Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kasia12511
Czesc dziewczyny yasminelle biore juz ok 7-8 miesiecy. Zawsze zazywalam je regularnie ale osatnio w pierwszym tyg to byla trzecia tabletka zapomnialam i zazylam dopiero 10 godz pozniej...Chociaz ostani stosunek mialam dopiero tydz wczesneij przed zazycie to jednak bardzo sie boje... Nie wiem jak bedzie dalej..Czy ktoras z was tez tak miala i ajk to sie skonczylo?Pomozcie :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaggga
hej, ja biore trzecie opakowanie Yasminelle i jak narazie jestem zadowolona z nich:) chociaż nie mam porównania bo od razu zaczełam od Yasminelle. Nie wywołuje on u mnie rzadnych efektów ubocznych, tycia, tradziku... i opakowanie faktycznie fajne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffinka111
młoda polożna dziękuję jeszcze raz za odpowiedź:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis wzielam druga tabletke yasminelle biore o 21:30 zeby nie jesc w razie czego za duzo ale odnosze wrazenie jak bym caly czas byla najedzona. Mam pytanie bo ostatnio \"kolezanka\" powiedzla ze po yesminelle mozna nie miec dzieci czy to prawda? prosze o dopowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella.a
Witam wszystkie Panie. Postanowiłam tu napisać bo mam chyba mały problem. Biorę Yasminelle od 5 dni to moje pierwsze opakowanie tebletek anty nigdy jeszcze nie brałam hormonów. Otóż przez te dni jestem strasznie senna do tego wychodzą mi pryszcze a mało tego leci mi mleko z piersi ( 2 miesiace nie karmie piersią) na szczeście ból głowy minoł a utrzymywał się przez 4 dni. Czy powinnam odstawaić piguły skoro wzmogły laktację i mam problemy z cerą? Trądzik nie pojawił się tylko na twarzy ale też na dekolcie co mnie bardzo denerwuje. Proszę doradzcie mi coś, co powinnam zrobic? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
stella.a --- sama nigdy nie odstawiaj tabletek.Ja bym jednak radzila Ci sie skontaktowac z lekarzem,skoro mleko sie pojawilo.Prolaktyna musiala Ci niezle skoczyc.Byc moze to sie uspokoi ,ale lepiej pogadac z gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella.a
młoda polozna dlaczego nie moge sama odstawiać hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
stella.a ---- zebys sobie wiekszej krzywdy nie zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella.a
a co może mi się stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
stella.a ---- jezeli przerwiesz w trakcie to zaburzysz gospodarke hormonalna.Malo? Lepiej zrobic to w porozumieniu z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella.a
mloda polozna--- próbowałam znaleść coś w necie na temat odstawienia hormonow ale niestety sa tylko jakies bardzo małe informacje. wiec rozumiem musze brać do ostatniej pigułki w opakowaniu? Jestem prawie zdecydowana zeby odstawić. Żałuję że zaczełam brać to cholerstwo :( nie myślałam że bedzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
stella.a ----- te objawy ,ktore opisujesz sa normlana reakcja organizmu,on sie poprostu musi przyzwyczaic do tabletek.Natomiast pojawienie sie mleka to juz jest powod do skontaktowania sie z lekarzem.Tak czy inaczej musisz sie do niego wybrac...Odstawienie w trakcie nie jest najlepszym rozwiazaniem dla oragnizmu.Wiec lepiej tego nie robic,jezeli nie ma takiej koniecznosci.Hormony to nie ladndrynki,ktore tylko i wylacznie zabezpieczaja przez ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
co zrobić jeśli wzięło się 22 tabletki zamiast 21 w cyklu? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
jechać drugie opakowanie bez 7dniowej przerwy chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
Hej wam wszystkim ja brałam przez jakis rok moze troszke wiecej diane i jestem zalamana bo wiecie co przez ten czas przytyłam 13 kg na poczatku brania wazyłam 52 kg a na koncu 65 kg normalnie szok potem zmienilam na novynette ale tez przytyłam2kg no i powiedzialam lekarzowi ze tyle przytylam a on mi zmienil na yasminelle i ciekawa jestem jak bedzie teraz czy przytyje wiecie moze cos o tym ale ja pewnie juz mam taki organizm ze tyje zalamac sie mozna bo nie wiem jak mam teraz zgubic te kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
kaśka19 ---- temat walkowany juz parokrotnie...OD TABLETEK SIE NIE TYJE.Moga zwiekszyc apatyt wiec trzeba sie kontrolowac i wiecej sie ruszac....albo wybrac sie do dietetyka.KG same nie przychodza i same nie odchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
ale ja nie mialam wiekszego apetytu nawet jak mialam przerwe czyli nie bralam zadnych tabletek to jadlam tyle samo co zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
zawsze mam taki sam apetyt czy biore tabletki czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
czemu moje kumpele biora je tak dkugo jak ja i ciagle maja taka sama wage!!!!!!!!!?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
kaśka19 ----- tabletki nie maja kalorii....mozesz nawet nie zauwazyc tego,ze wiecej jesz.A oprocz tego,ze jesz cos jeszcze robisz?Uprawiasz sport?Przejrzyj sobie 2 ostatnie strony forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
nie nic no ale ja zawsze tyle samo jem i to wiem napewno to czemu moje kumpele mialy ta sama wage co ja i nadal ja maja a zjedza ogolnie z tone wiecej ode mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
a od czego urosły mi piersi????????????chyba nie od jedzenia tylko od tabletek!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
kaśka19 ----- skoro przytylas to i piersi Ci sie zwiekszyly przez tkanke tluszczowa..Pozatym przy tabletkach piersi puchna,dlatego niektorym sie wydaje,ze tabletkami mozna sobie piersi powiekszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
kaśka19 --- a kolezanki maja widocznie lepsze geny i lepsza przemiane materii.Najlatwiej jest zwalic wine na tabletki,ale prawda jest taka,ze zadne hormony nie dodaja kilogramow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lencia
kaśka19 Moim zdaniem nie trzeba wcale więcej jeść, aby przytyć...jeżeli miałaś źle dobrane tabletki antykoncepcyjne, to rzeczywiście miałaś prawo tyć...w końcu to hormony...:-( TRZYMAJ SIĘ CIEPŁO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
...lencia --- nie pisz glupot...jakie hormony dodaja kilogramow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
lencia wlasnie w tym fakt ze od 3lat chodze do ginekologa wlasciwie do 2 roznych ginekologow i zaden mi nie robil zadnego badania hormonow a z tego co wiem to powinno sie chyba robic daltego tez najpierw poszlam do jednego i mi nie zrobil zadnego badania to zmienilam na drugiego ale on tez nic tylko zapisal yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka19
mloda poozna, lencia a czy to prawda ze od tabl rosna piersi bo slyszalam ze od diane bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
kaśka19 ---- nie rosna tylko puchna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×