Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

hej dziewczyny!! mam pytanie, wlasnie zaczelam brac yasminelki, minal pierwszy miesiac, i jestem w trakcie 7mio dnioweej przerwy :) w poniedzialek zaczynam drugie opakowanie, moje pytanie czy w sobote w trakcie tej przerwy mogę bezpiecznie się kochać?? dodam, ze pierwszej tabletki nie przyjełam 1go dnia okresu, tylko dopiero na trzeci dzien. z gory dzieki za odp, pozdrawiammmm wszystkie kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raz wezme o 13 bo tak biore,potem nastepnego dnia o 16,nastepnego zapomne,pozniej znowu o 13...to naprawde zalezy od dnia... to skoro nie mam sie czym martwic to proszę wyjaśnijcie mi dlaczego jeszczenie okres nie nadszedł ? zawsze podczas brania tabletek był regularnie a tu juz ma spoznienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasaaa19 jakie "zawsze"? pisałaś że bierzesz od 2 miesięcy tabletki. nie oczekuj, że wszystko będzie jak w zegarku, organizm się przyzwyczaja. zresztą nawet po dłuższym czasie brania okres może pojawić się w innym niż zwykle dniu. ile Ci się spóźnia? pamiętaj że masz na niego całe 7 dni. dla uspokojenia nerwów zrób test. "nastepnego zapomne,pozniej znowu o 13..."-----> zapomnisz, ale następnego dnia bierzesz tą zapomnianą? stosujesz się do ulotki? ogarnij się trochę z tą regularnością bo spóźnienie owszem, może być ale zapominanie (a zwłaszcza częste) jest mocno ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziś jest 5 dzień odkąd go nie ma... tak,potem następnego dnia jest wzieta,zresztą tez zadko mi się zdarza ze nie biore,najczęściej jest tak ze wezme po prostu kilka godzin po wyznaczonym czasie... teraz jestem lekko chora ale nigdy jeszcze choroba nie wpłyneła na zmiane okresu u mnie...coraz bardziej sie denerwuję ze jednak te tabletki nas nie zabezpieczyły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicol-90
Czesc dziewczyny. mam takie pytanie w sumie banalne, ale chce się upewnic ;) we wtorek (29.09) wzięłam 21 tabl. czyli teraz mam przerwe w śr. czwa. pt. sob. nidz. pon. i wt. a od 7(śr.) znowu biorę ? to są moje pierwsze tabletki, biorę je dopiero pierwszy miesiąc ale jestem jak narazie bardzo zadowolona. zero skutków ubocznych ( jak narazie) ;) zobaczymy co będzie dalej z góry dziękuję za odp. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAaaaaaa
Młoda położno-wiem, że podczas brania antybiotyków należy stosować dodatkową ochronę, bo działanie Y jest zmniejszone. Antybiotyk zaczęłam brać w piątek a w niedzielę kończyłam opakowanie Y, dzisiaj ostatnia tabletka antybiotyku. Moje pytanie brzmi jak długo jeszcze mam stosować dodatkowe zabezpieczenie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do młodej położnej. Mam pytanie czy jest jakis maxymalny czas brania tabletek (biore 2,5 roku bez przerwy) i chciałam zapytac czy trzeba robic przerwy czy robic jakies badania kontrolne...z góry Dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAaaaaaa----- musisz sotoswac dodatkowe zabezpiecznie jeszcze przez tydzien po skonczeniu kuracji antybiotykowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Słuchajcie, mam takie pytanie, biorę yasminelle, do końca pierwszego blistra zostało mi 12 tabl, generalnie nigdy wcześniej nie brałam tabletek, to moje pierwsze i biorę je pierwszy miesiąc. Może panikuję, ale zaczęły mnie pobolewać trochę piersi, tak mniej więcej jak przed okresem, albo kiedy rosły. Zastanawiam się czy wszystko jest w porządku, może któraś z Was też miała podobnie. A może tabletki są źle dobrane?... Odpiszcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaa
mam pytanie w sob nie wzięłam tab tak jak zwykle o 21 rano kochałam sie z moim partnerem nie zdając sobie sprawy że tab nie została wzięta. zorientowałam sie dopiero w ostatniej chwili i wzięłam tab równo 12 godz po bo o 9 rano. Dodam że był to pierwszy tydz 11 opakowania yasminelle. biore nadal tab ale czy robie dobrze przecież są szanse ciąży a przecież do okresu z odstawienia tak daleko co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp dla magdaaaaa
