Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość młoda położna
yasminellka -- tylko szklanka wody zamiast daje 100%.Nawet tabletki + gumki nie daja 100%.Ale po 1 tabletce wzietej w pierwszym dniu okresu jestes zabezpieczona w 99%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, niestety nie jest za bardzo w temacie bo ciezko tego az tyle przeczytac. Od tygodnia biore Yasminelle, wszytsko jest w porzadku, ale psoiadam jedno pytanie - czy zielona herbata ma jakis wpływ/skutek uboczny na działanie tabletek ? Prosze o odpowiedz bo niestety dopiero teraz zaczełam sie nad tym zastanawiać;/ Pozdrawiam (wiem ze moje pytanie pewnie jest głupie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana*86
Bardzo dziękuję za info Jasminelllko.Pozdrawiam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellka
no ok, masz racje, ale z 2 strony jak ktos tak na maksa nie chce jeszcze dzieciatka to co nie ma w ogole seksu uprawiac?wiec wtedy stosuje sie cos dodatkowego...my poki co wolimy tak...jak juz bede brala dluzej to wtedy moze sprobujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Anka150886 -- zadnego.Jakby mialo to w ulotce by o tym napisali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie.. Rozmawiałam dzisiaj z koleżanką , która przyjmuje tabletki anty. i po solarium dostała ostrych przebarwień na skórze. Czy gdy będe się opalała w lecie, w wakacje (mam na myśli normalne słońce:)) mogą wystąpić takie przebarwienia po tabletkach? Prosze odpiszcie.. Bo mnie to zaintrygowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
greeneyegirl --- jak najbardziej.A nawet wiecej.... moga pojawic sie dopiero po odstawiniu tabletek.Ja bralam tabletki przez 1,5 roku i nic.Odstawilam i po miesiacu zaczely mi sie pojawiac przebarwienia.Ale jest na to sposob.Trzeba zaprzyjaznic sie z filtrami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminelllka
mloda polozna--> pytam bo zalezalo mi najbardziej na praktyce tak bardziej dla siebie bo jestem na lekaskim na 2gim roku ale bardzo bym chciala uczestniczyc w porodach wczesniej niz jako gin jednoczesnie umiejac to,sama wiesz praktyki najwazniejsze... generalnie wszyscy odradzaja mi rownoczesne poloznictwo z lek... ale ja bym bardzo chciala wczesniej w tym czynnie uczestniczyc ... jakie jest twoje zdanie bo masz napewno wiecej do powiedzenia na ten temat:) bardzo cie prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy podczas brania tabletek yasminelle w polowie blistra tez Was bardzo bola piersi??? Mi sie tak niestety dzieje i w polowie blistra sa cale obolale. Przechodzi to pod koniec blistra i wtedy juz w ogole nie bolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa mnie tez wczoraj strasznie bolal lewy cycek ale powiem szczerze ze nie myslałam ze to od tabletek :> Wogole nie wpadłam na to, całkiem mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinka_b
Hej! Ja własnie kończę drugi blistr yasminelle. Jestem z nich bardzo zadowolona. nie przytyłam ani grama - czyli mój lekarz mówił prawdę, że nie zatrzymują wody w organizmie. Co do antykoncepcji - odkąd biorę yasminelle nie stosujemy żadnych dodatkowych zabezpieczeń, dzięki czemu jest nam cudnie, a żadnej wpadki póki co nie zaliczyliśmy. A dzięki tabletkom komfort psychiczny jest po prostu nieograniczony (przynajmniej dla mnie). Zgadzam się z Młodą Położną, że nie po to są tabletki żeby lizać lizaka przez papierek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia850
