Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość marazzz
mowicie ze nie ma sie czym przejmowac? hmm:> wiec moze tez spokojnie kochac bez ryzyka ze cos sie moze stac mojemu facetowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
marazzz --- bo to sie zwieksza z czasem.Niektore kobiety maja wrecz odwrotny problem bo sa za suche.Jest taki moment w braniu tabletek,ze tego sluzu jest bardzo duzo.Potem wlasnie nastepuje moment,ze jest go bardzo malo, a pozniej juz jest normalnie.Jezeli sluz nie ma nieprzyjemnego zapachu,kolor jest prawidlowy,nie towrzyszy temu zadne swedznie czy pieczenie to nie ma podstaw zeby podejrzewac stan zapalny.Ale dla swojego spokoju mozesz wybrac sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
mloda polozna--- jedyne co to ma troche nieprzyjemny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
marazzz ---- inny niz zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
bardziej intenswny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShyScarlett
wiecie co, od wczoraj też doszło mi swędzenie, zastanawiam się czy odstawić te tabletki. Może jeszcze za wcześnie na takie decyzje, może się wszystko unormuje... nie chcę rezygnować z zabezpieczenia, tym bardziej, że jestem na początku mego życia seksualnego i jak to na początku może dojść do jakiegoś wypadku, a tego bym nie chciała. A z drugiej strony te wszystkie skutki uboczne, i bądź tu człowieku mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrusia7
witam wszystkich:) własnie skonczyłam brac 1 opakowanie yasminelle i raczej nie zauwazam nic co by mogło mnie zmartwic wczesniej brałam ok 1,5 roku harmonet i miałam straszne hustawki nastroju. teraz jest ok faktycznie jesc sie tak nie chce tylko :( niestety biust mi strasznie spadł i dostałam rozstepów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
ShyScarlett---- przy swedzeniu pomoze lekarz- da masc ,globulki,kilka dni 2-3 i po sprawie;) niestety takie sa czasem skutki tabletek...cos za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandi_88
mam kilka nurtujactych mnie pytan. scudlam dosc sporo po jednym opakowaniu Y(az 4 kg) czy to normalne? pilam jakis czas herbatke figura 1 z senesem, czy to ma jakis wplyw na Y. aha no i podczas stosunku cierpie na suchosc pochwy, czy to od Y. poradzcie cos na to babeczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
mandi_88---> u mnie jest wrecz przeciwnie co opisalam chwile wczesniej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandi_88
kurcze, to strasznie przeszkadza w zblizeniach.... chyba cos nawilzajacego powinno pomoc?jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShyScarlett
tagusia- mam w domku maść clotrimazolum,kiedyś dostałam ją od gin. jak miałam podobny problem, z tym, że miałam jeszcze globulki,które mi sie skończyły a maść jeszcze została. Narazie smaruję się tym, mam nadzieję, że to pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagucha
CZY TO MOZLIWE ZE PODCZAS BRANIA TYCH TABLETEK CIAGLE SCHIZUJE, CIAGLE SIE CZYMS TAK PODSWIADOMIE DENERWUJE,ANALIZUJE WSZYSTKO DOSLOWNIE,NIC NIE MOZE PRZEJSC MOIM MYSLOM MECZY MNIE TO,CZY TO PRZEZ TE TABLETKI TAK MOZE BYC ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krejzolka17gl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krejzolka17gl
Czesc dziewczyny dopiero zaczelam lykac y wiec mam 2 pyt: 1) czy znacie kogos ktop przy regularnym lykaniu tabletek wpadl? 2)Czy ktoras z was przytyla ? bardzo martwie sie wswoja waga i nie chcialabym przytyc prosze o szybka odp z gory dzieki buzka i pozdrofionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikus
Jagucha----mam podobny problem, jestem strasznie zeschzowana wszystko dokładnie analizuje i mysle ze jest cos nie tak. Do tego stopnia ze byłam dzisiaj u ginekologa bo myslalam ze mam grzybice, okazalao sie ze jest wszystko ok. a ja jestem 50zl. do tylu. Doszlam do wniosku ze musze troche wyluzowac bo moj ginekolog pomysli ze mam cos nie tak pod kopułą:) pozdrawiam 3maj sie i nie schizuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
a ja mam akurat schizki na tle zycia, wszystko to co slysze czy od kogos z rodziny czy od swojego chlopaka albo od kogos w pracy to analizuje czy to jest prawda, czy ktos klamie,dopytuje,robie wywiady,sledztwo zeby sie dowiedziec czy to prawda czy nie...mam juz teog dosc ;( nie mam o tyle hustawek nastrojow, ale takie schizy na maksa ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha_133
Mam pytanie... Od dwóch miesiecy biorę tabletki Yasmin i chciała bym je zmienić na yasminelle ze względów takich że słyszałam że są lepsze dla młodych osób... Czy jeśli chciała bym zmienić tabletki muszę robić jakąś przerwe czy normalnie zacząć jak kolejne opakowanie.... ?? prosze odpiszcie jeśli coś na ten temat wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
