Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość zakochana*86
Hej dziewczyny. Do Młodej położnej-----Proszę napiszcie mi czy miała która podobnie. W niedzielę rano dostałam okres, więc, o godz. 18 wzięłam moją pierwszą tabletkę anty Jasminelle i w poniedziałek rano…..już nie było okresu. Czy to normalne? Ogólnie czuję się dobrze, nic mi nie dolega, nic nie boli, żadnych plamień, niczego tylko „zniknięcie” okresu po jednym dniu chyba nie jest normalne, kiedy bez tapsów zawsze maiłam co najmniej 5-6 dni. Proszę o odpowiesz. Pozdrawiam, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowo
milla83 - owszem biore dlugo i niczym sie nie martwie, jesli nie ma takich dziwnych przypadkow. nie boje sie gdy ma nadejsc dzien okresu "czy dostane". ale jak dostalam, a tu nagle nie ma? sama pomysl czy by się nie zaniepokoila... wie już ktoś moze co to może oznaczać ze skonczyl mi sie po paru godzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensowna sowa jednooka
wydaje mi sie ze to może byc nadmiar hormonów. nie masz co sie martwic, chyba tabletki tak nie zawodza, a każde krwawienie jest chyba zagorzeniem dla płodu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowo
...obyś miała racje... dla płodu owszem, ale wiesz - czy to musi świadczyć o ciąży? może o ciąży, może o jakiejs chorobie? ... obym sie mylila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensowna sowa jednooka
może trzeba zmienić tabletki ? udaj sie do ginekologabo na forum nikt ci nic konkretniego nie powie... ja opieram sie na tescie, i mam nadzieje że się nie myli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowo
a czy powodem moze byc to, że tabletki przestalam brac w czwartek o 17 a o piatek wieczorem kochalam sie z chlopakiem? niby jest sie chronionym w te dni przerwy, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowo
jutro rano zrobie test...moze to za wczesnie, ale najwyzej zrobie jeszze jeden...jak nadal bede sie martwic pojde do lekarza - masz racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensowna sowa jednooka
dla wszelkiej pewnosci zrob test, tabletki przeiceż chronią w trakcie 7dniowje przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowo
no tak, tylko skoro ostatni raz kochalismy sie w sobote? ale wtedy nie tak do konca, tak do konca to w piatek...to czy test juz nalezy zrobic? i jaki test pokazuje najpredzej wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellka
czy jezeli zostalo mi 5 tabletek do konca 2 opakowania i dzis uprawialam seks ze swoim chlopakiem, nie doszlo jednak do konca, rano bez gumki, wieczorem z gumka ale pekla, czy moge spac spokojnie???mysle ze tak czy jestem na tym etapie zabezpieczona w 100% ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellka
--->zakochana.... podstawowa wiedza jaka trzeba posiadac podczas brania to tabletek to z pewnoscia FAKT ze organizm szaleje...moze zdarzyc sie tak jak Tobie, nic w tym dziwnego...tymabrdziej ze to Twoj poczatek...moga dojsc mdlosci,jakies dziwne plamienia i wcale sie tym nie martw ;) ja np mialam do konca 1 blistra cholerne plamienia,a nawet do tej pory mam dziwne nastroje...jestem na 2 blistrze,w czwartek koncze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
Mam taki dość poważny dla mnie problem. Mój lekarz wyjechał czy coś i go nie bedzie do poniedziałku. Byłam umówiona do niego na ten czwartek i miałam wziać receptę, bo skończyły mi się tabletki, a nowe opakowanie mam zacząć brać w sobotę, więc nie mam skąd ich wziąć. Czy zwykly lekarz rodzinny może mi przepisać receptę? Bo do innego ginekologa raczej się już nie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellka
w sumie sama tego nie praktykowalam, ale slyszalam ze lekarz rodzinny wypisywal kiedys mojej kolezance recepty na plastry wiec mysle ze wypisze rowniezs na tabletki ;) ale nie wiem od czego to zalezy czy u kazdego da rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Pyralginum, Polopiryna i Ibuprom obniżają działanie tabletek?? Proszę o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
javannka ---- moze ale nie musi.... zalezy od Jego humoru. Mozesz tez zapytac w aptece, czy moga Ci wydac bez recepty,ktora pozniej doniesiesz.Moga cos takiego zrobic,ale to tez zalezy od ich dobrej woli. olka1220 --- jezeli wplywaja na tabletki to w ulotce jest informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
olka1220=> Polopiryna nie wpływa na działanie tabletek, ibuprom też nie wpływa, a co do ostatniego leku to ci nie powiem na 100% ale myślę że nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