Droga MŁODA POŁOŻNA, mam takich kilka zapewne glupich pytan. przechodzilam z plastrow evra na yasminelle i w niedziele okres dostalam w nocy gdzies okolo 24... a pierwsza tabletke wzielam w pon o 10 rano. Czt\y nie ma potrzeby dodatkowego zabezpieczania sie przez 7 dni? Co ile maksymalnie czasu moge przesunac przyjmowanie tabletki ? zalezy mi zeby brac wiecdzorem jakos o 21 a jak narazie biore o 10.... Czy moglabys mi podac jakies tabletki moczopedne ktore mozna kupic bez recepety... Czy ibuprom, apap, gripex,polopiryna/aspiryna maja wplyw na tabletki anty....? Dziekuje serdecznie za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla83
Czytajac to wszystko to ja szczerze wspolczuje mlodej poloznej... wszystkie pytania do ciebie kierowane sie powtarzaja... poza tym stalas sie ekpertem w tej dziedzinie... gratulacje!!! Ja jestem pozytywnie nastawiona do tych tabletek, choc biore dopiero pierwszy blister dla wlasnego spokoju wierze ze nie bede miala tyle problemow i pytan... biore i tyle... pozdrawiam wszystkie kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet77
Młoda Położna.ja mam pytanie dotyczące okresu.Skonczylam pierwszy blister w piątek a wczoraj dostalam okresu ale bardzo małe krwawienie.Dosłownie pare kropel na dzień.Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lily000
czesc dziewczyny bior etabletki juz od tygodnia i wszytsko jest ok,tylko zastanawiam si enad 1 rzecza,otoz mam zaparcia od jakiegos czasu i zastanawiams ie czy to moze byc spowodowane tmi tabletkami,czy ktoras z was tak miala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminka098765
Czesc Dziewczynki:-) biore yasminelle od 8 miesiecy i moj poped spadl ponizej zera Jak to jest u was?? Maz mnie pyta po co biore tabletki jak i tak wogole sie nie kochamy:-( ma racje Nie wiem co zrobic Poza tym wszystko jest w jak najlepszym pozadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
ja jestem w drugim dniu przerwy i czekam ale nic a nic sie nie stresuje wiem ze dostane juz to czuje ,widze po sobie .w tamtym mies dostalam 4 dnia stresowalam sie chodz to byla moja druga przerwa i juz wiedzalam jak to wyglada teraz wiem ze stres byl nie potrzebny uwazam na tabletki nic innego nie biore zanim sie nie upewnie czy to nie przeszkodzi tabletka .lubie y a one lubia mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez3333
LENJKA-----zawsze dostajesz okresu tego samego dnia przerwy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktośpisał
Dziewczyny lekarz mi przepisał yasminelle.Na innych forach spotkałam się z opinią że te tabletki wcale nie są dobre.Mam pytanie,czy jest tutaj ktoś kto bierze yasminelle ,czuje się dobrze i jest zadowolony.Chyba to czytanie postów odbiera mi odwagę.Yasminelki jesteście w końcu zadowolone czy nie?Czy mogę do was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
jasminelllka ---- nie jest latwo pogodzic dwa kierunki.Na poloznicwtie jest nieprowynawalnie lzej ale jest duzo zajec i jak pewnie wiesz obecnosc na wszystkich obowiazkowa.Mysle, ze niektore przedmioty by Ci przepisali,. zakres materilau ma medycynie jest wiekszy niz na poloznictwie.Jezeli bys zaczela od tego roku to anatomie i fizjologie spokojnie by Ci przepisali wiec zawsze jakies zajecia z glowy.Na 3 roku lekarskiego zaczna sie schody..przynajmniej u mnie ten rok byl zawalony,dochodza juz codzienne bloki.Pozatym nie wiem czy jest sens isc na poloznictwo tylko dla porodow...Na bloku z ginekologii bedziesz miala okazje sie napatrzec,wczesniej nawet na 3 roku z okazji pediatrii.Przynajmniej ja mialam pare dni na neonatologii w szpitalu poloznaiczym i chodzilsmy na porody z pediatra.Zawsze tez mozesz sie wkrecic na jakies praktyki wakacyjne.Albo kolo ginekologiczne.Dla samych porodow bym sie nie zdecydowala.Ja nie przerwalam poloznictwa bo juz mi bylo szkoda.Moim zdaniem jezeli tylko o to chodzi to nie warto.Chyba,ze masz duzo zdrwoia,nerwy ze stali,nie lubisz spac ;-)Jestem teraz na 4 roku lek.,nie pracuje bo nie jestem w stanie i ciesze sie,ze nie mam juz innego kierunku na boku.Na 1 i 2 roku medycyny moze rzczywiscie sie wydawac,ze jest malo zajec.Ale jak juz mowilam na 3 roku dochodza bloki i juz nie jest tak fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