# Zmiana z innego złożonego hormonalnego środka antykoncepcyjnego lub złożonego antykoncepcyjnego krążka pochwowego lub plastra. Można rozpocząć przyjmowanie Yasminelle w dniu po zakończeniu okresu bez tabletek poprzedniego preparatu antykoncepcyjnego (lub po ostatniej tabletce poprzedniego preparatu antykoncepcyjnego nie zawierającej substancji czynnych). W przypadku zmiany ze złożonego antykoncepcyjnego krążka pochwowego lub plastra, należy postępować zgodnie z zaleceniami swojego lekarza. # Zmiana z metody wyłącznie progestagenowej (mini-tabletka gestagenna, zastrzyki, implanty lub system domaciczny uwalniający progestagen).Można przestawić się w dowolnym dniu z mini-tabletek gestagennych (z implantu lub systemu domacicznego w dniu ich usunięcia, lub z postaci w zastrzykach w dniu planowanego kolejnego zastrzyku) ale we wszystkich przypadkach trzeba stosować dodatkowe środki ochronne (na przykład prezerwatywy) przez pierwsze 7 dni przyjmowania tabletek. Tak to jest opisane w ulotce Yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikus
ojej Jagucha to rzeczywiście niezle schizy Cie dopadly, mozesz mi powiedziec w trakcie ktorego opakowania jesteś?????- pytam z ciekawosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanko i prosze pomozcie mi dzis jest 31 dzien cyklu a ja nadal nie mam miesiaczki..i nawet nie bola mnie piersi a co miesiac bola kiedy nadchodzi miesiaczka w polowie cyklu mialam jakies brazowe plamienia ale po 4 dniach sie skonczyly.. teraz mam tak ibialy ciagliwy sluz ...w tamtym miesiacu miesiaczke dostalam w 33 dniu cyklu a zawsze dostawalam tak w 29,30 dniu cyklu ..pobolewa mie lekko brzuch na doel ale miesiaczki nie ma.. czy mam powody aby sie martwic?? i czy miesiaczka nadejdzie..dodam ze nie wspolzylam byl tylko peeting.. pozdawiam i czekam na odp DODAM ZE NIE BIORE TABLETEK ANTY CHCE ABYSCIE MI POMOGLY POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
Moim zdaniem nie masz się na razie do martwić...zwłaszcza, że ni współżyłaś... Ja sama jeszcze zanim zaczęłam brać tabsy co miesiąc panikowałam, że jestem w ciąży, przez co jeszcze bardziej mi sie okres spóźniał... dwa razy mi się spóźnił o tydzień...tak więc spokojnie i pozdrawiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka21
hej dziewczyny!a ja z takim pytaniem, stosuje juz 8 dzień Yasminelle(wczesniej brałam Yasmin),czy jest możliwe po zmianie dawki hormonów wypadanie włosów??wczesniej to tam pare wypadało,ale dzies rano czesząc ponad 20!!!wypadło!!!.nie wiem czy to przez tabletki,pogode czy jeszcze cos innego.biore tez od niedawna skrzyp na włosy ale działanie jest po 3 miesiącach. Wydaje mi sie ze gdyby to było przez tabletki to byłyby także inne skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka21
hej dziewczyny!a ja z takim pytaniem, stosuje juz 8 dzień Yasminelle(wczesniej brałam Yasmin),czy jest możliwe po zmianie dawki hormonów wypadanie włosów??wczesniej to tam pare wypadało,ale dzies rano czesząc ponad 20!!!wypadło!!!.nie wiem czy to przez tabletki,pogode czy jeszcze cos innego.biore tez od niedawna skrzyp na włosy ale działanie jest po 3 miesiącach. Wydaje mi sie ze gdyby to było przez tabletki to byłyby także inne skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska781
kup sobie szalwie sypana !! wypij goracy napar rano i wieczorem !! szalwia wywoluje miesiaczke !! ja wczoraj wypilam tak i juz w nocy mialam a spoznial mi sie tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka125
hej ja stosuje yasminelle czuje sie po niej dobrze ale mam maly problem w trakcie przerwy nie dostalam okresu i ie wim co robic robilam tst i ie jestem w ciazy :) czy ktos mial podobny przypadek prosze napiszcie na moj adres iwoneczka125@interia.pl czekam z niecierpliwoscia!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
ROGAS => Ja tez chciałam przyjmować tabletki o 21 ;] No i tak jak okres dostalam o 23 (i tak nie mialam jeszcze kupionych tabletek) to wzielam je prawie ze po dobie nastepnego dnia ;] i wszytsko wporzadku jest ;] Tak wiec nie ma co sie martwic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
Dziewczyny, mam pytanie, zapewne głupie ale wole miec pewność. kupułam Humavit w aptece (pokrzywa i skrzyp polny) wydaje mi sie ze nie wchodzi w interakcje z tabletkami anty ale wole miec pewność bo naprawde duze dawki tam sa napisane na opakowaniu 2- 3 razy dziennie po 2- 4 tabletki. Będe wdzięczna jak ktoras mi pomoze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogas
madzi ---> aha ;) ja dzisiaj mam pirwszy dzien przerwy i tak juz schizuje ze szkoda gadc ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
ROGAS => NIE MA CZYM SIE DENERWOWAĆ, A NA DODATEK TO DOPIERO PIERWSZY DZIEN PRZERWY A OKRES POJAWIA SIE ZAZWYCZAJ W TRZECIM ALBO CZWARTYM ;] A JAK TAK STRASZNIE SIE DENERWUJESZ TO IDZ DO APTEKI I KUP TEST, WYDATEK PARU ZLOTYCH A SAMA JUZ TERAZ ZOBACZYSZ Z E WSZYTSKO JEST OKI I NIE BEDZIESZ MIALA TRZECH NIEPRZESPANYCH NOCY ;] MOZE TO NAJLEPSZER OZWIAZANIE DLA CIEBIE BO NIE WYTRWASZ TE 3 DNI ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×