Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Anna88 dzieki za opowiedz wies zpewnie jak to jest jak glowa wariuje i ma sie problem z trzezwa ocena rzeczywistosci:) zdenerwowalam sie bo nie mialam takich rzeczy przy pierwszym opakowaniu.. a dopiero po drugim. w przeszlosci bralam pare lat cilest i nie mialam problemow zadnych,moze sie zestarzalam:) co do roznicy miedzy krwawieniem a plamieniem, w moim przypadku rzeywicie bardziej to brazowawe, ale ilosc spora co martwi. a moj lekarz ma wolne do poniedzialku.. kurde nienawidze takich sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktośpisał
ja123456 oczywiście że chcę namiary na tę fajną endokrynolog.Powiedz mi tylko czy ona ewentualnie wypisuje mi receptę czy muszę iść oddzielnie do gina,bo miałam na myśli gina który zleca badania i dobiera tabletki.Pozdrawiam .W Warszawie yasminelle są bardzo drogie około chyba 45zł albo i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamarta---> miałam tak samo, dużo tez siedze po nocach, ucze się, ciągle jestem zalatana. Miałam mdłości , mdlałam. Myślałam, że jestem w ciąży. Ale okazało się że to z przemęczenia, i własnie takiego trybu życia :) Nie martw się, napewno się ułoży... Wyśpij się porządnie! I nie forsuj się :) Jeśli wystąpiło krwawienie, to moim zdaniem nie masz się czego obawiać:) a piersi to chyba normalka przy hormonach, więc uszy do góry!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....hm dziewczyny
hm dziewczyny slyszalam dzisiaj straszny wyklad na temat tabletek anty troche mnie przerazil i teraz sie boje o swoje zdrowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc biorę pierwsze opakowanie czuje sie dobrze nawet jedyne albo aż uboczne skutki to opuchnięte nogi i czasem dziwne uczucie w tych nogach którego nie potrafie okreslic jakby skurcze dlatego mam pytanie do Młodej Położnej: jak juz pisałam w innym poscie i pytałam o rade mam pajączki i tendencje do żylaków, czy powinnam natychmiast przerwac branie tabletek ze wzgledu na ten bol i opuchlizne nóg czy dotrwac do konca (zostało mi 7 tabletek)? Prawdopodobnie moja przygoda z tabletkami anty sie skonczy. Z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarta
greeneyegirl dzieki :) podniosłaś mnie na duchu, bo mimo że tabletki daja te 99.9% pewnosci to zawsze pozostaje to 0.01%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianus1988
Czesc dziewczyny mam pytanie podczas brania Yasminelle strasznie mi piersi rosna a jak ich nie biore to wracaja do normy co jest uciazliwe czytalam na tym forum ze to jest zwiazane ze piersi puchna przez wode i moje pytanie czy jakbym brala Aqua Femin to dzieki tym tabletkom nie bede miala napuchnietych piersi czy to tylko dziala na nogi twarz a na piersi nie?? prosze o odpowiedz. Pozdrawiam wszystkie biorace Yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Dianus1988 --- jezeli sa nabrzmiale i bolesne, bola tylko w trakcie brania to znaczy,ze to nie przez wode.Aqua Femin nic tu nie zmieni. W wawie w aptece na grojeckiej yasminelle sa po 33 zl,na swtekorzyskiej sa tez w tej cenie i w paru innych tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Dianus1988 --- jezeli sa nabrzmiale i bolesne, bola tylko w trakcie brania to znaczy,ze to nie przez wode.Aqua Femin nic tu nie zmieni. W wawie w aptece na grojeckiej yasminelle sa po 33 zl,na swtekorzyskiej sa tez w tej cenie i w paru innych tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Dianus1988 ---- jezeli sa nabrzmiale i bolesne,bola tylko w trakcie brania tabletek to nie jest wina wody.Aqua femin nic nie pomoze. W wawie w aptece na gorjeckiej yasmiennle sa po 33zl.Na swietorzkyskiej sa tez w tej cenie i w paru innych aptekach tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Dianus1988 ---- jezeli sa nabrzmiale i bolesne,bola tylko w trakcie brania tabletek to nie jest wina wody.Aqua femin nic nie pomoze. W wawie w aptece na gorjeckiej yasmiennle sa po 33zl.Na swietorzkyskiej sa tez w tej cenie i w paru innych aptekach tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktośpisał
lenjka opowiedz coś na temat tego wykładu bo mnie to zainteresowało a może wystraszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
Marys_rys - oj doskonale wiem jak to jest, kobiety już tak mają :). Nie wiem co według Ciebie znaczy, że jest tego sporo, bo to różnie bywa, a poza tym u każdej kobiety pewnie to także jest inaczej, tak samo jak z miesiączką, jedna ma bardziej obfite krwawienie, a druga o wiele mniejsze, ale jak Cię to niepokoi to zasięgnij porady lekarza, zawsze lepiej dmuchać na zimne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiaaaaa >>>Bardzo Cie posze podaj dokładny adres tej apteki ja kupuje za 45 zł ,z góry dziekuje pozdro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_pw19
