Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość nieznajomaaaa
Kurcze tak sie boje teraz....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti19
hej dziewczyny!! ja wlasnie skonczylam 1 opakowanie, jestem dosc zadowolona,no gdyby tylko nie te piersi no ale gin powiedziala ze po kazdych tabletkach by mi sie powiekszyly. ps w Rzeszowie mozna kupic yasminelle po 32 zl jak ktos chce napisze gdzie:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
Nieznajomaaaa--->Ja mialam podobne obawy:D a kochalam sie po 4 dniach brania tabletek!!:P troche sie denerwowalam i chcialam test nawet robic:P ale w pzerwie 7-dniowej dostalam pieknie okres w 3 dniui wsio gra.Tabletki wziete od pierwszego dnia cyklu dzialaja od razu!!tak to jush organizm dziala.Hormony to hormony...nie ma co sie przyjmowac..no jedynie czas wchlaniania tabletki to jakies3-4h,ale jak jush pierwsza wzielas to hulaj dusza:P Pozdrawiam i spokojna głowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomaaaa
Dziękuję Ci Lilly_lu!!! Potrzebne mi były takie słowa. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastka
dziewczyny proszę powiedzcie mi jak długo mogą utrzymywać się te plamienia.. i czy mimo tego możemy się kochać????? bo nie wiem:( Przypomnę tylko ze biorę yasminelle od 9 dni i są to moje pierwsze tabletki. BARDZO WAS PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie plamienia nie mam -zreszta mialam tylko po cilescie, kiedy zaczynałam brac tabsy miałam plamienia - i z tego co pamietam to potrafiły trwac od jednej miesiaczki do nastepnej...ale to chyba jest jakas indywidualna reakcja organizmu na tabsy wiec u Ciebie moze byc inaczej...a co do kochania sie - ja sobie podczas plamien nie odmawiałam i dziecka nie mam (odpukac) :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala ------> ja też zmieniłam z yasmine na yasminelle:-) Co u Ciebie było powodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastka plaminia mogą występować przez 21 dni, niestety tak bywa przy pierwszymopakowaniu czesto, ale juz po przewie powinny zaniknąc. Tabletki chronią cię cały czas przed ciąza wiec mozesz spokojnie z tego korzystac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeeenka
Hej Dziewczynki. Orientujecie się czy korzystanie z solarium w trakcie stosowania Yasminelle może stworzyć jakiś skutek niepoządany? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastka
Dzięki tala:) a możesz mi jeszcze powiedzieć ile to u ciebie trwało??????????? bo cholernie to męczące jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomaaaa
ale moja siostra ma 168 napisała ze jak sie miało nieregularne miesiaczki to mozna zajsc w ciaze bo organizm sie nie przystosował jeszcze.... Sama nie wiem... Boje sie mam coraz wieksze shizy ze jestem w ciaży.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastka
Do Groszek1988:) wielkie dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTI19 PROSZE NAPISZ GDZIE KUPUŁAŚ W RZESZOWIE TAK TANIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO JA ZA 36 NA DĄBROWSKIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leeeenka mozesz chodzic na solke bez obaw raczej, słyszałam co prawda ze czasem niektórzy reagują na opalanie plamami na skorze, ale ja tak nie mialam, wiec to chyba tylko sporadyczne przypadki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Mam pytanie kurcze dopadła mnie grypa i dostałam od lekarza antybiotyk zastanawiam sie czy nie osłabi to tabletek antykoncepcyjnych?????? Własnie kończe 1- opakowanie i co zaobserwowałam wysyp pryszczy sa dość duze, powiekszył mi sie znacznie biust jak by tego było mał to bola. Mam pytanie miałam dosyc jedrne ciało a teraz mam posladki, nogi i brzuszek jakbym miała tam sama wode czy to by był efekt zatrzymywania wody w organizmie??????? Czy ktoś cos wie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
nieznajomaaaaa!!--->nie denerwuj sie!!ja tesh tak mialam,wiem co to znacy ale bez obaw!!jak chcesz sie uspokoic to sobie zrob test i zobaczysz ze wszytsko gra!!jestm pewna:) Kasieniaa--->nie jestem w prawdzie lekarzem(ale chce byc:P...matura za dwa miesiace:P)ale dla swietego spokoju zabezpieczajcie sie prezerwatywa przez okres kiedy bierzez antybiotyk i kilka dni po....W prawdzie tylko niektóre antybiotyki obnizaja skutecznosc tabletek(sa wypisane w ulotce chyba--sprawdz)ale lepiej dmuchac na zimne:)Ja jak mialam angine i poszlam do lekarza,dostalam antybiotyk,pytalam o to czy skutecznosc tabletek anty sie nie obnizy i w odpowiedzi uslyszalam ze nie..hmmmm ja bym sie dodatkowo zabezpieczyla przez pewnien czas...:) pozdrawiam kobitki!!czy u Was tsh cera sie pogorszyla?!ja mam takie male czerwone chrostki na twarzy..denerwuje mnie to...po maturze ide do gina i moze mi zmieni...na yasmin?!slyszalam o jego lepszym dzialaniu na cere i na bóle miesiazkowe...bo yasminelle mi ich nie zlikwidował...;/poczekam jeszcze dwa cykle i jak sie nie zmieni to chyba poprosze o zmiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomaaaa
