie mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidżamka
wole nie robic zadnych obliczen bo jeszcze mi zle wyjdzie i tylko niepotrzebne nerwy ;] zrobie test za okolo tydzien i sie okaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
młoda położna......halo hali chwileczkę...!! Plemniki w DOGODNYCH warunkach mogą przeżyć 5 DNI a nawet 7.Zależy od jakości płodnego śluzu.Stosowałam naturalne metody kilka ładnych lat i polecam dziewczynom wszelkie podręczniki o naturalnych metodach.Tam wszystko jest wytłumaczone.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowo
hejka wyczytałam, że pewne nawet ziołowe leki mogą wpływać na dzialanie tabletek...chciałabym zacząć brać suplementy diety - wiosna dizie, trzeba zadbać o siebie, ale nie wiem czy nie ma tam nic co by zakłóciło dzialanie anty?skladniki to wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy, witamina C,A,E,B1,B2,B6,B12,D3,biotyna,niacyna,cynk,żelazo,błonnikbet a-karoten,tiamina, ryboflawina,folacyna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodowo - ulotke poczytaj i nie wysylaj tych samych wiadomosci po 100 razy po zasmiecasz poczte moja i forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko123
Olivko--------->to byl antybiotyk Dalacin C. podobno oslaba dzialanie Yasminellek ale ja bralam go tylko dwa dni. Naprawde myslisz ze nie mam sie czym martwic?bo ja juz tak swiruje ze nie daje sobie rady. no i odstawilam na dwa dni przed tym glupim wybrykiem. Boje sie tak bardzo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanko..czy to normlane ze moja miesiaczka trwala tylko 3 dni?? peirwszy raz tak mialam.. wczoraj byl 2 dzien i wieczorem juz nic praiwe mi nie lecialo..a dzis juz serio nie ma krewki?? dopeiro zaczelam brac tabletki i nie iwem czy tak moze byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
Słoneczko - nie martw się, na prawdę nie masz powdów do tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
LAski, a jak to jest z paleniem? Papierosów i braniem Y? Fajki osłabiają działanie tebletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olivvka w ulotce jest napisane, ze przy paleniu zwieksza sie ryzyko zakrzepicy naczyn tetniczych. Doradza sie zaprzestanie palenia, szczegolnie jesli sie skonczylo 35 lat :) Nie wiem ile palisz, mysle ze powinno sie palic mniej - dla swojego zdrowia. Albo wcale ;] ale ja osobiscie nie lubie kobiet z papierosem w ustach dlatego odradzam palenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Palenie i branie tabletek hormonalnych to zabojcza mieszanka.Doslownie.W polsce malo sie o tym mowi,ale TVP ostatnio naglasniala sprawe.Mam nadzieje,ze nie bedzie to jednorazowa akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaggaa 85
młoda położna----mam do ciebie pytanie. Biorę yasminelle już od stycznia wszysko ok. Żadnych plamień, wymiotów, biegunek itp ale męczy mnie prawie codzienny ból głowy. Nie jest od taki mocny, że nie mogłabym normalnie funkcjonować ale codzienne takie lekkie bóle w okolicach czoła i skroni są bardzo męczące.Czy tabletki jeszcze się dostosowują do mojego organizmu (3miesiące brania) czy lepiej zmienić je na inne?Jak tak to jakie byś poleciła.Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
aaggaa 85 --- jedynie co moge polecic to konsultacje u lekarza.Bol glowy od 3 miesiecy nie jest normalnym zjawiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka.....
sloneczko....chcialabym pocieszyc ale antybiotyki i y to nie najlepsza para :/ moze nie powinnam tego pisac ale moje trzy znjome maja juz przez takie akcje dzidzusie .kochana jesli bralas te antybiotyki i y i kochalas sie ze swoim facetem do konca to moze byc nie ciekawie nie gniewaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są moje pierwsze tabletki, biorę je, bo mam problemy z hormonami. Lekarz zalecił stosowanie ich od pierwszego dnia miesiączki. Okres się skończył, ale przez cały czas na bieliźnie mam brązową wydzielinę. Co to jest? To jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
lenka.....- ale nie zauważyłaś, że chłopak NIE DOKOńCZYł w niej. Więc ja bym się nie martwiła.. wyimaginowana90- brązową wydzielinie bęsz miała raczej do końca 1 opakowania. jak każdy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****************++++++++*****
Kurcze pisze juz chyba z 10 raz :P czy ktos mi odpowie ?:P juz wiem ze brazowe plamienie jest normlane, ale czy powie mi ktos czy nic nie szkodzi jesli 15 min. przed przyjeciem tabletki skonczylam pic 1 piwko? czy mam powodu do martwienia? nie wymiotowalam. Pytam bo wczesniej widzialam ze pisalo, ze najlepiej zachowac jakis odstep czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
ja czytałam o 3 godzinach w dwie strony... 3przed nie pic, 3 po dopiero zaczac. ale jedno male piwko to nic zlego! boze, przestanmy panikowac, jestesmy tylko ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
*****************++++++++**** --- jezeli nie bedziesz tego robila nagminnie to nic sie nie stanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomka2001
Hej !!:) mam do was pyatnie czy jeśli zazylam pierwszy raz tabletki Yasminelle za wcześnie lub za poźno przed spodziewanym okresem czy sa mozliwe jakies skutki uboczne ? i czy tabletki wogole zaczna działac ??? z gory dzieki za odpowiedz:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×