Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Tak zrobię dziś biorę ostatnią tabletkę z opakowania yasminelle 7 dni przerwy i zaczynam brać cilest dziś w nocy znowu dokuczała mi noga i teraz tez dokucza :-( wiec niestety yasminelle nie sa dla mnie dobre. Trudno nie od razu i nie wszystkie trafiamy za pierwszym razem na te dla nas najlepsze. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniaaa
hej, tez biore yasminelle sa dla mnie dosc dobre, ale... wlasnie biore drugi blister i jestem na drugim tygodniu i odczuwam codziennie bol jajnikow, czy ktoras z was ma podobnie, czuje sie tak jak przed miesiaczka, nie wiem czy to normalne, odpiszcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisniaaa - ja przy 2 opakowaniu tez tak mialam, teraz zaczynam brac 4 ( jutro ) i przez cale 3 opakowanie takich bolow nie odczuwalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1986a
Pomozecie mi............??????????????????????????????? mam pytanie a zarazem prosbe. mam problemy z przemiana materii, moje jelita odmawiaja posluszenstwa, lekarze u ktorych bylam na badaniach mowia ze mam brac leki, ktore wspomagaja, pobudzaja prace jelit...tylko teraz pojawia sie pyatanie jakie moge brac aby nie zmniejszyc wchlaniania sie i skutecznosci tbletki anty...? narazie bralam LACTULOSE - MIP i SENEFOL. jesli ktos wie lub moze polecic dobre, sprawdzone tabletki lub sposoby na moje problemy (oczywiscie takie ktore nie zmniejsza skutecznosci tabletek anty) to bym byla bardzo wdzieczna. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1986a - lekarza trzeba bylo o to zapytac, poza tym uloteczka i sprawdzamy skladniki lekow ;) to nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisniaaa -ja też mam bóle jajników i zadawałam kiedyś to pytanie. Ponoć jajniki nie są uśpione i pracują normalnie dlatego mogą boleć.Twoje to pewnie ból owulacyny bo piszesz,że to 2 tydzień!Nie martw się przejdzie ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralek
Witam piękne panie:) No ja właśnie po 4 miesięcznej przerwie chcę zacząć brac znowu tabletki....Wyjezdzam do mojego chłopaka za granicę no i muszę się zabezpieczyć...pomyślałam, żeby zaczac brac Yasminelle ponieważ słyszałam o nich wiele dobrych opinii. Brałam już mnóstwo różnych rodzajów tabletek...chyba z 8 rodzajów (wraz z plastrami) i każde po około 3 miesiące. Przy każdych mnóstwo różnych skutków ubocznych...Więc może teraz się uda...Chciałam zapytać jak to jest z opalaniem się?? czy w solarium cZy normalnie..Bo wyjeżdżam do Włoch a tam raczej cały czas będę narażona na promienie słoneczne itd. co mam zrobić?? Muszę się koniecznie zabezpieczyć..Zabawy z gumkami mam dosyć zresztą im nie ufam...A seks ma przynosić przyjemnosc prawda???? proszę napiszcie o waszych doświadczeniach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Koralek -- masz 490 stron samych doswiadczen,jeszcze Ci malo?Nie musisz czytac nawet polowy a znajdziesz odp.na wszystkie nurtujace Cie pytania.Sprawa z opalaniem jest poruszana srednio co 3 strony.Po co nabijac kolejne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitera
witam...mam maly problem, mam nadzieje, ze pomozecie...a wiec... y.biore od lutego, wczesniej bralam logest.lacznie na tabletkach jestem 1,5 roku...w sobote powinnam wziac 1.tabletke nowego opakowania i tak tez zrobilam,jednak po 2 hy zaczelam wymiotowac, myslalm, ze to minie,stwierdzilam, ze najwyzej bede sie dodatkowo zabezpieczac, lub za kilka h wezme z zapasowego druga, ale wymioty trwaly caly dzien...na drugi dzien(niedziela) zoladek bolal, ale pomyslalam, ze moze wytrzymam, jednak nie...po 15 min zaczelam wymiotowac...i tak caly dzien...pod wieczor pojechalam na pogotowie ratunkowe(dostalam leki, zastrzyki)...w poniedzialek bol zoladka minal troche, ale i tak mialam caly czas odruch