Dopiero od tyygodnia biorę Y. i parę dni temu pojawiła się na moim dekolcie cała masa małych czerwonych krostek. Czy to wina tabletek?? Czy jest mozliwosc ze znikna same czy isc do ginekologa??? Dziewczyny pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazielona
hej jestem po pierwszym blistrze, mialam okre kolejny zaczelam w 7 dniu, powinnam w 8 co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onazielona---->Po skończonym opakowaniu robisz 7 dni przerwy i 8 bierzesz pierwszą tabletkę z kolejnego opakowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu,skróciłaś sobie o dzień przerwę,skracać można ale nie wydłużać!!Ulotka...:) A jeśli chodzi o zabezpieczenie to jesteś zabezpieczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiaaaaa
Apteka Podwisłocze 30 , za jedynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- KTOŚPISAŁ. namiary wyśle Ci na maila. odezwij się mój to 9494@wp.pl - ja dziś kupiłam yasminelle za 34 zł. w aptece na grójeckiej 122. ejjjj czemu nikt z was nie napisał odnośnie mego pytania czy poprawił wam się stan cery przy braniu yasminelle? - wiecie ja tez mam piersi większe i troche bolące podczas brania Y. a biore12 dzień. Skoro to nie woda to co w takim razie? Czemu się one powiekszyły? no i pewnie po przwestaniu brania Y. powróca do dawnego stanu- ale to jakies dziwne jes. nie rozumiem czemu tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
ja123456-------jeśli chodzi o cere to nie zauwazylam wiekszych zmian nawet na początku troche mi sie pogorszyla, ale to dopiero moje pierwsze opakowanie i moze dlatego-(zostalo mi piec tabletek do konca) , na rezultaty trzeba troche poczekac, a co do piersi to tez mi sie powiekszyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
moj stan cery dsię pogorszył ale to chyba nie jest najważniejsze:) piersi boloały mnie przez jakieś pierwsze 3 miesiące teraz już to się dzieje sproadycznie przy końcówce opakowania i nie jest już tak bolesne. Minimalne powiększenie tez było początkowo obserwowalene teraz jest już standart;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja123456---->Ja kończę 3opakowanie.Stan mojej cery poprawił się,mam nadzieję,że niedługo zapomnę co to pryszcze:) Pierwsze zmiany zauważyłam po 1opakowaniu. Piersi,też się powiększyły,ale czasami tak mnie bolą,że nie mogę nawet ich dotknąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita24
Od niedzieli powinnam zaczac brac Y. ale nie mam recepyt bo lekarza mojego nie ma i nie zdobede recepty wczesniej niz w poniedziałek czyli ze zamiast 7 dniowej przerwy bedzie 8 dniowa.Jakie beda konsekwencje i czy mozna wogole tak??Dodam ze biore Y juz długo chyba z rok i nigdy mi sie tak nie zdazyło.Prosze o odpowiedz co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Yasminella
Witam, poczytałam sobie wasze opinie i komentarze i bardzo mnie zaciekawił temat spadku wagi. Czy rzeczywiście można schudnąć? Do tej pory brałam Logest, potem Femoden i zrobiłam sobie półroczną przerwę. Teraz mój lekarz przepisał mi Yasminelle. Po tamtych tabletkach raczej miałam te 3 kg nadwagi dlatego też i ze względu na to zrobiłam sobie przerwę. W trakcie tej przerwy schudłam, ale to co mnie powstrzymuje przez przyjmowaniem Yasminelle jest właśnie ponowny przyrost wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita24---->Skoro nie możesz mieć wcześniej recepty...Na Twoim miejscu spytałabym ginekologa,jak już będziesz po tą receptę:) Wydaje mi się,ale tylko mi się wydaje,że można to zaliczyć do zapomnięcia tabletki i należy postępować zgodnie z ulotką: pominięcie zażycia Yasminelle. http://www.yasminelle.pl/stos.php#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita24
Dzieki chyba tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej niebezpieczne jest pominięcie tabletki na początku opakowania i na końcu:( więc,powinnaś zabezpieczać się dodatkowo przez 7 dni i jest większe ryzyko ciąży jeśli był stosunek w tygodniu poprzedzającym pominięcie tabletki.Najlepsze rozwiązanie to rozmowa z ginekologiem. Aj nie wiem,może znasz panią z apteki,jesteś stałą klientką,powiesz że doniesiesz receptę w poniedziałek,ja bym spróbowała tak zrobić,może się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiisia
Witam! 3 dni temu zazyłam 1 tabletke Yasmin! PO ilu dniach tabletki zaczynaja działac! Jesli sa zazywane zgodnie z ulotka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
zawsze można tez pójść do zwykłego lekarza. ja ostatnio brałam recepty u lekarza rodzinnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×