Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Karola21
czesc wszystkim mam pytanie czy ktoras z was odpowie mi na pytanie w ktorym dniu po pierwszym opakowaniu dostalyscie okres? bo ja czekam i czekam i narazie nic a to juz 3 dzien bez tabletek..dodam ze to moje pierwsze talbletki Dziekuje z gory i prosze o opd bo nie wiem czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
mloda polozna a co myslisz o moim przypadku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ciaza -- Ja Cie nie bede zapewniala,ze wszystko bedzie dobrze.Co najwyzej moge powiedziec,ze musisz byc dobrej mysli.Albo tabletka 'po'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuś
moze rzeczywiscie za bardzo sie przejmuje ale przy pierwszym opakowaniu moj sluz wygladal calkiem inaczej i dlatego zaczwlam schizowac ze to napewno owulacja... troche mnie uspokoilyscie dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuś
Karola21----- ja po pierwszym opakowaniu dostałam okres w drugim dniu przerwy ale to nie znaczy ze Ty tez tak powinnas, kazdy organizm jest inny, to ze jeszcze nie masz okresu to jak najbardziej normalne, badz cierpliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
a test ciazowy mi juz wykryje ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ciaza --- nie.Najwczesniej mozesz zrobic jakis tydzien po dacie spodziewanej miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
o booooze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati17lat
Heja, kochalam sie bez prezerwatywy z facetem w 21 dniu brania tabletek. Czy ciąża jest mozliwa? test byl negatywny ale testom malo sie ufa. zastanawiam sie czy isc do ginekologa i poprosic zeby sprawdzil. Boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
ciaza ---Kobieto, nie panikuj... ja tak panikowałam i mi sie okres ponad tydzień przez to spóźnił:P Karola21 -- ja dostałam krwawienia z odstawienia w 4 dniu przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuś
Nati17lat--- napewno nie jestes w ciazy, nawet nie zaprzataj sobie tym glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
Dziewczyny! Czy my sie trujemy tą chemią żeby się jeszcze ciążą denerwowac? prawidłowo brane tabsy działaja od pierwszej tabletki i ryzyko zajscia w ciaze jest naprawde minimalne... Ja się ze swoim kochałam do końca i bez gumki od 3 dnia brania tabletek, prawie codziennie, i jakos w ciąży nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati17lat
dzieki;) a propo tych plamień, ja jestem przy drugim blistrze i przez cały pierwszy miałam plamienia, a krwawienie dostałam w 3 dniu przerwy, także to normlane. A poza tym mogę się pochwalić że nie mam żadnych uciążliwych skutków ubocznych...;) wiecie, ciąża...nie za bardzo bym chciała bo próbuję sił w modelingu a poza tym chce się poza tym uczyć...dziecko w tym wieku nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati17lat
i coś jeszcze, zazdroszczę wam tych "regularnych" miłosnych igraszek...ja z moim dopiero w maju się zobaczę:(:(:( ech...ale kocham i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
młoda położna- sygerujesz, że ja kochając się z moim facetem w same dni płodne, w które doszło do wytrysku we mnie i nie zaszłam w ciąże mam obawy co do płodności nas? proszę o odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
mam pytanie do mlodej poloznej. Podobno yasminelle nie zatrzymuja wody w organizmie, dlatego si enie tyje, ale wiadomo, ze kazde tabletki w jakims stopniu ta wode zatrzymuja.. dlatego tez mam pytanie, jesli ja dziennie pije ok 1l wody mineralnej, to ona bedzie sie teraz magazynowala? czy moge np pic jakies ziolka moczopenne aby ta wode z siebie 'wydalic'? i przy okazji zeby to nie zaburzalo rutyny brania yasminelle.. ktore biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
olivvka - nie, nie sugeruje. kaminka ---- powinno sie pic ok 2 litrow.Jezeli nie masz widocznych objawow magazynowania wody to lepiej, zebys nic moczopoednego nie brala.Przy yasminelle mozna latwo sie odwodnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Biorę Yasminelle 2 tydzień, są to moje pierwsze tabletki anty.Mam uciążliwe bóle piersi i głowy,na samym poczatku także drętwienia rak i nóg, plamienia są prawie niewidoczne.Najbardziej martwię się prawie 4kg do przodu w czasie tych 2 tygodni, nie jestem z natury osobą chudą,ale zawsze byłam zgrabna, a teraz...przeraza mnie moja waga, boję się że jak tak dalej pójdzie to nie spojrzę na siebie w lustro=(Jem tyle co zawsze i dużo się ruszam,ale nic to nie daje=( mam w ogóle przestać jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
