Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kaminka
to jak to jest w koncu z tym alkoholem? mozna pic podczas brania tabletek czy nie mozna? bo kurcze co to za zycie, bez piwka, czy malego drinka :P naprawde nie mozna pic? czy robic takie 6godzinne przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kaminka --- a gdzie jest napisane,ze nie mozna? Mozna....nie mozna popijac alkoholem tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuś
mloda połozna------ czy taki lek KAPILAR ma wpływ na działanieY? (KAPILAR chroni membrany komórek i wspomaga pracę naczyń włosowatych, przywraca prawidłowe krążenie krwi w całym organizmie)- jest to suplement diety, lek homeopatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **********+++++++++++*********
Dziękuję bardzo Młoda Położna :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaNnIiAaBB
Młoda położna ---- o 20 wzięłam tabletke, przed chwilą mnie przeczyściło, czy musze zażyć drugą tabletke nawet jeśli nie współżyje z chłopakiem i nie biore ich po to żeby zabezpieczać się przed ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
AaNnIiAaBB ---- kolejna tabletke bierze sie w przypadku ciezkich biegunek.....Kiedy z WC nie mozesz wyjsc i jestes totalnie odwodniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaNnIiAaBB
Aha, no to tym lepiej, dobrze wiedzieć na przyszlość, dziękuje :). Wiem, że coś w ulotce było o tym wspomniane, ale nie wiedziałam jak mam rozumieć tą ciężką biegunkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet77
Młoda polozna ja mam troche dziwne pytanie ale bardzo mnie dręczy. Jak sie myje to lubie sie myc w bardzo gorącej wodzie i równiez leje ją do środka.Czy taka gorąca woda osłabia działanie tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sweet77 ---- prima aprillis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
Obawiam się, że to nie prima aprillis...i to mnie przeraża... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez mysle ze to nie prima aprilis... zaraz poleca pytania czy noszenie stringow oslabia dzialanie tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xy123567
mam do sprzedania 2 op. tych tab->nowe,zafoliowane, wazne do 2010 roku.Sprzedam, jesli jest ktos zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko123
olivko----------->Kochana dziekuje. chociaz jak przeczytalam wypowiedz lenki to sie zalamalam kompletnie. ech....byle do okresu, ale to jeszcze ponad dwa tygodnie. chyba sie wykoncze . juz nc nie jem, a jak cos zjem to wymiotuje ze stresu. dzisiaj ze trzy godziny przeplakalam facetowi.wybacz ze cie tak drecze, ale ze mnie straszna panikara jest, a po Twoich wypowiedziach troche mi lepiej. pozdrawiam Cie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchelka
Tak czytam i czytam te Wasze pytania,i powiem szczerze.....że niektóre z Was na prawdę niepotrzebnie sieją panikę.Same się nakręcacie i przy okazji inne młode,przestraszone osóbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka89
mam pytanie do młodej połoznej biore Y od miesiaca jestem w 3 tygodniu w piatek biore ostatnia tabletke.zamim moje kolezanki dostały recepte na tabletki i plasty robiły badania krwi a ja nie i tym sie matwie lekarz mnie zbadał i przepisał tabletki oczywiscie powiedziałam ze mam problemy z sercem tzn mam nie wielki ubytek ale serce mnie nie boli...martwi mnie to ze w 2 tyg zaczeły sie mudnosci byłam u lekarza rodzinnego i powiedziała ze to napewno nie od Y bo podobno skutki uboczne widac juz po pierwszej tabletce a ja mam coage bole brzycha nudnosci bole jajnikow pogorszyła mi sie cera nie wiem co robic czy brac nastepne opakowanie czy poprosic lekarza o plastry moze beda lepsze....:( mam jeszcze jedno pytanie przy tej zmianie czasu zamotalismy sie z moim chłopakiem i tabletke wziełam o godzine za wczesnie a nastepnego dnia zapomniałam o niej i przyjełam ja nie o 19 tak jak zawsze tylko 45min pozniej czy nadal jestem chroniona???? pytam tak teoretycznie bo i tak nici z seksu bo moj chłaoapk powiedział ze dopoko mam te nudnosci i plamienia nie bedziemy sie kochac bo boi sie ze moze i krzywde zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pchelka - tak masz 100% racje. rybka - odpowiem Ci na drugie pytanie. Ja nie zaleznie od zmiany czasu biore tabletki o 18. i tak samo bralam przed zmiana czasu. Wazne jest by brac o tej samej porze. Pora i godzina to co innego. Starj sie brac je o tym samym czasie dla wlasnego komfortu psychicznego. Do pierwszego pytania moge dodac ze na oko masz typowe objawy skutkow ubocznych ktore powinny ustapic po pierwszym opakowaniua, lub ciut dluzej. Ja badan tez nie mialam robionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
sluchajcie, zielona i czerwona herbata obnizaja skutecznosc tabletek? bo czasami dzialaja one przeczyszczajaca, natomiast sa zdrowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka.....
