Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Migocina
cześć!!mam maly problem ...ginekolog przepisał mi yasminelle i kazał brać od pierwszego dnia miesiaczki,po 21 dnich mam zrobic 7 dni przerwy i w tym tygodniu przerwy ma wystapic okres...w takim razie cykl bedzie trwał jakies 24 dni...czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migocina
cześć!!mam maly problem ...ginekolog przepisał mi yasminelle i kazał brać od pierwszego dnia miesiaczki,po 21 dnich mam zrobic 7 dni przerwy i w tym tygodniu przerwy ma wystapic okres...w takim razie cykl bedzie trwał jakies 24 dni...czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaa
prosze o szybka odpowiedz, moze mloda polozna bedzie wiedziala jak zrobilam sobie morfologie i OB to Yasminella jak zmieni ich wynik?? jesli w ogole zmieni, bo w olotce jest na[pisane,ze tabletki anty moga wplynac na zmiane wyniku. wiec prosilabym o podpowiedz czy wplyna jakos na wynik moich badan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noctua
Normalne.Zawsze tak jest przy pierwszym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziekowalam yasminelle;/ malo nie wylysialam przez nie;/ wlosy nwypadaly mi jak po jakiejsc chemioterapii, garsciami!! teraz biore novynette i uspokoilo sie, nie ywpadaja tak jak wczesniej ale i tak musze poczkeac jak znowu beda geste:( a to ze odchudzaly czy nie zatrzymywaly wody to BZDURA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziekowalam yasminelle;/ malo nie wylysialam przez nie;/ wlosy nwypadaly mi jak po jakiejsc chemioterapii, garsciami!! teraz biore novynette i uspokoilo sie, nie ywpadaja tak jak wczesniej ale i tak musze poczkeac jak znowu beda geste:( a to ze odchudzaly czy nie zatrzymywaly wody to BZDURA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziekowalam yasminelle;/ malo nie wylysialam przez nie;/ wlosy nwypadaly mi jak po jakiejsc chemioterapii, garsciami!! teraz biore novynette i uspokoilo sie, nie ywpadaja tak jak wczesniej ale i tak musze poczkeac jak znowu beda geste:( a to ze odchudzaly czy nie zatrzymywaly wody to BZDURA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziekowalam yasminelle;/ malo nie wylysialam przez nie;/ wlosy nwypadaly mi jak po jakiejsc chemioterapii, garsciami!! teraz biore novynette i uspokoilo sie, nie ywpadaja tak jak wczesniej ale i tak musze poczkeac jak znowu beda geste:( a to ze odchudzaly czy nie zatrzymywaly wody to BZDURA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziekowalam yasminelle;/ malo nie wylysialam przez nie;/ wlosy nwypadaly mi jak po jakiejsc chemioterapii, garsciami!! teraz biore novynette i uspokoilo sie, nie ywpadaja tak jak wczesniej ale i tak musze poczkeac jak znowu beda geste:( a to ze odchudzaly czy nie zatrzymywaly wody to BZDURA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaa
prosze o szybka odpowiedz, moze mloda polozna bedzie wiedziala jak zrobilam sobie morfologie i OB to Yasminella jak zmieni ich wynik?? jesli w ogole zmieni, bo w olotce jest na[pisane,ze tabletki anty moga wplynac na zmiane wyniku. wiec prosilabym o podpowiedz czy wplyna jakos na wynik moich badan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaa
prosze o szybka odpowiedz, moze mloda polozna bedzie wiedziala jak zrobilam sobie morfologie i OB to Yasminella jak zmieni ich wynik?? jesli w ogole zmieni, bo w olotce jest na[pisane,ze tabletki anty moga wplynac na zmiane wyniku. wiec prosilabym o podpowiedz czy wplyna jakos na wynik moich badan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia99999
