Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość zeSMACZKIEM
Witam,ja jestem w trakcie drugiego blistra i tak czytam i czytam i kurcze, mnie nadal piersi bolą [ale juz nie sa takie spuchniete],do tego cera nie ta;/ ... teoretycznie chcialam sie umowic na zmiane tabsow, ale moze i to wszystko przejdzie, juz przeszły mi mdlosci i bole glowy z 1 opakowania :) zobaczymy.. [i w ogole ktos tu pisal,ze przytyl 10kg w miesiac,czy dwa, MASAKRA!! ja nie chce :(,a mam sklonnosci do tycia ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeSMACZKIEM
Witam,ja jestem w trakcie drugiego blistra i tak czytam i czytam i kurcze, mnie nadal piersi bolą [ale juz nie sa takie spuchniete],do tego cera nie ta;/ ... teoretycznie chcialam sie umowic na zmiane tabsow, ale moze i to wszystko przejdzie, juz przeszły mi mdlosci i bole glowy z 1 opakowania :) zobaczymy.. [i w ogole ktos tu pisal,ze przytyl 10kg w miesiac,czy dwa, MASAKRA!! ja nie chce :(,a mam sklonnosci do tycia ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeSMACZKIem
Witam,ja jestem w trakcie drugiego blistra i tak czytam i czytam i kurcze, mnie nadal piersi bolą [ale juz nie sa takie spuchniete],do tego cera nie ta;/ ... teoretycznie chcialam sie umowic na zmiane tabsow, ale moze i to wszystko przejdzie, juz przeszły mi mdlosci i bole glowy z 1 opakowania :) zobaczymy.. [i w ogole ktos tu pisal,ze przytyl 10kg w miesiac,czy dwa, MASAKRA!! ja nie chce :(,a mam sklonnosci do tycia ] ale mam takie pytanie, czy np jesli wypije 2 lampki wina, czy np 2 piwa, a bede potem uprawiac seks to potrzebne jest dodatkowe zabezpieczenie? tzn, slyszalam,ze alkohol oslabia dzialanie tabletek i odkad pamietam,to jak juz wypije to siegamy po gumkę :) ale moze nie potrzebnie? jak to jest? ;] z gory dzieki za odp Będę tu zaglądać :)pozdrawiam yasminellki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeSMACZKIem
Witam,ja jestem w trakcie drugiego blistra i tak czytam i czytam i kurcze, mnie nadal piersi bolą [ale juz nie sa takie spuchniete],do tego cera nie ta;/ ... teoretycznie chcialam sie umowic na zmiane tabsow, ale moze i to wszystko przejdzie, juz przeszły mi mdlosci i bole glowy z 1 opakowania :) zobaczymy.. [i w ogole ktos tu pisal,ze przytyl 10kg w miesiac,czy dwa, MASAKRA!! ja nie chce :(,a mam sklonnosci do tycia ] ale mam takie pytanie, czy np jesli wypije 2 lampki wina, czy np 2 piwa, a bede potem uprawiac seks to potrzebne jest dodatkowe zabezpieczenie? tzn, slyszalam,ze alkohol oslabia dzialanie tabletek i odkad pamietam,to jak juz wypije to siegamy po gumkę :) ale moze nie potrzebnie? jak to jest? ;] z gory dzieki za odp Będę tu zaglądać :)pozdrawiam yasminellki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeSMACZKIem
Witam,ja jestem w trakcie drugiego blistra i tak czytam i czytam i kurcze, mnie nadal piersi bolą [ale juz nie sa takie spuchniete],do tego cera nie ta;/ ... teoretycznie chcialam sie umowic na zmiane tabsow, ale moze i to wszystko przejdzie, juz przeszły mi mdlosci i bole glowy z 1 opakowania :) zobaczymy.. [i w ogole ktos tu pisal,ze przytyl 10kg w miesiac,czy dwa, MASAKRA!! ja nie chce :(,a mam sklonnosci do tycia ] ale mam takie pytanie, czy np jesli wypije 2 lampki wina, czy np 2 piwa, a bede potem uprawiac seks to potrzebne jest dodatkowe zabezpieczenie? tzn, slyszalam,ze alkohol oslabia dzialanie tabletek i odkad pamietam,to jak juz wypije to siegamy po gumkę :) ale moze nie potrzebnie? jak to jest? ;] z gory dzieki za odp Będę tu zaglądać :)pozdrawiam yasminellki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dementia22
Zaciekawiona----dziekuje za odpowiedz :) Jakos sie przemecze. Jeszcze tylko dwie tabletki do konca opakowania, pozniej troche spokoju i mam nadzieje, ze przy 2 opakowaniu juz bedzie nieco lepiej. zeSMACZKIem-------- wydaje mi sie, ze mozesz sie spokojnie napic. Gdyby alkohol oslabial dzialanie, napisaliby o tym w ulotce. Nic takiego tam nie ma. No chyba, ze bedziesz pozniej wymiotowac albo bedziesz miec biegunke. A tak, sadze, ze wszystko bedzie okej :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
młoda położna dzieki , chyba bede musia zmienic ginekologa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------------> Ze smaczkiem Alkohol może zaszkodzić tyle, że jak go wypijesz za dużo to możesz zwymiotować zanim tabletka się wchłonie. Jak zaserwujesz sobie dwie lampki wina czy dwa piwa to nic się nie stanie. A nie podejrzewam cię że sie upijasz do nieprzytomności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radiówka
witam wszystkich :) chcialam zapytac czy nie orientujecie sie moze czy ALERZINA i BUDEZONIT W AEROZOLU, sa to leki alergiczne maja jakis wplyw na dzialanie tabletek? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boujourk