mam mam problemy i musze jesc codziennie activia czy ona jakos dziala na tabletki nawt gdy zjem sobie ja krotko po zazyiu?????30 min?????? pomozcie ......mile widziane zdanie mlodej poloznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikisia
sprzedam recepte na 1 opakowanie yasminelle, waznosc recepty do 5 maja, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
słoneczko spokojnie:) NIE PANIKUJ prosze. nie będziesz w ciąży. obiecuje Ci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek*****
Cześć wszystkim!!! Ja biore Yasminelle od mniej wiecej roku, i na początku nie miałam żadnych objawów niepożadanych, poza tym,ze biust stał sie pełniejszy, waga bez zmian, przez pierwszy miesiac występowały niewielkie pamienia, które ustały. Niestety mój "okres" podczas brania tcy tabletek zmienił się w brązowana wydzieline, gęstą i niezbyt przyjemną. Poza tym zaobserwowałam większa skłonnośc do alergii skórnych, obecnie mam atopowe zapalenie skóry i jest to naprawde przykra dolegliwość... zaczęło sie od krostek, plamek, swędzących na ciele. Obecnie staram sie sprawdzić na ile jest to wina tych tabletek, tzn. stosuje leki na ta alergie skórne, i jeszcze teraz biore ostatni miesiac Yasminelle,żeby sprawdzić czy maja te tabletki wpływ na alegrie. Po czym odstawiam je za miesiac dokładnie. Ponieważ no,jednak nie działaja one tak jak powinny. Mam prośbe, jesli któras z Was miała podobny problem, prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka89
WyjdźStąd---> dzieki starałam sie zawsze brałam o tej samej godzinie teraz jakos ostatnio sie zagapiłam....tez mysle czytam forum i powinnym ustapic te nudnosci i plamienia tez jednak moj chłopak chce zebym poszła niech mnie lekarz zobaczy jest strasznie upierdliwy i uparty jezeli chodzi o to...pojde do połoznej po recepte kolejna to poraozmawiam z nia dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentonistka
Mam pytanie do Was dziewczyny: czy moge stosować preparat na odchudzanie(aplefit) razem z tabletkami Yasminelle? Wstaję biorę aplefit i Y,czy nie osłabi to jej działania?!Bardzo proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajleselasi
też mam pytanie, problem właściwie, w poniedzialek mialam brac ostatnią tabletke z cyklu, jednak jedna mi sie gdzieś zawieruszyła, i miałam wybór albo nie brac w poniedziałek albo w niedziele, zeby przerwa nie trwała wiecej niz 7 dni (wizyte u ginekologa mam w następny wtorek) opuściłam niedzielę, w poniedziałek zjadłam ostatnią. Wczoraj wieczorem zaczeło sie krwawienie plamienie, a zwykle zaczynało sie w czwartek. Teraz pytanie czy mogę kolejne opakowanie rozpocząć we wtorek, wtedy mam wizyte i lekarz przepisze mi recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajleselasi
a tabletki biorę od pół roku i boję się ze teraz bede miala rozregulowane wszystko ;/ a nie ma wczesniej mojego lekarza, dopiero we wtorek, chodzi mi o to czy nic sie ni stanie jesli bede jadla je normalnie jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Hajleselasi --- a co to byl za pomysl,zeby nie brac w niedziele,tylko w poniedzialek?Raz wezme a raz nie...takie skakanie w niczym nie pomaga.Jak wiedzialas,ze jednej tabletki Ci zabraknie,to tzreba bylo zaczac przerwe dzien wczesniej.Wtedy postepujesz jak przy zapomnianej tabletce.Od razu przechodzisz do przerwy.1 i 3 tygdoniu kombinacje nie sa wskazane.A skoro przeskoczylas jeden dzien tylko po to zeby ostatnia tabletke przyjac dzien pozniej to wypadaloby przerwy juz nie robic....Teraz musisz czekac do wtorku.Ale nastepnym razem pomysl... rybka89 --- jak skonczysz blister to idz do gina i powiedz mu jak sie czujesz.Generalnie po 1 opakowaniu trudno ocenic czy tabletki sa dobre czy nie bo organizm potrzebuje min miesiac czasu na oswojenie sie z sytuacja.Po 2 blistrze mozna bardziej stwierdzic czy tabletki sa dobre.Czy plastry beda lepsze? Ja osobiscie nie jestem do nich przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajleselasi
bo tak to by była przerwa wieksza niz 7 dni, a nic sie nie stanie jak zaczne normalnie we wtorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Hajleselasi ---nie stanie sie bo juz sie stalo....Tylko teraz sie zabezpieczaj dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimisiaaaaaaaa
widzialam ze kaminka poruszyla temat herbatki zielonej i czerwonej, nikt na niego nie odpisal a rowniez bylabym ciekawa czy zaburzaja skutecznosc tabletek jesli lykam Y i pije te herbatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mloda polozna Czy ENGYSTOl zmniejsza skutecznosc tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×