Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Madleene-wiec na Twoje pytanie czy cos sie moze zlego dziac, jesli zaczelas brac tabl innego dnia niz okres-nie wydaje mi sie. Inna sprawa to jak sie po nich czujesz. Jesli cos Ci dolega to idz sie poradz lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumulka
bardzo bardzo proszę o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka12
tabletki Yasminelle biore juz od pol roku. ostatnio lekarz rodzinny przepisał mi tabletki Meridia 10 (sa to tabletki na otyłosc) jednak ja zapomnialam mu powiedziec ze biore tabletki antykoncepcyjne. chcialabym wiedziecczy branie zarazem meridii i Yasminelle nie bedzie ze soba koligowało i czy Meridia nie zmieniejszy dzialania Yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *********+++++++++************
KOBIETKI MAM MOŻE TROCHĘ DZIWNE PYTANIE, NO ALE :) JAK MYŚLICIE, CZY MOZE BYĆ TAK, ŻE NP. JAKIEŚ TABLETKI NIE PASUJĄ DO KOGOŚ ORGANIZMU? W SENSIE, ŻE WCHŁANIAJĄ SIĘ ALE "NIE PASUJĄ":P I NIE DZIALAJA? WIEM, ZE DZIWNE PYTANIE I MAM NADZIEJE, ŻE MNIE ROZUMIECIE :) CZY NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI I JAK TYLKO PRZYJMUJE SIE TAK JAK SIĘ PRZYJMOWAĆ POWINNO TO WSZYSTKO JEST OK?:) ROZUMIECIE MNIE?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny :) Mam pytanie od piątku biorę yasminelle i zaczęłam brać od tej strony gdzie jest sreberko i one znajdują sie na górze, lecz z drugiej strony one są na dole czy to ma jakieś znaczenie? Czy każda tabletka ma taki sam skład? boję sie że źle zaczęłam je brać. Proszę o szybko odpowiedź bo już zaczynam sie martwić. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko123
a czytalas instrukcje?? kazda jest taka sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko123
sloneczko123--------->dlaczego masz taki sam nick jak ja? nie mam pretensji ale wiesz dwa sloneczka23 na forum moga byc mylace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
Laseczki, wiem, że może to być nie na temat Yasminelle, więc z góry przepraszam. Ale udzielałam się na tym temacie i wiem, że są tu bardzo mądre dziewczyny, które znają odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. A więc, kiedy chłopak dokończy we mnie swą powinność sperma zaczyna mnie "szczypać" jego zresztą też;/ to oczywiście mija po niedługim czasie (bywa, że do 10minut)ale jest to niemiłe uczucie. Przez które trzeba kończyć stosunek, a bywa i tak, że chcemy się dalej kochać, ale no cholera się z tym nie da.:) I moje pytanie brzmi, czy to jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz problem , bo to nie jest normalne . A tak przy okazji dopiero dzisiaj udało mi się dostać na to forum i pozdrawiam położną ah -przebojowa dziewucha , i dla położnej gratulacje za cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko123
olivko---------->to może być związane z dietą Twojego partnera. Ja też miałam problem ze sperma mojego faceta ale przy miłości francuskiej. poprostu zaczynało mnie zczypać gardło, język i cała jama ustna. lekarz poradził mu zeby jadl mniej pikantnych rzeczy i pil mniej kawy, a wiecej jadl owocow i zeby jadl ananasy od czasu do czasu i juz jest okej. Olivko a ja sie dalej stresuje:(nie umiem sobie dalej z tym poradzic:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madllene
Kkk55 - dziekuje ci za odpowiedz, a czy np w takim razie juz po calym opakowaniu, jak zaczne brac drugie, to czy wtedy juz beda tabletki dzialac antykoncepcyjnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maakula
ok dzieki. Tylko ja nie dostaje znieczulenia jak mi robi opatrunek tego zęba;) cos mi tam wstrzykuje ale wiem ze to nie jest znieczulenie tylko jakis tam lek czy cos heh... no ale nic jeszcze sie jej zapytam co to bo boje sie ze moga nie działać te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
słoneczko123--- nie stresuj się niczym:) :* a mój facet wcale nie je dużo pikatnych rzeczy, kawy też nie pija, ani też alkoholu, nie pali papierosów.:( Owoce je, a ananasy to już w ogóle uzależnienie;p. Jakbyś znalazła w internecie coś na ten temat to byłabym zaje**ście wdzięczna. Sama również szukam. Nie skutecznie... I zazdroszę, żę u Ciebie nie ma z tym problemu:) Kurde, ja naprawdę bardzo pragnę całonocnego seksu, czy to tak wiele:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
