Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

ziomal0009 ---> bierzesz z czwartku tabletke.. Później piątek , sobota.. i lecisz ;) Postępujesz według strzałek , masz to tam ładnie narysowane:P pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal0009 ---> bierzesz z czwartku tabletke.. Później piątek , sobota.. i lecisz ;) Postępujesz według strzałek , masz to tam ładnie narysowane:P pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomal0009
y effinka czy jak ci tam sie zapytań nie można? a jak już taka pani wszystko wiedząca jesteś to nie pisze tylko jest napisane, aha greeneyegirl dzięki wielkie i buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarusiek
Witam, Za chwilkę będę brać pierwszą tabletkę Yasminelle, okres wprawdzie dostałam wczoraj wieczorem ale moja gine powiedziała, że w sumie nie ma różnicy, czy na prawdę mogę spokojnie współżyć czy też może lepiej się zabezpieczać przez jakiś czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktośpisał
Dziewczyny czy są takie które dość długo biorą yasminelle i są zadowolone.Chodzi mi o przyrost ciała ale i nie tylko.Nie wyobrażam sobie że miałabym przytyć.Koszmar.Odezwijcie się,bo raczej piszą te,które dopiero zaczynają brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktośpisał
Dziewczyny odezwijcie się,które biorą yasminelle od dłuższego czasu i są zadowolone.Chodzi mi o tycie i takie inne,wypadanie włosów itd.Najczęściej wypowiadają się ,które dopiero zaczynają brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
A czy jest jakiś sposób na sprawdzenie tego czy u danej kobiety te tabletki zatrzymują wodę w organizmie? Wiem, że można to zaobserwować bo wzroście wagi, ale ja nie chcę czekać, aż sie powiększę, tylko jakos temu zapobiec, o ile mi to grozi. Proszę o odpowiedź. Ktośpisał --- jestem po pierwszym blistrze, teraz mam tygodniową przerwę, nie przytyłam, włosy mi nie wypadają, trądziku nie dostałam, wyskoczyło wprawdzie pare "syfków", ale nic strasznego dało się przeżyć. Na początku brania miałam lekkie wahania nastroju, ale szybko minęło. Pod koniec brania bolały mnie też trochę jajniki, ale to także mineło. Jedyne co dokuczało mi przez cały blister to plamienia, ale podobno to normalne na początku brania. Dodam, że są to moje pierwsze tabletki w życiu i jak na razie nie narzekam, zobaczymy co będzie po drugim opakowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Anna88 --- sprawdzic mozesz tylko poprzez obserwacje. Nie badz dzieckiem....Jak zobaczysz ,ze chomikujeszwode to siegasz po ziolka moczpoedne i problem z glowy.nie powiekszysz sie nagle jak balon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
Dzięki za odpowiedź. Dzieckiem może już nie jestem, ale kobietą na pewno ;) i nie czarujmy się, bo akurat na utrzymaniu ładnej sylwetki zależy każdej z nas i nie chciałabym żeby przez jakieś tabletki ćwiczenia i dbanie o sylwetke okazało sie straconym czasem to wszystko ;). Piję sporo wody, więc mam nadzieję, że to także jakoś wpływa na niezatrzymywanie wody w organiźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduśka_25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
Dzięki za odpowiedź. Dzieckiem może już nie jestem, ale kobietą na pewno ;) i nie czarujmy się, bo akurat na utrzymaniu ładnej sylwetki zależy każdej z nas i nie chciałabym żeby przez jakieś tabletki ćwiczenia i dbanie o sylwetke okazało sie straconym czasem to wszystko ;). Piję sporo wody, więc mam nadzieję, że to także jakoś wpływa na niezatrzymywanie wody w organiźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduśka_25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduśka_25
Witam, Mam do WAS pytanko, zapomniałam tabletki w 6tym dniu 2go tygodnia, ale przyjelam ja po 11h, dodam, że to moje pierwsze opakowanie. Myslicie, że ochrona jest 100%?? Pozdrawiam Yasminellki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Anna88 --- ale to jest tylko woda a nie tkanka tłuszczowa....wode zgubisz w pare dni wiec po co sie przejmowac na zapas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM poszukuje gdzie można w Rzeszowie tanio kupić yasminelle może ktoś wie bo ceny są wesołe :( będę wdzięczna za odpowiedż pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
Młoda położna - w ten sposób o tym nie pomyślałam, ale jeżeli tak jest to bardzo się cieszę. Niektóre dziewczyny na forum pisały, że od brania jakiś innych tabletek przytyły nawet do 15kg, więc teraz się zastanawiam, czy to także przez zatrzymywanie wody w organiźmie, czy może inne tabletki powodują tycie w jakiś inny sposób? Mam jeszcze jedno pytanie, wiem, że gdzieś już było o tym pisane, co się dzieje, gdy nie dostanę okresu w tej 7-dniowej przerwie? Czy to oznacza, że tabletki źle działają? W ulotce jest napisane o tym, ale tylko odnośnie do ciąży, a u mnie na pewno nie będzie możliwe żebym zaszła w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiaaaaa
