Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość młoda położna
Effinka --- tussipect ( nie wypijaj calej butelki na raz ;-) )....Jak wiadomo ma w skladzie efedryne ale nie sadze zeby wplywala na dzialanie tabletek... Anna88 --- wszystko jest mozliwe.Nawet to,ze pomimo brania yasminelle Twoj organizm bedzie zatrzymywal wode i moze tez zwiekszac lakienie a tym samym wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Effinka --- tussipect ( nie wypijaj calej butelki na raz ;-) )....Jak wiadomo ma w skladzie efedryne ale nie sadze zeby wplywala na dzialanie tabletek... Anna88 --- wszystko jest mozliwe.Nawet to,ze pomimo brania yasminelle Twoj organizm bedzie zatrzymywal wode i moze tez zwiekszac lakienie a tym samym wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
Witam! Ja biore tabletki yasminelle przez ponad rok czasu. Na poczatku miałam problemy z trądzikiem ale z czasem to mija chociasz nie ukrywam ze teraz czasem tez cos wyskoczy:( Przytyłam jakieś 10kg i urosły mi pirsi. Mam 177cm wzrostu i warze 73kg nie jest tak źle ale nadal nie moge się przyzwyczaić do moich krongłosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktośpisał
Ja nie rozumiem.Biąrąc pigułki masz większy apetyt i jesz więcej? Czy jeśli nie będę jadła mimo apetytu przytyję czy nie przytyję? Jestem szczupła i nie wyobrażam sobie żeby przytyć bez mojej wiedzy tak po prostu przez hormony.Czy może mi to ktoś wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położna >Nom nie ja w tabletkach bede stosowala i tylko 2 dziennie a nie jak na opakowaniu 6 .Wlasnie chodzi mi o tą efydryne i wyciąg z lukrecji .Niechce dzwonić do lekarza ,bo jednak ten lek ma swoja nieciekawą opinie .Farmaceutka mówiła ze niby nie ,ale to niby mnie jakoś nieprzekonuje . Dzieki :* Pozdo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwie sie bo probowalam szukać na necie ale tak sie oczytałam ze już nie wiem ,i nigdzie nie ma odpowidzi czy tak czy nie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam na forach ale nikt nie podaje odpowiedzi czy tak czy nie a to jednak istotne bardzo dla mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam na forach ale nikt nie podaje odpowiedzi czy tak czy nie a to jednak istotne bardzo dla mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam na forach ale nikt nie podaje odpowiedzi czy tak czy nie a to jednak istotne bardzo dla mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o szybka pomoc
Młoda Połozno ten problem skieruje do Ciebie,bo oczekuje na konkretna pomoc.Otoz od 3 dni mialam zaprcia i nie moglam zrobic kupki:( wzielam wiec tabletki ziolowe Radirex najpierw kolo 12 jedna ale nicn ie dzialala i kolo 19 wzielam 2 tabletki.Yasminelle wzielam o 21,a teraz czyli o 21:40 mialam biegunke tak ze to wszystko co stalo mi w jelitach raczej zeszlo.Zastanawiam sie co z tabletka,mysle,ze chyba nie zdazyla mi "uciec",nie wiem co robic czy brac jeszcze jedna czy co??blagam pomoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Effinka ----- nie wiem w jakim mechanizmie mialaby dzialac na tabletki....a juz na pewno nie w takiej dawce.Wiec Ja mysle ,ze tabletki nie beda sie ze soba kłóciły ;-)A raczej na pewno.... Ktośpisał ---- tabletki moga zwiekszac laknienie wiec mozesz przytyc.Ale jak bedziesz sie kontrolowala i ruszala sie wiecej to nic sie nie stanie.Moze tez tak sie zdarzyc,ze organizm zacznie wstrzymywac wode.A tej moze zebrac sie od polowy cyklu nawet 4kg.Z tym tez mozna sobie poradzic --- ziolka moczpoedne i rowniez wiecej ruchu. Prosze o szybka pomoc ---- a wiesz co To jest biegunka? Musialabys oddac wiecej niz 4 wodniste stolce ;-)Pozatym problem z wchlanianiem tabletki moga wystapic tylko w przypadkiu ciezkiej biegunki,czyli podczas ktorej nie wychodzisz z wc a jak juz wyjdziesz to nie masz sily na nic i jestes totalnie odwodniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
A czy jest jakiś sposób na sprawdzenie tego czy u danej kobiety te tabletki zatrzymują wode w organizmie? Wiem, że można to zaobserwować bo wzroście wagi, ale ja nie chcę czekać, aż sie powiększę, tylko jakos temu zapobiec, o ile mi to grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
