Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość mloda_23
mudchen!!!!Jakiś czas temu też sądziłam,że ciąża mogłaby być dla mnie tragedią,ale ja miałam wtedy 18 lat i dziś wiem,że nie byłam gotowa na ponoszenie odpowiedzialności,teraz mam skończone 23 i wiem,że od 3 lat jestem gotowa na to,mimo tego,że wcześniej jako metodę antykoncepcyjną stosowałam z partnerem prezerwatywy.Ja nie jestem tutaj od uświadamiania 17 letniej panny, która jest jeszcze dzieckiem i według mnie nie powinna na tym forum się znaleźć.Z tego co się orientuję to seks z nieletnimi jest zabroniony,więc jaki głupiec się decydują na seks z małolatą,chyba tak samo nieodpowiedzialny jak ta dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkanatka
ale skończyła 16 lat i jeżeli chce dobrowolnie uprawiać seks, to nikt jej tego nie zabroni, gdyby miałam mniej niż 15 lat to byłoby to karalne, poza tym jej chłopak pewno też ma 17 lat :) choć może akurat jest starszy. Nie pochwalam tego, w jej wieku też seksu nie uprawiałam, ale skoro tak strasznie chce, to niech się porządnie zabezpieczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dajcie sie dziewczynie dowiedziec!!!! Zanim lekarz zapisze tabletki musi zrobic dziewczynie badania i przeprowadzic wywiad!!!! Kazdy organizm jest inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heavennn
A skąd ten sarkazm? baby,opanujcie się! ja również mam 17 lat i do paru miesięcy zażywam tabletki antykoncepcyjne,oboje z partnerem podjęliśmy taką decyzję i jak najbardziej świadomi jesteśmy wszystkich jej konsekwencji.To chyba dobrze,że dziewczyna dba o zabezpieczenie.Nikt na tym forum nie toleruje chamstwa,więc jeśli komuś coś się nie podoba to niech po prostu na nie nie wchodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
tralalala!!!Ginekolog nie może zbadać dziewczyny, która nie jest pełnoletnia,nie może tego zrobić bez zgody rodziców.Nie wiem jak się zapatrują na to jej rodzice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heavennn
mloda_23 A gdzie to jest napisane?w pierwszym, lepszym prywatnym gabinecie może ją zbadać, bez wiedzy i zgody rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda_23 - nie wiem o co ci kaman tak serio! Dziewczyna chce byc uswiadomiona chyba dobrze ze mysli o antykoncepcji prawda? skoro chce sie bawic to nich sie bawi z glowa i ze wszystkimi ewentualnuymi konsekwencjami tego wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
Jeśli to dziecko chce uprawiać seks,to niech to robi-ja nie mam nic do tego,poprostu uważam,że jest nieodpowiedzialna i tyle.Zdaję sobie sprawę,że młodzież szybciej dojrzewa...Żeby nie było tak,że za jakiś czas ta małolata napisz:"Jestem w ciąży,to jest dla mnie wielki dramat".Bo później takie gówniary rodzą dzieci,albo je usuwają,lub zostawiają je gdzie popadnie.I wtedy uważają,że nie są gotowe na dziecko,że to wszystko się zbyt szybko wydarzyło.Miałam takie dziewczyny w liceum...napatrzyłam się na to wszystko dlatego jestem taka surowa jesli chodzi o małolaty uprawiające seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dftdjkxry
a kto cie pyta o zdanie. patrz sama na siebie i nie oceniaj inych. wal sie nie chcesz tego robic nie rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkaśka
to nie jest chamstwo... to jest pokazanie, że 17letnia dziewczyna to jeszcze dziecko i nie powinna bawić się w seks... w głowie się nie mieści..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkaśka
a potem wielkie feministki są za aborcją... "bo to mój brzuch"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
kkkkkkkkkkkaśka!!!Popierasz mnie,czy też atakujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkaśka
jak najbardziej popieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
kkkkkkkkkkkaśka może nie poruszajmy tematu aborcji,bo zrobi się na forum bardzo gorąco:)a chyba tego nie chcemy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