wymiotny, wiec tabletki nie wzielam.pomyslalam, ze tamte dwie pewnie sie nie wchlonely, a ta za chwile pewnie znowu oddam...pomyslalam, ze najwyzej zrobie sobie teraz przerwe od tabletek, tylko zastanawialam sie czy ta przerwa moze trwac tylko 1 miesiac, czy musze te trzy jednak przetrzymac???wiecie wczasy ,wesele i takie tam...i to mnie przerazilo... i teraz nie wiem czy dobrze zrobilam, bo zaczelam od wtorku je brac...pomysalalam, ze bede sie dodatkowo zabezieczac, nawet moge przez caly miesiac, ze bede postaepowac wg ulotki(zapomniane tab.w 1.tygodniu i takie tam, znam to na pamiec)... ale troche juz chyba sobie namieszalam w organizmie co???a wiec mam pytanie:czy wybralam lepsze zlo??? prosze o jakas odpowiedz...z gory dziekuje....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka22
hej dziewczyny! czy któras orientuje się ile trzeba odczekać po stosowaniu tabletek anty, aby zrobic badanie hormonów?? biore Yasminelle a raczej teraz robie przerwe i chciałabym dobrac sobie tabletki do wyników hormonów,bo wydaje mi sie ze w sumie mają one najmniejszą dawke hormonów ale chyba nie są dla mnie,wczesniej brałam Yasmin i wydawało mi sie ze jest lepiej ale te mają wyższą dawke hormonów i teraz chciałabym dobrać sobie jakies tabletki do wyników.czy wie ktos ile trzeba czekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikko
właśnie kończę 1 opakowanie yasminelle. Mam pytanie, które już mogło być zadane wcześniej ale ciężko znaleźć na tylu stronach.. :) Otórz na tabletkach jest napisane, że zaczynają działać gdy się zażyje w 1 dniu okresu, tzn chodzi mi o zabezpieczenie. Słyszałam mnóstwo wersji na ten temat, że dopiero po tygodniu można się nie obawiać "wpadki", po miesiącu itp. a nawet-jak powiedział mojej koleżance ginekolog-po 3 miesiącach... Czy wiecie coś więcej na ten temat?? i raczej napewno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraaaaaaaa
tabletki antykoncepcyjne pod warunkiem, że zazyjesz pierwsza w pierwszy dzien okresu chronia odrazu:) moge to potwierdzic na wlasnym przykładzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
Yasminelle zabezpieczaja Cie od pierwszej tabletki, jesli wzielas ja pierwszego dnia miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikko
no właśnie tak jest na ulotce i tak sądziłam..ale sporo moich koleżanek twierdzi,że dopiero po 3 miesiącach gdyż dopiero wtedy się organizm przyzwyczaja i wiadomo czy to są tabletki "dla mnie". 1Jednej tak powiedział ginekolog, że dopiero wtedy jest pewność.mój także powiedział, że dopiero po 3 opakowaniach się dowiemy czy dla mnie są yasminelle, ale o bezpieczeństwie nie wspomniał. no ale skoro potwierdzacie moją wersję to ok. ps. tak, zaczęłam brać w 1 dniu okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
nikko--mi ginekolog powiedział,że działają od pierwszej tabletki i wiesz co mial racje...a to ze po 3 miesiacach sie okaze czy sa dla Ciebie to chodziło o skutki uboczne poniewaz po 3 blistrach organizm sie przyzwyczaja i wtedy powinny zniknać wszystkie skutki uboczne jak plamienia,bóle piersi, czy problemy z cerą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraaaaaaaa
zapominalska ma racje jesli chodzi o te skutki uboczne:) nie masz sie co martwić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikko
póki co nie zaóważyłam u siebie żadnych skutków ubocznych, oprócz bolących piersi- ale jak już wyczytałam wyżej-to chyba normalne. ufff, thx dziewuchy :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraaaaaaaa
mnie tez blały piersi i to dosc dlugo... a jak pisałam wczesniej urosły mi o jeden rozmiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikko
hmm, mogły by ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraaaaaaaa
ja osobiscie nie bylam zadowolona;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniaaa
