Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Basieńko spóżnione ale szczere życzonka ..... Zdrowia dla Ciebie i dzidzi, miłości, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń, wielkiego brzucha i na koniec łatwego i w miare nie bolesnego porodu :p i maszen spełnienia ...... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 U mnie dziś nadal piękna pogoda i nie za dobre samopoczucie a na dodatek @ nie przyszła ............ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No to Basienko wszystkiego naj naj najlepszego, zdrowia, radosci, szczesliwego rozwiazania no spelnienia marzen. 🌻 🌻 🌻 Lola, a plamienie tez minelo? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu poszłam aż sprawdzić i znowu plamnienie jest..... aż z ciekawości rano przed wstaniam z lózka jak zobaczyłam ze @ nie mam to zmierzyłam termperature i wskazuje na to ze @ dziś nie przyjdzie ..... temperatura zaprzcza @ a plamnienia też sa dziwnie nie przypominające tych na @ . A jak ty sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje sie dobrze, narazie nic mi nie dolega :) A moze wybierz sie do ginka, aby sprawdzic co to jest wtedy nie musialabys kazdy miesiac sie zamartwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójde ale tym razem prywatnie tylko poczekam do @, jak sie skończy to wtedy bo teraz nie ma sensu bo i tak bedzie kazał mi przyjść po żeby sie dowiedzieć jaka była i czy spóżniona czy normalnie .... ja mam dopiero 26dzień cyklu- do prawidłowej @ jeszcze 2 dni :-( Ciesze się ze sie dobrze czujeCIE !!! Dziewczyny gdzie wy się podzioewacie ? PisaĆ ......... Smutna lala jak nas czytasz to odezwij sie prosze .......... to że w najgorszym wypadku juz sie nie staracie to wcale nie oznacza że masz odejśc ........ ja też sie nie staram a jestem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowow. Basieńko. wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i dużo radości z rosnącej dzidzi, teraz i po porodzie :D A ja dziś dalej leniuchuję od pracy, ale niestety jutro już się skończy moja laba. Tak mi się nie chce chodzić do pracy, że po prostu masakra. a ja wczoraj wieczorkiem też wyciągnęłam męża na zakupiki. Myślałam, że sobie coś kupię, ale też stwierdziłam, że nic ciekawego nie ma. Tak dla zasady coś tam poprzymierzałam, że wszystko mnie obciska na brzuchu a w biodrach luźno. I nic na mnie nie pasuje :( A wiezorem się juz nie pojawiłam, bo strasznie kiepsko się czułam, mdliło mnie strasznie i nawet moja ulubiona woda z cytrynką nie pomagała :( Ale dziś jest już torszkę lepiej. Franiu....wiesz ja też się aczytałam i też w tym tygodniu bym miała dostać okres jakbym w ciąży nie była i się stresuję, bo to ponoć taki ryzykowny tydzień buuuuuuu. Mam nadzieję, że będzie u nas wszystko w porządeczku i niedługo usyszymy serduszka naszych maleństw. Franiu widzę że masz takie same rozterki co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnik poczekaj jeszcze chwilke i wszystko wtedy będzie wąskie i na bioderka i na brzuszek i jedynym wyjściem będzie sklep z ubrankami ciążowymi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnik witaj w klubie rozterkowiczow. A ja juz myslalam, ze tylko mnie takie nieprzyjemne mysli do glowy przychodza, ale bedzie dobrze musi byc dobrze. Wszystkie niedlugo bedziemy szczesliwymi mamusiami. Balbinka juz sie nie moge tego uczucia doczekac, ale bede cierpliwa. Jutro sie wszystko rozstrzygnie, czy uslysz serduszko czy nie i kiedy USG. Mam nadzieje, ze nie bede musiala kolejnego miesiaca jeszcze czekac. Milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , ja na usg ide za tydzien i juz nie mogę sie doczekac... to na pewno będzie cudowne uczucie i tak naprawde po raz pierwszy zobaczę mojego maluszka i poczuje sie jak przyszla mama, a mój mąż jak tatuś, hehe. Samopoczucie u mnie jest dobre, mdłości juz prawie przeszły, nie przytyłam ani grama z czego moja mama nie jest zadowolona, ech... pogoda sprawia ze chce sie wyjść z domu na spacerek, na działke czy gdziekolwiek... Mam pytanie kiedy będzie wiadomo jaka jest płeć dziecka, w którym miesiącu można to juz stwierdzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam... czytam... ale póki co nie mam siłki pisać... przejdzie mi i na pewno będę pisać:) ale czytam- Iloniczek gratuluje:D Lola- czekamy... jest mi po prostu bardzo przykro, że główny temat który nas połączył- mnie już nie dotyczy... już się nawet nie sekszę:( ale będzie lepiej... wiem wiem... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewoje ... Balbinko popieram to co napisałaś !!!! Basieńko co do płci dzidzi to słyszałam że około 4 miesiąca ale zdarza sie że wcześciej, zależy jaki aparat ....... Smautna lala bardzo mi przykro ale nie zostawiaj nas ... przecież ja też sie nie staram a mimo to nie odeszłam a to że sie nie seksisz to wcale nic złego bo sex to przeciez nie najważniejsza sparwa w życiu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam a was dalej nie ma .... Ja dalej szaleje- noermalnie zwarjuje, piersi napierniczja- sutki mam takie wrazliwe że nawet wycieranie ręcznikiem sprawia ból a noszenie stanika to udręka !!! Krzyże dalej bolą i coś kuje w dole brzucha bardziej z lewej strony a plamienia nie ustąpiły :-( Przecież @ powinnam mieć dopiero w czwarte!