Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość diana22
ja wzielam w 1 dniu okresu 1 tabletke i miesiaczka przebiegala mi normalnie,zakonczyl sie okres i pare dni(byc moze 6-7 po okresie) dostalam tych plamien Takze wydaje mi sie i mam nadzieje ze ci przejda po 1 opakowanit Mam podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara89999
nie diana 22,to trwa juz miesiac i to sa takie napady goraczki,caly dzien sie czuje swietnie a tu w jednym momencie hoppp i jest;) trwa z pare godzin,i tak w kolko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś mi wytłumaczy !! Jeżeli przy antykoncepcji nie ma owulacji to skąd się biorą bóle owulacyjne?mi dokuczają od 7 dnia i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś mi wytłumaczy !! Jeżeli przy antykoncepcji nie ma owulacji to skąd się biorą bóle owulacyjne?mi dokuczają od 7 dnia i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli przy antykoncepcji nie dochodzi do owulacji to skąd biorą się bóle owulacyjne? mi dikuczają i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8711
bóle miesiączkowe to nie bóle owulacyjne:) boli bo macica sie kurczy zeby oderwac to co mamy na podpaskach i stad dykomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
RexonaM ---- do owulacji nie dochodzi,ale jajniki nie sa 'usypiane' przez tabletki,pracuja..Czasami zdarza sie tez,ze pecherzyk graffa rosnie,ale nie peka oczywscie i tez to moze powodowac bol.Jezeli bole w trakcie blistra sa bardzo nasilone to mozna porozmwiac z lekarzem o zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
RexonaM -- oczywiscie mowa o bolu pojawiajacym sie w trakcie blistra.Bole menstruacyjne to inna bajka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaa
Mam pytanko;) to moje pierwsze tabsy wczoraj dostalam okresu poźno, około 21.30, a tabletke dopiero wziałam dzisiaj wieczorem. mam liczyc jako branie juz od drugiego dnia i w tym wypadku tabletka działa dopiero po tygodniu?:> (chociaż narazie i tak przez ok 2 tyg bede sie zabezpieczala pewnie, zbyt duzy strach ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
panikara mam tak samo. Od jakiegos czasu caly dzien czuje sie swietnie a wieczorem skacze mi temp. do 37 i wiecej i to jest wkurzajace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Wieczorem temperatura zawsze jest wieksza...A jak nie bralyscie tabletek to tez regularnie sobie mierzylyscie temperature?O lekka paranoje to zahacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaa
A jak jest z lekami typu Tussipect? w prawdzie nie ma nic na ulotce, ale zawierają efedrynę. Nie osłabia ona działania tabletek? Gdzieś naczytałam się że rwnież solarium jest nie wskazane, jednak nie bardzo mogę w to jakos uwierzyc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Olenkaaa ---- nie efedryne tylko pochodne.Nie wypij calego syropu na raz.Co do opalania.... temat walkowany milion razy.Musisz miec swiadomosc,ze zwieszkona ilosc hormonow plciowych w organizmie moze powodwac przebarwienia.Zwlaszcza po solarium.Taki sam problem maja kobiety w ciazy.Przebarwienia moga pojawic sie w trakcie brania lub w pierwszych miesiacach po ich odstawieniu. Pozatym sloarium tez mocno szkodzi na naczynia krwionosne,a one sa dodatkowo oslabione tabletkami anty.Pajaczki,zylaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniakra8999
ja w sumie zalwazylam ze gorzej sie czuje wieczorem od jakiegos czasu i mierze temperature i zawsze jest powyzej 37,to czuc odrazu jak skacze;/ tylko ze ja mam jeszcze mdlosci;/ new girl wiem ze to jest wkurzajace,cala energia ze mnie ulatuje jak sie mecze z ta goraczka;/;/ codziennie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz dziwniej sie tu robi.. a pytania na kazdej stronie sie powtarzaja. Ja nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murhaaja
ja biorę 7 dzień te tabletki, i dalej mi coś krew cieknie, choć po 7 dniach to już okres się kończyć powinien. biorę tabletki pierwszy raz w życiu, więc to chyba normalne, ale wolę się upewnić, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
murhaaja--prawda..plamienia podczas pierwszych 3 blistrów są normalne potem sie powinno uspokoic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż dziewczyny, kończę drugi blister i chyba się pożegnam z Yasminelle. Nie, nic mi nie dolega... po prostu właśnie dowiedziałam się, że \"to koniec\". Cóż, nie mam już przed czym się zabezpieczać a nie przewiduje nowego faceta w najbliższych miesiącach. Myślicie, że przez te 2 miesiące Y. mocno mnie rozregulowały i będę miała problemy z cyklem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