MLODA POLOZNO. Wracajac do mojego tematu czyli podwyzszonym poziomie bilirubiny. Dokladnie przekartkowalam ulotke yasminelle i nigdzie nie znalazlam informacji o tym ze nie nalezy stosowac tabletek anty przy podwyzszonej bilirubinie. A mysle ze gdyby bilirubina miala wplyw na wchlanianie tabletek, napisali by o tym. Co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaaaaaaaaa ----- moze wplynac na poziom PLT i HCT w morfologii. kenia99999 ----- ale jest informacja,ze nie zaleca sie stosowania przy problemach z watroba.To juz nie chodzi o wchlanianie tylko o wlasne zdrowie.Nie zajde w ciaze, ale watrobe sobie uszkodze....Wiec pytanie z jakiego powodu masz podyzszona bilirubine? Jezeli proby watrobowe masz ok,lekarz wykluczyl wszelkie choroby i problemu nie widzi,to nie masz sie czym przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda położna mam pytanie. Mam nadżerkę (jestem ju po jednej ciąży), lekarka robiła mik cytologie i wyszło II stopnia, ale powiedziała ze skoro to nie jest dalszy stopień to mogę nie robić narazie wymrażania tylko cały czas obserwować. Czy ja aby na pewno nie musiała bym coś z tym zrobić?? Dodam ze bardzo często mam zapalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubunkowa>miałas zle dobrane tabletki a bzdury to piszesz Ty! ja biore Yasminelle ponad rok i mimo małej wagi schudłam i teraz muszę kąbinowac bo chcę przytyć !Miałam robione badania i dostosowane tabletki do poziomu honromów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubunkowa>miałas zle dobrane tabletki a bzdury to piszesz Ty! ja biore Yasminelle ponad rok i mimo małej wagi schudłam i teraz muszę kąbinowac bo chcę przytyć !Miałam robione badania i dostosowane tabletki do poziomu hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubunkowa>Miałaś zle dobrane tabletki a jak znam zycie nie miałaś zrobionych badań !Tabletki są dla dorosłych odpowiedzialnych kobiet ,to nie tik taki !A co do wody to u mnie nic a nic sie nie dzieje biore tabsy ponad rok i schudłam do tego i teraz muszę kobinowac aby przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubunkowa>Miałaś zle dobrane tabletki a jak znam zycie nie miałaś zrobionych badań !Tabletki są dla dorosłych odpowiedzialnych kobiet ,to nie tik taki !A co do wody to u mnie nic a nic sie nie dzieje biore tabsy ponad rok i schudłam do tego i teraz muszę kobinowac aby przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensimilla13
Mam pytanko...czy jest ktoś z W-wy kto ma do odsprzedania opakowanie Yasminelle? Niestety mój ginekolog wyjechał służbowo i szczerze powiem, że nie mam ochoty na wędrówkę po innych lekarzach w celu wypisania recepty. Tak więc jeśli ktoś ma na zbyciu opakowanie to z chęcią kupię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 123
No ja niestety jestem zmuszona zrobić to samo co Kubunkowa, czyli rozstać się zarówno z Yasminelle jak i Yasmin. Dzisiaj kolejne krosty na twarzy i potworny ból głowy, koszmar. Nie poleciałam co prawda dzisiaj do lekarza, ale zamierzam zrobić przerwę w przyjmowaniu jakichkolwiek tabletek antykoncepcyjnych. Dzisiaj moja fryzjerka zauważyła, że jakby zmieniły mi się włosy, obca osoba, która mnie nie widziała 2 miesiące. Nie pisałam o tym chyba, ale od jakiegoś miesiąca strasznie mi się przetłuszczają. Zbyt wiele skutków ubocznych powoduja te tabletki. Wcześniej przy Diane 35 i Regevidonie nie miałam takich problemów. Po dianie z biegiem czasu zaczęły trochę puchnąć mi nogi, a po regevidonie nic złego się nie działo. Moja znajoma trochę mnie dzisiaj nastraszyła, że generalnie za długo już biorę wszelkiego rodzaju tabletki antykoncepcyjne (11 lat) z przerwami. Idę za jej głosem i robię przerwę. Chcę zobaczyć jak zaareaguje mój organizm. Cera strasznie mi się pogorszyła, nie miałam nigdy takiej nawet jako nastolatka. Czy może być gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensimilla13
