Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Vindi
witam Was Laseczki ponownie mam wazne pytanie byłam dzis u mojego gin. i niestety ma urlo i juz zadnego w przychodni nie było chociaz byłam koło 11 ale no w kazdym razie nie mam juz tabletek a jutro juz musze wziąc pierwszą i moja kol. ma zapasowy blister ale niestety jest w nim tylko 11 tabsów i są bardzo porozrzucane po opakowaniu i tu takie moje pytanie czy kazda tabletka ma taki sam skład zy jezeli moją pierwszą tabletką bedzie 8 czy 11 z blistra to na to samo wychodzi??? błagam o szybką odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vindi
przepraszam ze sie powturzyłam ale nie chciało mi wysłac wiadomosci wiec napisałam ją jeszcze raz nie wiedziałam ze juz poszło . przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vindi -- każda tabletka Yasminelle ma taki sam skład, więc nic się nie stanie, jeśli weźmiesz tamte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak u was wygladaja te plamienia? bo juz zaczynam sie gubic i nie wiem czy mam po prostu jakąs super skąpą końcówke miesiaczki czy to juz plamienia mi sie zaczely...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coupelle - ja miałam plamienia przez pierwszy miesiąc zażywania Y. Jak to wyglądało? Niewielkie, czerwone lub brązowe plamki... Ja miałam na tyle nieduże plamienia, że wkładka higieniczna w zupełności wystarczała... A ile masz lat, jeśli mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 :) i to moje pierwsze tabletki. stad takie głupie pytania. staram sie nie popadac w paranoje i nie zrzucac wszystkiego co mnie zaboli na tabletki.. ale boje sie ze cos zignoruje.. zwlaszcza ze lekarz nie zrobila mi zadnych badan przed wypisaniem tabletek.. ach. i czekam az te plamienia mina bo nie po to sie mecze zeby tabletek nie wypróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudil
Mam pytanie: czy znacie przypadek brania tabletek po usunięciu pęcherzyka żółciowego? lekarz mi powiedział, że nie powinnam używać tabletek jeśli nie mam "woreczka" tylko najlepiej plastry, a przecież one mają takie same przeciwwskazania jak tabletki.Bardzo proszę o jakąś informację bo nigdzie nie mogę znaleźć nic na ten temat.A chciałabym zacząć brać Yasminelle właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dallasgirl
dzisiaj zaczelam 1 dzien przerwy , zazylam tez pierwsza tabletke antybiotyku spowodu bolu gardla , jak w takim wypadku dziala antybiotyk,oslabia dzialanie yasminelle? czytalam gdzies ze antybiotyki oslabiaja dzialanie jesli zazywa sie jej tydzien lub dluzej, ja planuje jakies 3 dni. Poza tym teraz czekam na okres ,wiec czy moge czuc sie bezpieczna w najblizszych dniach? dzieki z gory za odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dallasgirl
dzisiaj zaczelam 1 dzien przerwy , zazylam tez pierwsza tabletke antybiotyku spowodu bolu gardla , jak w takim wypadku dziala antybiotyk,oslabia dzialanie yasminelle? czytalam gdzies ze antybiotyki oslabiaja dzialanie jesli zazywa sie jej tydzien lub dluzej, ja planuje jakies 3 dni. Poza tym teraz czekam na okres ,wiec czy moge czuc sie bezpieczna w najblizszych dniach? dzieki z gory za odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dallasgirl
dzisiaj zaczelam 1 dzien przerwy , zazylam tez pierwsza tabletke antybiotyku spowodu bolu gardla , jak w takim wypadku dziala antybiotyk,oslabia dzialanie yasminelle? czytalam gdzies ze antybiotyki oslabiaja dzialanie jesli zazywa sie jej tydzien lub dluzej, ja planuje jakies 3 dni. Poza tym teraz czekam na okres ,wiec czy moge czuc sie bezpieczna w najblizszych dniach? dzieki z gory za odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llosa
A co zrobić z brakiem libido?? Od kiedy biorę yasminelle w ogóle nie mam ochoty :/ czuję, że trace swoją kobiecość. W ogóle jakoś depresyjnie się czuję. Beznadzieja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llosa
A co zrobić z brakiem libido?? Od kiedy biorę yasminelle w ogóle nie mam ochoty :/ czuję, że trace swoją kobiecość. W ogóle jakoś depresyjnie się czuję. Beznadzieja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llosa
A co zrobić z brakiem libido?? Od kiedy biorę yasminelle w ogóle nie mam ochoty :/ czuję, że trace swoją kobiecość. W ogóle jakoś depresyjnie się czuję. Beznadzieja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llosa
A co zrobić z brakiem libido?? Od kiedy biorę yasminelle w ogóle nie mam ochoty :/ czuję, że trace swoją kobiecość. W ogóle jakoś depresyjnie się czuję. Beznadzieja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llosa