A czy jest jakiś sposób na sprawdzenie tego czy u danej kobiety te tabletki zatrzymują wode w organizmie? Wiem, że można to zaobserwować bo wzroście wagi, ale ja nie chcę czekać, aż sie powiększę, tylko jakos temu zapobiec, o ile mi to grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
A czy da się jakoś sprawdzić, czy u danej kobiety tabletki powodują zatrzymywanie wody w organizmie? Wiem, że można to zaobserwować po wzroście masy ciała, ale ja nie chcę czekać aż się powiększę, tylko chcę jakoś temu zapobiec, o ile mi to grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
A czy da się jakoś sprawdzić, czy u danej kobiety tabletki powodują zatrzymywanie wody w organizmie? Wiem, że można to zaobserwować po wzroście masy ciała, ale ja nie chcę czekać aż się powiększę, tylko chcę jakoś temu zapobiec, o ile mi to grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o szybka pomoc
Młoda Polozno no ja wlasnie co chwile biegam do wc i si epoprostu ze mnie"leje",bylam juz 3 razy i zaraz polece nastepny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
okres mialam w drugim dniu w nastepnym miesiacu w czwartym a teraz nie mam jeszcze ale jeszcze wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o szybka pomoc
no chodze co chwile,ja nie wiem co z ta tabletka teraz,martwie sie zeby minie "wyleciala" :( bo bedzie niedobrze:( pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminelle pierwsze opakowanie
Witam! Mam pytanie: Dostalam okres ok godz 23,tabletke zazylam godz pozniej. Po jakim czasie bede mogla uprawiac seks bez zabezpieczena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
Prosze o szybka pomoc=> W takiej sytuacji powinnas natychmiast wziasc nastepna tabletke yasminelle a nastepna o stalej porze. Biegunka nie jest niebezpiecna dopiero 4 godziny po przyjeciu tabletki, u ciebie bylo duzo szybciej. Takze szybko wez tabletke z dodatkowego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o szybka pomoc
teraz to juz chyba za pozno zebym wziela ta tabletke prawda??czy jeszcze moge wziac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminelle pierwsze opakowanie ---> W ulotce masz wszystko, więc gorąco polecam jej lekturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZGODNIE Z ULOTKĄ:Jeżeli wymioty wystąpiły w ciągu 3-4 godzin po przyjęciu tabletki lub wystąpiła ciężka biegunka, istnieje ryzyko, że substancje czynne z tabletki nie zostały całkowicie wchłonięte do organizmu. Sytuacja jest podobna do zapomnienia tabletki. Po wymiotach lub biegunce trzeba możliwie szybko przyjąć jeszcze jedną tabletkę z rezerwowego blistra. Jeżeli to możliwe, należy przyjąć ją w ciągu 12 godzin po normalnym czasie przyjmowania tabletki. Jeżeli nie jest to możliwe, lub upłynęło 12 godzin, należy postępować według porady podanej w rozdziale \"Pominięcie zażycia Yasminelle\". Zapewne masz ulotkę Yasminelle,więc zyczę miłej lektury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o szybka pomoc
dziekuje:) zazylam tabletke po uplywie 12 godzin, kolo 11,ale to jest 2 tydzien,wiec spoko,kolejna zazyje o normalnej porze czyli o 21.Dziekuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Prosze o szybka pomoc--- Ciężka biegunka (kilkanaście i więcej wypróżnień na dobę) z towarzyszącym znacznym osłabieniem lub wymiotami.To jest definicja ciezkiej biegunki.Zwykla biegunka nie stanowi zagorzenia dla tabletki.Nastepnym razem nie bierz tak z ochota dodatkowej dawki hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
trzeci dzien przerwy i okres sie pojawil wiedzialam ze y mnie nie zawioda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o szybka pomoc
lekka nie byla,zakwalifikowalabym ja do:ciezkiej.Wzielam wzielam,juz trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomal0009
i słuchajcie laSKI ja mam takie pyatnie. bo jak to jest z tymi tabletkami wiem że mam wziąść pierwszą tabletkę pierwszego dnia okresu (bo to moje pierwsze tabletki) ale jak mi się okres zacznie np. w czwartek to co? mam wziąźć tabletkę z napisem czwartek? czy czekać i wziąść w poniedziałek? bo yassminelle zaczynają się od poniedziałku? a w ogóle niech mi ktoś to łopatologiczne wytłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×