Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość claa1009
witajcie.biore yasminelle juz 15 miesiecy.wszytsko bylo dobrze ale przez odstatni tydzien boli mnie brzuch,jest mi ciezko,brzuch jak balon.co o tym myslicie.robilam test ciazowy bo mnie to zaniepokoilo i nie jestem w ciazy..tabletki biore systematycznie,bez biegunek,wymiotow i innych leków.mloda polozno moge prosic o rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 77
Hej, Mam problem, no więc: w poniedziałek współżyłam z chłopakiem, w środę zapomniałam połknąć tabletki (3 tydzień), więc zrobiłam tak jak było napisane w instrukcji i w czwartek wieczorem połknęłam dwie, nie robiłam też przerwy, tylko po pierwszym blistrze odrazu zaczęłam drugi. Drugi blister skończyłam w sobotę i do tej pory nie mam miesiączki. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cla1990
witajcie.biore yasminelle juz 15 miesiecy.wszytsko bylo dobrze ale przez odstatni tydzien boli mnie brzuch,jest mi ciezko,brzuch jak balon.co o tym myslicie.robilam test ciazowy bo mnie to zaniepokoilo i nie jestem w ciazy..tabletki biore systematycznie,bez biegunek,wymiotow i innych leków.mloda polozno moge prosic o rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytania. 1. Jakie zmiany zachodzą w śluzie w przypadku ciąży? Dodam, że ostatnio się zmienił jakoś no i miewam mdłości. Co prawda nie tylko poranne i nie wymiotuję, tylko cały czas tak jakbym za chwilę miała. 2. Czy przerwać branie tabletek w środku blistra, czy lepiej go dokończyć i nie zaczynać nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Czy mogę przerwać branie tabletek w połowie blistra, czy lepiej poczekać do końca i nie zaczynać nowego? 2. Jakie zmiany zachodzą w śluzie w przypadku ciąży? Od kilku dni jest inny a poza tym mam mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Jak wygląda śluz w przypadku ciąży? Zmienił się ostatnio a poza tym mam mdłości. 2. Mogę skończyć brać tabletki w połowie blistra, czy lepiej go dokończyć i nie zaczynać nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 77
Hej, Mam problem, no więc: w poniedziałek współżyłam z chłopakiem, w środę zapomniałam połknąć tabletki (3 tydzień), więc zrobiłam tak jak było napisane w instrukcji i w czwartek wieczorem połknęłam dwie, nie robiłam też przerwy, tylko po pierwszym blistrze odrazu zaczęłam drugi. Drugi blister skończyłam w sobotę i do tej pory nie mam miesiączki. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 77
Hej, Mam problem, no więc: w poniedziałek współżyłam z chłopakiem, w środę zapomniałam połknąć tabletki (3 tydzień), więc zrobiłam tak jak było napisane w instrukcji i w czwartek wieczorem połknęłam dwie, nie robiłam też przerwy, tylko po pierwszym blistrze odrazu zaczęłam drugi. Drugi blister skończyłam w sobotę i do tej pory nie mam miesiączki. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myha
Wzięłam już jeden blister jaśki, a wcześniej brałam evrę. ( Evra to był totalny koszmar, nic tylko popełnić samobójstwo) Póki co czuję się rewelacyjnie. Miałam lekkie drętwienia rąk co przeszło po kilku dniach. Teraz jest super. Krwawienia dostałam 2 dni po odstawieniu. Żadnego napięcia przed okresem, bólu ( lekkie w czasie krwawienia trwające godzinę- przeszło po tabletce) wszystko super. Facet od pierwszej tabletki kończy we mnie. Seks jest genialny. Trochę zaufania i naprawdę można korzystać z życia. Tabletkę przyjmuję cały czas o godzinie 18 i jest naprawdę fajnie. Jedyne co, to palę, co nie obniża skuteczności tabletek, ale może prowadzić do zakrzepicy. Trochę się tego boję co na ten temat myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYha
Wzięłam już jeden blister jaśki, a wcześniej brałam evrę. ( Evra to był totalny koszmar, nic tylko popełnić samobójstwo) Póki co czuję się rewelacyjnie. Miałam lekkie drętwienia rąk co przeszło po kilku dniach. Teraz jest super. Krwawienia dostałam 2 dni po odstawieniu. Żadnego napięcia przed okresem, bólu ( lekkie w czasie krwawienia trwające godzinę- przeszło po tabletce) wszystko super. Facet od pierwszej tabletki kończy we mnie. Seks jest genialny. Trochę zaufania i naprawdę można korzystać z życia. Tabletkę przyjmuję cały czas o godzinie 18 i jest naprawdę fajnie. Jedyne co, to palę, co nie obniża skuteczności tabletek, ale może prowadzić do zakrzepicy. Trochę się tego boję co na ten temat myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili111
dlatego ja niepale...zdania sa zreszta podzielone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa30
Myha: Palenie przy tabletkach to jazda po bandzie. Tu nie ma co gdybać. Przeczytaj ulotkę. Jak masz wątpliwości - zrób morfologię, panel badań na krzepliwość krwi i D-dimery. Chociaż dobre wyniki wcale nie wykluczają ryzyka wystąpienia zatoru. Też brałam tabletki i paliłam. Uwierz mi, że bardzo tego żałuję. Wybierz jedno z dwojga, póki jeszcze nie stało się nic nieodwracalnego. Co do Twojego zachwytu Yasminelle - poczekaj z rok, ze dwa... po miesiącu prawie każda będzie piała nad jej zaletami. W ogóle wydawanie opinii o jakichkolwiek tabletkach po okresie krótszym niż rok mija się z celem. Ja brałam Yasminelle ładne parę latek i nie skończyło się to dobrze. Na pewno tabletki z drospirenonem nie są DLA WSZYSTKICH. A raczej dla wybranych o końskim zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili111