słoneczko123--- nie stresuj się niczym:) :* a mój facet wcale nie je dużo pikatnych rzeczy, kawy też nie pija, ani też alkoholu, nie pali papierosów.:( Owoce je, a ananasy to już w ogóle uzależnienie;p. Jakbyś znalazła w internecie coś na ten temat to byłabym zaje**ście wdzięczna. Sama również szukam. Nie skutecznie... I zazdroszę, żę u Ciebie nie ma z tym problemu:) Kurde, ja naprawdę bardzo pragnę całonocnego seksu, czy to tak wiele:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
słoneczko123--- nie martw się niczym.:* zazdroszczę, że Twój problem ze spermą się rozwiązał. Jednak mój facet nie je dużo pikatnych potraw, nie pije kawy, ani alkoholu, nie pali. Nie wiem o co chodzi;( owoców je dużo, a ananasy jego ulubione;))))! Kurde no;( ja chciałabym tylko całonocnego seksu, czy to tak wiele;(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *********++++++++*************
WyjdźStąd poprostu spytałam, wiec jeśli przesadzam to mozna poprostu powiedzieć NIE, NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI :) i mam kolejne pytanie czy znieczulenie u dentysty moze zle wplynac na dzialanie tabletki? Bo w ulotce o tym nie pisza:P !!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyz
Wiem że tematyka nie bardzo związana z forum, ale prosiłabym kogoś o jakąś opinię. Bo do lekarza idę dopiero za tydzień. Otrzymałam dziś wynik wymazu z pochwy w wyniku pisze candida sp pojedyncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
*********++++++++************* --- gdyby wplywalo to na pewno by o tym wspomnieli ;-) Znieczulenie nie wplywa,a skoro nic w ulotce nie pisza to znaczy,ze na pewno nie wplywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
xyzxyz --- canida sp to drożdżaki ... trzeba to przeleczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *********++++++++*************
Dziękuję Młoda Położna :) co my byśmy bez Ciebie zrobiły :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluss89
witam Panie ;-) czy jesli jest opcja za kobieta jest w ciąży.. to czy wydostje sie z pochwy sluz?? taki mleczno biały o konsystencj klejowatej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
oluss89 ---- tak.Jest go sporo i moze tez byl taki żółtawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
młoda położna i wszyscy którzy się znają przeszłam badania,mam dodatkowe skurcze serca,jakby problemy z krążeniem czasami puchną mi nogi i ręce.Czy to nie przeszkadza w przyjmowaniu tabletek(takowe mam rozpocząć niedługo na torbiel).Nie ukrywam,że znowu mam pewne wątpliwości.Czekam niecierpliwie,poradżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
mam problem, wczoraj bawilismy sie z chlopakiem , na jego krwi pojawilo sie dosc duzo krwi, nic mnie nie bolalo, nie wiem skad ona sie wziela i dlaczego, pozniej jeszcze troche leciala...dzis od samego rana mam plamienia brazowe...nie wiem skad to sie krawienie i plamienie wzielo ? czy mozliwe ze przez to ze z piatku na sobote wzielam o 13 h za pozno yasminke ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka24
młoda połozna a czy taki śluz jak pisałas wyzej zawsze musi oznaczac ciąze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
szyszka24 ---- bron boze. miammiamola --- ja bym sie na Twoim miejscu powaznie zastanowila.Moze skonsultuj sie jeszcze z kardiologiem.A jak juz koniecznie musisz brac to moze tabletki starszej generacji.4 generacja lekow jest najbardziej niebezpieczna dla krazenia.Sama sie o tym przekonalam,sama mam problemy z sercem i wiecej tego bledu nie popelnie. Zakladam,ze z takimi problemami bylas u kardiologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko 1234
dopisalam sobie 4 bo widze ze pojawilo sie kolejne sloneczko :) co do spermy faceta... to jakby to okreslic..moje usta czuja sie jak po znieczuleniu.. takie lekko zdretwiale :) czy to tez wynika ze zlej diety?? moj chlopak pochlania duzo kawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko 1234
dopisalam sobie 4 bo widze ze pojawilo sie kolejne sloneczko :) co do spermy faceta... to jakby to okreslic..moje usta czuja sie jak po znieczuleniu.. takie lekko zdretwiale :) czy to tez wynika ze zlej diety?? moj chlopak pochlania duzo kawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko 1234
dopisalam sobie 4 bo widze ze pojawilo sie kolejne sloneczko :) co do spermy faceta... to jakby to okreslic..moje usta czuja sie jak po znieczuleniu.. takie lekko zdretwiale :) czy to tez wynika ze zlej diety?? moj chlopak pochlania duzo kawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×