yamayeczka---co za kretyn z tego faceta...po co w gole byl za tym zebys zaczeła brac tabletki skoro dobrze wiedzial że robisz to tylko z powodu zabezpieczenia i po 2 miesiacach brania mowi pa...od razu mogł powiedziec o co mu chodzi...ja to bym tak mu całe opakowanie yaminelle do herbatki wrzuciła;p albo dwa na raz (a co złośnica ze mnie;d) a poza tym powinien zobaczyć jak to jest:) czasem nie potrafie zrozumiec facetów..ale to chyba inny gatunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapominalska, sprawa jest trochę bardziej skomplikowana, ale wyszło jak wyszło i ostatecznie Y. nie są mi już potrzebne. A skoro nie są, to nie chcę dłużej siać spustoszenia w swoim organizmie. Żałuję, że w ogóle zaczęłam, bo zafundowałam sobie ponad miesięczny okres (miałam mocne plamienia) i ani razu (!) tego nie wykorzystaliśmy... (sic!). Chyba gustuję w intelektualnych gówniarzach :/ W każdym razie proszę o pomoc, czy jeśli faktycznie podaruję sobie tabletki to, jak rozumiem, powinnam skończyć ten blister (zostało 5 sztuk więc nie ma problemu) i więcej nie brać, tak? I,jeszcze jedno, czy te 2 opakowania już mnie \"rozregulowały\"? Bardzo się boję bo zawsze miałam regularny okres i bóle też do zniesienia. Cóż, głupia byłam i poniosę konsekwencje. Zapominalska, gdyby mieszkał bliżej, rozważyłabym opcję herbatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
yamayeczka Tak mi przykro...ale nie opuszczaj nas :)widocznie nie był wart ciebie.Gnojek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Co do sprawy wyżej to tez mysle ze to gnojek.. Nie przejmuj sie. Ale MAM PROBLEM LASKI... Tzn jeszcze nie wiem czy mam. Biorę już trzecie opakowanie Yasminelle. Po zakończeniu pierwszego, a może nawet trochę przed, miałam plamienie. Po zakończeniu drugiego wszystko było ok. A teraz został mi jeszcze tydzień do zakończenia opakowania i wczoraj znalazłam wielką brazowa plame na gatkach... Niby jakbym miała okres, ale to jest brązowe i ta plama powstała jednorazowo jak na razie. Nie mam zielonego pojecia o co chodzi? Czy to znaczy że cos ze mną nie tak? (P.S nie współżyłam jeszcze) Miała któraś z was tak samo? Bardzo prosze o odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
yamayeczka --- bedzie dobrze.Jezeli wystapia jakies problemy z cyklem to chwilowe.Ale nie sadze. BlackDevil --- z Toba jest wszystko ok.Bierz dalej tabletki i obserwuj.Jezeli przy nastepnym blistrze bedziesz plamila,albo dostaniesz wczesniej krwawienia to zglosc to lekarzowi.Moze sie okazac,ze dawka jest za mala do utrzymania cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murhaaja
no a mnie chwilowo przynajmniej plamienie przeszło ;D z tego jednego się cieszę, bo przez te tabletki co i rusz teraz głodna jestem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia1234
ja mam pytanko od 6 dni biore yasminelle i od 3 dni jestem troszke chora to znaczy ogolnie mam problemy z zoladkiem i w zwiazku z tym mam pytanko czy skoro dzis rano dwa razy zalatwialam sie i byla to biegunka a teraz juz mi przeszlo to czy musze wziasc kolejna tabletke taka jak bierze sie w przypadku pominiecia bo juz zglupialam wiem ze w ulotce pisza ze w przypadku biegunki w ciagu 3 godz lub ciezkiej biegunki tak nalezy zrobic dodam jeszcze ze tabletke przyjmuje 0 godz 19 poradzcie cos bo sama nie wiem co o tym myslec.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
cornelia1234 --- ciezka biegunka to taka,ktora prowadzi do odwodnienia.Praktycznie nie wychodzisz z wc.I wtedy wlasnie moze istniec ryzkowo zlego wchloniecia tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położno, czyli tak jak pisałam, kończę ten blister i po krwawieniu nie biorę następnego tak? Przepraszam za idiotyczne pytanie, ale jeszcze jestem trochę w szoku, wszystko poszło bardzo szybko i bardzo nie tak jak być miało, ale że nie mam natury boomerangu i nie wracam jak się mnie raz rzuci, toteż wiem i jestem pewna, że związek jest definitywnie zakończony, a co za tym idzie, nie potrzebuję antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yamayeczka--- powiem szczerze współczuję Ci tej sytuacji Ale trzymaj się ciepło. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia1234
mloda polozno, dzieki bardzo a mozesz mi jeszcze napisac co myslisz o stosowaniu takich lekow jak nospa i lekow przeciwbolowych...? czy one maja jakis negatywny wplyw na yasminelle ogolnie czy zmniejszaja jego skutecznosc.... dzieki bardzo za odp pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×