eva: no właśnieja biore juz ponad rok yasminelle i sie zaczyna robic nieciekawie ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
Ewa 30 -- absolutna racja! Tylko że każdy musi się na własnej skórze o tym przekonać. Ja zaczęłam jakoś po roku odczuwać tak naprawdę szkodliwość tych tabletek. Deprecha, jadłowstręt, spadek wagi straszny, bóle głowy... Szkoda gadać. Zaczynam wierzyć w informacje, że Yasminelle są największym shitem i są sprzedawane tylko w Polsce, bo wszędzie indziej zostały już wycofane ze sprzedaży:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) biore tabletki prawie dwa lata:) ogólnie wszystko jest w porządku, ale chciałam poznać wasze opinie, ponieważ jak zawsze krwawienie z odstawienia miałam dość obfite tak od ostatnich kilku miesięcy jest bardzo skąpe. Coś nie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) biore tabletki prawie dwa lata:) ogólnie wszystko jest w porządku, ale chciałam poznać wasze opinie, ponieważ jak zawsze krwawienie z odstawienia miałam dość obfite tak od ostatnich kilku miesięcy jest bardzo skąpe. Coś nie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) biore tabletki prawie dwa lata:) ogólnie wszystko jest w porządku, ale chciałam poznać wasze opinie, ponieważ jak zawsze krwawienie z odstawienia miałam dość obfite tak od ostatnich kilku miesięcy jest bardzo skąpe. Coś nie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) biore tabletki prawie dwa lata:) ogólnie wszystko jest w porządku, ale chciałam poznać wasze opinie, ponieważ jak zawsze krwawienie z odstawienia miałam dość obfite tak od ostatnich kilku miesięcy jest bardzo skąpe. Coś nie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili111
ja w tym miesiacy tez mialm skape krwawienie .ale wsszytsko raczej gra.zastanawiamsie nad zmiana tabsów.w pon mam gina i zaproponuje zmane. dziewczyny znaccie jakies dobre tabsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa30
lili111: Jedyne, co Ci mogę doradzić - uważaj na siebie i nie lekceważ żadnych niepokojących objawów. Jeśli coś się dzieje niedobrego, wymuś na lekarzu skierowania na odpowiednie badania. Po roku powinnaś już zrobić przegląd: morfologia, OB, krzepliwość, próby wątrobowe, próby trzustkowe i glukozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa30
lili111: Jedyne, co Ci mogę doradzić - uważaj na siebie i nie lekceważ żadnych niepokojących objawów. Jeśli coś się dzieje niedobrego, wymuś na lekarzu skierowania na odpowiednie badania. Po roku powinnaś już zrobić przegląd: morfologia, OB, krzepliwość, próby wątrobowe, próby trzustkowe i glukozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa30
lili111: Jedyne, co Ci mogę doradzić - uważaj na siebie i nie lekceważ żadnych niepokojących objawów. Jeśli coś się dzieje niedobrego, wymuś na lekarzu skierowania na odpowiednie badania. Po roku powinnaś już zrobić przegląd: morfologia, OB, krzepliwość, próby wątrobowe, próby trzustkowe i glukozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili111
ewa: napewno zrobie tak jak radzisz, bo takie badania napewno powinnam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa30
Kobietki - proponuję przenieść się na dalszą część tego wątku tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4440088 Ten ma już tyle stron, że się pisać nie da i dlatego po tyle razy wyskakują nasze wypowiedzi. Tamten drugi hula jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa30
Kobietki - proponuję przenieść się na dalszą część tego wątku tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4440088 Ten ma już tyle stron, że się pisać nie da i dlatego po tyle razy wyskakują nasze wypowiedzi. Tamten drugi hula jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmamelle - wiesz na razie mi służy yasminelle, ale jakbym miała kiedyś zmienić to chyba właśnie na novynette... A jak Ty się czujesz, możesz powiedzieć już coś więcej??:-) Lili11 - z Twoich wypowiedzi wywnioskowałam, że tabletki przestały Ci służyć... dzieje się coś niepokojącego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili111
no wlasnie dzieje sie tak samo jak na poczatku stosowanie yasminelle a biore 16 miesiecy;/;/ mysle ze zmienie tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili11 - a co Ci było na początku, bo nie za bardzo jestem w temacie....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili111
sprawa jest taka ze czuje sie fatalnie i nie wiem czy to wina tabsów...bol piersi,napuchniety brzuch...zle mi:( nawet robilam test i byl negatywny...a tabsy biore jak w pacierzu....boje sie ciazy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allenka24
Czesc Dziewczyny!Biore yasminelle od roku i zauważylam ze moje zęby stracily dawną biel...;/ Mysle ze to wlasnie przez tabletki...zastanawiam sie nad tym zeby przejsc na plastry...myslicie ze to cos pomoze??czy to bez roznicy czy stosuje sie tabletki czy plastry?? Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×