A co zrobić z brakiem libido?? Od kiedy biorę yasminelle w ogóle nie mam ochoty :/ czuję, że trace swoją kobiecość. W ogóle jakoś depresyjnie się czuję. Beznadzieja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
Dziewczyny mam pytanko - wczoraj odłożyłam sobie tabletkę i nie pamiętam gdzie i nie wiem czy ja zażyłam czy nie dlatego zażyłam druga na wszelki wypadek i teraz jednej brakuje. Czy w takiej sytuacji po prostu wcześniej skończę cykl? I ie będzie żadnych problemów z dostaniem miesiączki? z góry dzięki za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata_stg
Ja właśnie wzięłam piątą tab. Yasminelle po 7 dniowej przerwie. Przed przerwą brałam Cilest. Czułam sie po nich fatalnie, a teraz po nowych jest rewelacyjnie. Nie czuje żadnych skutków obocznych, no może troche zmniejszył mi sie apetyt. To jednak plus bo 3 mni. temu urodziłam dzidzie i same wiecie. cena od 35 do 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudil - stosunkowo plastry maja tyle samo hormonow co tabletki ale zasadnicza rtoznica jest taka ze dostaja sie do krwiobiegu hormony bezposrednio a w przypadku tabletek poprzez uklad pokarmowy i watrobe gdzie duza czesc hormonow sie rozklada. Stad pewnie zalecenie lekarza! Mysle ze sluszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
dallasgirl --- nie chodzi o ilosc dni tylko o rodzaj antybiotyku.Sa antybiotyki ktore zmiejszaja dzialanie tabletek od pierwszej dawki a sa takie ktore nie wchodza w interakcje z tabletkami anty.Pozatym co to znaczy,ze planujesz brac antybiotyk 'jakies' 3 dni? Lekarz zalecil 3 dniowa kuracje czy sama chcesz przestac brac antybiotyk po 3 dniach? stokrocia ---- postepujesz tak jak w przypadku pominiecia tabletki 3 tygodniu.Konczysz dzien wczesniej albo nie robisz przerwy. Llosa ---- jezeli taki stan utrzymuje sie powyzej 3 miesiacy to tylko zmiana tabletek pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
dallasgirl --- nie chodzi o ilosc dni tylko o rodzaj antybiotyku.Sa antybiotyki ktore zmiejszaja dzialanie tabletek od pierwszej dawki a sa takie ktore nie wchodza w interakcje z tabletkami anty.Pozatym co to znaczy,ze planujesz brac antybiotyk 'jakies' 3 dni? Lekarz zalecil 3 dniowa kuracje czy sama chcesz przestac brac antybiotyk po 3 dniach? stokrocia ---- postepujesz tak jak w przypadku pominiecia tabletki 3 tygodniu.Konczysz dzien wczesniej albo nie robisz przerwy. Llosa ---- jezeli taki stan utrzymuje sie powyzej 3 miesiacy to tylko zmiana tabletek pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
Dziewczyny, narobiło się:(((( jestem zrozpaczona:((( moj lekarz jest na urlopie, a drugi powiedział zebym odstawila tabletki natychmiast??? ze względu na te moje obfite krwawienia:((( zapytałam jak odstawie to czy nie będa obfitsze te krwawienia i usłyszałam ze nie????? rozumiecie cos z tego?????? i teraz najgorsze: jak do poniedziałku mi nie przejdzie to chcą mnie łyżeczkować:((((((( dziewczyny chyba umrę ze strachu:(( siedzę i wyję:(((( doradzcie coś?????????????? błagam:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
Dziewczyny, narobiło się:(((( jestem zrozpaczona:((( moj lekarz jest na urlopie, a drugi powiedział zebym odstawila tabletki natychmiast??? ze względu na te moje obfite krwawienia:((( zapytałam jak odstawie to czy nie będa obfitsze te krwawienia i usłyszałam ze nie????? rozumiecie cos z tego?????? i teraz najgorsze: jak do poniedziałku mi nie przejdzie to chcą mnie łyżeczkować:((((((( dziewczyny chyba umrę ze strachu:(( siedzę i wyję:(((( doradzcie coś?????????????? błagam:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
anulekk ---- spokojnie,przede wszystkim odstaw tabletki.Ile dziennie podpasek zuzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
młoda położna, dziękuję za szybką reakcję:) 7 podpasek dziennie, boję się strasznie ze jak odstawię to będzie jeszcze gorzej?????????????? i bede musiała poddać się temu zabiegowi:(((((( czarna rozpacz:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
młoda położna, dziękuję za szybką reakcję:) 7 podpasek dziennie, boję się strasznie ze jak odstawię to będzie jeszcze gorzej?????????????? i bede musiała poddać się temu zabiegowi:(((((( czarna rozpacz:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
młoda położna, dziękuję za szybką reakcję:) 7 podpasek dziennie, boję się strasznie ze jak odstawię to będzie jeszcze gorzej?????????????? i bede musiała poddać się temu zabiegowi:(((((( czarna rozpacz:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
przepraszam za nadmierną ilość moich wypowiedzi-serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×