agusia850 ---- pierwsza tabletke musisz przyjac w ciagu 24 h od pojawienia sie okresu.Tabletki moczopedne to min,aqua femin ale wstrzymaj sie z nimi narazie bo nie wiadomo czy yasminelle nie zadziala na Ciebie odwdniajaco bo to juz by bylo niebezpiecznie. Nie maja wplywu jezeli nie przedawkujesz. sweet77 --- moze tak sie zdarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batony
Zaczelam brac Yasminelle 12 dni temu, a 3 dni temu bardzo bolal mnie zoladek i chcialo mi sie wymiotowac jednak ze wzgledu na to by tabletka mogla wniknac nie wymiotowałam pobolalo polezalam i przeszlo, dzisiaj nie dosc ze jestem przeziobiona znow strasznie bolal mnuie brzuch i dzis juz wymiotowalam nie bezposrednio po zazyciu tylko po dluzszym czasie nadal treoche boli ale przestaje czy to normlane ze moj zoladek stal sie taki delikatny mam zamir isc do ginekologa ale narazie jestem uziemiona przeziebieniem wiec narazie chcialabym zaczerpnac jakiejkolwiek rady czy ktos tez tak mial. pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batony
Zaczelam brac Yasminelle 12 dni temu, a 3 dni temu bardzo bolal mnie zoladek i chcialo mi sie wymiotowac jednak ze wzgledu na to by tabletka mogla wniknac nie wymiotowałam pobolalo polezalam i przeszlo, dzisiaj nie dosc ze jestem przeziobiona znow strasznie bolal mnuie brzuch i dzis juz wymiotowalam nie bezposrednio po zazyciu tylko po dluzszym czasie nadal treoche boli ale przestaje czy to normlane ze moj zoladek stal sie taki delikatny mam zamir isc do ginekologa ale narazie jestem uziemiona przeziebieniem wiec narazie chcialabym zaczerpnac jakiejkolwiek rady czy ktos tez tak mial. pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
Ja mam jeszcze takie jedno pytanko, czy po odstawieniu Yasminelle, które w trakcie brania nie powodują zatrzymywania wody w organizmie i się od nich nie tyje, to czy po odstawieniu ich możliwe jest, że się przytyje? P.S. Młoda położna - krwawienie ustało, więc prawdopodobnie to było jakieś podrażnienie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinia
jeśli zaczełam brać tabletki pierwszego dnia okresu to po zakonczeniu miesiączki jestem już zabezpieczona ? czy musze sie jeszcze dodatkowo zabezpieczac bo z tego co czytałam to wiele dziewczyn używa jeszcze później prezerwatyw? I już sie jakoś pogubiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
To pytanie jest chyba na każdej stronie tematu... Tak, jesteś zabezpieczona. W ulotce jest to bardzo wyraźnie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Effinka --- tussipect ( nie wypijaj calej butelki na raz ;-) )....Jak wiadomo ma w skladzie efedryne ale nie sadze zeby wplywala na dzialanie tabletek... Anna88 --- wszystko jest mozliwe.Nawet to,ze pomimo brania yasminelle Twoj organizm bedzie zatrzymywal wode i moze tez zwiekszac lakienie a tym samym wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Effinka --- tussipect ( nie wypijaj calej butelki na raz ;-) )....Jak wiadomo ma w skladzie efedryne ale nie sadze zeby wplywala na dzialanie tabletek... Anna88 --- wszystko jest mozliwe.Nawet to,ze pomimo brania yasminelle Twoj organizm bedzie zatrzymywal wode i moze tez zwiekszac lakienie a tym samym wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Effinka --- tussipect ( nie wypijaj calej butelki na raz ;-) )....Jak wiadomo ma w skladzie efedryne ale nie sadze zeby wplywala na dzialanie tabletek... Anna88 --- wszystko jest mozliwe.Nawet to,ze pomimo brania yasminelle Twoj organizm bedzie zatrzymywal wode i moze tez zwiekszac lakienie a tym samym wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×