Witam Cie,odnośnie Twoich bolących piersi,też tak miałam co miesiąc przez trzy lata brania Yasminelle.Ogólnie samopoczucie dobre,tylko ten nabrzmiały wręcz biust.Wydaje mi się,że ciężko dobrać tak pigułki aby zupełnie nic nam nie było.Może gin coś Ci na to poradzi, ale organizm musi się też przyzwyczaić do zmian.Mam nadzieję,że Ci minie.Serdecznie pozdrawiam H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam Yasminellki
Witam ! Mam do sprzedania 2 opakowania tabletek Yasminelle. Data ważności 2013.11 TANIO!! Zainteresowane Panie proszę o kontakt. haniasz80@op.pl lub gg15846760

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelikaaaaaa
ja też mam problem z bolącymi piersiami... bolą mnie dzień w dzień. Wczoraj skończyłam drugie opakowanie. Powinnam się martwić tym bólem? w sumie nie jest to aż tak uciążliwe, śmieję się że chociaż czuję że mam piersi, bo mam na prawdę drobniutkie ;) dodatkowo zrobiły się okrąglutkie i sterczące, rozumiem że to minie po zaprzestaniu brania tabletek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę się zastanowić nad zmianą tych tabletek bo aktualnie w Niemczech i w USA chca je wycofać z rynku w USA zmarło na zakrzepy przez nie kilkadziesiąt osób a w Niemczech na razie 19 więc radze zmienić tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W US odnotowano dwa przypadki smierci z powodu zakrzepicy, po tabletkach yasmin.I o ile dobrze pamietam yasmin jest wcofany z rynku amerykanskiego.Min. dla tego schering wprowadzil na rynek yasminelle.A co do Niemiec -- masz na to jakies dowody? Czy poprostu powtarzasz lancuszek?Bo jezeli chodzi o przypadki w US to w necie jest dostepny artykul medyczny nt.temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulka_1989
katasha 7 - sranie w banie, ze tak brzydko się wyrażę... rownie dobrze powinno się przestać palić, bo odnotowano przypadki śmierci na raka płóc, powinno się przestać pić, bo odnotowano przypadki śmierci po przepiciu, powinno się przestać jeść hamburgery z Mc donaldsa, bo podobno są sztuczne, powinno się w ogole przestac wychodzic z domu, bo w powietrzu sa niebezpieczne substancje. najlepiej, to przestańmy uprawiać seks, bo można też zajść w ciąże! :P dziewczyno, puknij się w głowe ze dwa razy, zanim będziesz podawać takie posty do wiadomości publicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellka
dziewczyny czy podczas brania Yasminelle mialyscie moze mdlosci, brak apetytu? Ja schudlam biorac te tabletki juz 3 kg a nie chodzi mi o odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaannnnnaaaa
biorę yasminelle od 3 dni i chodzę cz ęsto do wc i nie mam na mysli tutaj siusiu....czy to normalne na poczatku brania pigulek ? to nie jest biegunka. i czy krwawienie jesli jest malutkie to dobrze bo ja mam tylko pare kropelek ? dzikeuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antik
Hej dziewczyny:) mam takie pytanko bo zaczynam sie martwic....od momentu kiedy biore tabletki wszytsko mam idealnie regularne...koncze tabletki w poniedziałek ...okres dostaje w piatek i to nawet o tej samej godzinie..a dzis nic nie mam okresu nawet nie czuje ze moge go dostac;/ czy to jest normalne?? dodam ze tabletki biore juz ponad rok. Jak myslicie czy wszytsko jest ok i okres poprostu mi sie przesunie?? prosze powiedzcie co myslcie:) dzieki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała111
Witam:) mam pytanie odnośnie skutków tabvletek antykoncepcyjnych, albowiem zażywam 3 opakowanie yasminellki i zauwazyłam iż mam mdłości, zawroty głowy, do tego zamiast krwawienia w 7 dnioewj przerwie mam tylko plamienie. Co dziwne po poprzednich tabletkach tez tak miałam-bak apetytu, czeste bóle żołądka, młdości, zawroty głowy, poddenerwowania, a dokładnie po novynette, ale wtedy to miało miejsce po jednym opakowaniu. Zas z yasminellka dotarłam do 3 opakowania. Wszystkie tabletki zarzywałam regularnie, o żadnej nie zapomniałam, może 3 razy zażyłam tylko 1.5h po czasie. Zastanawiam sie czy ja wogóle moge brac tabletki?I czy sa jakieś badania mogące dobrac odpowiednio tabletki do organizmu czy to tylko metoda prób i błedów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała111