dzieki dziewczyny za odpowiedz.... bo martwilam sie troche cholejra co mo jest, bola i bola i brzuch jakis taki inny....ale skoro to normalne to ok pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za odp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wsyzystkim mam pytanie. dopiero wzielam pierwszy blister yasminelle bo zmienilam z novynette. zawsze na 3 dzien dosttawalam okres, teraz juz konczy sie 4 i ja nie wiem co jest?? po ilu dniach najczesciej wystepuje miesiaczka? prosze odpiszcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła....87
Betkkka87===> każda kobieta reaguje inaczej, gdy ja brałam tabletki zawsze dostawałam okres 5 dnia wieczorem lub 6 rano. Nie stresuj sie, nie denerwuj i czekaj cierpliwie okres napewno się pojawi. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła....87
Pitera---> oczywiście odrobinę namieszałaś,,,,na moje niefachowe oko powinnaś zaczekać do następnej miesiączki i zacząć prawidłowo kolejny blister od pierwszego dnia okresu ( ewentualnie odczekać dwa miesiące i rozpocząć przy następnym okresie) ja bym tak zrobiła. Mam nadzieję ze na pogotowiu powiadomiłaś lekarza, że bierzesz tabletki anty---to ważne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminarna
Hej ! Mam pytanie odnośnie tabl. NOLICIN czy osłabiają one działanie Yasminelle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkkaaa
`cześć kochane mam mały dylemat i bardzo was Prosze o szybką odPowiedz bo sie martwie(((.... ogolnie to w Poniedziałek wzięłam ostatnia tabletke 3 oPakowania a dzień wczesniej czyli w niedziele dostałam Plamienia zdarzyło mi sie to Pierwszy raz i dlatego jestem zaniePokojona jutro Planowo mam dostac okres bo zawsze mialam regularnie w czwartek mam nadzieje że dostane ale niePokoi mnie to lPamienie czy to moze swiadczyc o ciąży Prosze Pomóżcie mi jesli miałyście takie zdarzenie !!! z góry dziękuje i Pozdrawiam goraco!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenica
hej! gdy bierze się tabletki, to nie ma okresu tylko krwawienie z odstawienia między opakowaniami. czy to krwawienie nie wystąpi jeśli będzie się w ciąży? czy wystąpi mimo to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
karolinkkaaa ---- skad u Was taka dentencja do panikowania? Stres zycie skraca.Jedna mala plamka i juz zycie sie wali :-) Jezeli podczas nastepnych blistrow bedzie wsytepowalo plamienie to poprostu zmienisz tableki na mocniejsze i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lhianka
Hejka Yasmienlle biorę od lutego, i jestem z nich niesamowicie zadowolona, chodź miałam małe perturbacje z braniem< jakoś koło maja przypałętało się grypsko, straszne mdłości -kilka razy musiałam łyknąć drugi raz tabletkę> z tego powodu mam pół blistra w plecy jednego--''. Z wagą zmiany raczej pozytywne, schudłam około 4 kg, ale to raczej dzięki temu, ze tabletka lekko odwadnia. Z cerą żadnych problemów, ale to może dlatego, że okres burz hormonalnych mam już raczej za sobą. Co do wielkości biustu- żadnych zmian < i bardzo dobrze, nie chce mieć większego>. Ogólnie uważam, że akurat ta tabletka jest naprawdę niezła, gdyż mój organizm zaakceptował ją bez żadnych przeciwności. mogę tylko ją chwalić. I tak na końcu- nie prawda, że Yasmienlle jest wyłącznie dla osób drobnej budowy, sama się do takich nie zaliczam, a moja ginka z miejsca jak zapytałam ją od dobrą antykoncepcje po zrobieniu badań przepisała mi właśnie Yasmielle. I jest bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkkaaa
wiem ze byc moze Panikuje ale te Plamienie trwa do dziś a jutro mam niby dostać okres wiec zastanawiam sie czy te Plamienie nie jest objawą ciązy, nigdy nie miałam takiej sytuacji i zastanawiam sie czy wszystko jest w Porządku,,,dziekuje bardzo za Pomoc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×