kkkkkkkkkkkaśka, dzięki za zrozumienie,bo z tego co widzę, to inne forumowiczki mnie atakują,no cóż każda z nas ma prawo mieć własne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda ale dziewczyna chyba chce tego uniknac ?? zgadzam sie ze wiedza wspolczesnej mlodziezy na temat tak podstawowych spraw jest zastraszajaca ale jesli jest chociaz jedna taka niedoinformowana ktora mozna poinformowac to chyba in plus prawda?? ona nie chce dzieci wiec pyta jak zapobiec:d nie oceniaj tylko daj rade a jesli masz zamiar kogos obrazac to nie wypowieadaj sie wcale bo to niepotrzebne:) no i tworzysz off topa:) wiec wrocmy do tematu dzialania tabsow jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkaśka
masz rację, lepiej zakończyć ten temat... dzieci i tak będą uprawiały seks... czy tego chcemy czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
tralalala!!!Dobrze,więc doradzę młodej dziewczynce:najlepsza metodą jest WSTRZEMIĘŹLIWOŚĆ...najskuteczniejsza metodą antykoncepcyjną są pigułki.Łykam je od 6 miesięcy i nie jestem w ciąży.Co do prezerwatyw...uważaj,bo czasem zawodzą-pękają... i wtedy zaczyna się stres-zupełnie niepotrzebny,bo masz w aptece coś takiego jak "tabletka po"czyli postinor. W dzisiejszych czasach trudno jest mówić o ciąży niechcianej-o wpadce.Jest tyle metod antykoncepcji,że aż głowa boli. Oto one: Antykoncepcja naturalna * Metoda Billingsów * Metoda termiczna * Metoda termiczno-objawowa Antykoncepcja mechaniczna * Prezerwatywa * Kapturki i krążki * Wkładki domaciczne Antykoncepcja chemiczna * Globulki i kremy Antykoncepcja hormonalna * Pigułka hormonalna * Tabletka "po stosunku" * Światowe nowości http://www.narodziny.med.pl/antykonc.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda położno >>>Nie wiem co sie dzieje :( Biore tabletki już kilka miesięcy i nigdy nie miałam w połowie bistar plamień .A teraz przy 14 tabletce krwawaienie lekkie bardzo ale jest i sie utrzymuje ,martwie sie ze to jakieś oznaki że tabletki nie trzykają już cyklu .Tak mam pierwszy raz .Mam sie dodatkowo zabespieczać ?Prosze o odpowiedz i bardzo dziękuje :) Pozrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkaśka
wiem, że to pytanie nie do mnie, ale odpowiem... jesteś zabezpieczona nadal, a plamienia to znak, że tabletki nie trzymają cyklu, więc wybierz się do lekarza i je zmień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effinka ---- dodatkowo zabezpieczac sie nie musisz.Co do plamien...W wakacje podchodze do tego troche z przymruzeniem oka,wyjazdy,zmiana pogody,klimatu.Wystarczy,ze pojade z wawy na slask i juz mi sie cos przestawia,albo tak jak ostatnio...W tatrach zalamanie pogody a ja 5 dni wczesniej mam juz krwawienie..Ja bym na Twoim miejscu obserwowala,jezeli sytuacja sie powtorzy to wtedy porozmawialabym z lekarzem o zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
młoda położna!!!Klimat na dolnym śląsku nie sprzyja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
młoda położna współczuję tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mnie to zaskoczyło ( .To fakt ze w cigu tego miesiąca zmieniałam klimat .Tabletki niepominełam ani jednej ,biore raczej w tych samych godzinach a tu to krwawienie .A powiedz mi czy kreatyna ma jakiś wpływ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mloda i od razu lepiej;)hehe no ja jade za dwa tygle do Turcji i jestem ciekawa jak to bedzie u mnie wygladac ze zmiana klimatu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo czas letni ,urlop ,wypiłam pare piwek na wyjezdzie ale tabsy biore z rana a piwkowałam wieczorem i to z kulturką bez wymiotów .ale takie piwkowanie to u mnie raz na rok może to tez ma jakiś wpływ .Biore już te tabletki pare miesiecy i zawsze było wszytsko oki , teraz jestem zdenerwowana bo nie wiem co to krwawienei ma oznaczać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzika
Hey dziewczyny, mam pytanie...czy jeśli przyjmuje yasminelle i jestem w trzecim tygodniu...i zapomniałm wziac tabletki(a teraz juz 3 dzien nie wzielam) bo stwierdzilam ze wybiore metode ze robie 7 dniowa przerwe....to czy moge wtedy bezpiecznie uprawiac seks czy powinnam sie zabezpieczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda położno >>> zauważyłam że wiecej sikam od kąd jest to plamienie .Nieche iść tak od razu po 1 dniu plamienia do lekarza tylko tak jak mówisz trzeba zobaczyć czy to plamienie sie powturzy .A no i bardzo mniei nogi bolały wczoraj ,co nigdy nie wystepowało .Ja sie nie doszukuje ale to są hormony i trzeba bacznie obserwować się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×