Witam:) mam pytanie odnośnie skutków tabvletek antykoncepcyjnych, albowiem zażywam 3 opakowanie yasminellki i zauwazyłam iż mam mdłości, zawroty głowy, do tego zamiast krwawienia w 7 dnioewj przerwie mam tylko plamienie. Co dziwne po poprzednich tabletkach tez tak miałam-bak apetytu, czeste bóle żołądka, młdości, zawroty głowy, poddenerwowania, a dokładnie po novynette, ale wtedy to miało miejsce po jednym opakowaniu. Zas z yasminellka dotarłam do 3 opakowania. Wszystkie tabletki zarzywałam regularnie, o żadnej nie zapomniałam, może 3 razy zażyłam tylko 1.5h po czasie. Zastanawiam sie czy ja wogóle moge brac tabletki?I czy sa jakieś badania mogące dobrac odpowiednio tabletki do organizmu czy to tylko metoda prób i błedów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzzzzzzaaaaaaaa
hej laseczki :* biorę równiez Yasminelle i jakiś dziwnych przypadłosci nie zauważyłam :) tylko boję się, że utyję , taka kobieca jazda ;p i oczywiście boję sie na wagę wejść ;p mam typ figury gruszki tak mi się wydaje, bo u gory jestem szczuplutka, mam wciecie w tali szczuple uda ale biodra takie 90 cm :D i mam pytanie czy po Y codziennie sie wyprozniacie ? bo ja od kiedy biore to nawet 2-3 razy dziennie pojde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goya111
czy to normalne ze po Yasminellkach ma dłuuugi bardzo okres utrzymujęcy się juz 2 tyg. moze powinnam przewać? co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goya111
czy to normalne ze po Yasminellkach ma dłuuugi bardzo okres utrzymujęcy się juz 2 tyg. moze powinnam przewać? co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisaaaaa
witam, mam do sprzedania 2 opakowania yasminelle, cena 35 zl za sztuke. jesli ktoras jest zainteresowana piszcie na; melisa2@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po Yasminelle
przytylam prawie 10 kg ;-( i dodam, ze nie mialam jakiegos wilczego apetytu, nie jadlam na potege, zdrowo sie odzywialam. tak jak przed braniem pigulek. utylam tyle przez niecaly rok. wazylam 53 kg, a po jakis 10 miesiacach waga podskoczyla do 60-62 kg... bralam je prawie dwa lata, po odstawieniu ich juz niestety nie wrocilam do dawnej wagi, a nie biore ich prawie rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po Yasminelle
przytylam prawie 10 kg ;-( nie mialam wilczego apetytu, jadlam normalnie, zdrowo sie odzywialam. w ciagu roku moja waga z 53 kg podskoczyla do 61-62 kg. bralam je dwa lata. mija 11 miesiecy od odstawienia a waga ani drgnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIKA-
czesc wszystkim Słuchajcie mam wazne pytanie i oczekuje madrych i szczerych odpowiedzi;-p..wiec tak zaczelam dzisiaj brac tabletki yasminelle i nie wiem czy mozna pic alkochol i palic np ziołko;-p..Plis odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała111
goya111 Tez tak miałam ze pomiedzy jednym opakowaniem a drugim miałam tak ze okres sie zaczynał i nie konczył mino ze zaczełam brać drugie opakowanie(około 10dni trwał). Może organizm musi sie przyzwyczaić:).Wydaje mnie sie ze jeżeli nie jest ono jakoś bardzo obfite tylko jakaś koncząca sie namiastka to nie ma powodu do zmatrwien, ale moge sie myslić oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała111
goya111 Tez tak miałam ze pomiedzy jednym opakowaniem a drugim miałam tak ze okres sie zaczynał i nie konczył mino ze zaczełam brać drugie opakowanie(około 10dni trwał). Może organizm musi sie przyzwyczaić:).Wydaje mnie sie ze jeżeli nie jest ono jakoś bardzo obfite tylko jakaś koncząca sie namiastka to nie ma powodu do zmatrwien, ale moge sie myslić oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×