Dziękuję Lilly_lu! Mam nadzieje ze jest tak jak mowisz i nie jestem w ciaży. Pozdrowienia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomaaaa
co do cery to faktycznie troche mi sie pogorszyła i mam troche pryszczy na czole ale nie jest tak źle mam nadzieje ze to tylko poczatkowa reakcja organizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka_b
Czesc wszystkim!!!!! ciesze sie ze znalazlam to forum bo duzo sie dowiedzialam! To beda moje pierwsze tabletki ginka zapisala Yasminelle ze maja byc dobre...ale tak sie strzasznie boja zaczac je brac ze szok!! ale wiem ze musze bo pamietam jak jeszcze 3tyg temu wariowalam bo balam sie ze jestem w ciazy a tabletki to przeciez najlepszy sposob na zabezpieczenie...powiedzcie mi kiedy najlepiej je brac? tj o ktorej godzinie? moja ginka powiedziala ze wieczorem ale mama mowi ze lepiej rano bo wieczorem to gdzies wyjde czy zapomne etc i bedzie problem...ale boje sie ze jak rano wezme to bede miala nudnosci czy inne dolegliwosci z tym zwiazane:( jak radzicie najlepiej?? i jak to jest z tym tyciem? i tradzikiem? bo akurat na to NIE MOGE sobie pozwolic ani na syfy na twarzy ani kilka kg wiecej- pewna praca:)...napiszcie mi prosze szybko jak to jest z Yasminelle z gory dzieki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przerazaja
Was skutki uboczne wyisane w ulotce Yasminelle?? Lekarz przepisal mi Yasminelle po roku stosowania Yasmin - czulam sie dobrze, nic mi nie dolegalo ale dzis jak przeczytalam ulotke to az zwatpilam :/ mam jeszcze jedno troche wstydliwe pytanie. Co oznaczaja w ulotce te "ciezkie biegunki"?? Otoz wzielam tabletke o 22 a gdzies tak o 22:10-22:15 poszlam za potrzeba. Owa potrzeba byla biegunkowata (dosc rzadka). Czy to moze wplynac na skutecznosc tabletek? Co powinnam teraz zrobic? Bardzo prosze o porade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemke
a jak z libido ?? bo ja po yasmin miałam małe mam nadzieje ze po tych mi urosnie troszeczke moze ktos juz cos zaobserwował u siebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka
DZIEWCZYNY POMOZCIE;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka
SKONCZYLAM PIERWSZE OPAKOWANIE YASMINELLE I MAM DOSTAC OKRES TYLKO ZASTANAWIA MNIE CZY TO BEDZIE TAKI NORMALNY JAK ZAWSZE OBFITY CZY Z POWODU TABLETEK BEDZIE TO TAKIE SLABE KRWAWIENIE I CZY BEDZIE TEZ TRWAL TYLE CO ZWYKLE?? DODAM ZE PRZEZ CALE OPAKOWANIE MIALAM PLAMIENIA NO I MAM I ZASTANAWIAM SIE CZY ZAUWAZE ROZNICE ZEBYM WIEDZIAL ZE TO WLASNIE OKRES..PROSZE ODP MI BEDE WDZIECZNA PZD PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka
A CO DO SKUTKOW TO U MNIE NIE MA NO POZATYM PLAMIENIEM ALE MAM NADZIEJE ZE PRZY 2 OPAKOWANIU MINIE,BROBLEMOW Z CERA NIE YLO COS TAM WYSKOCZYLO NA POCZATKU ALE TERAZ CERA LADNIEJE;]NO I BIUST SIE POWIEKSZYL ALE ZASTANAWIAM SIE CZY BO PRZERWANIU ZNOW ZMALEJE;P..A LIBIDO JEST OK ALE ZANIEPOKOILO MNIE TO ZE U MNIE JEST OCHOTA ALE MOJ ORGANIZM JAKBY TEGO ODMAWIA TZN WYSTEPUJE JAK TO MOJ GINEKOLOG OKRESLIL''SUCHOSC POCHWY''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Widzę, że od ostatniego czasu kiedy pisałam trochę Was przybyło. No i bardzo dobrze, bo więcej z Nas będzie mogło podzielić się swoimi doświadczeniami. Ja obiecałam, że napiszę jak już zacznę brać:) Ale niestety nie jest mi dane. Okres spóźnia mi się o 2,5 tygodnia, więc może będę miała dzidziusia:) Ale mam pytanie po jaim czasie test ciążowy wykaże czy jestem w ciąży czy nie?? Napiszcie, chociaż mam nadzieję że w tym tygodniu w końcu dostanę. Boję się strasznie, bo szczerze mówiąc: mój ukochany jest jak najbardziej w porządku, ale dla mnie to jednak za wcześnie. Pozdrawiam Was serdecznie i szczerze mówiąc proszę też o słowa otuchy, bo momentami jest mi ciężko:( BUŹKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walerka. Ja byłam u świetnego gina i powiedział mi że okres powinien być mniej obfity, a przede wszystkim mniej bolesny,ale tak naprawde to zależy od organizmu. Z początku możesz mieć jeszcze normalnie przez1m-c, ale z czasem bedzie to lekie plamienie. Bo to jest niby okres - takie przymuszone plamienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do MAMY OLI - masz nadal to uczucie ciężkości nóg? Jeśli tak to powinnaś natychmiast odstawić tabsy. Nie wolno jest Ci zażywać jakichkolwiek. Jestem przerażona jakiego Ty masz gina. Weź Kobieto i go zmień. Przy kołataniu serca, okropnych stałych nudnościach i ciężkich nogach trzeba natychmiast odstawić tabsy. Wiem co piszę. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti19
----> do w rzeszowie po 32 zl sa w Jedynce na podwisłoczu (albo obok albo w sklepie jest apteka)-jak kupie to ci dam znac i na baranówceIV tylko nie wiem w ktorej aptece, bo mi lekarka mowila aha ktos tam pytal czy po przerwie sie zmniejszaja piersi odp. :nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti19
do :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×