javannka => można powiedzieć ze ta sytuacja jest awaryjna, poniewaz twojego ginekologa nie ma i nie bedzie a ty ta recepte musisz miec ;] wiec lekarz powinien ci wypisac recepte. A zreszta przeciezx te tabletki to nie jest nie wiadomo co ;] Poza tym słyszałam kilka razy o tym że lekazr roddzinny ypisał recepte na tabletki hormonalne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
javannka => można powiedzieć ze ta sytuacja jest awaryjna, poniewaz twojego ginekologa nie ma i nie bedzie a ty ta recepte musisz miec ;] wiec lekarz powinien ci wypisac recepte. A zreszta przeciezx te tabletki to nie jest nie wiadomo co ;] Poza tym słyszałam kilka razy o tym że lekazr roddzinny ypisał recepte na tabletki hormonalne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
javannka => można powiedzieć ze ta sytuacja jest awaryjna, poniewaz twojego ginekologa nie ma i nie bedzie a ty ta recepte musisz miec ;] wiec lekarz powinien ci wypisac recepte. A zreszta przeciezx te tabletki to nie jest nie wiadomo co ;] Poza tym słyszałam kilka razy o tym że lekazr roddzinny ypisał recepte na tabletki hormonalne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffina111
młoda polozna tu znowu ja na poprzedniej stronie zadalam Ci pytanie czy moglabys odpisac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffina111
mloda polozna prosze o odpowiedz!!!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
muffina111 -- a gdyby nie bylo netu to co bys zrobila? Nie latwiej jest sprawdzic czy te substancje sa wymienione w ulotce yasminelle ? Albo czy w ulotce tych lekow jest informacja ze moga wplywac na tabletki antykoncepcyjne ?Co musi sie stac zeby zachecic Was do czytania ulotek?nie wazne jakie to sa leki,z ulotka trzeba sie zapoznac.te leki nie maja wplywu na y.Ale komu uwierzysz,mnie czy producentowi? 30 minut spoznienia to zadne spoznienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellka
a spoznienie zamiast 21 wieczor to 6:30 rano ??? jedyny raz sie mi to zdarzylo... bylo to w tamtym tygodniu jakos...a wczoraj uprawialam seks ze swoim facetem, gumka nam pekla, mimo wszystko nie doszlo do wytrysku...a rano go wlozyl na troche bez gumki...jestem przy 2 blistrze,w czwartek go koncze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
mloda polozna.....nie rozumiem twojego oburzenia gdy ktos ci pyta o zdanie moze czasem w dziwnej sprawie skoro sama spowodowalas to ze maja cie tu za eksperta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
yasminellka -- to juz jest spoznienie.jednorazowy wybryk nie bedzie mial wiekszego wplywu.Gorzej jak taka sytuacja sie notorycznie powtarza.Swoja droga,warto brac tabletki i jeszcze gumki stosowac?Po to bierze sie tabletki zeby korzystac,a nie lizac lizaka przez papierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lenjka..... --- ale Ja sie bron Boze nie oburzam.Tylko sie dziwie....Dla mnie latwej jest sprawdzic w ulotce czy dany lek wchodzi w interakcje z drugim niz pytac sie w necie.Pozatym bardziej wiarygodne jest to co pisze prducent niz to co pisze obca osoba. Co by bylo gdyby netu w ogole nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminelllka
Kupie pilnie kazda ilosc yasminelle (do 5 op):) jezeli komus one niespasowaly i zmienia albo ma na zbyciu to prosze o kontakt na gg 1578869 bardzo prosze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminelllka
mam pytanie do mloda polozna:) powiedz gdzies studiowałas i jak wygladaja studia i z jakimi korzysciami wiaze sie zrobienie 2letnich uzupeliajach po licencjacie?? i bardzo ciekawi mnie ile macie zajec w ciagu dnia i jaki jest stosunek praktyki do teori?? bardzo cie prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
yasminelllka --- akademia medyczna w wawie.Skonczylam licencjat i nie mam zamiaru isc dalej bo studiuje tez na lekarskim.Licencjat w tych czasach niewiele znaczy wiec moim zdaniem zrobienie mgr jest potrzebne.Jezeli chcesz byc 'kims' to mgr jest Ci potrzebny.Zajec mielimy duzo.Teori jest od groma praktyki za malo,zdecydowanie za malo.Jezeli sama sie nie nauczysz to akademia medyczna na pewno tego nie zrobi.Pracowalam ok 2 lat na poloznictwie,ale teraz jestem na 4 roku medycyny i nie moge pogodzic pracy ze studiami.Ogolnie to fajnie bylo na poloznictwie.Jezeli ktos to lubi to polecam,ale trzeba miec duzo cieprpliwosci do tej uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellka
a po to sie stosuje jeszcze gumke zeby nie wpasc...wolimy poki co na razie uwazac...jestesmy mlodzi,to sa nasze poczatki...a tak w ogole to wg Ciebie Mloda Polozna od kiedy mozna nie stosowac nic wiecej a ufac w 100% ??? a no i wtedy to tylko raz zapomnialam wziac tabletke...wiec co spokojnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×