aha dziekuje :) pytam poprostu bo do drobnych nienaleze :) a yasminelle biore dopiero kilka dni, dlatego pytam tak zapobiegawczo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
Młoda położna, widzę, że we wszystkim jesteś obcykana:D To super;) Mianowicie mam jeszcze pytanko. Jak to jest z Yasminelle i alkoholem? Chciałabym w końcu się napić i poszaleć, bo miesiąc nigdzie nie byłam.:( Jak to widzisz? A Ty bierzesz Y, że tyle wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
olivvka -- alkohol mozesz pic, bylebys nie popijala nim tabletki,zrobila odstep min pol godzinny i nie zwymiotowala tabletki pod jego wplywem.Skad wiem? Głownie ze studiow.Bralam yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja mam zrobić?Myślałam o zażywaniu tabletek odchudzających ale przeczytałam,że to może spowodować zmniejszenie działania Y. Bardzo nie chciałabym już przytyć, nawet o tym nie myślę.Słyszałam,że wiele dziewczyn po nich spadło z wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lookaa
No i ja mam pytanko do was dziewczyny...tabletki anty biore juz dosc dlugo i systematycznie...w sobote rano zazylam ostatnia (21) tabletke z blistra Diane 35...a dzien pozniej kochalam sie z chlopakiem... no i teraz nie wiem...czy jest jakies ryzyko ciazy ?? bo juz tyle sie naczytalam na tych forach ze glowa boli ...PROSZE O RADE.. no i oczywiscie musialo sie zlozyc tak ze nie mam nastepnego opakowania Diane:/bo jakbym miala to bym zazyla nastepne i po problemie...(moja gin wyjechala sobie na urlop...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lookaa
No i ja mam pytanko do was dziewczyny...tabletki anty biore juz dosc dlugo i systematycznie...w sobote rano zazylam ostatnia (21) tabletke z blistra Diane 35...a dzien pozniej kochalam sie z chlopakiem... no i teraz nie wiem...czy jest jakies ryzyko ciazy ?? bo juz tyle sie naczytalam na tych forach ze glowa boli ...PROSZE O RADE.. no i oczywiscie musialo sie zlozyc tak ze nie mam nastepnego opakowania Diane:/bo jakbym miala to bym zazyla nastepne i po problemie...(moja gin wyjechala sobie na urlop...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka.....
hej laski ostatniozauwazylam ze troche mi wypadaja wlosy nigdy mi nie wypadaly wiec mysle ze to przez y moge jakos na to poradzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kurkaa ---- 4 kg nie przytyjesz w 2 tyg ,nawet jakbys jadla haburegry.Jezeli rzeczywiscie zwiekszyla Ci sie tkanka tluszczowa to musialas poplenic jakies bledy zywieniowe przez braniem tabletek.Skoro uwzasz,ze jesz tak samo to pewnie Twoj organizm trcohe wody chomikuje.Tylko zdajesz sobie sprawe,ze w jedzeniu liczy sie jakosc,a dopiero potem ilosc.Jezeli uprawisz sporty, to pamietaj,ze tkanka miesniowa wazy wiecej niz tluszczowa.A jak nie uprawiasz to zacznij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******++++++++++++++*******
zostało mi 7 tabletek do końca 2 blistra. Jakiś czas temu około 14 poszłam na piwo z koleżankami, skonczylam pic o 14:45 a o 15:05 wzielam normalnie tabletke, czy to moze wplynac na dzialanie tabl.?? i czy normalne jest brazowe plamienie?? Bardzo prosze o odpowiedz... szczegolnie Młodą Położną... wiem, ze to moze głupie pytanie ale ja taka panikara właśnie jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******++++++++++++++*******
Przed chwila przeczytalam ze dobrze zrobic pol godz. odstepu w zwiazku z tym piwkiem, ale Młoda Położna jeli to było 10,15 min? no i nie zwymiotowałam oczywiście, to nie mam o co się bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lookaa
Halooo pomoze mi ktos....?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ********+++++++++++***********
Lookaa skoro wzielas tabl. ostatnia to nie masz powodu do obaw, przeciez w 7 dniowej przerwie tez jestes zabezpieczona. Idz do byle jakiego gine zeby Ci przepisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×