w rzeszowie na podwisloczu 30 sa po ok 35 zl przynajmniej były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassen
Młoda połozna: mam pytanie-w ulotce przeczytalam,ze jesli chce sie przesunąc dzien okresu, np. z srody na wtorek, to skracam 7 dniowa przewrwe bez tabletek, np o 1 dzien.I jak tak zrobilam, zamiast w poniedzialek, 1. tabletke wzielam juz w 7 dniu przerwy czyli w niedziele. Czy tak skrocnie-tylko o 1 dzien, tez moze spowodowac złe samopoczucie???? prosze o odpowiedz i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktośpisał
Anna88 bardzo ci dziękuję za odpowiedż.Widzę że i ty także bpisz się przytycia.Masz rację że każda z nas chce ładnie wyglądać i jeśli zawsze była szczupła to sobie nie wyobraża nagłego przytycia .Pozdrawiam.Czy macie namiary na lekarza w Warszawie który robi dokładne badania i dobiera tabletki do organizmu a nie dlatego że ma w tym jakiś interes.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze do fajnej Pani endokrynolog. Miałam zrobione mase badań- hormonalnych zanim przepisała mi tabletke ale to głównie dlatego że mam troche pokręcone hormony przez co mam trądzik i głównie dlatego miałam zlecone badania- swoją drogą bardzo drogie. Ale mysle i że bez trądzika zaleciła by ona badania. jak chcesz namiary to daj znać. A swoją drogą dziewczynki powiedzcie mi czy u was np. stan cery się jakoś poprawił? tzn. oczywiście jeśli miałyście problem z trądzikiem? a jeśli się poprawil to po jakim czasie? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa05
cześć dziewczyny! mam do sprzedania recepte na 2 op jasminelle ważną do 22,03,08. chętne dziewczyny prosze o kontakt na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od paru dni biore tabletki z drugiego opakowania Y. i od rana mam krwawienie, takie jakby poczatek miesiaczki.w trakcie pierwszego opakowania nic sie nie dzialo.. dlatego sie dziwie mial ktos takie doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Odnośnie tycia przy Yasminelle---->>Ja nie przytyłam,wręcz przeciwnie zaczęłam chudnąć:( i wcale mnie to już nie cieszy,bo ważę 40kg przy wzroście 160cm,więc to troszkę za mało:( Na dodatek nie chce mi się jeść,czasami to nawet zapomnę zjeść kolacji. Wszystko zależy od organizmu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloooda
czesc!! słuchajcie gdzie najtaniej w warszawie można dostać yasminelle (badz w okolicy) ?? z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina 86
witam was wszystkie mam pewnie problem,gdyz odkad biore Yasminelle to mam zaparcia,wiem ze sa w skutkach ubocznych,zdaje sobie sprawe ze minie troche czasy zanim mj ogranizm sie przyzwyczai.Biobe dopiero 2gi tydzien,ale przyznaje ze jest to meczące.Poradzcie mi co mam robic,bo dluzej tak nie moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
Marys_rys ---- chyba masz na myśli raczej plamienie, a nie krwawienie, bo to jest różnica, plamienie jest bardziej brązowe no a krwawienie czerwone. Ja miałam palmienie przez całe pierwsze opakowanie, z tego co wiem to przez pierwsze trzy miesiące to jest normalne, ale zapewne u każdej kobiety występuje ono inaczej, bo to, że miałam plamienia przez pierwszy blister nie znaczy, że musi byc ono przez dwa kolejne, więc u Ciebie może ono akurat teraz się pojawiło i niedlugo zniknie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
Malwina 86 --- może spróbuj jakiś tabletek albo ziołowych herbatek na zaparcia, które nie kolidują z Yasminelle, nie powodują osłabienia ich funkcjonowania itd. I najlepiej abyś zażyła lek na zaparcia kilka godzin przed wzięciem Yasminelle albo 4 godziny po zażyciu tabletki żeby mogła zdąrzyć się wchłonąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarta
dziewczyny! mam pytanie... może głupie ale... biore tabletki yasmin regularnie, dokładnie o tej samej porze od 3 miesiecy, w trakcie 2 opakowania wspolzylam kilka razy, normalnie wystapilo krawienie, jak i po 1 opakowaniu, teraz jestem w srodku trzeciego i fatalnie sie czuje... mam zawroty głowy, czesto mnie mdli, mam obrzmiale piersi ( z reszta cale 3 opakowania je mam) i mam chyba jakies ciązowe schizy, dodam że nie wystapila biegunka ani wymioty, i że duzo sie ostatnio ucze, siedze po nocach, mam mało ruchu, może to od tego :( pocieszcie mnie jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×