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba ja sobie pójde bo skoro po Was ni widu ni słychu to co tu po mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Smutna lala fajnie, ze napisalas jakos smutno tak bez Ciebie :( Wiem, ze Ci ciezko, ale nie zostawiaj nas przeciez mozemy o wszystkim pisac. Mam nadzieje, ze sie wszystko ulozy i bedziesz szczesliwa 🌻 🌻 🌻 Ten swiat jest niesprawiedliwy jednym daje, a innym odbiera. Wpadaj czesciej do nas smutasku 🌻 🌻 Lola ja tez wlasnie z pod prysznica wyskoczylam i jestem czysciutka ;) Moja wizyta juz jutro nareszcie teraz ciekawe kiedy USG, ale jak kto Balbinka mowi czekanie poplaca :) Daga co u Ciebie? Odezwij sie :) Iloneczek napisz cos wiecej o dzidzi, ktory tc itd. Miska jak tam? Shene jak samopoczucie ? Mnik, Basienka 🌻 🌻 Milego wieczorku zycze i prosze sie w pisaniu nie opuszczac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... dzieki dziewczyny to u mnie bedzie 12tc wiec jak dobrze pójdzie to moze juz cos zasugerować, heheh jestem podekscytowna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... Basieńko jak sie dowiesz to wiesz że my też chcemy znać płeć twoejgo maleństwa :p U mnie pogoda ochydna- zachmurzenie, zimniocha ... Samopoczucie jeszcze gorsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja niestety już w pracy, skończyło się leniuchowanie. A nie chciało mi się przyjść, że hoho. Balbinko oczywiście mogłabym iść na L4, ale póki co jeszcze nikt u mnie w pracy nie wie o mojej ciąży i chcę z tym jeszcze poczekać jakiś czas. Myślę, że jak już brzuszek mi wyskoczy i będzie trochę ciężej lub upały będą mi dokuczać, to wtedy pomyślę o zwolnieniu. Na razie sobie pomarudzę, ale do pracy będę chodzić :) Smutna lalu nie uciekaj od nas. wiem, że Ci teraz ciężko, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Zobaczysz wszystko się ułoży i kiedyś będziesz wszystko wspominać z uśmiechem na ustach. Faktycznie też zauważyłam, że nasz topic ostatnio trochę przygasa. Ale to pewnie za sprawą pięknej pogody. wszyscy uciekają na świeże powietrze............i prawidłowo. Franiu, koniecznie napisz jak było podczas wizyty. Basieńko Ty już może faktycznie płeć poznasz....oj jak fajnie :) Lola, te Twoje objawy są bardzo dziwne. Sama nie wiem co o tym mysleć. A powiedz była jakaś szansa na ciążę? Bo jeśli tak to może zrób test, a jesli nie to pędź do lekarza. Pozdrowienia dla WAS WSZYSTKICH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnik szansa jest ale ostatni stosunek miałam około 1-2 dni przed owulacją więc .... przez 8 cykli stosunki były w czasie owulacji i nic z tego nie wyszło więc teraz tez napewno nie ....... do ginka pójde po @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie melduje :) Ja juz po wizycie, krotsza chyba juz nie mogla byc. Pani polozna byla bardzo mila no i termin porodu mam na 30 listopada a nie na 1 grudnia, wiec Mnik pewnie razem bedziemy parly :) . Pani polozna zmierzyla mi cisnienie, ktore bylo idealne jak potem stwierdzila. Popytala o choroby w rodzinie itd. Mialam rowniez mozliwosc w 11 tc test na syndrom downa zrobic, z ktrorego z mezem zrezygnowalismy. Na serduszko powiedziala, ze za wczesnie, aby slyszec. Powiedziala, ze moja macica powinna w tym czasie miec ksztalt pomaranczy, dala kilka gazetek o bobaskach i ciazy, a takze rozne ulotki. Otrzymalam jeszcze skierowanie na pobranie krwi, ale nie na toxo. Powiedziala, ze mam sie umowic na USG. Zadzwonillm wiec i umowienie mam na 9 maja, wiec jeszcze trzeba mi czekac. Kolejna wizyta u poloznej 22 maja. To tyle po wizycie :) Zycze milego dzionka i wpadne pozniej, bo musze leciec :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie juz meldowałam rano ale jestem znowu :p Balbinka co do twojego przeczucia to nie mam przekonania ... a co do dentysty to życze bezbolesnego zastrzyku i szybkiego powrotu do domciu :p Czekamy na wrażenia :D Franiu ciesze sie że z dzidzią ok :p Jak znajdziesz coś ciekwego w tych ulotkach to pisz do nas :p A powiedz czy połozna kazała ci leżeć cały czas ? U mnie @ nie widać, piersi bola bardzo a sutki jeszcze bardziej,krzyże tez nie odpuszczają :-( Plamienia są koloru takiego ciemnokremowego i troszke brązowego ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Balbinko zycze miłego wypoczynku ni i szybkiego ustapienia bólu ... wpadnij jeszcze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki to przestaje być smieszne !!! Dlaczego przestajecie sie udzielać ? Smutna lala, Daga, Miska i reszta !!! Miska przeciez założyłaś to forum więc dlaczego teraz nas zostawiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) Melduje sie ,zeby frekfencje nadrobic na kafe :) Balbinka mam nadzieje, ze Ci juz bol nie doskwiera. Teraz jak juz zatruty jest to nastepnym razem nie bedzie bolalo, a mnie to wszystko jeszcze czeka :( Nie mam odwagi. Lolus polozna nic nie mowila, ze mam lezec. Wogole malo sie dowiedzialam na temat zdrowia mojego i dzidzi. Moze jak bedzie mi sie chcialo to jutro pojde krew pobrac i wtedy bedzie cos wiecej wiadomo. Dziewczyny apel: PROSZE SIE NIE OPUSZCZAC W PISANIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MELDOWAC SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×