stokrocia-------------tego problemu nie mozna lekcewazyc,grzybica wbrew pozorom to cos powaznego;/ czasem ciezko ja wytepic na dobre...bo ma tendencje do powracania,szczegolnie jak sie bierze tabletki anty, czesto sie choruje, bierze sie antybiotyki.... Czasem jest tak,ze nic nie swedzi a ona "jest"...ja dostalam grzybicy w lutym i do dzis z tym "walcze"..najpierw uzywalam clotrimazolum,ale to nie pomoze na dobre, lagodzi objawy, ale nie usuwa przyczyny... musisz isc po globulki...nie leczenie grzybicy moze doprowadzic do powaznych zmian.nie ma sie czego bac ani wstydzic, tj problem ktory dosiega wielu kobiet.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boujourk
radiówka---- dlaczego nie spytałaś lekarza,ktory Ci to przepisywał??lub farmaceuty??? bardziej polegasz na forum??:))) my przeciez nie jestesmy lekarzami...ja osobiscie nie spotkalam sie z takimi lekami i nie wiem czy maja wplyw na Y.. sprawdz ich substancje czynna i zobacz czy jest wymieniona w ulotce Y,...a najlepiej zadzwon do swoejgo lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeSMACZKIem
o boze, teraz dopiero widze ile razy dodał sie moj post. SORY DZIEWCZYNY, moze jaki moderator to pousowa, a jak nie,to trudno :) nie,nie spijam sie do nieprzytomnosci,zreszta nigdy jeszcze nie wymiotowalam po % :) wiec luzz :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radiówka
skleroza nie boli :P zaraz sprawdze te substancje czynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
Hej Laski!Czy podczas brania yasminelle można iść do gina na krioterapię???Mam nadżerkę(jeszcze nie rodziłam dzieci) i lekarz zaproponował krioterapię,ponoć to belesny zabieg...kazał mi wziąć 2 ibupromy i przyjść do niego...czy to ostateczność???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda_23 - lekarz powinien wziąć pod uwagę, że bierzesz tabletki anty i myślę, że skoro pomimo ich brania nie odradził Ci krioterapii to nie ma zastrzeżeń. Chyba że nie wie, że bierzesz tabletki, wtedy powinnaś go uprzedzić o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
katekate!!!!Dzięki za odpowiedź:)Dziewczyny,czy któraś z was miała krioterapię????????Cholernie się tego boję,ale wiem,że z nadżerki-z nieleczonej nadżerki może powstać rak szyjki macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madiiii
Krioterapia to jest inaczej wymrażanie nadżerki(ponoć bardziej bezpieczna metoda od konizacji))szczególnie dla kobiet które jeszcze nie rodziły.Ma jednak podobno skłonności do odnawiania.Niestety ja miałam konizację i to pod narkozą a o tym zabiegu wiem tyle co słyszałam ale od kumpelek które miały wykonywany ten zabieg wiem że podobno nie boli.Także spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
Dzięki dziewczynki za odpowiedź dot. krioterapii...różne s a opinie nt tegoż zabiegu...ale póki co, mam zamiar skończyć tabsy i zdecyduję się na tą krioterapię...a Wy trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofsianka
mam bardzo glupie, pytanie, za ktore bardzo przepraszam,mam zaczac brac tabletki, tylko nie wiem kiedy, tzn w jaki dzien, czy w dzien rozpoczecia okresu, czy dzien po jego zakonczeniu???czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amamafakt
w pierwszy dzien okresu !! jeszcze za mało sie o tym trąbi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaa.......
MŁODA POŁOŻNA a czy może to być magnez z witaminą B6???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
dsokladnie, wszelkie watpliwosci rozwieje ulotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka24
młoda położna pomozesz?? powiedz mi prosze czy jesli byłabym w ciazy i nadal przyjmowała Yasminelle to czy miałabym krwawienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksjgdsifgsd
szyszka24 mi kiedyś młoda położna odpowiadała na podobne pytanie. I odpisała, ze jeżeli są to bardziej skąpe plamienia niż krwawienia to jest możliwość że jesteś w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
szyszka24 --- jest mozliwosc wystapienia krwawienia - plamienia.Moze ale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
czesc kochane yasminelki. mam pytanko, otóż: w tygodniu przerwy brałam antybiotyk przez 7 dni i ciekawi mnie jak długo musze zabezpieczac sie dodatkowo? proszę o odpowiedz, z góry dziekuje i pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiitaminka 21
poradzcie, bo mam problem. w niedz (tj 4 dni temu) zaczęlam brac yasminelle, bo myslałam ze dostałam okres. myslalam, bo zawsze 1 dnia mam bardzo skąpe krwawienie i dlatego wziełam 1 tabletkę. Ale okazało sie ze nie mam normalnego okresu, a jedynie 4 dzien plamię ( co wczesniej nigdy tak nie mialam!!!) przypuszczam ze to wplyw tabletek. ale martwi mnie to, bo to raczej nienaturalne. czy któraś z Was miala podobny przypadek? i czy sądzicie ze mimo wszystko jestem zabezpieczona i moge normalnie współżyć? bo nie wiem co mam robic. do lekarza nie pójde - świeta majowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksjgdsifgsd
czyli że podczas przyjmowania tabletek może wystąpić NORMALNE krwawienie, w sensie ze obfite jak zawsze i długie jak zawsze i wtedy też jest możliwość bycia w ciąży? Czy tylko jak to krwawienie jest bardzo skąpe i przypomina plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×