Mam pytanko...czy jest ktoś z W-wy kto ma do odsprzedania opakowanie Yasminelle? Niestety mój ginekolog wyjechał służbowo i szczerze powiem, że nie mam ochoty na wędrówkę po innych lekarzach w celu wypisania recepty. Tak więc jeśli ktoś ma na zbyciu opakowanie to z chęcią kupię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensimilla13
Mam pytanko...czy jest ktoś z W-wy kto ma do odsprzedania opakowanie Yasminelle? Niestety mój ginekolog wyjechał służbowo i szczerze powiem, że nie mam ochoty na wędrówkę po innych lekarzach w celu wypisania recepty. Tak więc jeśli ktoś ma na zbyciu opakowanie to z chęcią kupię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vc
Ja tez odstawilam Yasminelle bo nękały mnie bole zoladka, nudnosci i na koniec wysoka PRL. U kazdego moga powodowac skutki uboczne i to roznego typu. Znam wiele kobiet ktore chwala sobie ich dzialanie, sama do nich nalezalam pol roku temu. Teraz odpoczywam od hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie bo jestem dosc zaniepokojona. podczas zazywania 4 blistra yasminelle w trzecim tygodniu zapomnialam wziac jednej tabletki, tzn wzielam ja tylko ze minelo ponad 12 godzin, zamiast o 21 dnia poprzedniego zazylam ja o 11 dnia nastepnego. od poniedzialku zaczelam brac nastepne opakowania poniewaz nie zdecydowalam sie na tydzien odstawienia. w poniedzialek tez uprawialam seks i mam pytanie czy ochrona przed ciaza znacznie sie przez to zmniejszyla czy moge raczej spac spokojnie, bo nadal w tym samym stopniu bylam i jestem przed nia chroniona.pominiecie tabletki zdazylo mi sie po raz pierwszy dlatego tez mam pewne watpliwosci w tym temacie. bede wdzieczna za odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie bo jestem dosc zaniepokojona. podczas zazywania 4 blistra yasminelle w trzecim tygodniu zapomnialam wziac jednej tabletki, tzn wzielam ja tylko ze minelo ponad 12 godzin, zamiast o 21 dnia poprzedniego zazylam ja o 11 dnia nastepnego. od poniedzialku zaczelam brac nastepne opakowania poniewaz nie zdecydowalam sie na tydzien odstawienia. w poniedzialek tez uprawialam seks i mam pytanie czy ochrona przed ciaza znacznie sie przez to zmniejszyla czy moge raczej spac spokojnie, bo nadal w tym samym stopniu bylam i jestem przed nia chroniona.pominiecie tabletki zdazylo mi sie po raz pierwszy dlatego tez mam pewne watpliwosci w tym temacie. bede wdzieczna za odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkateeeee
Witam, map krótkie pytanko. po pierwszym blistrze w ciagu przerwy okres wystąpił w 3 dniu. Teraz jestem po drugim i jest 3 dzień a okresu nie ma. Czy moge być w ciąży? Czy okres zawsze powinien występowac tego samego dnia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam małe pytanko. po pierwszym blistrze okres wystapil w 3 dniu. teraz jestem po drugim, jest 3 dzień a okresu nie ma...tylko jakis biały sluz. Czy moge być w ciąży? Czy okres zawsze występuje w tym samym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam małe pytanko. po pierwszym blistrze okres wystapil w 3 dniu. teraz jestem po drugim, jest 3 dzień a okresu nie ma...tylko jakis biały sluz. Czy moge być w ciąży? Czy okres zawsze występuje w tym samym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam małe pytanko. po pierwszym blistrze okres wystapil w 3 dniu. teraz jestem po drugim, jest 3 dzień a okresu nie ma...tylko jakis biały sluz. Czy moge być w ciąży? Czy okres zawsze występuje w tym samym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam małe pytanko. po pierwszym blistrze okres wystapil w 3 dniu. teraz jestem po drugim, jest 3 dzień a okresu nie ma...tylko jakis biały sluz. Czy moge być w ciąży? Czy okres zawsze występuje w tym samym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×